Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009-ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ,ΛΕΧΩΝΕΣ Κ ΠΟΛΥΤΕΚΝΕΣ-ΝΟ39


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 905
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ντομ κι εγώ αυτή τη στιγμή περιμένω.

να τους καμαρώνω να παίζουν μαζί.

σωσώ, η πεθερά είναι δέκα λεπτά με το αυτοκίνητο.

ο π πηφαίνει δυυο φορές τη μέρα για να τον φροντίζει.

μαρντ, πολύ γέλασα με την αντίδραση του αανδρα...

μάρκερ, βαστα γερά μάνα..

χρυς, πώς πάνε τα μαθήματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ περιμένω τη δασκάλα του α κε την αδρφή της.

είναι γειτόνισσες της πεθεράς μου.

θα έρθει κ η πεθερά με την αδερφή της κ την κόρη της αδερφής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας το δικο μας γαλα στο φαρμακειο εχει 9,50 λκαι στα σουπερ μαρκετ εχει 8,5...

οποτε εχει διαφορα..

ναι ρε παιδια..τα κουλυορια..και κατι καλτσουναι τωρα που θυμαμαι!!

δε θυμαμαι καλα..τα ςβαλαλ ολα στο στομα!!χαχα.

το απογ μπορει να παμε σε 1 φιλη για καφε!

post-4242-13873940249251_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα ενα διαλειμματακι εχω τωρα και εφτιαξα καφε...

περιμενεις γερή παρεα...καλα να περασετε...

Μαρια μια τετοια αλλαγη τη φοβαμαι...ψυχραιμια μπορει να ηταν μονο για μια μερα...

Ντομ θυμασαι οτι ειχα τον ιδιο φοβο και εγω...μια χαρα θα φτασεις μεχρι το τελος αρκει να μην κουραζεσαι...

Μαρδιο και εγω θεωρω τα 3 αθλο...ηρωϊκό!!!!!

δωστε μου και καμια βοηθητικη απαντηση για την αφαγια του Θ...απαρατηρητη περασε.../:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aloxa

εφτιαξε το εντερ ουαου

τους πηρε ο κως να πανε βολτα και ο μπεμπακος κοιμαται για τωρα

οποτε μπηκα λιγακι για να δω και ενα επισοδειο απο το γουοκιν - ο 3ος κυκλος σωσω ξεκιναει λιγο βλακεια εχω να πω ελπιζω παρακατω να ειναι πιο καλο

καλα να περασετε στις βολτιτσες σας

ελεγα το σαββατο να πηγαιναμε ολοι μαζι σε ενα μεγαλο εμπορικο ανοιχτο που εχει και δωματεια θηλασμου τεραστεια και παντακαθαρα και δωρεαν παιδοτοπους και παιδικες χαρες αλλα δεν τον βλπω τον καιρο καλα ρε μγτ

εδω εχει πεσει 1,5 βαθμο

μπραβο στη ειρηνη φτου το παιδακι καλε δεν καταλαβαινω γιατι τρελενεστε οταν τρωνε τα παιδια σας -βρε αφηστε τα εκει -απαπα τι θελει να της βγαιενι ο πατος να ταιζει ακι τη μεγαλη; τουμπανο τα βυζια ε; μπραβο που τα καταφερε.

μαρντ σορυ αλλα δεν καταλαβα τιποτα απο αυτα που γραφεις χαχα -πες τα περιληπτικα

οσο για τα αγορια δεν με απασχολουν καθολου πραγματικα τους εχω συνηθισει απολυτα για να με κουραζουν πια -απλα τυχαινει καποιες μερες να τρωει ο μπεμπης την ωρα που τρωνε και τα αγορια και ο μπεμπης δεν περιμενει λεπτο -μπορει να μεινει απο το καλαμ εαν δεν τον ταιεις οταν θελει και τα αγορια τα πιανει υπερενταση οποτε πχ σημερα τους εβαλα φαγητο να φανε μονοι τους ενω ταιζα - φυσικα αυτοι χαζολογουσαν και βιαστηκα να τελειωσω το μωρο για να ταισω τα θερια. ισως γ αυτο εκανε γουλια

το βραδυ δεν ξερω τι επαθε μπορει αν ειναι τυχαιο.

