Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αριαδνη σουπερ το θεμα!!!!καλοριζικο κ με το καλο να μπει η ανοιξη κ να κανουμε βολτες!!!!

ξεχασα να πω σοφια για το πατωμα..συνεχεια εχω ενα κουβα γεματο κ εχω ξοδεψει ποσα μπουκαλια ντετολ..1ον γιατι εχω κ την λουση μπαινοβγαινει στο σπιτι,ασχετα που η αυλη ειναι με πλακακια κ παντα αποφευγει να πατησει η λουση ακαθαρσιες κ οταν ειναι να μπει μεσα περιμενει στην πορτα κ μου δινει τα ποδια της για να τα καθαρισουμε..μετα μπαινει μεσα..κ εξω παω κατευθειαν κ τα καθαριζω ..μεσα στο σπιτι δεν μπαινει κανεις με παπουτσια κ ουτε εχω πει σε κανεναν..η μαλλον ειπα σε εναν γιατι μπηκε μεσα απευθειας κ του ειπα βγαλε τα παπουτσια γιατι αρκουδιζει η μικρη κ ειναι κριμα να τρωει χωματα κ υπολλειματα απο εξω του δρομου τελος παντων..δεν εχει παρεξηγηθει κανενας κ ολοι το σεβονται!!

ανθη να χαιρεσαι τον γιοκα σου!!!πολυχρονος να τα εκατοστισει κ οπως επιθυμεις να τον δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το κααινουργιο ποστακι!!!με το καλο να υποδεχτουμε την ανοιξη!!!!με το καλο ναρχισουν κ οι βαφτισεις σας σιγα σιγα.

Ανθη να χαιρεσαι τον γιοκα σου!!!!χρονια του πολλα!!

Μαρακι μου αφου δεν ελεγε το μαγαζι καλυτερα να μην μπειτε σε μπελαδες...α καταλαβα κ ο ανρας σου τεβε εχει...τα μαλλιοκεφαλα σας πληρωνεται κ σεις!!!!βρηκες ολα τα υλικα για τις μπομπονιερες??δεν θυμαμαο τι ειχες πει οτι θα κανεις???τελεια η φωτο...κ εγω εβαλα Μαρτη στον Ανασταση!

Ρε κοριτσια σας ακουω λετε για τα φαγητα των μωρων σας κ πραγματικα σας ζηλευω..εμενα μηπως εχει καποιο προβλημα το μωρο??χθες εμεινε νηστικος απο τις 1 το μεσημερι μεχρι της 9 το βραδυ!!!!ηπιε απ το στηθος 10 λεπτα κ κοιμηθηκε.δεν τρωει ρε παιδια αυτο το παιδι..κ ολη μερα μπουσουλαει κ γενικος ειναι σε κινηση ολη μερα.την τριτη που θα παμε παιδιατρο να δουμε τι θα πει..ε ναι δεν γινετε αλλο αρχισα κ στεναχωριεμαι..γιατι εχω κανει τα παντα κ δεν τρωει..

Σοφια εγω στην αρχη ειχα παθει ψυχωσει με το σφουγγαρισμα αλλα ενταξει δεν γινετε καθε μια ωρα να σφουγγαριζω δεν προλαβαινω οποτε μια φιρα την μερα οπωσδηποτε..σκουπα κ σφουγγαρισμα..ε ναι με παντοφλες μεσα στοσπιτι δεν γινετε...κ οπως ειπε κ η νανσυ παλι μαυρα γινονται τα φορμακια απο το μπουσουλισμα!τελεια τα φορεματακια που εβαλες!

Βιβη μπραβο την μπουμπουκα σου που τρωει το φαγακι της..ωραια ιδεα με τα κατσανα...

Βικακη μεγειατην πασμινα του Αντωνακη σου..

Λιακι απο την στιγμη που ο τουλης τρωει το φαγακι του δεν εχεις λογο να στεναχωριεσαι για τα φρουτακια του..να πας γυναικολογο μην ταφηνεις!ο τουλης ειναι καλυτερα????

