Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Και μένα Σταυρούλα είχε ευκοίλια σήμερα και δεν ξέρω απο τι.Πάντως και γω κοτοπουλο λαπά της έδωσα και ρυζάλευρο.

Και η μπέμπα είχε βγάλει κατι μικρά σπυράκια γύρω απο το στόμα και στο σαγόνι παλιότερα αλλά πιστεύω ότι ήταν απο το φαγητό.Και δεν ήταν σαν της Λίας.

Στα πουγκάκια θα μπορούσες να περάσεις στο κορδονάκι το μπρελοκ.

Παρήγγειλα και γω απο το next απλά άσπρα εσώρουχα, ένα κολάν και 3 μπλουζάκια ανοιξιάτικα.

Πάω για ύπνο,αύριο το μεσημέρι θα φύγουμε.Α!Ηρθε και το θερμός της chicco,είναι πολύ ωραίο, έχει 2 μπολάκια μέσα και το καπάκι χρησιμεύει και για μπολάκι φαγητού και έχει θήκη για το κουταλάκι.Και εντάξει, μετά μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και για κανονικό θερμός,δεν πάει χαμένο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μεγεια τα πραγματακια σας Αρι!σιγουρα το θερμος θα σου ειναι χρησιμο κ μετα!!καλο δρομο για αυριο.

αντε να φτιαξει ο καιρος να φυγουν κ οι ιωσεις!

Βουλα ευχομαι να μην εχει τιποτα περισσοτερο ο Στρατος.ναι τομπρελοκ ανετα το δενεις πανω στο πουγκακι με την κορδελα!ενα δυο θα φτιαξεις κ θα γινεις εξπερ κ συ..

οτι μπορουμε να γλιτωσουμε καλα ειναι..

Σοφια τα κοριτσακια σου ειναι μουρλια!!!!!!

οσο για το φαγητο θα μιλησω με παιδιατρο κ θα σας πω...το χω δοκιμασει οση ωρακ να τον αφησω νυστικο αυτος περιμενει το γαλατακι του δεν εχει προβλημα.

κοριτσια σας καληνυχτω εβαλα πληντυριο κ παω για υπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια! Πολλά τα νέα σας...Χάνω τη μπάλα κάθε φορά :?:?:?:? Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές για τον Πανούλη!!!

Λία θα σου πω τι κάνω με τα φρούτα και πού ξέρεις;; Μπορεί να πιάσει και σε σένα. Φτιάχνω και μια μικρή δόση ρυζάλευρο βανίλια και αφού γεμίσω το κουτάλι με τη φρουτόκρεμα, βάζω στην άκρη του κουταλιού λίγο ρυζάλευρο. Έτσι την ξεγελάω και τρώει πάνω από τη μισή φρουτόκρεμα ;);););) Πριν από αυτό το κόλπο δεν έτρωγε σχεδόν καθόλου. Το ίδιο έκανα και στον Πάνο και έπιανε και σε αυτόν. Δοκίμασέ το βάζοντας στην άκρη του κουταλιού κάτι που του αρέσει..

Κατερινάκι περαστικά στο Νικόλα σου! Είδες που σου είπα;; Δύο εμετοί σε μια μέρα είναι πάντα ύποπτοι για γαστρεντερίτιδα. Ευτυχώς που ο μικρούλης σου την περνά ελαφρά! Εγώ πάλι το θεωρώ καλό να είναι ένα παιδάκι δραστήριο. Από τη στιγμή που πάει καλά σε όλα όσα κάνουν και έχει πρόοδο, μην ανησυχείς. Το κακό είναι όταν ένα παιδί δεν μπορεί να συγκεντρωθεί.

Μαράκι μου τόσο καιρό είχα το νοσοκομειακό θήλαστρο αλλά θήλαζα κανονικά. Το θήλαστρο το είχα για την άντληση που έκανα για να καλύψω το γεύμα που έτρωγε όσο έλειπα στη δουλειά. Μετά που μπήκαν και άλλες τροφές το είχα για να κάνω άντληση το βράδυ και να πιει το γάλα μου από μπιμπερό. Τώρα δεν κάνω πλέον αντλήσεις και μπορώ να πω ότι χαίρομαι πολύ! Η Αννούλα φοβερή που λέει τα κακά.