καλα χρυσουλα εχω να πω -ξεχασα να σχολιασ οτι τωρα ησουν πετσι και κακαλο σε αυτη την εγκυμοσυνη

στην προηγουμενη σε θυμαμαι πιο μπαμπατσικη

εσυ θα τα χασεις τα κιλα

εγω που τρωω σαν φοραδο τωρα με το θηλασμο -πραγματικα καταλαλωνω απιστευτες ποσοτητες φαγητου.

δεν ανεβαινω ζυγαρια φοβαμαι χαχα

τα τικερ δεν αλλαζουν - αποθηκευω λεει οκ την προπισκοπηση και μετα εδω τιποτα.

ποιον φροντιζει η πεθερα; το σκυλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα χαρτια για τους παιδικους ετοιμα και αυριο πρεπει να παω να καταθεσω τα χαρτια για το επιδομα του οαεδ -ε ρε γλεντια ο κως και με τα 3 στο σπιτι χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη ρωτας για ΣΚυλο μαρκερ....θα σε φαει..χαχαχα...

πλακα κανω νανα εννεοιται!!σημερα απλα το ξεσκισα..ποια διαιατα και ντουκαν κα παπαρ...χαχατα ξεσκισα σημερα..δε πειραζει..αυριο ντυοκαν κπαλι..

χρυσουλα..τι εννοεις δε τρωει;;

δε τρωει αποολα;;

ασε που ειναι κ ψηλος..

θελω να πω..ποια εινα η ερωτηση σου!!!

καλα ρε μαρκερ εφτασες στο τριτο κυκλο απο το γουοκινγ;;πλακα μας κανεις;;

χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε φαντάζεστε πόσο φρόνιμος ήταν την ώρα που ήταν η δασκάλα του στο σπίτι...

του έφερε μίαμπλιύζα κ πλαστελίνες κ έπαιζε αυνέχεια με τις πλαστελίνες.

αύριο έχουμε τη γιορτούλα μας..

πόσο ανυπομονώ...

νομίζω ότι θα κλαίω συνέχεια... χαχαχα

χρυς, εγώ πιστεύω ότι η αφαγία είναι εξαιτίας του μωρού κι ας ξεκίνησε πριν τη γέννηση του μικρού.

κι ο δικός μου δεν έτρωγε τίποτα τις πρώτες μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώ πολύ γέλασα όταν ρώτησε η μάρκερ για τον σκύλο... χαχαχα

πήγα κ στην αισθητικό το πρωί.

έκανα δοκιμαστικό φια το μηχάνημα.

από την πρώτη συνεδρία έχασα τρεις πόντους.

άρχισα να προσέχω κ τη διατροφη μου για να μην πάνε χαμένα τα λεφτά... χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ακριβως εκανες στην αισθητικο;;

η το ειπες στο επεισοδιο 25 κ πρεπει να το θυμαμαι;;χαχαχ!!πεθαινω!!

μπραβο για τους ποντους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ !

με γεια το Νο39!

Μαρντιο και εγω δεν εμπιμπτω σε καμια κατηγορια αλλα.... μια χαρα ειμαι!

τα τελευταια του προηγουμενου δεν τα διαβασα...

αν εγινε κατι σημαντικο, εκτος απο το σκυλο της ΝΑνας, ενημερωστε με.

αλλα, ναι, καταλαβα οτι ο σκυλος ευτυχως δε μενει στο σπιτι της Νανας!!!!!