Κατερινακι ζωηρη η Αγγελικουλα??δεν πειραζει μικρουλα ειναι.περαστικα στον Νικολα μας.ευχομαι να μην σας ταλαιπωρησει αλλο...

καλες ετοιμασιες σε οσες θα φυγουν για τριημερο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaloriziko to postaki mas, kali anoiksi, kali sarakosti kalo Pasxa (ta lew ola auta giati thelw na ftasei to kalokairi :lol::lol::lol: )

Sofia wraia kai auti h idea me ta zaxarwta mesa...alla twra pou to skeftomai tha ithela na ta exw se guales sto trapezi euxwn etsi gia na kanei kai entupwsi...tha to gemisw na dw pws fainetai.

Lia nai egrafe diastaseis alla otan einai adeio to pougki mia xara fainetai giati einai ena kleisto ufasma, otan to anoikseis mikrainei! :lol: To biblio fainetai endiaferon!

Sofia egw mono sto dwmatio tis pou exw ena megalo xali se olo ton xwro bgazoume ta papoutsia mas kai sto saloni pou exoume balei mia kouberta panw sto xali kai to exoume perifraksei kai ekei xwris papoutsia...alla den tin afinw na mpousoulisei se olo to spiti, mono se auto ton xoro...2-3 fores pou tin afinw sto xali tis kouzinas apla meta tis plainw ta xeria.

Nai kai egw ksekinisa etoimasies giati me agxwnoun kapoia pragmata...protimw auta pou ginontai kai pio prin na ta exw teleiwsei gia na min exw to agxos. Opws to likeraki as poume.

Katerinaki tha ftiaksw peripou 9 litra. Den einai duskolo katholou apla pernei polu kairo na ginei to liker...twra ebala tis fraoules mesa se tsikoudia kai prepei na tis afisw etsi gia 1 mina.

Lia kai emeis tin froutokrema tin exoume katargisei...den prospathw plewn giati apla ti zorizw kai den trwei...stibw xumo apo 1 portokali kai to bazw me misi mpanana kai tis to dinw me to kalamaki kai auto den to pinei panta olo. Hthela na se rwtisw esena kai opoia alli den dinei frouta...gia na to antikatastisete auto to geuma ti dinetai?? Diladi ti allo tha mporousa na dwsw?

Bibi sas eipe h giatros auto me ta kastana kai amugdala?? Nomiza pws oi ksiroi karpoi den kanei apo toso mwra.

Bikaki me geia ta pragmatakia pou agorases!

Maria auto akribws skeftika kai egw me to touli gia na fainontai pio psila. Diladi pws tha to baleis? Mesa se touli ta koufeta kai to touli na periseuei apo to pougki e? Mallon etsi tha to kanw kai egw. Exeis fwto?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη ρε κοριτσια κοιμηθηκαν ολα τα μπεμπακια και τωρα απερισπαστες θα υποδεχτουμε την Ανοιξη? :lol::lol:

καλορίζικο το νέο ποστάκι,καλοκαιρίες εύχομαι και ξεκουραστους υπνους! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ξεχασα να σε ρωτησω..μου το ειχες πει κ περυσι αλλα δεν θυμαμαι την συνταγη για το λικερ φραουλας αν δεν σου κανει κοπο μπορεις να μου την ξαναπεις????κ συ οποτε μπορεσεις βαλε μαςφωτο απο τα πουγκακια να τα δουμε!!!!!!

κ συ Μαρακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορτισια τωρα που πε η Ελλενα για τα λικερ φραουλας, να ρωτησω ετικετες για μπουκαλακια η βαζακια για μαρμελαδες πως τα κανετε? Μπορειτε να τα δωσε τε και εξω, ξερετε κοστος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι για αυτο ηταν τοσο φθηνο, δεν πειραζει θα βρεθει κατι αλλο. Ντετολ ε? Απλο αζαχ για πατωματα δεν κανει? Ουφ μου φαινεται θα ακολουθησω τη σχολη της Νανσυς" στραβα ματια".

