Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Μητσακιιιιιιιιιι :x:x:x:x

Περαστικα σας κοριτσαρα μου.Μα τι χαλι και αυτο. :?:?:?

Εννοειται πως θα σε τηλ εγκαιρως αν κανονισουμε κατι.Και εμενα μου ελειψες!!!

Καλη δυναμη!!!

Προσπαθω να διορθωσω διαγωνισματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρω το θεμα ειανι πιο περιπλοκο και κριβοντα πολλα απο πισω...

αυτες τις μερες που διαβαζα αναλυσεις και σκεφτομουν..

πηρα και καινουριο λαπιτοπι την Παρασκευη και ημουν ολη μερα μεσα και διαβαζα..οβερντοσε κοντεψα να παθω..

Α εχεις σκαιπ ειπαμε ετσι...γραψε μου σε πμ πως να σε βρω..τωρα εγκατεστηκα και εγω την εφαρμογη αλλα με ονομα του Ο γιατι βαριομουν να ανοιξω καινουριο..

να μιλαμε..απο το σπιτι καμια φορα...

αν θεσ φυσικα

Πλιατσκιο...Αχ παναγιωτα ακομα δεν ειδες τιποτα..

18 η 19 Μαιου θα το βαφτισουμε..

ακομα δεν ξερω ακριβως η Βικυ δε μου ειπε αν εκλεισε εκκλησια η τι..

παντως το Σαββατο που πηγαμε βολτιτσα εκει στην επταλοφο- κοντινη βολτα- ειδα σε μερικα μαγαζια κατι τελεια βαφτηστικα..αλαλ ρε παιδια πολυ κλασσικουρα..και εγω θελω να ειναι ρουχ απου θα τα φορεσει..

πχ του Ζαν ολο το πακετο βαφτησης μας βγηκε 375 και ηταν Λαπιν..

καλα σταυρος και μπομπο εξτρα δεν το συζητω αλλα ρουχα λαδοπανα λαδικα κουτια κλπ..

και τα φορεσε τα ρουχα ολο το χειμωνα τα ελιωσε τα φορεσαμε και στο παρτι του κεφτε της Λενας και το μπουφανακι ανα και ασπρο το φοραμε πολυ ...

τετοια θελω να παρω και του Λεο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πάρε την τσάντα σου το απόγευμα και πήγαινε μια βόλτα μόνη και άσε τους 3 άντρες μόνους στο σπίτι να τα βγάλουν πέρα......έτσι για να δουν κάποιοι πώς είναι......!!!!!

την άλλη Τρίτη έχρονται και τα πεθερικά, ο Λ. είναι χαρούμενος.....ο άντρας μου όχι....φαντάζομαι την ατμόσφαιρα....θα φύγουν Κυριακή του Πάσχα (καθολ.) :?

Ζωή πάντα όμορφα να περνάτε ;)

Μιτσάκη περαστικά :x:x

Χρύσα θα σου στείλω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://porra.gr/slideshow/

ΕΔΩ ΑΝ ΘΑ ΠΑΤΕ στα βαφτηστικα εχει μερικα απο αυτα που ειδα..στη βιτρινα φυσικα ειχε πιο ωραιους συνδιασμους και 2-3 μοντερνα κομματια, ειδικα αυτα με το μαντιλι στο λαιμο

και φυσικα τα αγοριστικα ειναι λιγο φλωρικα αλλα ΟΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα Οδυσσέας θα είναι??? :? μμμμμ το σκέφτομαι :-?:-?:-?:-? διότι αν το δει ο άντρας μου θα πει ποιός είναι αυτός? και τι να πω? πώς να το εξηγ'ησω???? :?::?::?:

φτιάξε ρε ένα δικό σου!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ "Ειναι τοσο ερωτευμενη με τον αντρα της που εφτιαξε λογαρισμο με το ονομα του" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επισης: Τελεια η φωτογραφια σου!!!!

Χρυσα..ρε συ ειναι πολυ ωραια...εγω ενθουσιαστηκα... :D:D:D Μου αρεσαν τα συνολα με τα μπουφανακια τα αμανικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου! :x:x:x:x

Άστα να πάνε... :?:?:?

Ας ελπίσουμε ότι θα έρθουν καλύτερες μέρες... :roll: Θέλω τόσο πολύ να καλοκαιριάσει... Με κούρασε -και- ο φετινός χειμώνας... :roll:

Καλή δύναμη με τα διαγωνίσματα! 8-) Διορθώνεις και του μαλαπέρδα; :lol::lol::P

Αργυρούλα, ευχαριστώ! :YMHUG:

Η φωτογραφία αφιερωμένη σε όλες τις super-train-moms!!! :D:D8-);) "Τhat's how we do it..." ;)

Θα γίνω κι εγώ νονά το καλοκαιράκι!! :D

Ψάχνω τις οικονομικότερες λύσεις γιατί δεν υπάρχει σάλιο, :? αλλά ήταν τόσο συγκινητική η πρόταση των φίλων, που ήταν αδύνατον να αρνηθούμε!! :D Έστω και με τα βαφτιστικά της Ε... :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι και του μαλαπερδα.. :lol::lol::lol: Ο οποιος ειναι αριστος μαθητης αλλα μεγαλο κωλοπαιδι ρε γμτ. :?:?

