Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Ε, αυτό δεν το περίμενα!!!!@-)[smilie=love5.gif]

Που είσαι εσύ καλέ;;;

Καλορίζικο το νεο μας ποστάκι.

Με το καλό να γιορτάσουμε τα 3α γενέθλια των ζουζουνιών μας.

Τα υπόλοιπα αύριο.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαου δε λές τίποτα....που είσαι εσύ Κατερινιώ και μας παρακολουθείς σιωπηλά;;;Γράψε καλέ τα νέα σου...

Τέλειος και ο τίτλος...μπράβο...

Αλεξ stop thinking....

Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μεινει αφωνη που σαι ρε αστραφτερο;;;;

σκεψου εψαχνα να βρω το θεμα γιατι εγραφε ανοιξε φουφου κ νομιζα ειναι παλιο τη χαρα!!!!

που σαι ρε κοριτσαρα το κανουν οι πριγκιπισσες;

Εγω δε ξερω να Ανοιγω θεμα

αλεξ θα σε παρω τηλ στης 7 περιπου

εγω ολο ψησιματα εχω τα κουνιαδια τι καλα κ βολτες κ κλασικα δουλεια

πηγαμε κ στο πανηγυρι της αγ μαρινας με κουνιαδια κ παιδια σουπερ κ καθε βραδυ ψηνουμε

θα σχολιασω μετα πειναω τρελααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες και καλοριζικο το ποστακι μας!!!Καλε σκεφτειτε το τα 3α γεννεθλια πλησιαζουν!!!!Ποτε μεγαλωσαν τα σπορια!!!!!

Σημερα επιτελους ειμαι καλα!!!!!!Σταματησα να κλαιω και αν και στο νοσοκομειο,εφημερευω δηλ,καταφερα νμα κοιμηθω μια ωρα γιατι εχουμε να κοιμηθουμε μια εβδομαδα!!!!

Τελος καλα ομως προς το παρον...θα σας γραψω στην ομαδα για να μην σας κραταω σε αγωνια....

Κατα τ'αλλα , η Δημητρουλα μου παραμενει στο εξοχικο με τους παπουδογιαγιαδες και την ανηψια μου.Η μανα μου λεει αγγελος και πραγματικα ρε παιδια καμια σχεση με εδω που μου σπαει τα νευρα,καθεται ,παιζει,κανει βιβλια δραστηριοτητων για 3χρονα,πολυ ηρεμη.Στη θαλασσα δε,δελφινακι σωστο!!!!Ξεκινησαμε με μπρατσακια και μακαρονι,τωρα ειμαστε με μπρατσακια μονο,προχθες δε της σκιστηκε το ενα μπρατσακι και κολυμπουσε με το ενα!!!Ολο λεω να της παρω αυτη τη ζωνη και ολο το αμελω.....

Το προηγουμενο Σ/Κ τις εβγαλα μια βολτα στην παραλια και στο θεατρακι ειχε επιδειξεις ζουμπα,μιλαμε ξεσαλωσε μεχρι και στη σκηνη ανεβηκε,θα σας στειλω βιντεακι,την Κυριακη παλι δεν θελαν να βαλουν τα ρουχα τους και σκασαν μυτη στην παραλια με τα παρεο μου!!!!!!Θα στειλω φωτο....

Κατα τ'αλλα νεα δεν εχω,μονο οτι κλεισαμε τελικα Ζακυνθο 5 ημερες,τοσο χαλια με παει που αρχισαν οι εκπτωσεις και ουτε αγορα δεν πηγα!!!!!Μονο απο το νετ ψωνιζω πια!!!!

Αυτα σε γενικες γραμμες...τα υπολοιπα στην ομαδα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον ας σχολιασω και μεσα στις ακρες οτι θυμαμαι......