Δεσποινα ο Αναστασης ειναι ειδικη περιπτωση γιατι αγαπα πολυ τη μαμα του και το γαλα της. Ο οργανισμος δειχνει να το κατανοει αυτο και ευτυχως κανει το γαλαλ σου καταλληλο για την περισταση. Εχε το νου σου μοναχα και ζυγιζε τον να ελεγχεις κι εσυ την κατασταση. ποτε θα ξαναπατε γιατρο? οσο για το μπουουλημα ετσι που αρκουδιζουν που λεει και η ΜΑρια παντου. σκεφτομαι να τους κολλησω μπορστα στη κοιλια καμια παρκετεζα για να εχω και καθαρο το σπιτι και να μη λερωνονται και τα φορμακια :lol::lol:

Ελενα εχω μια ιδεα. Αν σου φαινεται μικρο και θελεις να βαλεις τα ζαχαρωτα στο τραπεχι, βαλε στα πουγκια αποξηραμενη λεβαντα ετι ωστα να ναι ετοιμο για συρταρια και κρεμασε 2-3 κουφετα. Εχω κι αλλη ιδεα με βοτσαλα χατζηγιαννακη, αλλα θα ναι πιο ακριβη λυση και δεν αξιζει.

Ανθη να χαιρεσαι το γιοκα σου, να ναι γερος και χαρουμενος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε κοριτσια..γι'αυτο ηταν φθηνο το μαγαζι!!κ το ειχα παρει πολυ ζεστα κ χαρηκα γιατι θα ειχα κατι δικο μου κ μου αρεσει ετσι σε στυλ μεζε..ασε αντωνια το τεβε ειναι μια πικρα κ φυσικα οι αβαριες του λεωφορειου..κατω απο 1000ε δεν εχουμε πληρωσει για ζημια..μεσα σε 1 μηνα παθαμε ζημια 5.500ε κ ακομη τα πληρωνουμε γιατι δεν τα ειχαμε..

σας βαζω 2 που εκανα σημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα σκεφτομουν να βαλω εξω το λουλουδι?τωρα τα εβαλα μεσα στην μεση..θα δοκιμασω τωρα να δω πως θα φαινεται..επισης θα αλλαξω τις σαπουνοφουσκες,εκανα παραγγελια εδω σε εναν βλακα που εχουμε τυπογραφειο(ξινος ειναι)κ μου τα εκανε λιγο πιο σκουρα..αλλα ο βλακας δεν μου εβαλε το ονομα αννα κ εβαλε μονο το νενα..σας το βαζω κ αυτο να το δειτε..οταν ηρθαν οι σαπουνοφουσκες μας φανηκαν χλωμα σαν χρωμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο!!!

Πολυ ωραια τα αβαταρ σας!!Πλακα εχουν!!

Ανοιξιατικο το βλεπω το ποστ,πεταλουδιτσες πετουν!!!

Μαρια σουπερ τις εκανες!!!Ποσα κομματια θα κανεις??Μπραβο!!!

Μωρε μηπως να τις φτιαξω κι εγω μονη?Θα μου βγουν 30 λεπτα φθηνοτερα η μια ,αν τις κανω μονη.

ΑΝΘΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι πολυ ωραια μπραβο ρε συ!!!κ ποσο σου βγαινει το κομματι??ξερω κ εμεις πολυ πικρα με το τεβε.

ΛΙα φυσικα γιατι να μην τα κανεις εσυ??αν εχεις χρονο???κ γω δεν μονη μου τις εκανα με βοηθησε κ η κουμπαρα κ η αδερφη μου κ καναμε 140 κομματια.μια χαρα.

α μαρια μαρεσει αυτο με το λουλουδι απεξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΌΣΟ ΧΏΡΟ ΘΑ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΚΆΝΩ ΣΤΟ ΣΠΊΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΡΈΣΟΥΝ????Είναι και κοτακια οι δικες μου.Σορρυ καταλαθος τα κεφαλαία,εχω τον ταλιμπαν πανω μου.