Παντα αξια Μητσακι μου. :D:D:D Σιγουρα θα βρεις ωραια και οικονομικα πραγματα. ;)

αναστασια μου ..τωρα θυμηθηκα..με ρωτησες αν την Παρασκευη ειχα ντυθει κατι..Οχι, δεν ντυθηκα...ντρεπομουνα να ερθω ντυμενη. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ...

ΟΚ ρε..θα κατσω να φτιαξω ενα..

μαλλων σημερα...

Τι λες ρε που ειμαι τοσο ερωτευμενη..ειδικα αυτε ςτης μερες ηθελα να τον πεταξω σε κανα χαντακι και να το κανω να φανει σαν ατυχημα..αλλα γμτ ειχα μαρτηρες :lol::lol::lol::lol:

ενα πραγματ ακενι σωστα..ολα τα υπολοιπα :?:?:?:?:?

Παναγιωτα στη βιτρινα ειχε πολυ ωραια κομματια, και ειχε καλες τιμες..

στα ρουχ αμονο ειχε τιμες..

πρεπει να τα κλεισω σιγα σιγα και να ψαξω αυτες τις μερες...

Μιτσακι παδρον;;;..ποια βαφτηστικα τςη Ε;;

ρε συ εχει οικονομοκες προτασεις..

ειχε ενα τελειο φορεματακι στη βιτρινα που φορεματακι πλεκτο μπολερο παπουτσακια και πλεκτο καπελακι ειχε 120 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι παδρον;;;..ποια βαφτηστικα τςη Ε;;

Eννοει οτι αν δε βρει οικονομικα βαπτιστηκα θα χρησιμοποιησει της Εφης. ;)

αυτο καταλαβα εγω τουλαχιστον...

Α ρε Χρυσα ..ποσο γελαω οταν μιλας για τον Οδυσσεα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου άρεσαν τα ρουχαλάκια ;) και τα πιο απλά, πολύ όμορφα ;)

Μιτσάκι με το καλό!!! ;)

εννοείς θα χρησιμοποιήσεις τα βαφτηστικά του κΕφιού σου? :?

Παναγιώτα μερσι!...ήθελε ο ο Λ. να με βγάλει φωτό χθες!!! ;)

γιατί ντρεπόσουν να ντυθείς??? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..

Παναγιωτα ετσι ειμαστε εμεις..εχουμε μια σχεση αγαπης και μισους..

σφαζομαστε..και μετ ατα βρισκουμε στο κρεβατι..στο μπανιο..στο σαλονι..στο διαδρομο..στην κουζινα δενε χουμε επιχειρηση ακομα...κολλιωμαι η κατακουζινα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας......

πως ειστε;;;;

εχω διαβασει κλασικα ελαχιστα πραγματα....

καπου πηρε το ματι μου οτι η νατασουλα περιμενει κοριτσακι...με το καλο το κοριτσακι σου :x:x:x:x:x

μας χαλας τα ποσοστα μας :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P

εμεις κλασικα χαλια.........το σαββατο η μικρη με γαστρεντεριτιδα την κυριακη εγω σημερα ο αντρας μου...ο γιωργος κλασικα βηχει παλι.........λιγο αλλα βηχει...... :(

εκλεισα εκλησια για την βαπτιση...στις 5 μαιου στις 8 το βραδυ....ανημερα πασχα :D τελεια......ευχομαι μονο να μην ειμαστε αρρωστοι :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα :D:D:D μπράβο για τα βηματάκια σας, ποιός σας πιάνει τώρα!!! :D:x:x

και.....περαστικά σας :!:

Παναγιώτα δεν ανοίγεις το επόμενο τρενάκι? τώρα που είσαι ονλαιν?? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μπραβο!! κονγκρατ γι ατα βηματακια..

μη σκας ρε..και εμας ο Ζαν με τσιρλιπιπι ειναι...χαχαχαχ..

το καημενο απο χτες χεζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Καλέ χαζά είστε; :P Πλάκα έκανα για τα βαφτιστικά φυσικά!!! :lol::lol::P

Γιώτα με το καλό η βάπτιση κι εύχομαι άλλη αρρώστια να μη σας (και μας) βρει!!! :D

Χρύσα, γουστάρω πάθος!!! 8-)8-):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Γιωτα..Με το καλο η βαπτιση σας.Υπομονη ρε κοριτσακι.Καλοκαιριαζει σιγα σιγα.

Αργυρω μου μετακινουμαι με το λεωφορειο και ντρεπομουν να μπω μεσα μασκαρεμενη...επισης βαριομουνα να κουβαλω στολες στο σχολειο και να ντυνομαι στην τουαλετα...αλλα και οι αλλοι συναδελφοι ντιπ ξενερωτοι ρε παιδι μου...ουτε ενα αποκριατικο καπελακι δεν εβαλαν...

Να ανοιξω εγω λετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι καλε..ανοιξε

Ναι καλε κουμπαροσυμπεθερα το παθος μας μαρανε...χαχαχαχα

μονο αυτο μας εμεινα..ολα τα αλλα η φορολογουτνται η παχαινουν

Αχ ο γλυκος μου...αγιος ανθρωπος που με αντεχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...