Σωσω εμεις σιγουρα βραζαμε το νερο και μετα τον 6ο νομιζω. αποστειρωση καναμε σιγουρα σχεδον μεχρι που χρονισαν. νερο λογω δυσκοιλιοτητας της Μαριαννας χρησιμοποιουσαμε Λουτρακι νομιζω μεχρι 2 χρονων.

απο κιλα, ο Σπυρος ειναι 13,5-14 και η ΜΑριαννα 16. υψος ακριβως δεν ξερω...

εμεις ειμασταν στο χωριο στη Δραμα απο Μ. Σαββατο απογευμα, δουλευα το πρωι, μεχρι Δευτερα το απογευμα. ο Σπυρος μεσα στη γκρινια, δεν ετρωγε κανενα απο τα 2 τους, αλλα δικοι ειχαν, γιατι τα μπιφτεκια της πεθερας ηταν ντιπ αναλατα... εγω τη Δευτερα το μεσημερι ημουν παλι χαλια...

σημερα πηγα για εξετασεις αιματος... αυριο τα αποτελεσματα...

κατεβασαμε και τα καλοκαιρινα των παιδιων ... της μουρλης! εχω βουνο σιδερο και σιγουρα ακομα 2-3 πλυντηρια... αλλα ο καιρος χαλασε, βρεχει απο χθες βραδυ, θερμοκρασια επεσε πολυ, αυριο λιγο φτιαχνει λεει αλλα Κυριακη παλι βροχη...

Σχολειο Δευτερα τα δικαμου... αντε να ειμαστε καλα...

γιατι το απογευμα ειμασταν στο Κοσμος και ονω εγω ημουν στο Η&Μ ο αντραςμε τα παιδια συναντησαν φιλο συναδελφο με τη γυναικα του που σημερα το πρωι με ελεγε ποσο αρρωστοι ηταν ολοι το Πασχα, και οτι η γυναικα του τωρα σηκωθηκε απο το κρεβατι και ο δικος μου δεν το ηξερε, και τρελαθηκε, γιατι η γυναικα του επιασε και φιλουσε τα παιδια και τον ιδιο! ετσι και μας κολησαν!!!!!!!

αυτα εν ολιγης...

Μαρκερ και τα 3 στο σπιτι μονη σου!!!!!!!! γουαου!

Χρυσουλα σα να μην περασε μια μερα με τα μαθηματα, ε;;;;

σας αφηνω γιατι πηγε 2 παρα...

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Βαγκ τελικα μερικοι δε χαμπαριαζουν να κολλησουν τα παιδακια ή κανεναν μεγαλο...χεστηκαν!μου τη δινουν αυτα...

Ρε συ της δινατε της Μαριαννας το χειροτερο εμφιαλωμενο νερο, το Λουτρακι ολο το κλεινουν κι ολο καταφερνει να ξανανοιγει

εκτος αν το κανατε για τη δυσκοιλιοτητα οντως οπως λες, να την πιανει τσιρλιο απο τα κωλοβακτηριδια που εχει αυτο...

Μαρντιο δεν καταλαβα γιατι επρεπε οι γειτονες να σας παρκαρουν το μωρο επειδη γυρισαν απο ταξιδι κι επρεπε να τακτοποιηθουν;

εσυ, εγω κι ολες οταν γυριζουμε απο ταξιδι γιατι τα εχουμε να αλωνιζουν και τρεχουμε να προλαβουμε απλυτα, μαγειρεμα και δουλειες;

εμενα μονο μου φανηκε περιεργο;δεν ξερω...αλλα τσαντιστηκα με την αναισθησια τους...

η αντιδραση του αντρα σου βεβαια ολα τα λεφτα!

Χρυσουλακι κι εγω δεν σχολιασα, μα να ειμαι ειλικρινης δε καταλαβα ακριβως το προβλημα...καποιες κατηγοριες φαγητων δε τρωει, φρουτα εννοεις ή λαχανικά;

γιατι ειχες πει οτι δεν τρωει αηδιες που αυτο ειναι το κυριοτερο!Κατ΄εμε!Ο Βασιλης για αρκετο διαστημα μονο αηδιες ετρωγε προκειμενου να φαει κατι ή του εταζα αηδιες αν ετρωγε το φαγητο του...