Σταυρουλα μου είναι ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ όπως τα λες. Ο λόγος για τον οποίο δεν θέλω ακόμα να σταματήσω να θηλαζω είναι ότι δεν θα κάνω άλλο παιδί.Το σκεφτόμουν χτες αυτό. Πώς πάει η καθυστέρηση;;

Αριάδνη κι εγώ άργησα (σχετικά) να νιώσω την ανάγκη για δεύτερο παιδάκι. Τα πρωτα 2 χρόνια μάλιστα δεν το σκεφτόμουν καν.

Σοφία έχεις δίκιο. Θα το αφήσω και όπου πάει. Άλλωστε το απολαμβάνω όταν γίνεται.Πώς είναι οι κορούλες σου;

Βασω με γεια τα ρουχαλάκια σας!!! Μα δεν είναι τέλεια τα κοριτσίστικα ρουχαλάκια; Θα πάω κι εγώ να κοιτάξω στα ΖΑΡΑ. Ο βήχας καλύτερα;;;

Αντωνία μου ο Αναστάσης μένει τόσες ώρες νηστικός;; Όλες αυτές τις ώρες ούτε καν θηλάζει;;; Μήπως τον θηλάζεις πολύ συχνά και μετά δεν πεινάει για στερεά τροφή;;;;;

Ελενάκι πώς είναι η Εβελίνα;; Ησύχασε η ζουζουνίτσα σου;;

Κορίτσια ο καιρός χάλασε πάλι και μου τη δίνει :evil::evil::evil::evil::evil: Μακάρι το νεο μας ποστάκι (καλορίζικο παρεμπιπτόντως) να ξορκίσει -όπως λέει και η Αριάδνη- τον παλιόκαιρο...

Πάλι 3 πήγε......Θέλω μια μέρα να κοιμηθώ μέχρι τη μία το μεσημέρι χωρίς να ξυπνήσω καθόλου όλες αυτές τις ώρες...Γίνεται;;;;

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις εδω μια παο τα ιδια, ευτυχως ειμαστε ολοι καλα, ξεκινα μια νεα μερα γεματη σφριγος και τρεξιμο.

Λία πως ειναι ο Νικολας με το στομαχακι του? και καλα και κακα για την Αγγελικη ε? Ωραια αυτο σημαινει πως ειναι ισορροπημένη ;) Πάντως να σου πω τι παρατηρησα, οσο ειμασταν στη θαλασσα που χε απλα η Αγγελικη μου φανηκε πολυ ηρεμη, μολις κλειστηκαμε στην ταβερνα οργιασε...εχει να κανει και αυτο σχεση νομιζω, καταλαβαινεις.

Λία εφυγε του Στρατου η κοκκινιλα? Που εβαλες τις φωτος νατον δω? Καλα Λία οτνα ο Στρατος σε κουβαλα εσενα θ αμου κανουν και εμενα εδω τις δουλεις του σπιτου οποτε θα συναντιομαστε ανετα για καφε. οσο για τα φρουτα ειναι σιγουρα φαση, καποια μερα θα του ξαναρθει χωρις να κανει τιποτα, ασε που μπορει να συσχετιζεται με τα δοντακια τα νεα.

Βιβη νομιζω πως απαγορευονται οι ξηροι καρποι πριν το χρονο, υποθετω οτι ειναι γιανα μην πνιγουν , αλλα μπας και παιζει τιποτα οπως με το μελι και εχουν καποια ουσια, ρωτησες το γιατρο?

Βάσω ωραια περασατε χθες. μεγεια τα ρουχαλακια της μικρης. Ελπιζω να μην ειναι τιποτα με τις εξετασεις και ν αβγουν ολες καλες.

Αριάδνη το μαλλί το φτιαξες για το τριήμερο? Σας αντεχει βρε κοριτσια, εμενα μου αντεχουν μονο λιγες ωρες :roll: Θα ετοιμαζεστε τωρα ε? Καλό ταξίδι να περάσατε πανέμορφα.

