Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

Χρυς, ο δικός μου ζωγραφίζει στο σπίτι και γενικότερα του αρέσουν οι κατασκευές.

αλλά, δεν έχει υπομονή να του διαβάσω ή να του πω ένα παραμύθι...

αρπάζει το βιβλίο και κάνει πως το διαβάζει εκείνος.

και είναι πολύ νοικοκύρης ρε κορίτσια...

παίζει με ένα παιχνίδι, το μαζεύει και μετά παίζει με το άλλο...

όταν τρώει κάτι και στάξει στο τραπέζι, θα πάρει χαρτί και θα το σκουπίσει...

μακάρι να του μείνει...

χαχα Χρυς... έχεις δίκιο για τη φωτό που λέει η Ντομ...

το τάμπλετ βγήκε ελλαττωματικό και θα μου δώσουν άλλο.

αλλά θα πάρω κάποιο που να μπορώ να εγκαταστήσω ελληνικό πληκτρολόγιο.

σήμερα πήγα στη λαϊκή με τον Π και μία κυρία μου είπε ότι θα κάνω κόρη.

χαχαχα!!!

όλοι με κοιτάνε με μία γλυκήτητα και μου δίνουν απλόχερα τις ευχές τους...

πόσο με συγκινεί αυτό...

λοιπόν, τα νέα από το γιατρό...

ο καρδιοτοκογράφος έδειξε 2 πονάκια.

όταν πήγα στη γιατρό, έκανε τον Σταυρό της που έκλεισα και την 37η βδομάδα.

δε με εξέτασε κολπικά γιατί είπε ότι αν το κάνει... θα γεννήσω... χαχαχα!!!

2700 ο μπομπιράκος μου.

κορίτσια, έχει κάτι μαγουλάκια... για ρούφηγμα!!!

τέρμα τα ψέματα κοριτσάκια μου...

από μέρα σε μέρα γεννάω!!!

μετά πήγα μια βόλτα από τη δουλειά (είναι κοντά).

είδα τους συναδέλφους και μου ξανάδωσαν τις ευχές τους...

ήρθε και ο προϊστάμενος και τι μου είπε... "Αθηνά, έγινες σαν το διπλοκάμπινο"

χαχαχα!!!

αφού πρώτα είπε να μου δώσουν κανένα φάκελο να δουλέψω... χαχαχα!!!

Μαρντ, καμία σχέση η πρώτη με τη 2η εγκυμοσύνη...

μου το έλεγαν και δεν το πίστευα...

δεν κάνει τα περιττά που έκανες στο πρώτο...

άσε που ξέρεις τι σε περιμένει και λες "καλά είσαι εκεί μέσα..."

χαχαχα!!!

θυμάστε κορίτσια, που βάζαμε φωτό από τα δωμάτια;

τώρα ούτε το κρεβάτι δεν έχουμε στήσει... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

giειακαπο μενα...εννοουσα να τα βαλω στο μπλογκ τη συνταγη..αυτο ελεγα...χαχαχ...

αλλα πληκτρολογιο απο κονητο.χεσε μεσα..εμειςκαλα..

η μαρθα πυρετο...ελπιζω να μην ειναι τιποτα..ξυπνησε με γκριια και πονο στη κοιλια..κ λεγαμεαυριο να παμε να μεινουμε ξανθη..αλλα δε ξερω.αναλογα με το πως θα ειναι..κ να μη κοληησει κ τη μικρη..τιποτε αλλο δε με νοιαζει..

μεχρι 37,8 την εδωσα..

αν δε παει 39 δε δινω τιποτα..

καλε αληθεια βαγκ κ μαρεκρ δε τρωνε τραχανα;πλακα κανετε;;ουτε εσεις;απιστετο..

κ μ ενα δε κοβει φλεβες αλλα εγω μπορω να φαω με τα κιλα!!

νανα αληθεια γεννας απο στιγμη σε στγμη;;απιστευτο..

ελπιζω να ειναι θεσνικη κ να εχω ιντερνετ κ να γραφω συνεχεια..

νανα τωρα που εισαι εγκυοε σου δινουν σημασια..ολοι..αν γεννησεις..χεσμενη θα σε εχον..οπως και ολες που γεννησαν..

