Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν έρθεις πεις εδω περνά!!! Θα πάει φαντάρος ο Λ μέχρι να σε δω ;)

αααα ο Λέο, είπα και εγώ, σκεφτόμουν ότι εννοούσες τον Λουκάκο μου!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα!!! :D:D:D:D

τι κάνετε;;;

Αφρο.. :lol::lol::lol: γρηγορα τα σαλιγκαρια στη μουρη..τρεχααααααααααα...

Καλα ρε Βίκυ..τι σχεση εχει το ενα με το άλλο;;;...Μου θυμιζεις μια τυπισα που ηταν στο νεκροταφειο με το μωρο της (σε ενα μνημα πιο περα απο του μπαμπα μου)..και εμεις καναμε τα 9-μηνα του πατερα μου..και μετα αρχισα να μοιραζω τα κολυβα και οταν πηγα να της δωσω μονο που δεν με εσπρωξε και μου ειπε με υφακι οτι ειναι νιοπαντρη και με μωρο μικρο και θα της φερω γρουσουζια με τα κολυβα... :-?:-?:-?:-?:-?:-?@-)@-)@-)

Χρυσα τι εγινε καλε πάλι;;;

Αργυρουλα καλημερα!! :D:D

Λοιπον..στη γειτονια μου ανοιξαν αυτα τα ντονατσαδικα που εχουν τα μεγαλα ντονατσ 0,60 και το 1 κιλο μικρα ντονατσακια (περιπου 20) μονο 5 ευρω...Απλα δουλευουν 7 με 9μιση το βραδυ.Πηρα χθες μια σακουλαρα με μικρα και 4 μεγαλα....τσακισαμε τα μεγαλα και τα μικρα τα εβαλα στην καταψυξη...ΣΠΕΥΣΑτεεεεεεεε ..κερναω ντονατσ λεμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παω να διαβασω τα νεα σας και επανερχομαι..Σημερα ξεκιναω αργα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα τουλάχιστον βγάλε το τικεράκι που λέει ότι θέλεις ακόμη 10 κιλά to go :lol::lol::lol::lol:

εκτός και κάνεις την δίαιτα του ντόνατς!!! :P:P:P:lol::lol::lol:

λες για τα dunkin donuts? αυτά που αγόρασα εγώ τις προάλλες?! :D:D:D

Καλημέρα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλααααααα :lol::lol::lol::lol:

Λεω για αυτα εδω...http://www.nanoudonutshouse.com/el/company.html

Μιαμ μιαμ μιαμ.....

Αααα..τα κιλα θα τα χασω..Απλα δε ξερω πότε... :lol::lol::lol:

Καλα γελασα με τα επιδοματα για τους τριτεκτους και την ερωτηση της Ιουλιας αν εμεις οι 2-τεκνοι και μονοτεκνοι θα παρουμε κάτι???? Τζουλιααααααααα εμεις καλε θα αλλαξουμε βαθμο και μητρωο και θα παρουμε απο κει λεφτα.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Καλα μωρε Θουλη μας δουλευεις... :lol::lol::lol: Τους εβαλες τιμωρια και τους πηγες σουπερ μαρκετ???? :lol::lol::lol::lol: Μη μου πεις οτι τους πηρες και αυγο κιντερ..Γιατι και εγω ολο τετοιες τιμωριες βαζω... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Για αυτι και με ακουνε τα παιδια μου... =))=))=))

Στο θεμα διαφορα ηλικιας εγω συμφωνω με τη Μαρια :mrgreen:

Αλλα ειναι ενα θεμα εντελως προσωπικο και δεν υπαρχει σωστο ή λαθος..Οπως ειπε η Ιουλια καθε οικογενεια αποφασιζει τι ειναι καλο γαι αυτη και αναλογως πράττει. ;)

Γωγω καλο βάψιμο. :D Πολυ ωραια χρωματα διαλαξατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω να παει παρα πολυ καλα..το αφεντικο τουε ιναι πολυ ευχαριστιμενο δουλεει σε ενα εργοστασιο που στεκλνει πραγματ ακαι στην Ελλαδα το Λακμαν, και εαν συνεχισει να ειναι τοσο αποδοτικος οταν γυρισει απο αδεια θα του δωσει μαλλων αυξηση...