Καταρχην....Φουφουκι,επιτελους η μεγαλη επιστροφη!!!!!!!Ελπιζω μην σε χασω παλι φιλεναδουλα!!!!!Περιμενω νεα,που βρισκεσαι?Φυγατε απο Λημνο τελικα?Ευχαριστω για το ενδιαφερον σου πολυ-πολυ!!!![smilie=love8.gif]

Μαρια,λογικα αρχισατε διακοπουλες και καλα να περασετε!!!!Αν και εδω που τα λεμε ολο στη γυρα εισαστε!!!!Καλα θα με πεις αναισθητη αλλα ξεραθηκα με τη φαση στη Λινδο!!!Ελα μωρε μην εισαι σαν αυστηρη καθηγητρια,χαλαρωσε και στραβοπατησε μια φορα ο καημενος,βεβαια και μενα τα νευρα κροσια θα μου ειχαν γινει!!!

Τα κοριτσακια σου τρελλα μωρα και μπορει να ειναι λιγο στριτζω η Δημητρουλα σου αλλα ειναι κουκλα!!!!Τι να πω βεβαια για την προοδο της Χρυσανθης!!!Μπραβο τοκοριτσι!!!Αν και μια υπερπροστατευτικη μανα την παρανταντευει!!!!!Ονοματα δε λεμε....Γιατι καλε δεν αφηνεις τη δασκαλα να κανει τη δουλεια της και επεμβαινεις και μετα κοροιδευεις το συζυγο που τους βαζει ζεστο νερο στην πισινα!!!!!

Και στη γιορτη θεες,αλλα βρε Μαρακι θα στο πω...ακομα και εκει ειχες το αγχος μην απογοητευσουν το κοινο τους!!!!Μωρα ειναι,χαλαρωσε και απολαυσε το,μην εισαι φραου!!!!Ειδες που ολα καλ τα καναν τα κοριτσακια σου!!!Ξερουν που τις παιρνει μην νομιζεις!!!!

Με τη δουλεια καμια εξελιξη?Τουλαχιστον μπραβο που τελειωσες την εργασια,εγω με αυτα και με τα αλλα στουρναρι εχω μεινει!!!!

Φωτεινη,ευχαριστω για την τηλεφωνικη συμπαρασταση καταρχην!!!!!Το σπιτι σας πρεπει να ναι τελειο,τρελλαινομαι με τις φωτο της Μαριας!!!Εγω σου ειπα νομιζω οτι και η Δαναη ειναι καρμπον,τωρα αν λες οτι μοιαζει την πεθερα....αλλοιμονο σου!!!!Η εκδικηση αγαπη μου ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο:))

Γιο-γιο παντως εξοδου εχει στα τζαμπο,εγω εχω παρει και με τις σακουλες μιας χρησης και μονο 3 ευρα!!!!!Πησιαζουν και τα 1α σας γεννεθλια!!!!!Τι ετοιμασατε για το παρτυ?Θα λειπεικαι η Μαρια ο παπαρατσι γιατι εσυ εισαι ντιπ αχρηστη!!!!!Αντε να δουμε θα στειλεις καμια φωτο???

Αλεξμπραβο ρε συ!!!!Αυτα ειναι νεα!!!!Για αυτο αρχισε να παιρνει τα πανω της απο βαρος!!!!Μια χαρα κια οι αλλεργιες!!!Σουπερ το Κωνσταντινακι!!!

Τι εγινε εληφθει η αποφαση για Καλαμο?Αφου σας αρεσει τοσο τι το σκεφτεστε?Σκεψου 6 μηνες /χρονο διακοπες!!!!!!

Ωραια περασατε Τζια και Αρκαδια και η μικρη κυρια!!!Σουπερ!!!

Συμπεθερα,καλα για εσας δεν σχολιαζω τπτ!!!!!Δεν φτανει που μας κερατωνετε,μας στελνετε και τα πειστηρια!!!!!!Δεν φταει κανεις,εμεις φταιμε πο απορριψαμε τον διασημο γαμπρο!!!!1ο θεμα στο HELLO, θα ειμασταν!!!!