Μαράκι οι μπμπονιερες ειναι επαγγελματικες, μπραβο σου, τις προτιμω βεβαια με το λουλουδι απεξω. Οι σαπουνοφουσκες ειναι πολυ ελαφρυ το ροζ, αλλα ταιριαζει το τουλι με το καπακι και δενει ομορφα, ειναι ολα πολυ ωραια Μαρακι!

Αριάδνη μεγεια το θερμος, σιγουρα θα σε βολεψει και ειναι κομψο και βολικο!

Ανθη αυτο με το υπνο....θα γινει καποια στιγμη και θα το εκτιμησεις παρα πολυ και θα το ευχαριστηθεις και πιο πολυ!

Ευτυχως που ναι και τα σουπερ ζωακια και κολλανε λιγο στη τηλεοραση- εγω ημουν που ελεγα πριν κανω παιδια, εγω δεν θα τα αφηνω στη tv για να χαζευω εγω :lol::lol::lol: εδω που ημουν ησουνα και εδω που ειμαι θα σαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!

πως ηταν το βραδυ σας???ελπιζω καλο..

Σοφια ειδες τρεξιμο καθε μερα τωρα που πηραν φορα??εμενα παλι ουτε η τηλεοραση τον συγκινει!!!!

Ανθουλι μου αυττο που λες για τον υπνο πραγματικα θελω να το νιωσω κ γω..για μια μερα ..δεν ζηταω πολλα!!οσο για το φαγητο που λες τις τελευταιες μερες ειπα να κοψω κ τον ενδιαμεσο θηλασμο αλλα ο μικρος παλι δεν τρωει περιμενει την ωρα που θα του δωθει ο παραδεισος :lol::lol::lol:

Εδω ο καιρος ειναι λιγο καλυτερα προσπαθει να φανει ο ηλιος γιανα δουμε ποσο θα κρατησει..χθες ολο το βραδυ εβρεχε!!!

Αρι κ παλι να σου ευχηθω καλο ταξιδι..

Κατερινακι ευχομαι ο νικολας σου να ειναι καλυτερα!

παω να συνεχισω τις δουλειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!σημερα με πονανε οι σαλπιγγες..δεν περιμενω περιοδο..ισως κρυωσα.η μικρη στον κοσμο της ειναι!!! :lol: αλωνιζει το σπιτι κ κυνηγαει την λουση κ η λουση ψαχνει μερος να κρυφτει για να γλιτωσει το τραβηγμα των αυτιων!! :lol:

κατερινα περαστικα..πως ειναι σημερα?εμας η γαστρεντεριτιδα μας εκανε μονο διαροια..στην εδεσσα εκανα αγωνες στην κολυμβηση..λες να ηρθες κατα κει?δεν εχω κ φωτο!! :D

αριαδνη παρα πολλα κιλοβατορες..ψαξτο μην το αφηνετε..κ εμεις εχουμε 160 τετραγωνικα το σπιτι κ ειναι 130ε ρευμα κ αλλες βλακειες κ 140ε το χαρατσι κ 1400 περιπου κιλοβατορες..καλο δρομο να εχετε κ με το καλο να μας ερθετε σαλονικα!!!!!μεγια τα πραγματα που πηρατε!!κ εγω θελω να παρω θερμο φαγητου..ποσο το πηρες?

αντωνια μπορειτε να πατε κ να χαμηλωσετε το τεβε..εμεις δεν μπορουμε γιατι ειναι λεωφορειο..η κουνιαδα το εκανε κ αν θυμαμαι καλα δινει τωρα 480ε απο 540 που εδινε..αντεχει ο Αναστασης τοσες ωρες χωρις φαι? :shock: η δικια μου αν φτασει το 3ωρο ξεσηκωνει τον κοσμο..

σοφια κ εγω την ανοιγω την τηλεοραση κ βαζω το στικακι με τα ζουζουνια!!!!σωτηρια ειναι..καθεται εκει χτυπαει παλαμακια κ πολλες φορες σηκωνεται ορθια για να φτασει να τα πιασει!! :lol: ασε με τις διαφημησεις..τρελα εχει!!ιδιως με το κοριτσακι με τα μπισκοτα παπαδοπουλου-σοκολατας,με το ολα στον μπαμπα κ με τις πολικες αρκουδες κοκα-κολα!!!!