μετακομησε ηδη στο σπιτι του- νοικιασε τελικα μια μικρη γκαρσονιερα σ εισογειο με μια μεγαλουτσικη βεραντα- κηπο, το εβαψε - χαλια- πηρε επιπλα κουζινα κλπ..γεννικα τακτοποιειτε..

μολις πληρωθει και τον Μαρτιο θα βαλει μπροσ για ενα μικρο αμαξη

Γεννικα ηταν απιστευτα τυχερος γιατι βρικε μια καλη δουλεια, και επειδη στη δουλει ατου ειναι φιλοτιμος εργατηκος δουλευταρας και αποδωτικος στεριωσε.

μακαρη να μινει ετσι και οταν περασει η διαιτια να του κανουν μονημο συμβολαιο

του αρεσει κι'ολας εκει παρολο που δεν εχει μπαρακια :lol::lol::lol:

Οσο για το γιατι θελω να τον σφαξω..αχ παιδια...οσο καλος ειναι στη δουλει ατου..τοσο μπουμπουνας ειναι στις καθιμερινες του εννοιες..

αυτος αν ποτε γινοταν πλουσιος..θα εχανε πολλα λεφτα απο απροσεξιε ςκαι βλακιες και ευκολα θα τον πιαναν κοροιδο..

πηρε μηχανη πριν φυγει ειχε τα μισα λεφτα και εκανε δανειο τα υπολοιπα...και πληρωνε παντα ακριβως το ποσο..και ποτε μα ποτε δεν προσεξε απο τπν Οκτωβρη του 11 οτι υπηρχε μια χρεωση της ταξης του 2 ευρω περιπου η οποια μετα απο τοσο καιρο εγινε 42 ευρω..

τωρα που πληρωνω εγω το μιχανακη...κοιταζω το βιβλιαριο..κοιταζω τα στετμεντ και τα καταθετηρια..βλεπω 42 ευρω..αρχισα να το ψαχνω..

ειναι μια εισφορα που κρατανε οι παλιοαπατεωνες υπερ του δημοσιου..το γραφουν στο πινακιων αποπληρωμων αλλα δεν γραφουν το αρχικο ποσο..

και ο μπουμπουνας δεν το προσεξε ΠΟΤΕ..δεν ειδε ΠΟΤΕ οτι τραβανε 2 ποσα και δεν πτοσεξε ΠΟΤΕ τι γραφει το στειτμεντ της τραπεζας...δενε χει καν ολα τα καταθετηρια φυλαγμενα..εχει πεταξει τα μισα και το βιβλαριο εχει να ενημερωθει απο τον Αυγουστο...

εντελως ανευθυνος ρε παιδι μου..

πρεπει δηλαδη να του πει κανεις οτι με τις τραπεζες πρεπει να εισαι πολυ πολυ προσεκτηκος και καθε σεντ να ελεγχεις και να φυλας τα παντα...μεχρι και το χαρτι που σκουπιστικες γιατι αλλιως δεν μπορεις να τους αποδειξεις τιποτα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

πρωι πρωι μαλλωνα με την τραπεζα και δ εμου λεγανε πληροφοριες γιατι το δανειο ειναι στο ονομα του μπαμπα μου..

ειπα και εγω εναν συναδελφο να παραστησει τον μπαμπα μου και πηρα ολες τις πληροφοριες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μμμμμμμμ =p~=p~=p~=p~=p~

τι νόστιμα, καλά και τα έβαλες στην κατάψυξη? :o:o:o αντί να τα φας? :o:o:o:P:P:P

και έχει μόνο στην Αττική!!! :?

Χρύσα και έδωσαν προσωπικές πληροφορίες τηλεφωνικώς???? :o:o:o:o:o:o:o:o

πολύ χαίρομαι για τον αδελφό :) μπράβο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε αφου τους πηρε ο "μπαμπας" μου...

ζητανε αφμ ταυτοτητα κλπ λεπτομεριες...

ε εγω πηρα το αντιγραφο της αιτησης που τα ειχε ολα μεσα και ΟΚ..

αλλιως ρε σηγα μη δινανε

Παναγιωτα αμαν..

επαθα που επαθα υπογλυκαιμια απο τη διατραπεζικη συγχιση τωρα τι μου κανεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μπραβο στον αδερφο σου!! :D:D Δεν ειχε επισης αρραβωνιατει;;;Η κοπελα πηγε μαζι του???