Σουπερ ομως περνατε,μπανια και φαγοποτι σαν διαφημιση μπυρας ενα πραμα!!!!χαχαχαχαχαχα

Τα μαστορεματα πως πανε?

Ρουλακι,που χαθηκες καλε παλι?Εφυγες για Σκυρο?Τωρα που σε χρειαζομαστε?

Καλε πως να μην κλαψεις με αυτα που περιγραφεις?Εγω πηγα στη γιορτη και εκλαιγα με τα ξενα μωρα,οχι εσα για το γιοκα σου!!!!!Αντε ολο χαρες να σας δινει το αστερι σου!!!Πολυ ωραια δουλεια ακουγεται παντως απο τις δασκαλες!!!!

Κοιτα να μπεις μπας και συντονιστουμε και βρεθουμε αυτη τη φορα,εμεις 12/8 θα κατεβουμε!!!

Δεν νομιζω να ξεχασα καμια!!!Ελπιζω το καινουριο ποστακι να ειναι γουρλιδικο και να ξαναμαζευτουμε!!!!Φιλια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Εμείς είμαστε καλά.Είμαστε Αθήνα εδώ και αρκετό καιρό γιατί ο άντρας μου πρέπει να είναι στη Χαλκίδα μέχρι 10 Αυγούστου.Μετά πάλι πίσω στη Λήμνο και πραγματικά δε θέλω καθόλου.Ψυχολογικά δεν είμαι και στα καλύτερά μου για διάφορους λόγους.Πιο πολύ όμως είναι ότι λόγω της απόστασης δε βλέπω αγαπημένα μου πρόσωπα και νιώθω πως χάνω σημαντικές στιγμές από τις ζωές τους.Τελευταία μέρα στο σχολείο είχαμε ένα θέμα γιατί μία ελεύθερη και χωρίς υποχρεώσεις μου επιτέθηκε επειδή είπα ότι του χρόνου θέλω να πάρω πάλι την τάξη μου,που έχω το δικαίωμα,και αυτή αντέδρασε,γιατί αν γίνει έτσι θα πρέπει να πάρει το ολοήμερο και δε θέλει με τίποτα.Ενώ εγώ με 2 παιδιά και με υποχρεώσεις υπάρχει περίπτωση να το πάρω αν είναι δυνατόν.Να πληρώνω πάλι γυναίκα δηλαδή.Βασικά δεν επιτέθηκε μόνο σε εμένα αλλά σε όλους.Τα κορίτσια μου είναι μια χαρά.Έχουν μεγαλώσει και με τρελαίνουν.Τώρα παρακολουθώ κάτι σεμινάρια, περί εγκληματολογίας τα πιο πολλά,γιατί στη Λήμνο τα σεμινάρια δεν παίζουν.Αύριο πάμε στο εξοχικά για κάποιες μέρες.Ελπίζω εκεί να χαλαρώσω και να περάσω καλύτερα.Αυτά.Λογικά θα σας ξαναγράψω σύντομα.Φιλιά πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα, το νεο θεματακι μας μπορει να ονομαστει και ο επαναπατρισμος!!!Καλορίζικο να ειναι, αν και απο τα λιγα που διαβασα δεν ειστε ολες καλα; Χαρουλινακι μου, Φουφουδελακι μου, Αριάκι μου, τι εγινε; Δυστυχως για καποιο λογο δεν ειμαι μελος στην ομαδα ή μου εχετε κανει προσκληση και δεν την βλεπω. Μεχρι να μπω να διαβασω ελπιζω να ειναι ολα καλυτερα!Εμεις ειμαστε στη Σκυρο , αλλα για να καταφερω να φυγουμε λειτουργουσα με προγραμμα και σχεδιασμο ανα μισαωρο , δηλαδη 8 με 8.30 θα κανω αυτο κλπ, αλλα τα καταφερα, κατακοπη την Τριτη το βραδυ φτασαμε και απο τοτε κοιμαμαι!!!Ευτυχως φετος εχουμε internet στα δωματια, οποτε θα προσπαθησω να σας γραψω αναλυτικοτερα!Συμπεθερουλα μου, συγχαρητηρια για το κοριτσακι σου, να ειναι ολα συντομα ενα κακο ονειρο!!!!Πολλα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγω νιωθω τοσο γεματη τωρα που σας διαβαζω ολες σαν να χα χασει τις φιλες μου κ να ξανασυντομαστε