οπότε εισαι οκ!δε θυμαμαι αν τρωει φρουτα αλλα τωρα ανοιξη καλοκαιρι εχεις μεγαλη γκαμα να πειραματιστεις ή αν ξερεις απο προηγουμενα χρονια τι γουσταρει...

ο Θανος παντα ηταν το ψηλο ντερεκι της παρεας.

Και η Φροσω αν θυμαμαι καλα εχει ψηλα παιδια σε σημειο που ειχε προβληματιστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

πρέπει να ετοιμαστώ γιη γιορτή του γιου μου.

θα μας πουν κ ποιηματάκι.

αποκλείεται να το πει ο δικός μου αλλα δεν πειραζει... χαχαχα.

θα έχουν κ φωτογραφο κ καμεραμαν...

κ τι θα βάλω η κυρία χοντρομπαλού που δε μου κάνει τίποτα;

ουφ.

αποστειρώνω μπιμπερό γιατί ο γιος μου έφαγε στις 8:30 κ τώρα κοιμάται.

μάλλον δε θα ξυπνήσει μέχρι να φύγω...

οπότε αν ξυπνήσει κ κλαίει, να του δώσει γάλα από καταψυξη ο πετρος.

αν το πιει...

κ ναρωτήσω κατι...

επειδή δεν το έχω με τις αποστειρώσεις.αν είχα μπιμπεό που το είχα αποστειρώσει πριν από μία βδομάδα κ το είχα στο ντουλαπι, θα μπορούσανα το χρησιμοποιήσω ή θα έπρεπ να το αποστειρώσω πριν τη χρήση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

Νανα η αποστειρωση πρεπει να γινεται πριν χρησιμοποιησεις το μπουκαλι...

Ντομ με το ζορι τρωει γενικα...απο φρουτα μονο μηλα προς το παρον...

φαγητο λιγο σε ποσοτητα, λαχανικα λαδερα δεν ακουμπαει καν...μονο κρεας μοσχαρι...κιμας μονο...

κοτοπουλο ελαχιστο, ψαρι ναι...ζυμαρικα λιγα ενω τα τσακιζε ...

τωρα μη γελιομαστε δεν ειναι φαγητο αυτο.. δε με ενδιαφερουν τα κιλα...με ενδιαφερει οτι δεν παιρνει τα απαραιτητα...

παω για μαθημα και στο διαλειμμα επαερχομαι...

Βαγκ οντως δεν περασε μια μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! θυμασαι περυσι που ειχες αδυνατισει και ελεγες οτι ολοι οι συναδελφοι σου σου εκαναν κοπλιμεντα;

ετσι για να στη σπασω χιχι

καλε μια χαρα θα τα πει το παιδι θα δεις...

ευχαριστω για το τικερ το διορθωσα...εσυ ;

τελιακ ξεπερνα το 44 βλεπω...θα βγεις 50 εβδ. στο τελος...

μπορεις να χρησιμοποιησεις μονο ο,τι εχεις αποστειρωσει και το εχεις βαλει στο ψυγειο για 3 μερες το πολυ...ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΟΧΙ ΕΞΩ...