θα κανω με τα λουλουδια απο εξω τελικα..πιο ωραια φαινοντε..αριαδνη οταν μου εστειλε την μακετα μου φανηκαν καλες,αλλα οταν ηρθαν με το ζορι φαινοντε τα σχεδια που εχει..

αχ πρεπει να καθαρισω το ενυδρειο σημερα..αρκετα το καθυστερησα αλλα θελω μια ωρα τουλαχιστον κ βαριεμαι..

σταυρουλα ζεστανε ο καιρος κ δεν αναβουμε το καλοριφερ το βραδυ γιατι κ η δικια μου ιδρωνει..η διαροια λες να ειναι απο τα δοντακια?

ναταλια που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χριστινα!!!!!!!!!!!!!!!

καλε αντωνια γελασα με την φωτο στο προφιλ σου!!! :lol::lol::lol::lol:

σοφια κ η δικια σου μου αρεσε η φωτο που ειναι με τα μαγιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Tony o Anastasakos akoma se talaipwrei me to fagito e? Gia rwta kai ti giatro...to kalo einai oti pernei baros ws twra den eixe problima apoti thumamai. Alla sigoura tha xreiazetai kai alla na parei...Nomizw o Anastasis einai o pio mamakias tou postakiou mas :lol:

To liker tha sou to grapsw stin omada me tis suntages kapoia stigmi simera kai tha sou pw gia na pas na to deis ok?

Einai polu aplo!

Sofia auta me tis etiketes pas se ena tupografeio tous dineis diastaseis kai ti thes na leei kai stis ektupwnoun se autokollito kai meta tis kollas. Auto tha kanw sta mpoukalakia me to liker. Den kserw timi akoma alla apoti mou eipe mia fili pou to eixe kanei einai polu ftino...kapou 5 h 10 lepta h mia kati tetoio.

Maria esena fainontai akoma pio mikra ta pougkia! Emena den einai toso mikra...xwrane mesa kai koufeta kai mprelok apla ta ithela pio psula na einai...tha sas balw fwto.

Polu wraies Maria tis ekanes!

Kala egw oute pou sas lew poso erxete to diko mas reuma...an erthei toso pou lete emeis xairomaste!

Nai auto pou leei h Maria isxuei gia to reuma.

Kai uparxei kai ena kolpo pou mporeite na kanete, na dinete ti metrisi kathe mina eseis meso internet anti na erxete kathe dumino o upallilos tis deh na metraei pou etsi den pernate tis 2000 to mina kai den paei pio akribi h kilobatora. Kai erxete se kathe logariasmos auto pou ekapses kai oxi enanti. Auta ta kanei o suzuks.

Den ta diabasa ola epistrefw se ligo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Είμαστε καλα και είχαμε και μια καλη νύχτα, δυο φορές ξυπνησαμε θηλασαμε και ξανακοιμηθηκαμε!!! Σημερα έχουν αποκριάτικο πάρτυ στο σχολείο οπότε έντυσα την Αγγελική πεταλούδα και την πήγα στο σχολικο και στον μικρο έβαλα το καπέλο του τιγρη και τον χαζευαν όλα τα παιδάκια!

Καλο δρόμο Αριαδνη και καλα να περάσετε!!

Σοφια βλέπουν σούπερ ζωακια οι μικρές :lol::lol: έτσι έτσι

Ανθη μονο αν δεν έχεις τα παιδια στο σπιτι θα γινει αυτο με τον ύπνο, οπότε υπομονη να μεγαλώσει και αλλο η φραουλιτσα και να μένει και αυτη κανα βραδυ στην μαμα σου.

Σταυρουλα δεν πειράζει που αδιαθετησες, θα ερθει όταν ειναι η ώρα του και που ξέρεις μπορει να έχεις ευχαριστηθεί και τις καλοκαιρινές διακοπές μέχρι τοτε, δεν ειναι και πολυ μακρια ;) περαστικα και στον Στρατουλη, τίποτα δεν θα ναι.

Μαρακι τα χει δει όλα η λουσυ απο την Αννουλα :lol::lol:, Έδεσσα οχι δεν είχα ερθει ποτε για αγώνες.