φουφουκακι ειναι δυσκολο πολυ να σαι μακρια απο αγαπημενους σου σε νιωθω πολυ κοιτα να σαι καλα για να ναι κ τα κοριτσακια σου αν θες κ κατσει θα χαρω να βρεθουμε ισως κατεβω κανα περιστερι κ βολεψει...

χΑρα σχολιασα κ ειπα κ εγω κατι δικο μου που τοσο καιρο το περασα μονη Αλλα νιωθω πως πλεον ειμαστε ολες μια οικογενεια αρα το μοιραστηκα κ εγω δεν το ξερει κανεις μα κανεις..

περναμε ομορφα η αληθεια ειναι κ με τις δουλειες καλα παμε οταν τελειωσει θα ναι σιγουρο πΑνεμορφο θα παρει καιρο ομως ηδη δωσαμε 8000 οποτε σιγα σιγα απο δω κ μπρος..

ρουλακι επιτελους διακοπες!!! Εγω εχω κλαταρει στη δουλεια ειμασταν εξι μειναμε τρεις εκ των οποιων δυο νεοι..

βρε στις θαλασσινες φωτο ειναι η κελυ η ξαδερφη μας

η μιμικα πΑραμενει η αγαπη μας παντα

μαρακι φυγατε για διακοπες να υποθεσω ωχ πως θα μου κακοφανει να μη σε διαβαζω καθε μερα!!

αλεξ δε σε πηρα μιας κλασικα συναγωνιζομαι τον βεγγο εχω ησυχια για κους κους μονο ακαταλληλες ωρες γιαυτο δεν παιρνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οριστε,επεστρεψα εγω και χαθηκατε εσεις:-pΑλλα βασικα μπηκα να ευχηθω στο κοριτσακι μας......

ΔΑΝΑΗ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Φωτεινουλα να τη χαιρεστε και να την καμαρωσεις οπως θες!!!!!!Ελπιζω να περασετε ομορφα,περιμενουμε φωτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τα λοιπα εμεις πηγαμε στους δικους μου σημερα,περασα πηρα τον ανδρα μου γιατι εφημερευε,περασαμε και απο τζαμπο για την καθιερωμενη επιδρομη και πηγαμε στο κοριτσακι μας!!!!Πηγαμε για μπανιο,τους ειχα παρει και ενα σκουτερ θαλασσης,χαμος εγινε,επεσε πολυ βουτια!!!!

Ηλθαν και το αδελφι μου,αυτοι αρχισαν αδεια σημερα,θα κατσουν μια εβδομαδα εκει και μια Χαλκιδικη.Αλλα δυστυχως επιστρεψαμε γιατι αυριο εχω γενικη εφημερια:evil:

Αλλα νεα δεν εχω...Ααααα!!!!Συμπεθερα ,ξεχασα να σχολιασω το οχημα του γαμβρου,πολυ σουπερ!!!!Μαντεψε??????Εχουμε την αντιστοιχη κοριτσιστικη,σε ροζ της Barbie!!!!Πως με καταλαβαινει αυτο το παιδι.....που λεει και η Μιμικα αναπαριστωντας την γνωστη διαφημιση[smilie=angel4.gif]

Και επισης χιλιοχρονο και το Μαρακι σας!!!!