Οσο για ολα τα αλλα..Πολλοι αντρες ειναι ετσι...Σαν να μην παει το μυαλο τους...Τωρα ολα καλα ε;;;

Καλα ρε συ..χαλαγες τις φραουλες του παππου σου???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και μιας και αναφερες ειφορα υπερ του δημοσιου..Ξερετε οτι η εισφορα απο το μισθο μας για τον Οαεδ δεν επιδοθηκε ποτε..Ουτε ενα σεντσ δεν εφτασε στο ταμειο του οαεδ... :evil::evil:

Αργυρουλα φαγαμε τα μεγαλα και 4 μικρα..Ε εμειναν 16 μικρα..τι να τα εκανα;;;τα εβαλα στο ψυγειο και οποτε εχουμε ορεξη θα τα ξεπαγωσω και θα τα φαμε.

Ναι μονο στην Αττικη εχει και καθε μερα κατα τις 19:00 βλεπεις απ εξω ουρες... :o:o

επισης κοντα στο σπιτι μας εχει ανοιξει και μαξ περρυ....http://www.maxperrychocolates.gr/index.php/el/ και σημερα ιεδα μια ταμπελα που ελεγε "τωρα και μιλφειγ"..Ε μα ελεος..θα γινουμε 800 κιλα στο τελος... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αφηστε τα..Ειναι εντελως εθιστικα..μιλαμε τρως ..σκας.. και θες κι αλλο... :shock::shock::shock:

Μαρια ..εσυ οκ ρε..δεν εχεις θεμα με τα κιλα..Εγω κανονικα δεν επρεπε να τρωω καθολου...Ασταααααααα

Σας αφηνω ..σε λιγο αρχιζω..φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα το καλυτερο μου ηταν...

το σπιτι μας ηταν σ επολυ ωραιο οικοπεδο..μπροστα ειχαμε ενα οπωρονα οπου ειχαμε δαμασκινιες και σφενταμιες..ο παππους εκοπε ενα τεραστιο δεντρο που τα κλαδια του επιβαρυναν τη σκεπη και εκανε τον κορμο τραπεχι μας εφτιαξε και πανκακι..

ηταν περιφραγμενο και μπορουσαμε να παιζουμε εκει..

σε μια ακρη ειχε τις κυψελες με τις μελισσες αλαλ εκει δε πλισιαζαμε..ειδικα αφου μια μελισ αμε τσιμπισε στο ματι..

μετα ηταν δεξια παρτερια μεχρι τερμα κατω που ειχε λουλουδια και μια κερασια στην οποια σκαρφαλωνα να κοψω κερασια και τρωγαμε με τη γιαγια ξαπλωμενες στην αιωρα..αριστερα ηταν το κοτετσι..

πισω ηταν το γκαραζ και η αποθυκη, μια τεραστια φουντουκια και απο κατω η εξωτερικη βριση και ο σκυλος μας..

ε πισω ηταν το χωραφι..μετριου μεγεθους..εκει φυτευαμε τα παντα..εμενα φυσικα μου φαινοτα τεραστιο αλλα ηταν μαλλων μετριο..

ενα θα σου πω οι φραουλες δεν προλαβαιναν να γινουν κοκκινες..τις τσακιζα οσο ηταν ακομα ροζ..ηταν πεντανοσιμες..

παντως αυτη η γλυκα του φρεσκοκομμενου λαχανικου στη σαλατα δεν υπαρχει πια...

και πατατες δικες μας...

αυτα στο αμπινσκ..οσο μεναμε στο καζαχτααν δε το πολυθυμαμαι το σπιτι..

Εννωειτα πως ολα καλα και αυριο θα παω να βαλω τα λεφτα και κανονικα τη δοση..

μα ρε ση..ελεος..απο τον Οκτωβρη του 11;;;;..

βλακας με περικεφαλαια.. :evil::evil::evil:

δεν ηταν αρραβωνιασμενςο ρε..τα χαλασανε του γυρισε και το δαχτιλιδι..αφου δε φεροτανκαλα ρε..εμενα αν μου ελεγε αντρρας μια φορα αυτα που της ελεγε συνεχια αυτος..θα τον ειχα σκισει..δε θα ετρεχα απο πισω του...

οποτε ειναι μπακουρι..