Πάω για τα φρούτα, έχω να φτιάξω και πράγματα γιατι θα φύγουμε και μεις αυριο, ευτυχώς δεν έχω μαγείρεμα

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχετε οργανωθεί όλες με την βάπτιση εγω δεν έχω ψάξει ακομα τίποτα ουτε ημερομηνία έχω κλείσει....την άλλη βδομάδα που θα γυρίσουμε θα οργανωθω γιατι τωρα δεν έχω δικαιολογία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εχω αποριες :lol::lol::lol::lol:

Ελενα τι ακριβως κανεις ο συζυγος με το ρευμα????με ενδιαφερει..τους παιρνει τηλ καθε μηνα κ τους λεει τις κιλοβατορεςπου λεει το ρολοι??κ δεν ερχεται εναντι??για πες..

οποτε μπορεσεις θα περιμενω κ την συνταγη για λικερ.σιγουρα θα φτιαξω φετος!!! :D

Μαρακι τι εννοεις να παμε να χαμηλωσουμε το τεβε??με ποια αιτιολογια??με κλιμακα δεν ειναι αναλογα τα χρονια??τωρα που θα το κανουμε στο ονομαμου νομιζω θα πληρωνουμε γυρω στα 450.καημενη η λουσι..

Κατερινακι καλες ετοιμασιες κ σε σενα..

Χριστινακι :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία αυτό που λέει η Έλενα το κάνουμε και μεις.Υπάρχει πάνω στο λογαριασμό ένα τηλ που σου λέει απο ποια ημερομηνία μέχρι ποια μπορείς να πάρεις τηλ ή να καταχωρίσεις τις κιλοβατώρες στο site της Δεη έτσι ώστε να μην σου έρχεται εναντι και εκκαθαριστικός.Με αυτόν τον τρόπο σου έρχεται καθε δίμηνο εκκαθαριστικός και συμφέρει.Αυτή τη φορά την πατήσαμε γιατί στη χρονική διάρκεια που έπρεπε να καταχωρίσουμε τις κιλοβατώρες είχε πέσει το σύστημα τους και στο ιντερνετ και στο τηλ.

Έλενα καλως δέχτηκες τα μπρελόκ.Απο που τα παρήγγειλες τελικά?

Και γω πρέπει να οργανωθω....!!! :?

Σημερα πάντως ήταν η πρώτη φορά που έκανα βαλίτσες σε μιση ώρα.Πάλι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Για τα καστανα που με ρωτησατε ξερω οτι επιτρεπονται απο τον 6ο μηνα.Οσο για τα αμυγδαλα θελω να της τα κανω σε υγρη μορφη,το λεγομενο αμυγδαλογαλο ειναι τιγκα στο ασβεστιο.Θελω να ρωτησω την παιδιατρο που χουμε την αλλη βδομαδα για αυτο δεν την ξεκινησα ακομα,αν και δεν νομιζω να γνωριζει,θα με κοιταξει παλι απορημενη :evil: .Δεν κοιταξα ακομα για αλλο παιδιατρο...πολυ με εχει κουρασει αυτο και ετσι κανω την ερευνα μου οσο προλαβαινω

Με τα φρουτα και εμενα οσο παει και χειροτευρει,τησ βαζω κ δημητριακα μηπως τα θελησει καλυτερα αλλα τα ιδια,με το ζορι.Ισως με το αβοκαντο πιστευω οτι τα τρωει λιγο καλυτερα,αλλα δεν θελω να τησ δινω καθε μερα αβοκαντο :roll:

Χτες της εβαλα γλυκια κολοκυθα στην κρεατοσουπα...μια χαρα.

Εχω διαβασει και για την κανελα,οτι ειναι αρκετα καλη αλλα δεν τολμαω και δεν ειμαι σιγουρη απο ποτε :roll: .Εχετε δοκιμασει καμια μανουλα?

Παω να διαβασω τα σημερινα νεα σας,μεχρι να ξυπνησει η μπουμπου.Το σπιτι ειναι βομβαρδισμενο αλλα σημερα δεν κανω τιποτα,ειμαι πτωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kοριτσακια μου φτιαχνω βαλιτσες

ντελφινακι πολυ ωραια αυτα που φτιαχνεις

μη μιλατε για ρευμα καθε μερα κυνηγαω το νυχτερινο γιατι αλλιως δεν γινεται..