Αντε καληνυχτω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν καληνυχτω[-x Ενα-ενα μου ερχονται καλε8-}

Στο γυρισμο,σταματησαμε και κλεισαμε ημερομηνια για το παρτυ μας στον παιδοτοπο!!!!Φετος θα τα κανω εξω ιατι δεν μου βγαινει αλλιως,κανονικα πεφτουν Τριτη και θα τα κανουμε Παρασκευη γιατι Σαβ εχουμε γενικη εφημερια και παντρευεται και ενας συναδελφος,οποτε ή που θα εφημερευω ή που θα ειμαι στο γαμο,αλλα ολο και θα βαλω την πινελια μου με τις κατασκευες μου!!!

Βεβαι τη μικρη που της ειπα αν θελει να κανουμε εκει τα γεννεθλια,ενθουσιαστηκε!!!

Τωρα σας φιλω οριστικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, να χαίρεστε και εσείς τα παιδιάκια σας και να είναι όλα τα παιδάκια του κόσμου γερά και δυνατά.

Πάει και αυτό το ζουζούνι, χρόνισε ... απαπα πως πέρασε ο καιρός ούτε που το κατάλαβα. Μεγαλώνουν τα παιδιά και νιώθω πως δεν τα προλαβαίνω. Που είναι το μαγικό κουμπί που θα πηγαίνει σε slow motion τις ευχάριστες στιγμές να τις ζω και να τις απολαμβάνω καλύτερα και θα επιταχύνει τις δυσκολες;;; οεο;;;

Έχω περάσει από διάφορες φάσεις στη ζωή μου. Μικρή ήθελα όταν μεγαλώσω να κάνω στη ζωή μου κάτι που θα έχει σχέση με παιδιά, γι'αυτό και κατέληξα στην κλασική επιλογή της "δασκάλας". Μετά όμως ήρθε το πανεπιστημίο και εκεί είναι αλήθεια άλλαξα πολύ και δεν το κρύβω ότι με ενθουσίαζε η ιδέα μιας ακαδημαϊκής καριέρας, όμως πρέπει να ξεχάσεις πολλά με μια τέτοια επιλογή. Τελικά φτάνουμε στο σήμερα όπου έχω δυο υπέροχα παιδιά και έναν άντρα (υπό αναβάθμιση πάντα!!!) και είμαι πιο κατασταλλαγμένη και ήρεμη από ποτέ. Σιγουρα δεν λείπουν οι στιγμές που πρέπει να πάρω πολλές βαθιές ανάσες για να μην εκραγώ, αλλά χρειάζεται και λίγο νεύρο και ένταση. ;)

Λοιπόν φτάνει ο αυτο-απολογισμός, πάω να στείλω καμια φωτογραφία και αν προλάβω θα ξαναμπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι. Όχι ούτε τωρα θα σχολιάσω, χαχαχα.

Έστειλα φωτογραφίες αλλά δυστυχώς σε κάποιες μου στέλνει το εξής μύνημα το yahoo:

Hi. This is the qmail-send program at yahoo.com.

I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

Δεν στέλνει σε Μαρία, Αλεξάνδρα, Άρια, Σταυρούλα και Έλενα.

Κάτι δεν πάει καλά. Θα το κοιτάξω και αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κου κου τζα!!!!

Αχ τι μου κάνετε,ζήτησα labtop από ρεσεψιόν για να προσκαλέσω Κατερινιώ και Ρουλάκι στην ομάδα που δε το χα κάνει και μου το πε η Φωτεινή το Σάββατο και το χα έννοια...

Μάγκυ πολύχρονη τα παμε και χθες live...

Φωτεινή τις πήρα εγώ τις φώτο κούκλακι το παπί μου και ο άντρας υπό αναβάθμιση(πολύ γέλασα) και η κατάθεση ψυχής όλα τα λεφτά φιλινάδα!!!!Είσαι μια πολύ πετυχημένη μανούλα με 2 υπέροχα παιδάκια και μια οικογένεια που θα μεγαλώνει και θα μεγαλώνει και θα τη βλέπεις να τη χαίρεσαι...Τα άλλα περί ακαδημαικής καριέρας άστα για την ιστορία....