Μη λετε για τεβε κι εμεις το χρωσταμε..σκατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια θα κανω 100 για τους μεγαλους κ 30 για τα παιδια..θα κανω τωρα 1 παιδικο για να δεις ελενα κ εσυ τι τουλι αλλο θα μπορουσες να παρεις για να βαλεις μεσα..πηρα αλλες για τα παιδια κ πιστευω οτι κ σε σενα θα ταιριαζαν να βαλεις μεσα στο πουγκι..ειναι διπλο τουλι..ανοιχτο ροζ κ φουξ με λεπτη κορδελα ροζ..

αντωνια γυρω στα 60-70 λεπτα μου βγηκαν οι μεγαλες κ η μικρη 1ε η σαπουνοφουσκα κ 10λεπτα το διπλο τουλι..στην ουσια μου βγηκαν ολα μαζι με τουλι κομμενο-πουγκια-λουλουδακια-κουφετα με σοκολατα καρδια χατζηγιανακη -σαπουνοφουσκες 80ε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι εχει καιρο να μπει η Βασω.θα τρεχει με την βαφτιση..ωραιες κ οι παιδικες!μπραβο Μαρακι!

Λια πολυ πικρα ειναι το τεβε.ο εφιαλτης μου εχει γινει καθε διμηνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,εσείς λέτε για τέβε αλλά έφαγα και γω μια πίκρα σήμερα, ήρθε η ΔΕΗ, 550 και το γαμώτο είναι ότι 280 είναι το ρεύμα, τα υπόλοιπα είναι κάτι υπηρεσίες κοινης ωφελείας κλπ και το χαράτσι.Πρώτη φορά μας έρχεται τόσο μεγάλος λογαριασμός...

Μαράκι, εμένα μου άρεσαν οι σαπουνόφουσκες και με το πάλ χρώμα, κάνουν ωραία αντίθεση με το τούλι.Δεν το είχες προσέξει?Γιατί δεν της είπες να στο κάνει φούξια?Και των μεγάλων ωραίες, μου αρέσει με το λουλούδι απεξω.

Σοφία :lol::lol: για την παρκετέζα που θα βάλεις στην μπλούζα των κοριτσιών...!

Εμένα σήμερα τελικά μου έφερε η κουμπάρα μου το πάρκοκρέββατο και τελικά θα το πάρουμε μαζί γιατί είναι μικρό και δεν πιάνει χώρο.

Εντωμεταξύ δεν θα έχει και πολυ καλό καιρό αλλά τί να γίνει, δεν έχουμε άλλη ευκαιρία να πάμε, ήδη το αναβάλλαμε τα Χριστούγεννα.Και η γιαγιά μου έχει μαραζώσει που δεν μας έχει δει τόσο καιρό και δεν έχει δει και τη μπέμπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω Αρι κ σε μας 480 ηρθε..πολυ πικρα..δεν ξερω γιατι μας ερχεται τοσο.κ ειναι ετσι οπως τα λες τα μισα κ παραπανω ειναι χρεωσεις κοινης ωφελειας!

να πατε θεσσαλονικη κριμα ειναι η γιαγια σου... να γνωρισει κ το μπισκοτακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια ποσα δινετε?εγω αν θυμαμαι καλα 540 η 560ε νομιζω..καθε διμηνο κ εμεις.

πωωωω ρε αριαδνη τοσα πολλα?εμας 260ε ηρθε κ μου φανηκαν πολλα..καιτε εξτρα σομπα ρευματος?

αντωνια κ σε σας τοσο πολυ ρευμα?ποσα τετραγωνικα ειναι το σπιτι?κοιτα ποσο σας χρεωνουν το τετραγωικο..πανω αριστερα ειναι..αν περασετε τα 2000 κιλοβατορες αμεσως γινετε εις διπλουν ο λογαριασμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια ποσα δινετε?εγω αν θυμαμαι καλα 540 η 560ε νομιζω..καθε διμηνο κ εμεις.