βαγκ μεχρι ποτε αδεια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπραβο Νανα - καλα μη ορκιζεσαι οτι γεννας -μπορει να φελει να μεινειλιγο ακομα μεσα

οπως και να χει σε ζηλευω που νιωθεις ολο αυτο το φυσιολογικο με πονους -σπασμενα νερα κλπ

ολα καλα να πανε και με το καλο εαν δεν σε προλαβουμε

εμενα τους αρεσουν παρα πολυ τα παραμυθια να τους διαβαζω - αλλα μονο το βραδυ πριν τον υπνο

εμενα δεν μου πολυδινουν σημασια :lol:

εχω πολυ μικρη κοιλια και ακομα νομιζουν οτι ειμαι στον 5ο φαντασου :cry: οποτε σου λενε αντεχει ακομα

ειδικα εαν εχω και τα αγορια μαζι με κοιτανε σαν αλιεν εχω να πω και με ρωτανε "δεν πιστευω παλι γιο;" :lol: αλλα και εγω τις προλαβαινω οπως η ντομ

εδω στην αθηνα ειμαστε και παρα πολυ αγενεις - τοσο καιρο ενας μονο κυριος μου εχει δωσει την σειρα στο σουπερ φανταστειτε

μαλιστα κατι σκατογριες με κοιτανε και κανουν οτι πονανε για να τις αφησω να περασουν

περαστικα βρε σωσω

απορω πωςαντεχεις να ειναι αρρωστη και να ειστε εκτος σπιτιου

εγω παλι δινω ντεπον εαν εχουν και 37 και ειναι γκριιαρικα ή πονανε καπου -΄

και γρνικα κοντα στο 37,5 παντα δινω δεν αφηνω να ανεβει

σημερα δεν ειμαι στα καλα μου

εχω πονακια χαμηλα αρκετα και νυσταζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ..ΚΛΑ ΟΛΗ τη μερα εξω ειμαστε.απο καπο θα το κολησαμε..κοσμος μπαινει κοσμος βγαινει..

η μαρθα συνεχζει δεκατα οριακα πυρετο...αλλα ευδιαθετη..δε τρωει τιποτα αλλα παιζει..

οποτε περιμενουμε€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ΝΑνα παει και η σημερινη μερα! γυρισε και ο αντρας... καλα δεν μπορουσε να παει αλλη περιοδο; τωρα που ειχε γυναικα ετοιμογενη;

Σωσω ακομα Καβαλα ειστε; λες ο πυρετος να εχει να κανει με τα χαπια;;;; αν πηρε τελικα.

εγω εχω αδεια ωσ Παρασκευη, Σαββατο δουλεθω, Κυριακη ρεπο και απο Δευτερα αλλες 3 μερες αδεια.

κοριτσια και τα δικα μου ασχολιουνται με πραγματα εκτος απο τα παιχνιδια τους. παιζουν πολυ πλει ντο, ζωγραφιζουν, η Μαριαννα αρχισε να μαθαινει να κανει αλλοπροσλλαανθρωπακια ενω ο ΣΠυρος μονο μουντζουρες κανει. μετα ζητανε ψαλιδια και κοβουν τις δημιουργιες τους και μετα τα κομματακια τα μαζευουν με τα φορτηγα και τα τρακετερ του Σπυρου και τα ριχνουν στον καδο ανακυκλωσης. παραμυθια θελουν να τους λεω δικα μου με ηρωες που μου λενε αυτα και το μεσημερι πριν τον υπνο διαβαζουμε βιβλιο. το βραδυ οταν πανε στα κρεβατια τους διαβαζουν μονοι τους και οταν τελειωσουν με φωναζουν να σβησω το φως να καληνυχτιστουμε και νανι!

το πρωι τους αγορασα φορεσιες για την 25η... τσολιας και ελληνοπουλα. απο 15Ε μια χαρα!

το απογευμα πηγαμε κοσμος που εχει μινι παιδοτοπους με πλέιμομπιλ. ο Σπυρος ξετρελαθηκε αλλα η Μαριαννα βαρεθηκε....

ψωφισαν... κοιμηθικαν και μονο 2 ωρες για μεσημερι και πεσανε ξερα!

αλλα και εγω κουραστηκα...

αυριο θα κανω ντάιπερ κέικ για την κουμπαρα μας που ειναι και αυτη ετοιμογεννη. κοριτσι!

τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

εγ δεν περασα καλο βραδυ

απο την πολυ πιτσα ηρθα και πριστηκα -ηπια 800 κιλα νερο -ζεστενομουν

ηπια 2 μπουσκοπαν γιατι πονουσα χαμηλα και πετρωνα

γενικα οχι καλα

τα μικρα καλα τα ιδια

μου αρεσει το 2 ωρες μονο για μεσημερι βαγκ :D

εμεις εχουμε αναπτυξει φιβιες με το σκοταδι -ο Στελιος δλδ και θελει να του κραταω και το χερι αλλιως δεν κοιμαται με τιποτα

μπραβο στη Μαριαννα για τα ανθρωπακια

εφτιαξα χθες ενα μπανοφι αλλα δεν επηξε αθολου η κρεμα γμτ

ωραιο ειναι αλλα οχι τουρτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Σωσω αντι για μπλογκ εγραψες μπουκαλι;μαλιστα...δεν το ειχα προβλεψει αυτο...