καλα να περασετε στη γιορτουλα...περιμενουμε ατακες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!Ντομ πολύ γέλασα που φρίκαρες με τους γείτονες μου.χα χα.Καλέ ανέβηκαν οι άνθρωποι να μας φέρουν γλυκά από το ταξίδι τους και τους παρακαλούσαμε να αφήσουν το μωρό για να κάνουν με την ησυχία τους δουλειές.Γενικά και άλλες φορές πάμε και το ζητάμε να μας το αφήσουν λίγο να ασχοληθούν και οι κόρες μου να ηρεμήσει το κεφαλάκι μας..χα χαΝανά με το καλό η γιορτούλα σας...αχ θα ναι όντως πολύ συγκινητικά.Αγοράστε φωτο ή τραβηξτε.Μαρκερ μπράβο σου μόνη με τα 3 και γω δύσκολο το κόβω αλλά αν τα χεις σε μια γραμμη τα μεγάλα,παλευεται κάπως.Εγω πάντως όταν είμαι μόνη δε με αφηνουν να κάνω δουλειά.Χθες για να βάλω πάνω το φαί άρχισαν να πλακώνονται,να ζητανε χυμους,να ριχνουν πράγματα κάτω,να ανοιγοκλείνουν πόρτες.Αφού ξεκίνησα τα φασολακια 18,00 και η φωτια αναψε 19,00...μια υπηρετρια θελουν γενικως...Εσας που ειναι πιο μεγαλα φανταζομαι θα ναι πιο στρωμενα τα πραγματα,μη πειτε οχι θελω να ελπιζω...χα χαΦιλια!Καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γλυκιά που ήταν η γιορτούλα...

εννοείται ότι ο δικός μου δεν άνοιξε το στόματου... χαχαχα.

αλλά, μουωέστελνε φιλάκια κ με χαιρετούσε...

στο τελος κλαίγανε όλα γιατί θέλανε τη μαμά τους κ έκλαιγε κ ο δικός μου.

ο γλυκός μου... ούτε στην πρώτη γιορτούλα δεν έκλαψε.

τώρα έβγαλε παράπονο το μωρό μου...

η δασκάλα δεν άντεξε από τα κλάματα κ για να τους ηρεμίσει ξάπλωσε στο πάτωμα για να ξαπλώσουν πάνω της τα μωρά κ να παίξουν...

μαρντ, όσο μεγαλώνουν θαψείναι καλύτερα.

ειδικά εσένα που είναι κ δύο, θα παίζουν μεταξύ τους.

εδώ το πάει για βροχή πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου τον μωρε...και μας ειπε η δασκαλα στη γιορτη του σχολειου του καλοκαιριού θα τις βάλει τις δικές μου να συμμετέχουν αλλά εγώ τις βλέπω πολύ μικρές για συμμετοχή,έστω και να σέρνουν το χορό..χα χα.Μάλλον σαν τον Ανθιμο τις βλέπω να αντιδρούν...μη σου πω Νανα εμένα θα το βάλουν και στα πόδια δε θα κάτσουν καν στη σκηνή...Αυτά είναι τα ωραία να χουμε να θυμόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nana.,...συγκινηθηκες ,ε;;χαχ!!α;ντε κ του χρονου..ενεις βλεπαμε χθες μεχρι τις 2 γουοκιγκ..κολημα..τωρα παλι στο αλλ ορεπο του λευτ..

εδω ο καιρος..καλος!!

αχ παιδια με αρεσε που εφαγα χθες!!

αλλα οχι ειπαμε..συνεχιζω!!

θα ερθει σε λιγο 1 φιλη!!

ελα ρε βαγκ..ετσι αρρωστησατε;;μλκ!!

χρυσουλ α καλο μυο μπορει να ειναι φαση..μη τρελαινεσαι..η να το κανει απο αντιδραση..μη δειξεις οτι σε πειραζχει..

κ οι διατροφικες συνηθειες αλλαζουν..εμενα φετα εχει 3 μηνες που τρωει..

το γιουρτι τωρα δε το θελει ενω το ξεσκιζε..

τι να λεμε τωρα!

δε ξερω..κ απο τ στιγμην που δεν εχει προβλημα βαρους...μη σακς..παρακολουθησετο!!

νανα τι κανει ο σκυλος;;η πεθερα;;χαχαχ!!

ηπιε απο το μπουκαλι;;

εγω ποτε δεν εβαζα τα μπουκαλια στο ψυγειο..ποτε ομως..στο δευτ παιδι!!

