Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Μαρία για πες για τα ωραία ντόνατς που είπες και μας ονόμασε ανώμαλους η Αφρο :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol:

πάντως τα παιδιά βλέπουν τους γονεις και κάνουν, ζωγραφίζει ο γονέας, θα ζωγραφίσουν, διαβάζει ο γονέας, θα διαβάσουν, κάνει πατινάζ ο γονέας, θα κάνουν, έχει τρέλα με το ποδήλατο ο γονέας, το ίδιο και το παιδί, παίζει ποδόσφαιρο ο γονέας, το ίδιο και το παιδί κ.ο.κ!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με πήραν τηλ και με ρωτησαν αν θέλω να γίνει η γιορτή απόγευμα με όλα τα παρελκόμενα ή το πρωί και να είναι ντυμένα μόνο τα παιδάκια

είπα να μη γίνει όπως πέρυσι αλλά να γίνει πρωί μόνο με τα παιδάκια

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μετα το 10 πάει σαν το λοττο 15, 22, 35, 46 ,100 χχχαχαχα

χαχχαχαχχα

πραγματικα κανουν οτι οι γονεις...

καποιες φορες στις απαντησεις ειναι σα να βλεπω τις υστεριες μου///

χθες ο Π. ξεχασε τη Μ-Ι στη ζωγραφικη 1 ωρα/...χαχαχχα ζωγραφησε και με τα μεγαλα παιδακια...

ε μετα μου καρφωσε στεγνα ...τον ρουφιανεψε...χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τοτε εμαν αθα γινει σεφ..

βασικα ΟΚ..δεν εχω προβλημα που μπαινει στην κουζινα γιατι ακουει και του αρεσει..

ανεβαινει σ εμια καρεκλα και μαγειρεουμε μαζι..

εγω πλενω κοβω και ο Χ ανακατευει και βαζει..

τωρα θελει και ο Γ να το κανει..αλλα δεν μπορω να τα προσεχω και τα δυο. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τοτε εμαν αθα γινει σεφ..

βασικα ΟΚ..δεν εχω προβλημα που μπαινει στην κουζινα γιατι ακουει και του αρεσει..

ανεβαινει σ εμια καρεκλα και μαγειρεουμε μαζι..

εγω πλενω κοβω και ο Χ ανακατευει και βαζει..

τωρα θελει και ο Γ να το κανει..αλλα δεν μπορω να τα προσεχω και τα δυο. :(:(:(

αχ τι ωραιο αυτο

λες γι αυτο να ειναι τοσο εκλεκτικος στις γευσεις?

λες να γινει ο νεος "σκαρμουτσος"?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωθηκες....

δε δοκιμαζει τιποτα λεμεεε..

σε αντιθεση με τον Γιαννη..

αυτο ςπαιδι ατρωει τα παντα λεμεεεε..

εχει φαει και του αρεσε χαβιαρι...καπνιστο σολωμο σκορδοβουτυρο, αντζουγιες, μπρουσκετες, λιαστη ντοματα..

ο Ζαν δενε ιανι των παραδοσιακων γευσεων...

ψαρι;;;;;; ( νεροψημενο) κρεας;;; μπριζολες;;; φασολακια;;;..τι ειναι αυτα..πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εγω τρωω τρωω τρωω :lol::lol::lol:

εγω παντα μα παντα στις τιμωριες μου ειμαι νομος..ζηταμα 2-3 φορες αν εκανα ποσω..δηλ θα πω αυτο ειναι τιμωρια?τελος θα το κανω.

χθες του πηγα μονο σουπερ(βλακεια γτ χαλασε η τιμωρια)γτ ολη μερα ηταν σπιτι κ τα λυπηθηκα..

κατα τ αλλα ειμαι τοοοσο πεισματαρα που αν πω κατι το κανω...

αφρο ποσο γελασα με το λοττο :lol::lol::lol::lol:

χρυσα πας καλα χρυση μου?καλε καλα λεει η φραν..πως γινετε ολα τα παιδια να τα κανουμε για παιδοψυχιατρο..καλε χαλαρωσε..ακομα ουτε 4 δε ειναι

βικυ καλε 1 ωρα πως τη ξεχασε/. :lol::lol::lol:

εγω απο μωρα τπηγαινω 2 φορες τη βδομαδα μνηματα..μαθαν..δε τα πιστευω αυτα..

γωγω πως παει η μασα μπουκα?καλα μωρη δε τρως ντονατς?

παναγιωτα σημερα πολυ μιλησες γιαυτο δε με πηρες' :x:x:x:x:lol::lol::lol::lol: ΄

ιουλια φυσικα κ να το πας ρεεεε

ζωη καλα κανατε κ βολταρατε..θα τα πουμε αυριο λοιπον. 8-)8-)

μαρια οι κορες σου ζηλευονται?