Ελπιζω να ειναι καλυτερα η Μαρθα...κι ελπιζω να μην εχει καμια σχεση με τα χαπια που ισως πηρε.

παρε τη γιατρο σου να τη ρωτησεις δε χανεις τιποτα...

Βαγκ και του χρονου να ειστε καλα...τι εννοεις κοιμηθηκαν μονο 2 ωρες για μεσημερι;;; :lol:

εμεις με το Φανη δε την παλευουμε ξυπναει καθε νυχτα κι αν δεν κοιμηθει αγκαλια με καποιον κλαιει ασταματητα...δεν εχει στρωσει ακομα και προσπαθω να κοιμηθω ο Βασιλης πότε εστρωσε στον υπνο... :?

Μαρκερ καλυτερα εισαι ή πονας ακομα;

Η περιγραφη σου στις εξοδους σου με την κατασταση σου ειναι οντως ρεαλιστικη...ενω αντιθετως η Νανουκα δεν υπαρχει...ακου λεει ακουει ευχες παντου...

εδω εγω που ειμαι υπερβαρη μαρτυραω να βρω καμια θεση στο μετρο γιατι φυσικα που να καταλαβει ο αλλος αν ειναι μπυροκοιλιά ή εχει κανα εμβρυο μεσα... :D

Μαρντιο πόσο ενεργη ειναι η ομαδα οκτωβριου 2010;οσο το ηφαιστειο της σαντορινης;γιατι εγω δεν την εχω ξαναδει απο τοτε...

Χρυσούλα εγω τα λεω στη Νανουκα για τη φωτο αλλα μιλαω στο βροντο.τελοσπαντων ευελπιστω οταν αλλαξει το τικερακι της γεννας να αλλαξει και φωτο...μονο να μη βαλει κανα εκπαιδευτικο τραπεζι...

Νανουκα περιμενουμε νεα σου...ποποποπο γενναμε λεμε.....

Χτες πηγα γιατρο ολα καλα να προσεχω μονο λεει γιατι αν εχεις παθει αποκολληση μπορεις να ξαναπαθεις...

Διαλογος στο ιατρειο:

΄΄Α!Καλε γιατρε δε θυμαμαι...τι φυλο μου ειπες την αλλη φορα ειναι το παιδι;΄΄

Γιατρος στη βοηθο:΄΄Α!Καλα!Φαντασου πόσο σημασια εδωσε και δε θυμαται...΄΄

Βοηθος:΄΄Οοοοχι!Επειδη ακριβως θυμαται ρωταει...!!!΄΄

Εγω:΄΄Ααααχ γιατρε...τριτο παιδι κι ακομα να με μαθεις...η βοηθος με ξερει καλυτερα...''

Τελικα δεν μπορεσε να δει γιατι ειχε κλειστα τα ποδια...αλλα ειδε οτι κατουρουσε εκεινη την ωρα...αυτο πώς γινεται τωρα;τελοσπαντων...

τι γελατε μωρε...μπορει να ηταν μια μεγαλη κλειτοριδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειδα το ποστ σου Μαρκερ

προσπαθησε να ξεκουραστεις βρε παιδακι μου κι εσυ κι ασε τα μπανοφι...

μα καλα ποση πιτσα εφαγες;προσεξε τι θα απαντησεις δε θες να σε σχολιασουμε με Σωσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραβο που ειναι ολα καλα ντομ

μια απο ιδια του λεω καεγω-κοιτα και ξανακοιτα -αφο τελευταια φορα μου την ειπε να μην τον ξαναρωτησω :lol:

εσενα δεν σου ειπε: δεν πειραζει αντε στο 4ο; :lol:

ακομα εχω σφυξιματα

λεω μπας και βγω να παρω λιγο αερα γιατι ειμαι μεσα απο την Κυριακη

αλλα φοβαμαι λιγουλακι και πραγματικα δεν νιωθω οτι κανω κατι κουραστικο -ενι γουει

3 οκμματια πιτσα και 2 κομματια απο σκεπαστη και 2 ποτηρια πορτοκαλαδα - γμσε τα σου λεω :lol:

ακομα με ον υπνο και εσεις ε; που θα παει θα βρουν γκομενα ντομ και θα τους κοιμιζει αλλη :lol:

στην Αθηνα ειμαστε ετσι ζωα Ντομ - γενικα εξω ειναι πολυ καλυτερα

εδω ειμαι στον 8ο ρε συ και ρωτανε για να μην νιωθουν και τυψεις -ειστε εγκυος; δεν πιστευω να σας πηρα τη σειρα; :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Μαρια και εγω ειχα κατι σφιξματα χθες βραδυ και ηπια δυο αμπουλες μαγνησιο και ηρεμησα...