αμα ξερετε καμια υπομονετικη κοπελα.. :lol::lol::lol::lol::lol:

ειναι καλο παιδι μωρε..λιγο βλαμενο αλλα στρωνει..

μια κοπελα με γερα νευρα και αρ..δια θα τον κανει βουτυρο στο ψωμι της...

Πηγα πηρα ρε κακουργα κιντερ μπουενο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης κοντα στο σπιτι μας εχει ανοιξει και μαξ περρυ....http://www.maxperrychocolates.gr/index.php/el/ και σημερα ιεδα μια ταμπελα που ελεγε "τωρα και μιλφειγ"..Ε μα ελεος..θα γινουμε 800 κιλα στο τελος... :lol::lol::lol:

όπως λένε "θες να αγιάσεις και δεν σε αφήνουν" :P:P:P

Μαρία τι ωραίο και αυτό ρε, για πες πώς το λένε και πού είναι όταν έρθω να το επισκεφθώ!!! 8-)8-)8-)8-)

Χρύσα παρόλα αυτά δεν δίνονται πληροφορίες τηλεφωνικως και πού ξέρουν αυτοί ότι δεν είχαν κλαπεί τα χαρτιά???? :?

τέτοια γυναίκα που ψάχνεις για τον αδελφό ...... δεν ξέρω.....μάλλον χρειάζεται την.....γερμανίδα του για να στρώσει!!! :P:P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhμερααααα

τι κανετε;εμεις καλα

χθες δν πηγαμε κοπερτι αλλα βολτα οικογενειακως κ καθολου δν το μετανιωσα :oops:8-)

κ δω αργυερουλα εχει πολυ καλο καιρο!αχ θελω κ αλλο ανοιξη :D:D:D:D:D

καλα για το θεμα διαφορας,εννοειται οτι καθε οικογενεια κανει οτι θεωρει καλυτερο για αυτη

συζητηση κανουμε αλλωστε,κ γω αν εμενα θα το καλοδεχομουνα εννοειται....

απλα για μενα τουλαχιστον ,κ το 4χρονο θα δυσκολευτει κ το 15μηνο παιδι απλα θα το εκρασουν με διαφορετικο τροπο...κ στις 2 περιπτωσεις παντως ειναι απαραιτητη η βοηθεια του μπαμπα,επισης αλλο το σωματικα και ψυχικα πιο ανεξαρτητο παιδι κ αλλο το εαν θα νιωσει ζηλια(ετσι το εκφραζουμε οι ενηλικες)ανασφαλεια θα ελεγα εγω,που εννοειται πως θα το κανει,εδω οι γονεις με τον ερχομο ενος παιδιου πρεπει να βρουν απο την αρχη τις ισορροπιες τους δν θα το κανει το αδερφΚΙ;;;;;

τελος για μενα μεγαλο ρολο παιζουν κ αλλοι παραγοντες,απο το εαν υπαρχει βοηθεια στην οικογενεια απο αλλους,εαν τα παιδια θηλαζουν,το ποσο ασχολειται η οικογενεια με το παιδι και ενα σωρο αλλοι...

το ξαναλεω ειναι η αποψη μου και εννοειται ο καθενας κανει οτι θεωρει σωστο για την οικογενεια του!

αργυρουλα κατι εχεις πει γοα το μπαμπα σου με μια εγχειρηση που θα εκανε στο ματι,λαθος θυμαμαι;ολα καλα;

μαρια οταν ερθει με το καλο η ωρα θα δεις οτι ολα θα πανε υπεροχα!και τους ρυθμους σας θα βρειτε κ ολα καλα!οπου υπαρχει θεληση υπαρχει κ τροπος!

χρυσα ολα καλα με αδελφο ε;χαιρομαι!ποτε θα ερθει να σας δει;καλοκαιρι;

natasha τι κανεις κοριτσι;ολα καλα;φιλια!

αναστασια μου τι γινεται;η Α;ευχομαι ναστε καλα!φιλια κ στις 2!

γιωτα περαστικα σας!μα τι να πω :?

φευγωωωωωωωωωωωω φιλια σε ολες!

θου τα τσακισες λεμε με την απογορευση εξοδου κ μετα τσουπ μια σκαντζα στο σμ 8-)8-):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υποτιθετε πως σε διασφαλιζει οτι ρωτας διαφορες πληροφοριες..