πωωωω ρε αριαδνη τοσα πολλα?εμας 260ε ηρθε κ μου φανηκαν πολλα..καιτε εξτρα σομπα ρευματος?

αντωνια κ σε σας τοσο πολυ ρευμα?ποσα τετραγωνικα ειναι το σπιτι?κοιτα ποσο σας χρεωνουν το τετραγωικο..πανω αριστερα ειναι..αν περασετε τα 2000 κιλοβατορες αμεσως γινετε εις διπλουν ο λογαριασμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

700 δινουμε εμεις Μαρια!!!!αφου λεμε τωρα να το αλλαξουμε να το κανουμε στο ονομα μου για να γλιτωσουμε καποια λεφτα!!!θα το δω αυτο που λες με το ρευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία τις περάσαμε τις 2000 κιλοβ.,πρώτη φορά και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.120 τετραγωνικά είναι και 80 ήταν η δόση του χαρατσιου. Όχι δεν καίμε σομπα ρεύματος.Και τα κλιματιστικά φέτος τα αναβαμε πολυ λιγότερο απο άλλες χρονιές αλλά έτσι κι αλλιως inverter είναι.Τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο Καλοριζικο με το καλο να υποδεχθούμε την άνοιξη !!!!!!

Αριαδνη ωραίος τίτλος, πρόσθεσε το νο 17, μη χάσουμε την αρίθμηση! :lol::lol:

Ευχαριστω για τα περαστικα, τον έχω το νου μου τωρα το βραδυ γιατι ενω όλη μερα ήταν καλα και έφαγε και το πρωι και το μεσημέρι, το απογευμα μου εκανε εμετο πάλι την κρέμα. Μίλησα με την παιδιατρο μου ειπε ότι αφου τετοια συμπτώματα ειχε και η Αγγελική και ο άντρας μου, καποια ιωση ειναι και το περνάει και ο μικρός ελαφρια. Αφου πέρασε το πρώτο 24 ωρο και δεν εκανε μονο εμετο αλλα έφαγε κιόλας να μην τον φοβάμαι.

Αμαλία κάτι θα βαρέθηκε στις γεύσεις ο Τουλης, φάση θα ειναι θα περάσει και θα ξανά φάει φρούτα σίγουρα. Άλλωστε τρώει το μεσημεριανο του το γιαούρτι δεν χάνει βιταμίνες.

Βιβη το ζουμί απο τα αμύγδαλα ε, πρώτη φορα ακούω κάτι τέτοιο, θρεπτικο θα ειναι! Μακάρι να το τρώει.

Μαρακι κολυμβήτρια και εσυ, και εγω κολυμπουσα χρονια λες να είχαμε συναντηθεί σε τίποτα αγωνες :roll: ηλικιακά είμαστε κοντα! Μου αρέσουν οι δεύτερες που έβαλες με το λουλούδι απ έξω.

Βικακι τρεχεις και δεν φτάνεις....μεγεια τα καινουρια σας ρουχαλακια.

Αντωνία πραγματικα δύσκολο να μην τρώει τίποτα, έχεις μεγαλη αντοχή πάντως, δες τι θα σου πει και η παιδιατρος αν και αμφιβάλλω αν θα σου βρει καποια λύση. Θα πρεπει να μην του δίνεις γάλα μέσα στην μερα για να αυξήσει την ποσότητα φαγητού αλλα και εγω που στο λέω αν είχα τέτοιο θέμα δεν νομίζω να άντεχα να το κάνω.

Σοφια εμεις που είχαμε ετικέτες σε μπουκάλι κρασιού και σε γάμο και σε βάπτιση τις είχαμε φτιάξει στον υπολογιστη αυτο το θυμάμαι σίγουρα, και πρεπει να τις είχαμε εκτυπωσει και εμεις σε χαρτί, για αυτο θα ρωτήσω τον Κώστα γιατι η μνήμη μου με απατα λιγο :oops::oops: και τις είχαμε δώσει στο οινοποιειο όπου είχαν αυτοί την μηχανή που κολλάει ετικέτες στα μπουκάλια και έτσι τις κολλήσαν οι ίδιοι.