εισαι χαλια αλλα το γλυκο γλυκο...

και εμενα η κοιλια μου μικρη αντε για 6 με κανουν αλλα εδω δεν τους παρνει γιατι μεταξυ μας ολοι γνωστοι..ασε που παιρνω ενα παγωμενο βλεμμα και αμεσως συμμορφωνονται...

Ντομ θα σου θυμησω εγω ποτε στρωσανε στον υπνο..στα 2.5 :(

αν με περιμενει παλι κατι τετοιο να βαζω τον Θ να ξενυχταει με τον μπεμπη...

Σωσω και εγω δε δινω αν δεν παει 38.5..δε νομιζω να ειναι κατι σοβαρο...

εχω επισης παρατηρησει οτ οταν ειμαστε εξω πολυ ανεβαζει κατι δεκατα κα απλως του κοβετα η ορεξη..μηπως συμβαινει κατι παρομοιο...

Νανα περασε ο καιρος...ποτε καλοκαιρι ποτε γενναμε... :D:D

να δεις αυτα θα ξεπεταχτουν καλυτερα που θα ειναι καλοκαιρι..

χαχαχα αυτο που κανει οτι το διαβαζει μονος του το εχει και ο δικος μου...

Βαγκ στη γιορτη του Θ του εφτιαξαν ζωγραφιες ολα τα παιδια του παιδικου..απο τις πανομοιοτυπες μουτζουρες καταλαβανω πριν γυρισω να δω το ονομα αν ηταν αγοριου η ζωγραφια :lol::lol:

ο Θ εμαθε να φτιαχνει κυκλους και γεμιζει τον τοπο...

μακαρονια με κιμα σημερα..διορθωμα.. :(

βροχερος καιρος..και ειχαμε ξυπνημα απο τις 6 :mrgreen:

κουνια θα στησουμε τελυταια εβδομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες!

Αχ εγκυούλες διαβάζω τις περιγραφές σας για δυσφορίες και ατονίες και μια ζηλεύω και μια λέω καλά είσαι όπως είσαι μη γυρεύεις κι άλλα...χα χα

Ντομ καθημερινώς γράφουμε στο θέμα με τις μανούλες Οκτωβρίου 2010,έχουμε δεθει.Είναι το :"Μπεμπάκια 2010-Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;;"(Εγώ το άνοιξα εξου και ο τίτλος)χα χα.Ομάδα έχουμε αλλά είναι για τα prive.Από ότι έχω δει είναι και αυτή με τις περισσότερες συζητήσεις.

Πήγαμε jumbo χθες,δε βρήκα τίποτα για δραστηριότητες να τους κάνω τα απογεύματα.Πηλό που έψαχνα είχε χύμα χωρίς καλούπια και σχέδια.Χρώματα που γράφουν μόνο στο χαρτί αυτά της crayola που είδα στο ιντερνετ δε τα είχε καθόλου.Θα ψάξω στο playcity που μου πατε.

Πάμε για το τριήμερο Αθήνα στα πεθερικά μέχρι και Τετάρτη,έχω άδεια.

Ξέρετε κανέναν ωραίο παιδότοπο ή κούνιες που να είναι προσεγμένες όχι χώματα και χαλίκια κάτω κοντά στη Ν.Σμύρνη;

Συνήθως πάμε Φλοίσβο αλλά ψάχνω και αλλού.

Σωσώ πότε επιστρέφετε;Περαστικά στο Μαρθούλη...Ελπίζω να μην έχει να κάνει ο πυρετός με τα χάπια.Πάντως τη γυρνάτε τη Βόρεια Ελλάδα βλέπω,Καβάλα,Ξάνθη...ωραία.Σπόυδασα Σαλόνικα και τα χω γυρήσει αυτά τα μέρη.Ξάνθη 4 φορές στο καρναβάλι όσα και τα χρόνια των σπουδών..χα χα.Ωραίες εποχές...Καλά να περνάτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Μαρντιο...μπεμπακια 2010 πιανει ολο το ετος...αφου εχετε και πριβε ειστε πολυ προχω!