Χαρά τέλεια για Ζάκυνθο και παιδότοπο για επιλογή γενεθλίων της Μιμίκας.Κοτζάμ κοριτσάκι έγινε....όλο ενέργεια φτου φτου...Τα άλα τα διάβασα στην ομάδα ασχολίαστα εδώ μόνο θα συμφωνήσω στο όσα φέρνει η ώρα....

Φουφούκι καλά να περάσετε στο εξοχικό να ανανεωθείς!Εδω είμαστε καλέ εμεις διαδικτυακή παρέα...

Ρουλάκι καλά να περνάτε Σκύρο!!!

Και συ Αλεξ Κάλαμος bay να φανταστώ...

Εδώ κορίτσια είναι το ιδανικό μέρος για οικογενειακές διακοπές το Τολό.Θάλασσα ρηχή,ξενοδοχείο τέλειο όλο οικογένειες,ωραία πρωινά,το Ναύπλιο 15 λεπτάκια πάμε κάθε μέρα βολτούλες και κούνιες τα απογεύματα.Απολαμβάνω τα κορίτσια μου...που έχουν ξεσαλώσει να μας έχουν και τους δυο μονοπώλιο ολημερίς και ολονυχτίς χα χα!!!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιιιιιιιιιιιι (που λέει και η Ζουμπουλία, χαχα) μην ξεχάσω τη Μαγδούλα μας.

Χρόνια σου πολλά κούκλα και ό,τι επιθυμείς. Να είσαι πάντα καλά και να σε χαιρονται όσοι σε αγαπούν.

Δεν στελνω μηνυμα στο κινητό τέτοια ώρα που το θυμηθηκα γιατι είναι κάπως ακατάλληλη.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα μου να χαιρεσαι το δαναηκη μας ευτυχια υγεια κ να την καμαρωνεισ μερα με τη μερα με νεα κατορθωματα

η φωτο απιστευτες λυπηθηκα τον καψερο τσαμπικο δυο στα δυο μηδεν συμμετοχη αυτος;;; Καρμπον ρε συ κ τα δυο εσυ!!!

συμπεθερΑ με το καλο το παρτυ σε παιδοτοπο θα ναι πολυ πιο ξεκουρΑστα πιστευω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κ για τις ευχουλες τη δευτερα την περασα περιστερι μας αφησε εκει ο συζηγος μιας κ δουλευε ηρθε η ινα πηγΑμε μαγαζια μου πηραν δωρα ζωνη παπουτσια ψιλα κ χαμηλα ολοσωμη φορμα

ηρθε κ η κουμπαρα μου κ ειχαμε σουαρε ηρθε κ η θεια μου κ ο θειος απο σουηδιΑ ενας χαμος γενικα το βραδυ ηρθε κ μας παρελαβε ο συζηγος με μια τεραστια ανθοδεσμη καταχαρηκα

αυτα τα νεα τριτη τεταρτη τρελο πηξιμο στη δουλεια ευτυχως μου καναν 200 να παρω οτι θελω απο το καταστημα μαλλον κατι σε pad θα παρω να βλεπει κ ο β παολα χαχα το νεο κολημα του το κραταμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα λεγα μαρΑκι ναυπλιο εχω παει 200 φορες κ ανετα ξαναπαω οποτε μας κατσει

καλα τι λαχταρα κ αυτη τη μερα που σου μιλαγα ειχα τα κλειδια εξω απο την πορτα στο σπιτι βγηκε ο εξυπνος ο βασιλης κ με κλειδωσε μεσα τρελαθηκα ευτυχως ποτιζε ο αντρας μου κ τον ειδε να σουλατσαρει μονος κ εγω χτυπιομουν Απο μεσα ετοιμη να πηδΩ παραθυρα ημουν