αναστασια σε βλεπω λεμεεεεε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έβαλα σήμερα μπιφτέκια στον Μ να φαει στο σχολείο ...τα μπιφτέκια έχει εδω και καιρό που δεν τα θέλει καθόλου και τα βλεπει μέχρι και εφιάλτη!!! Ο Κ με κοροϊδεύει οτι κατάφερα να κάνω τα παιδιά μου να κλαίνε στην θέα του μπιφτεκιου! Χαχαχα σήμερα του είπα οτι αν τα φαει θα του πάρω οτι γλυκακι θέλει μετα, το πρωί έκλαιγε για να μην του τα βαλω .... έβαλα και χαρτάκι στην δασκάλα και της είπα το και το ....τελικά τα έφαγε!!! Και πήγαμε και πήραμε γιαουρτακια . Μου ειπαι οτι απο εδω και πέρα θα τα τρώει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σσς κουκλες μου!!!

Διαβαζα πανω απο 3 ωρες αγγλικα @-):-B:-B:P

αποφασισα να δωσω για το προφισιενσι του μισιγκαν κ το αντβανς του κειμπριντζ...και οτι γινει!

Πανω στην κουβεντα σας...Σημερα συναντησα μια κοπελα,ειναι γειτονισσα στο πατρικο μου κ οι κορςς μας εχουν 3 μερες διαφορα...Αναρωτιοταν (επειδη την αγχωσε η πεθερα της) αν πρεπει να βιαστει να μαθει στο παιδι τα γραμματα μεχρι τον σεπτεμβρη που θα παει νηπια! :o:?:?:? Εγω της ειπα να αφησει το κοριτσακι να χαρει το παιχνιδι γιατι αυτο πρεπει να κανει στα 3,5 χρ...αν ομως της αρεσει να ασχολειται με γραμματακια κ αριθμους ας την βοηθησει!Αλλα χαλαρα και "για πλακα"....οχι με προγραμμα!

Εγω παλι δεν ξερω αν κανανε γραμματακια στον παιδικο,παντως δεν ασχοληθηκα ποτε...αν και η Α ξεχωριζει αρκετα...υποθετω καποιος της εδειξε!Οπως και τις μαρκες απο τα αυτοκινητα που την πιανει μανια να τις μαθει ολες!!! :lol::lol::lol: Να την καμαρωσετε στο γιογιο να χε&ει και να διαβαζει το car & driver!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλια μου ελπιζω να του αρεσει του Γ αφου ειναι και βολικο ωραριο!!! ;)

Δεν πηγαμε θεατρο....και δε βλεπω να πηγαινουμε....τελικα γραφω απογευματα κυριακης και δεν θελω να ειμαι ψοφια...θελω να εχω καπως καθαρο μυαλο(αν και συνηθως βγαινω σαβ.βραδυ,οποτε ποσο καθαρο να ειναι!? :P:lol: αστειευομαι!)

Ζωουλα ουτε αυτη τη βδ προβλεπω να συναντιμαστε....εκτος κ αν ερθετε πεμπτη εσεις...μεσημερακι ας πουμε(να παρω την Α νωρς) και να παμε το απογευμα στον παιδοτοπο ντυμενες καρναβαλια!!!

Η Α "παρατησε" οπως ειπε τη νυχτεριδα και την κολοκυθα....παρατησε(ναι καλα! :evil: ) και την πριγκιπισσα+ινδιανα(τις στολες που εχουμε δλδ)...και αποφασισε η κυρια πως θελει να ντυθει στρουμφιτα ή μπαλαρινα! :?:? Εχουμε μια φουστα μπαλαρινας της πλακας απο τα τζαμπο....αν θελει ας αρκεστει σε αυτην γτ αλλη στολη δεν αγοραζω!!!! 8-)8-)

Τα δικα σας αποφασισαν?ή ισως ΕΣΕΙΣ αποφασισατε τι θα τα ντυσετε?

Κ αλλα ηθελα να πω αλλα... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυυυυ..ΟΚ τα καβατζωσα ;);););)

μουρλια ειναι...

ρε κορες σας εργησε ποτε το perfect toys παραδωση;;;;

λετε να μη φερουν το δωρο του Λεω μεχρι αυριο;;;;

Α τασια και εμενα ο Χ λεει ολα τα μαξια..ολα τα σηματα ενα διαστημα...ψυχωση με αυτα..

μαμα ενα φολτιγο με σιμα μελσεντεσ..μαμα ειναι αυτοκινητο με σιμα βολτσβαγκεν..σημα αουντι κλπ κλπ..τωρα βαρεθηκε...

Θου σοβαρα τα πας;;;..