Αμαλία 30 λεπτα λιγότερο αν κανεις πολλα κομμάτια ειναι λογαριασμός. Σκέψου το μπορει να συμφέρει!

Αυτα ζουζουνες πάω να φάω πίτσα λαχταριστη την έφτιαξε η μαμα μου και μου την έστειλε με τον άντρα μου και την μικρη που πήγαν τωρα το βραδάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά όταν λείπω χάνω την μπάλα μαζί σας :lol::lol: Καταρχίν να πω καλορίζικο το ποστάκι μας. Καλή σαρακοστή να έχουμε και να φτιάξει τελείως σύντομα ο καιρός γιατί κουραστήκαμεεε. :evil:

Να σας ενημερώσω πρώτα απ'όλα ότι αδιαθέτησα :D:D Βασικά αν μπορούσα να επιλέξω το πότε θα ήθελα να μείνω έγκυος θα ήταν ακριβώς μετά τις καλοκαιρινές διακοπές. Θέλω πολύ να χαρώ τον μικρούλη μου στην θάλασσα φέτος.

Και μιας και τον ανέφερα σήμερα χέσαμε τον κόσμο όλο :lol: Έκανε ευκοίλια το καημένο :( Μία φορά όμως μετά δεν ξαναέκανε. Όμως μου είπε ο παιδίατρος να του δώσω λαπά με κοτόπουλο και το απόγευμα του έδωσα ρυζάλευρο βανίλια όπου δεν το έφαγε όλο. Τώρα ήπιαμε το γάλα μας και κοιμηθήκαμε. Επίσης, παρατήρησα ότι μου ιδρώνει πολύ τελευταία στον ύπνο του.

Λέλα πως είναι ο Στρατούλης με τις κοκκινίλες. Το έπαθε και η μπέμπα της κουμπάρας μου αυτό και επειδή βάζει πολύ συχνά πιπίλα λέγαμε μήπως είναι από αυτό αλλά αφού είπες ότι το πάθατε κι εσείς που δεν φοράει πιπίλα δεν είναι από αυτό. Εκείνη λέει μήπως επειδή λερώνεται πολύ το πρόσωπό της με το φαγητό και ίσως και ο τρόπος που την σκουπίζει μετά την ερέθισε. Τι να πω.

Μαράκι σούπερ το αβαταρ και οι μπομπονιέρες επίσης. Είσαι πολύ καλή. Εγώ δεν το'χω και σκέφτομαι ότι αυτά που βρήκα μέσω ίντερνετ για τις μπομπονιέρες αν τις φτιάχνουν αυτοί ή πρέπει να πάρω Χ κομμάτια και να τις φτιάξω εγώ? :?

Αντωνία πολύ γέλασα με το αβαταρ. :D Στεναχωριέμαι για τον Αναστάση. Όταν μιλήσεις με την παιδίατρο πες μας. Πάντως αν δεν σου βρει λύση ρώτα και κανέναν άλλο παιδίατρο να πάρεις και μία δεύτερη γνώμη.

Αχχχ μην μιλάτε για έξοδα δεν μπορώ. Ευτυχώς που βάλαμε φ/β θα αποσβέσουμε πολύ γρήγορα την επένδυση έτσι όπως πάει η ΔΕΗ.

Βικάκι περαστικά με το βιχαλάκι. Θέλω κι εγώ να πάω Ζάρα. Θέλω να του πάρω αμάνικο τζάκετ μας βολεύουν πολύ και τα έχει πιο φθηνά από το next.

Λέτε να πάρω κι εγώ μπομπονιέρες πουγκάκια αλλά φοβάμαι μην τα σκατώσω. Ας πούμε οκ την γεμίζεις με τα κουφέτα. Μετά πως βάζεις το μπρελόκ ή το κορνιζάκι πάνω στην μπομπονιέρα?

A! Έλενα πως τα κάνεις αναζήτηση να σου βγάλει πουγκιά στο κινεζοσαιτ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...