λια μου αυτο με τα φρουτα το ειχα με την σαντυ δεν ετρωγε με τιποτα ετσι εδινα αναγκαστικα σκονη φρουτοκρεμα..η παιδιατρος μου ειχε απο το τιποτα να δινω σκονη..δοκιμασε κ σκονη μαζι με σπιτικη μπορει κ να φαει αν κ εμενα ουτε αυτο επιανε..δυστηχως..τουλαχιστον τρωει τωρα..κ τα μωρα στην αρχη που δεν μου ετρωγαν το σκετο μηλο αχλαδι τους εβαζα ριζαλευρο μεσα κ την ετρωγαν μετα που μπηκαν κ τα αλλα την τρωνε ολη.να χαιρεσαι που σου τρωει ολα τα αλλα γιατι εμενα ηταν σε ολα δυσκολη..μετραγα τις κουταλιες κ εαν ετρωγε 10 εκανα ζητω..κ τωρα τα μωρα τρωνε πανω απο 50 κ μαλιστα σε μεγαλο κουταλακι οχι το μικρο.κατι μεταξυ σουπας κ μικρου.

αυτα κοριτσακια τρεχω να μαζεψω..κ απο τωρα σκεφτομαι το γυρνα κ ξαναφτιαξιμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβη τους βαζω κανελα στη βρωμη, μια χαρα ειναι, ειχα ρωτησει και το γιατρο, απο την αλλη ο αδερφος μου απο μικρος ειχε αλλεργια στην κανελα, τωρα ειναι στο παιδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσεβουλα γιατι οχι καθε μερα αβοκαντο;;κανει παρα πολυ καλο απλα ειναι παχυντικο φρουτο.εγω βαζω μισο καθε μερα κ η παιδιατρος μου ειπε μπραβο που τους βαζω 8 φρουτα καθε μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ωραια σοφια ,αν ειναι θα την δοκιμασω με την γλυκοπατα-μηλο και βλεπουμε

Νανσυ εγω της βαζω διαφορετικους συνδυασμους καθεμερα αλλα πλεον αφου αρχιζει να μην τρωει θα της βαζω καθε μερα και εγω αβοκαντο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο σας ζηλευω που θα πατε τριημερακι.Εμεις παντα πηγαιναμε Γρεβενα,εκει εχουμε τα Ανακατωσαρια .τις αποκριες.Αλλα πλεον ειναι πολλα τα εξοδα και θα μεινουμε αθηνα.Ηταν να παμε Ξυλοκαστρο σε φιλους αλλα δουλευει και ο κυρησ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αντωνια κατεβαινεις κλιμακα..αν το κανετε κ σε σενα ακομα καλυτερα!

ανθη κ εγω θελω να ξυπνησω στις 1 το μεσημερι!!!χρονια εχω να κοιμηθω ετσι!! :D πια μιλαει θα μου πεις τωρα που κοιμομαστε σχετικα καλα την νυχτα,αλλα μου αρεσει πιο πολυ ο πρωινος υπνος ,ενω το βραδυ θα ηθελα να κοιμαμαι κ στις 3ις,αλλα με το μωρο με αγχωνει το πρωινο για το πως θα ξυπνησω!!

α αυτο ελενα δεν το ηξερα οτι μορουμε να το κανουμε στην δεη!!για να το σφυριξω στον συζιξ!!! ;) μεγια κ τα μπρελοκ κ καλες ετοιμασιες!!!ναι εμενα πολυ μικρα ηταν τα πουγκια..δεν τα περιμενα τοσο μικρα..

κατερινα να περασετε τελεια στο αποκριατικο παρτι!!που θα πατε αυριο?

ααα βιβι δεν ηξερα για τα αμυγδαλα οτι εχουν πολυ ασβεστιο!!!κ κανελα δεν την εχω δωσει πουθενα ακομη..μου αρεσει παρα πολυ,ιδιως στο ρυζογαλο!!!

πολυ ωραιες οι μπομπονιερες για τα διδυμα!! :D κ καλη τιμη τα εχει!!

νανσυ :lol::lol::lol::lol: για τους νονους!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...