φετος ηθελα να παρω και εγω τον Χ μαζι μας την Κυριακη του Θωμα στα μνηματα..

η Γιωτα παλη δε μπηκε..η Βενετια εχει καιρο να μπει..καλα η Λενα τρεχει και δε φτανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια δεν παιζεις?δλδ τζαμπα στελνω ενεργεια? :P βασικα στελνω μαζικα σε ολους...και προφανως τους πρηζω οταν δεν ασχολουνται!!! :oops::oops::oops: Δεν μπορειται να φανταστειτε ποσες λεξεις εχω μαθει απο αυτο το παιχνιδι!!!! :D:D:D

Να σας πω κατι ασχετο που μονο σε σας μπορω να το πω και να μη με κοιταξετε σαν ουφο....?

Οταν καμια φορα πχ βγαινω βραδυ και γυριζω και η Α κοιμαται στο κρεβατ μου...Χωνω τη μυτη μου στο λαιμακι της και την μυριζω-φιλαω....η πιο γλυκια μυρωδια του κοσμου!!!Και αν την ξυπνησω με αγκαλιαζει και μου λεει πως της ελειψα και μ'αγαπαει και.....μπουχουχουουου!!! :lol::lol::lol::oops::oops::oops: Σαν μεγαλη γυναικα μου μιλαει γμτ και μεσα στον υπνο της και με ξετρελαινει!!! :D:D:D

Ουφ...τα ειπα και ξελαφρωσα!!!! 8-):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κι εγώ τα πάω σε μνήματα... :roll::roll::roll::roll: Όποτε πάω στο ωχριό μου, συνήθως πάω στο μνήμα του μπαμπά μου.... :(:(:(:(:( Η Ιωάννα μάλιστα μου το ζητάει να πάμε "στο σπιτάκι του παππού του Γιάννη".... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Η μικρή δε νομίζω ότι καταλαβαίνει.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Καλά ε...Ασχετο, αλλά τρελαίνομαι για κόλυβα.... :@):@):@):@):@) Μπορώ να φάω άνετα μια πιατέλα... :?:? Η μαμά μου ειδικά τα φτιάχνει τέλεια.... :lol::lol::lol::lol:

Θου έχω ρίξει λίγο ρυθμούς στη μάσα.... 8-)8-)8-):lol::lol::lol: Χθες πήρα τηλ τη θεία του Γιώργου και της λέω "Κανόνισε..Θέλω να μου φτιάξεις ταραμοσαλάτα για την Καθαρά Δευτέρα και σκορδαλιά για την 25η Μαρτίου..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μα τα φτιάχνει τέλεια και τα λιγουρεύομαι μέρες τώρα.... :?:?:?:oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία θα σαρώσεις στις εξετάσεις...Θα σε καλέσουν από το British Council να σε κάνουν κατευθείαν καθηγήτρια... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x

Η Ιωάννα ήθελε να την ντύσω Ραπουνζέλ... :shock::shock: Αλλά με δημοκρετικές διαδικασίες της πήρα στολή γοργόνα...Μερλία...Την βασίλισσα των ωκεανών.... :lol::lol::lol:

Από αυτοκίνητα η Ιω ξεχωρίζει Mercedes, Lancia, Skoda. 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Αλλά θα της μάθω να "εστιάζει" σε Ferrari, Porsche, Lamborghini.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Για ευνόητους λόγους... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Χρύσα μωρή τι γκουρμέ παιδί έχεις κάνει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ ο άντρας σου δεν υπάρχει... :evil::evil::evil: Καλά, δεν τον έβρισες;;;; :?:?:? Μα να ξεχάσει το παιδί;;;; :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε σε λεω 2 χρονια τωρα τα παω 2 φορες τη βδομαδα..

ο θοδωρης βοηθος,ξερει καρβουνακια φυτιλακια μεχρι κ μονος του θυμιατιζει

ολοι εκει θα καταληξουμε,,μεσα στη ζωη ειναι ολα

εγω βαρεθηκα ενα διαστημα να τολεω μαρκες στο δρομο κ οαν με ρωτουσε πως το λενε αυτο εγω απαντοσε,,μπαμπη νικο θωμα

κ να σου γελιο ο θοδωρης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαζομαμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και εγω το κανω...

με τη διαφορα οτι χαιδευω και τους πισινους, δαγκωνω λιγο μπουτι και τους ξανασκεπαχω

χαχα..Γωγ ο Χ ολο λεει..ο Θεος απο τη Γελμανια θα μου παλει εμα φολτιγο με σιμα μελσεντεσ...

και ενα αμακσι με σημα μπεεμβε..

βλακα του λεω..ενα τζιπ αουντι να σου παρει..