τεσπα..

αφου υπαρχει αυτη η δυνατοτητα την εκμεταλλευτηκα..αλλιως θα επρεπε να ζητησει ο μπαμας αδεια..και να παμε μαζι σε ενα υποκαταστημα

καλε ναι μια γερμανιδα χρειαζετε..

τακτικη συγκεντρωμενη..

εγω ειπα στη γυναικα του ξαδελφου μου αν εχει καμια ξαδελφη να τον τυληξει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αε παει αν κανει οτι θελει..δε με νοιαζει..ελεος..30 χρονων μαντραχαλος..

μα ξες τι μου τη δινει..οτι στη δουλει τον κοβει..γιατι ειναι ετσι ζαμανφου σε ολα τα αλλα..

παντα..μα παντα πρεπει να τρεχεις πισω του να μαζευεις τα απονερα...

και φυσικα αφου κανει τις βλακιες του..να βγαλεις το φυδι απο την τρυπα..

τωρα ειναι μονος του εκει..δενε χει μαμα και Χρυσα..ε ας συγκεντρωθει..

Ζωιτσα χαχα..

για πες ρε συ ως ψυχολογος τα διαβασα που εγραψες γι ατον Χ...αλλα δεν..προβληματιζωμαι πολυ..ξες καμια συναδελφο παιδοψυχολογο καλη;;;;

ναι καλοκαιρι θα μας ερθει 26 Αυγουστιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωή, ναι, είχε πάει σε έναν οφθαλμίατρο και του είπε ότι έχει καταρράκτη και 2/10 όραση :o:o:o:? και χρειάζεται σε σύντομο διάστημα επέμβαση......πάει και σε άλλον, για 2η γνώμη, και εκείνος του είπε ότι δνε χρειάζεται επέμβαση και να τον δει πάλι σε 4 μήνες!!! :?

να σημειώσω ότι ο πρώτος θα του έκανε εκείνος την επέμβαση, 1000ε το μάτι :?

τώρα τι να πιστεύσεις?!!!....εγώ του είπα να πάει και σε 3ον, αλλά δεν πάει!!! :?:?

πάλι αν έχεις 2/10 όραση δεν θα καταλάβαινες ότι δεν βλέπεις? :?:?

ούτε είχε θολό μάτι!! :?

ε Νατάσα? :?::?:

Χρύσα η γυναίκα του ξεδέλφου γερμανίδα είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρωσογερμανιδα ειναι Αργυρω..

ειναι η δευτερη γυναικα του..

η θεια μου δεν την ηθελε στην αρχη

μια χαρ ακοπελα ειναι πολυ τη συμπαθω..

ειναι καπως εντονος χαρακτηρας αλλα πολυ ντομπρα και καλοσυνατη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕς,ΚΑΛΗΜΕΡΕς!! :D:D:D

Δεν ηθελα κεφαλαία,αλλα τωρα δε σβηνω,βαριεμαι!

λοιπον,ακουστε!πηρα τηλ. στο δημο μας κ μου ειπαν οτι εχουν τμημα μουσικοκινητικης για παιδακια στην ηλικια του γιωργου,ειναι 3 φορες την εβδομαδα απο 45 λεπτα κ ειναι μονο...10ε το μηνα!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

σημερα εχουν μαθημα κ εννοειται θα τον παω,να δω αν θα του αρεσει..

δεν ειναι πολυ λιγα ρε σεις τα χρηματα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll:

δε θα μπω στο τρυπακι για να ειναι φθηνα,δε θα ειναι καλά,στην τελικη να περναει ομορφα κ καπως εποικοδομητικα εκεινο το 45λεπτο θελουμε..αα!κ δεν ειναι μεσα οι γονεις..