τα βλεπετε εσεις;

αυτα ειναι...εμεις ειμαστε στουρναρια...

Μαρκερ εννοειται μου ειπε για 4ο ο γιατρος στην αυχενικη που ειδε το φυλο :lol:

Χρυσουλα εσεις κυκλους εμεις εχουμε μουρλαθει 1 χρονο τωρα να κανουμε εκκλησιες!αφου ελεγα θα γινει αγιογραφος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια ρε παιδια δε σας εχω ρωτησει...μεσα στο σπιτι τους φορατε παντοφλακια;γιατι καθε φορα αυτα τα ψευτοπαντοφλακια μποτακια με το αυτο κολλητο να κλεινουν στο πλαι ουτε 2 βδομαδες δε βγαζουν...ξεκολλαει η σολα...και καταληγω να τους φοραω τα κροξακια του καλοκαιριου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικος μου απο το καλοκαιρι ζωγραφιζει προσωπακια.

τωρα κανει ανθρωπακια, σχηματα και καποιους αριθμους

ΕΠΙΣΗΣ, ζωγραφιζειμεσα σε πλαισια.

κανουν πολλη καλη δουλεια στο σχολειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε τα νευρα σου ενταξει τα νερα σου εσπασαν;;;

Μαρντιο αποκλειεται να εχετε τις περισσοτερες συζητησεις...

38 νουμερο εδω!!!

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΟΜ αληθεια..

ΜΕ κοιτανε με πολυ θετικο τροπο και αρχιζουν τις ευχες.

ΘΑ ψαξω και τη φωτο για ναμη σου χαλασω τοχατιρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Μαρντιο...μπεμπακια 2010 πιανει ολο το ετος.....

Όχι καλέ Μπεμπακια Αυγούστου-Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2010 έχουμε εμείς όχι όλους του έτους.Δεν είμαστε πολλές 7-8 κοπέλες,όπως και δω.

Τις περισσότερες συζητήσεις στην prive ομάδα έχουμε όχι τις περισσότερες συζητήσεις έξω στα θέματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βγηκαμε και ξαστερωσα λιγακι

χτυπαει σα μουρλο - εχει ξαναγυρισει με τα ποδια κατω ρε γμτ σιγουρα -πολυ κολοτουμπα και το θεμα ειναι οταν στριβει ποναω πια.

ντομ δεν τους φοραω παντοφλες μεσα στο σπιτι -καλτσες ή ξυπολιταρια ειμαστε

δεν τις κρατανε παραπνω απο 1 λεπτο στα ποδια τους -δεν με πειραζει γιατι και εγω ξυπολιτη γυρνοβολαω

τα ταμπλετ δεν ειναι για σπιτι -το συζητουσαμε στη δουλεια οταν ηθελα να παρω -εουν πολλα μειωνεκτηματα για σπιτι -ειναι βολικα στη μεταφορα βεβαια

εγω προσπαθω να τους μαθω την αβ σε τραγοδακι -την προσπαθουν αρκετα καλα

απο ζωγραφιες ο στελιος ειναι πιο τακτικος και υπομονετικος - ο νικος βεριεται και τα κανει τσαπατσουλικα οτι του δειχνω

γενικα κυκλους -τριγωνα κανουν γραφουν το Σ και το Ν - γενικα δεν εχω παραπονο -και πολλα γραμματακια ξερουν και πολλους αριθμους

το καλοκαιρι θα παρω το τετραδιο του προνηπιου να τους αρχισω - εαν κατσουν δλδ αλλιως δεν θα πολυσκασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα το μεσημερακι εκανα συσπασουλες ανα επτα λεπτα

πηγαμε κλινικη.εκανα τρεις δυνατες ανα επτα κ μετα εκανα ανα τρια λεπτα,αλλα χαλαρες....

ηρθε η γιατρος κ εβαλε χερι.

δυο δαχτυλα διαστολη...

μου ειπε οτι μπρει να γεννησω αποψε , μπορει και οχι λογω του ιστορικου μου...

post-12542-13873940187551_thumb.jpg

post-12542-1387394018768_thumb.jpg

post-12542-138739401878_thumb.jpg

post-12542-13873940187936_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Νανα

μπραβο με το καλο ολα να σας ερθουν και εσενα και του μπομπιρακου

με ενα πονο πραγματικα -θα σε σκεφτομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...