και ενα τζιπ αουντι λεει αυτος.. :lol::lol::lol::lol:

Τασια σηγα μη τοςυ ρωτουσα καλε..

ο Χ πειρατης..ο Γ τιγρακι..τους ετισα το ΣΚ και γελουσααα..του γιανη του παει μουρλια η στολη..πεθαινωωω..

κανει και χχχχχχχχ...

γιατι τι εισαι ντυμενο;;;..ΤΙΤΙ..πως κανει η Τιγρη;;...ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol: γελάω με το σερφάρισμα :lol::lol:

αααα δλδ αυτό το παιχνίδι εξαρτάται από τους άλλους για να συνεχίσεις? :? δεν μου αρέσει τότε! :roll::roll::roll:

Αναστ. καλή επιτυχία, πότε δίνεις? :?:

Ιουλία και εγώ ρε συ στην 2η εγκυμοσύνη κουραζόμουν πιο εύκολα με το περπάτημα....οκ 3 χρόνια μεγαλύτερη ήμουν, άλλες αντοχές :roll::roll::roll::roll: .......αλλά έπαιρνα και το ποδήλατο............επίσης πολύ, μα πάρα πολύ περπάτημα :D ειδικά στην 1η!!! :D .....

μου αρέσιε το περπάτημα και περπατούσα (στην 1η) 5χλμ σχεδόν κάθε μέρα! ;)

στην 2η, επειδή είχα και τον Λ. λίγο πιο αραιά δλδ 2 φορές την εβδ. 5χλμ με γοργό ρυθμό!!! :D

εγώ βλέπω γονείς στο δάσος μ ετα πατίνια και τσουπ και τα παιδιά ;) όλη η οικογένεια με πατίνια δλδ!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω κατι ασχετο που μονο σε σας μπορω να το πω και να μη με κοιταξετε σαν ουφο....?

Οταν καμια φορα πχ βγαινω βραδυ και γυριζω και η Α κοιμαται στο κρεβατ μου...Χωνω τη μυτη μου στο λαιμακι της και την μυριζω-φιλαω....η πιο γλυκια μυρωδια του κοσμου!!!Και αν την ξυπνησω με αγκαλιαζει και μου λεει πως της ελειψα και μ'αγαπαει και.....μπουχουχουουου!!! :lol::lol::lol::oops::oops::oops: Σαν μεγαλη γυναικα μου μιλαει γμτ και μεσα στον υπνο της και με ξετρελαινει!!! :D:D:D

Ουφ...τα ειπα και ξελαφρωσα!!!! 8-):lol:

Αναστασία πόοοοσο σε νιώθω....Κι εγώ το κάνω αυτό πάντα.... :oops::oops::oops: Ακόμα και όταν ανεβαίνω να κοιμηθώ..Περνάω να δω και τις δυο, τις μυρίζω, παίρνω την τζούρα μου και πάω και κοιμάμαι... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρεεεεε πρέπει να ταιριάζουν πολύ τα κορίτσια μας... :lol::lol: Κι εμένα έτσι μου λέει..Παίρνει ένα παραπονιάρικο ύφος-πουτανιστικο και μου λέει.."Κολλητούλα μου έλειψες σήμερα..." -"Κι εμένα μου έλειψες μωρό μου...Σ'αγαπάω..." -"Εγώ σε λατρεύω, είσαι η ζωή μου..." μου λέει και με στέλνει... :oops::oops::oops::oops::oops: Επίσης μου δίνει γλωσσόφιλα... :oops::oops::oops::oops: Στο στόμα δηλαδή.. μου ρουφάει τα χείλη μου... :oops::oops::oops: Αν και δεν κάθομαι και της εξηγώ ότι δεν κάνει.. :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να φωναζα τι θα γινοταν...?

απλα αδιαφορησα!

αλλα τον ρουφιανεψε η Μ-Ι...χαχχαχ πολυ γελιο ειχε!

Αναστασια ...αχ τι ωραια μυρωδια...

αλλα σε λιγο θα σου λεει..."μαμα παλι ηπιες"?

η Μ-Ι εχει μπει στο παρκο ,μαζι με τον μπεμπη....σημερα θα την παρω μαζι μου να διαλεξει τουρτα για τον Λεο!

Γωγω...εμ το παιδι τι θα γνωριζε απο μαρκες....ειστε χαι κλας...

Αφρο...κατι ειναι και αυτο με τα μοιφτεκια...

εκει δεν ζηταει τιποτα?

αν του προσφερουν ? η αν συμφωνηστε να φαει απο το φαγητο του σταθμου?

και εμεις ντυθηκαμε το σαββατο...

καλα ο Λεο...απλα τελειος...η Μ-Ι φορεσε τη στολη τυου σχολειου...τινγκερμπελ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...