στη μαρθα ολα κατα γραμμα..

της εδωσα μπαναναν το πρωι..την τσακισε..

εδωσα κμια 15αρια κουτ..ειπα να μη το ξεφτιλισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα ο Θ στην 1η γορτη οχι μονο δεν ειπε τποτα αλλα κατεστρεψε τη γιροτη γενικα αφου ενοχλουσαν με ενα αλλο παιδακι ολα τα υπολοιπα...

δεν ξαναπηρε τιποτα απο τοτε χχαχααχαχ...

στην καλοκαιρινη και τα δυο διαολια θα κανουν τα ναυτακια...χαμος...για να τα σιγουρεψουν εχουν βαλει 2 μεγαλυτερα να τα κρατανε απο τις ακρες..χαχχα

παντως κατι τετοια ειναι συγκινητικα..

Σωσω μακαρι να ειναι φαση...περισσοτερο σας λεω μην παθε καμια αβιταμνωση..τυρι τρωει πολυ..γιαουρτι 1 φορα στις 15 μερες και αν...και μονο το πρασινο απο τις φαρμες...

Μαρδιο καλα εισαι με 2 κοριτσακια...βλεπω μαρια και βαγκ με διδυμα εχουν πιο καλες αντιδρασεις σε ολα τα ζητηματα...

Βαγκ ελπιζω να μην κολλησατε τιποτα..αυτη την ανεγκεφαλια μερικων τη σκεφτομαι τωρα με το μωρο...

εδω εχουμε ιωση γαστρεντ παλι..επλιζω να τη γλιτωσουμε..δεν θα το αντεξω...ο Θ ειναι επιρρεπης...

και εδω το παει παλι για βροχη..δεν ξερω γιατι αλλα θελω να βρεξει να την αραξουμε μεσα...

ευτυχως το μουτρακι του μπεμπη καπως φουσκωσε γιατ ηταν πολυ σκελετακι οταν γεννηθηκε..χχαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα αν θες να του αυξησεις λιγο τη διαθεση για φαϊ παρε βασιλικο πολτο για παιδια απο φαρμακειο,

του εδινα το royal jelly bio junior της αρκοφαρμα, ηταν σε αμπουλες, μια καθε πρωι κι επειδη καταλαβα οτι ηταν πιο ακριβες το αλλαξα με το royal syrup bon apetit της ιδιας εταιρειας

επισης βιταμινες που εδινα στον Βασιλη για πολυ καιρο ηταν οι kindervital της floradix σε μουκαλι(σιροπι) 10 μλ 2 φορες τη μερα (μονο μην κανεις τη βλακεια να το βαλεις στο γαλα οπως εκανα εγω-μαλλον δεν ειναι σωστος συνδυασμος-

δωστο σαν σφηνακι να το πιει (κρασι του το λεγαμε)

τι εχω τραβηξει με αυτο το παιδι...λεφτα που φευγανε...κι αυτο ειναι το λιγοτερο...αλλα του εφτιαξε καπως την ορεξη

ειδικα ο βασιλικος πολτος φημιζεται...

δοκιμασε το, δεν εχεις να χασεις τιποτα...εκτος απο λεφτα χιχι...

Α ετσι μαρντιο...

αμ τα θελετε κι εσεις...μα καλα ζητατε ενα μωρο 10 μηνων για να παιξουν οι τσουπρες και να ξενοιαστεις;εκει αγχωνεσαι χειροτερα με τα τερτιπια τους...

ρε παιδια πληροφοριακα ρωτησε η νανουκα για αποστειρωση

και ξερω οτι οταν αποστειρωσεις κατι στο ψυγειο διατηρειται λιγες μερες...

Χρυσουλα το τικερ λεει due date reached! αχ Νανουκα να μην εχεις βαλει ιδια μαρκα με τη Χρυσουλα....εσενα δεν εφτασε ακομα η ΠΗΤ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...