το ενστικτο μου λέει οτο δε θα θελει νακατσει,αλλα ποτε δεν ξερεις! ;)

κ βολευει κ η ωρα!4.15-5.00! :D:D ο,τι πρεπει για εμας που δεν κοιμομαστε!! :D:D

πηγα πρωι κ πληρωσα ενα καρο λογαριασμους κ αισθανομαι μια ανακουφιση..γεροι να ειμαστε να πληρωνουμε λογοριασμους παντα!! :lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)

απλα βρε κοριτσια..αξαντλουμαι ευκολα :(

με το αυτοκινητο πηγα κ ηρθα κ ζητημα να περπατησα 10 λεπτα,απο σουπερ μαρκετ σε φαρμακειο κ γερμανό κ τραπεζα κ μετα πισω στο αμαξι..αλλα ενα λαχανιασμα το ειχα..αυριο θα παω πρωι να κανω αιματολογικες,περασαν 2 μηνες..για να δουμε,μηπως επεσε πολυ ο σιδηρος..δεν ξεκινησα κ συμπληρωματα ακομη :roll:

θου φοβερη τιμωρια! :lol::lol::lol: καλα,μιλαω κ εγω που δε βαζω καθολου κ τωρα απειλω σαν υστερω οτι θα πεταξω τα παιχνιδια του,αυτο πιανει παντα! :o:o ,αν δε με ακουει!ακρως παιδαγωγικη με βρισκω,ε;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εγω σου ειπα,δε μου αρεσε αυτος ο παπ.!αντε,παλι καλα που δε τον ηξερε κ η αγγελικη! :D:D:D

δεν προλαβα να σε ρωτησω εχθες.....να κλεισω σιγουρα για 31 μαρτιου θεατρο;;;;;;;;;;;;;;;ακομη υπαρχει η προσφορα κ το καθυστερω,μπας κ δεν μπορεις! :geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek:

αναστασια πηγατε καλε στο ονειρο του σκιαχτρου;για πες!

το πεταγμα του ιωνα ωραιο ηταν..αλλα εγω δεν τρελαθηκα :oops: ε..οπως λεει κ η μαμα μου,δεν ειναι για μενα η παρασταση,αλλα για το παιδι!!! :lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)

αφρο τοσο καλα τα σαλιγκαρακια;;;

παναγιωτα καλε μου τρεχουν τα σαλια!!κακουργα!!!

ααα!εγω αλλαξα βαθμο αγαπητη,κ πηρα κ 13 ολοκληρα ευρω αυξηση!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αμα παρω κ επιδομα..............ουυυυυυυυυυ..πού θα τα βαλω τοσα λεφτα καλε;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

σας φιλώ!!!παω να κανω ενα τοστακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία είναι πάρα πολύ καλά!

Η αίθουσα του δήμου που γίνονται όλα αυτά τα μαθήματα στη συνοικία μας είναι κάτω από το σπίτι μας όπως σας είχα πει και κάθε απόγευμα γίνεται χαμός από παιδάκια και κόσμο :D:D:D Θα του αρέσει ρε 8-)

Τα χρήματα ναι είναι λίγα τόσο όσο πρέπει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια να μη μπεις καθολου σε αυτο το τριπακι..

μια χαρα ειναι..

ηθελα να σου πω ..δεν ξερω ακομα αν τα εχει ο δημος πολιχνης..αλλα οταν ειμασταν εμεις παιδια και μεναμε Νεαπολη..μας εστελνε η μαμα στα θερινα τμηματα κολυμβητηριο τα καλοκαιρια..

ετσι απο μεσα Ιουνιου μεχρι μεσα Αυγουστου μαζευομαστα στο Δημαρχειο- στην Αγ στρατιωτη- και μας μαζευε το λεοφορειο και μας πηγενε στο Εθικο..

εκανε ακομα 2-3 στασεις τη μια στο καρατασου θυμαμαι..

ε εκει περνουσαμε παρα πολυ ωραια..

ηταν πολυ φτινα και ηταν η μοναδικη εξοσχολικη δραστηριοτητα που μπορουσε να μας προσφερει γιατι τα οικονομικα μας δεν ηταν και τα καλυτερα..

ηταν σουπερ..ειχαμε εκπαιδευτες κανονικους δασκαλους και προπονιτες..ηταν ωραια...

εγω πηγα 2 χρονιεες ετσι..μετα γραφτηκα σε κανοκι τμημα στην ομαδα του τριτοτα..ο αδελφος μου ομως πηγε 4-5 χρονια.

ο δημος μας δενε χει πολλα..κανουνκαια υτοι μονο καλοκαιρι και εχουν και τμηματα δημιουργηκης απασχολησης ζωγραφικη κλπ αλλα ειναι για παιδιακια παο 6 χρονων.///αλλιως θα εχωνα πεθερα να τον παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;
    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...