αλεξ ακομα βλαβη το πισι γκρρρ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη σας ειπα πηγαμε θαλΑσσα εγω η βανα κ τα τρια παιδια γινοταν της μουρλης ομπρελα ξαπλωστρα ουτε δειγμα ενω το σαββατο ιδια ωρα βρηκαμε τεσπα εκει που ειμαστε ετοιμη να φυγουμε ερχεται ενας νεαρος μου βαζει την αποδειξη που χε πληρωσει στο χερι η οποια παρεπιπτωντος στην ωρα πανω εγραφα δεκα λεπτα νωριτερα κ μου λεει χαλαλι σου μου δειχνει που καθεται αυτοσ κ ο φιλοσ του παμε απο και κ εφυγαν υπαρχουν κ τοσο καλοι ανθρωποι δε ζητησε τιποτα πληρωσε 10 ευρω για δυο αγνωστες με τρια μωρα να τον εχει καλα ο θεος σαν κινηση με σιγκηνησε πολυ..

αλλα νεα μπαααα μπειτε ρε να χω να σχολιαζω παλι ημερολογιο γραφω

αλλα γουσταρα τρελα καταθεση ψυχης απο φωτειναρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!!!Ορίστε,εχθές το πλαίσιο της γρήγορης απάντησης δε μου το έβγαζε.Είμαστε στο εξοχικό.Περνάμε ωραία.Εχθές καταχάρηκα.Έμαθα ότι πήρα οργανική δηλαδή μόνιμη θέση σε σχολείο της περιοχής μου και είμαι πολύ χαρούμενη.Νέα φοβερά δεν έχω.Μαγδούλα,χρόνια πολλά και σε εσένα.Στον κόσμο μου εγώ.Αυτά.Βγαίνω.Είμαι στο σπίτι μόνη με 4 πιτσιρίκια!!!ΦΙλάκιααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!!Μπαινω καθε μερα και περιμενω να γραψετε τπτ να εχω να σχολιασω αλλα τζιφος!!!!Δεν πειραζει μωρε,καλοκαιρακι και μπανακια,θα οργανωθουμε με αφορμη των γεννεθλιων,ελπιζω!!!!

Εγω ησυχα,σπιτι-δουλεια και βερανταδα πολυ με το συζυγο,απολαμβανουμε ησυχια.Ζουμε λιγο μηνα του μελιτος;) τωρα που ειμαστε τα δυο μας!!!

Σημερα ρεπαρω και πηρα γυναικα να κανουμε (να κανει δηλ) δουλεις γιατι το χερι μου ειναι off!!!!Εχω βγαλει ενα γαγγλιο στον καρπο και μου εχει κανει τενοντιδα,ποναω φρικτα!!!Πηγα στους ορθοπαιδικους και μου ιπαν οτι πρεπει να κανω επεμβαση για να το βγαλουν,αλλα δεν παιζει καλοκαιριατικο!!!Οποτε μου βαλαν περιδεση για 1 μηνα και αγωγη και ελπιζω να φτιαξει!!!

Το μεσημερι θα παω να παρω τον καλο μου και θα παμε για Σ/Κ στο παιδι μας!!!

Εχθες πηγα με την κουμπαρα μου στην μουσικη παρασταση "Ποιος τη ζωη μου",για τη ζωη και το εργο του Μικη.Καταπληκτικη ,μην τη χασετε αν σας δωθει η ευκαιρια,προσπαθουσα να στειλω με mail, ενα κομματι απο το Αξιον Εστι,αφιερωμενο στην Αρια εξαιρετικα,αλλα δεν το ανεβαζει:evil:

Αλλα νεα ,δεν εχω ευτυχως!!!!Εχει φοβηθει το ματι μου πια,ολο δυσαρεστα ειμαι φετος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...