Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανεβαίνω :D:D:D:D

για εγκυμοσύνη δεν ξέρω, αν είναι επιθυμητή ας έχουμε ;):D:D

για την άνοιξη που λες, εδώ ακόμη αργούμε :roll::roll::roll:

ελπίζω το μπαράκι να προσφέρει ωραία κοκτέιλς!! :D;)

και καλό φαγητό!!! ;)

καλέ κάνατε το τεστ του γονεικού προφίλ?

εμένα με έβγαλε ότι έιμαι ε'υθυμος προστάτης, η στάση μου είναι παραδοσιακή και το μωρό μου μια μικρή ιδιοφυία!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και στα δικα σου Παναγιωτα μου!!!και με εναν πονο! :lol::lol::lol::P:P:P

Αργυρω μου εδω νομιζω ηρθε σιγα σιγα!!!Τουλαχιστον στο μυαλο μου! :lol::lol:

Δεν κανω τετοια τεστ εκτος κ αν θελω να ανεβασω την ψυχολογια μου!μα πως γινεται να τα λενε ολα τοσο ωραια που ακομα και να σε βριζουν το παιρνεις θετικα!?το ξερω πως ειμαι τελεια,αλλα τοοοοσο πια? :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εσύ αν κάνεις το τεστ και απαντήσεις διαφορετικά από μένα το ίδιο θα σου βγάλει :lol::lol::lol:

θα το ξανακάνω με διαφορετικές απαντήσεις, να δούμε τι θα βγάλει :P:P:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντ ε ξαναβαλε το συνδεσμο να το κανω κ εγω!αλλωστε δεν ειναι πως εχω να πλυνω πιατα,να σιδερωσω,να κανω αγγλικα και να μαγειρεψω! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα μου ντε...γιατι δεν τους κανεις μια προταση;;;...

χαχα..θα σκισεις πιστευω...

Αχ παιδια χτες πολυ νευριασα με τον σεκιουριτα του νοσοκομειου..

ειναι δυο και ο ενας ειναι πολυ "δυσκοιλιος"...

μπαινω λεω στην πυλη ηρθα να παραλαβω ασθενη με εξητηριο..μου λεει περνα...δε βρισκω να παρκαρω μπροστα..παω στο πανω παρκινγκ..δε με αφινει..του λεω ουτε μιση ωρα θα κανω ειναι ετοιμα τα χαρτια μας θα παρω το εξητηριο και φευγουμε...οχι μου λεει βγες και αστο εξω..

οπου εξω με νοσοκομειο σε εφημερια και πρωι που λειτουργουν τα εξωτερικα ιατρεια...σχεδων στα καστρα το αφισα...

παω κανουμε τα γραφειοκρατηκα, ντινω τη μαμα..συνολο χρονου 23 λεπτα...φορονομαι σαν το γαιδουρι τις τσαντες, γιατι δεν ηθελα να την αφισω να κρυωνει εξω και να τις φιλαει παω φερνω το αμαξι...με κοιταει στην πηλη λεει ξαναρθες;;..λεω ναι αφου δε με αφισε να το αφισω μεσα..

καλα λεει.,.περνα και μεχρι να φιγεις δε θα στειλω αμαξια στη γυναικολογικη...

τεσπα...

η Μαμα ειανι καλα..περιμενουμε φυσικα τα αποτελεσματα της ιστολογικης κανουν 20 μκερες περιπου αλλα δε νομιζω να βγαλουν κατι..

η μαμα σουχα προσεχει τη διατροφη της φοραει τη ζωνη της ολα σουζα..παιρνει φαρμακα...

αυριο θα παει για να ξαναδει τα ραμματα της - την αφισε μερικα γιατι εχει λιπος στην κοιλια..θα κανει λιγες αλλαγες ακομα..

Απλα λιγο θα ξεπατοθω αυτες τις μερες...οχι οτι δεν ειμαι ηδη ξεπατωμενη αλλα τεσπα..

Αργυρω θυμισου καλε πως με ειδες;;;..εχω περιεργια...

Θου για το θεμα της διατροφης..πρεπει να κανεις εγγραφη διαμαρτηρια στον προεδρο των παιδικων σταθμων του δημου που ανικει..

ειναι οντως απαραδεκτη αυτη η διατροφη και δενε χει καμια σχεση ουτε με τις βασικες αρχες της ισορροπιμενεης διατροφης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθα κι εγώ!!!! :D:D:D:D

λοιπόν κορίτσια θα φτιάξω περούκα για τη Ντούντη

αυτή μου πρότεινε η δασκάλα της

http://eimaipaidi.blogspot.gr/2013/01/rapunzel.html

τέλεια???

μετά για τα γενέθλια της θα κάνω αυτή με την Κέιρα

http://eimaipaidi.blogspot.gr/2013/01/p ... orial.html

επίσης θα φτιάξω κάτι και για μένα -μη σας πω κι εγώ ραπουνζελ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι χαρούμενη!! τελευταία μέρα του χειμώνα σήμερα :D:D:D:D:D:D

Χρύσα τι ανακούφιση που όλα πήγαν καλά ε??? σε καταλαβαίνω...

Καλή ανάρρωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναέκανα το τεστ....το τι χαζομάρες έγραψα.....π.χ ερώτηση: "ποιόν συμβουλευτήκατε για το πώς θα κοιμάται το παιδί το βράδυ" και εγώ απάντησα "παππούδες" :lol::lol::lol::lol:

μετά άλλη "με ποιόν παίζει ποιό ευχάριστα το παιδί" (είχε και μαμά, και μπαμπά) αι απάντησα "παππούδες" :lol::lol::lol:

και τελικά μου έβγαλε ότι είμαι πραγματιστής, η στάση μου παραδοσιακή και το μωρό μου ένας πρωταθλητής!!! :P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια στη Λάρισα δε μπορώ να βρω προσφορά για λέιζερ :?

κοιτάζω συνέχεια αλλά τζίφος

Ιουλία δε κοιτάς εσύ για μένα? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαρακι...καμια σχεση...ενωσα σαν να μου εφυγε ενα βαρος..

ειδικα χτε ςπου γυρισαμε σπιτι..

ευχαριστω γι ατις ευχες...

Τι ωραιο..και πολυ ευκολο να τις φτιαξεις...με μαλι πλεξηματος...

Αργυρω για δωσε ρε λινκ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. :D:lol::lol:

http://www.surveygizmo.com/s3/1165829/hellas

Μαρία η τούρτα τέλεια :D:D

και η περούκα πολύ μου άρεσε :D:D:D ....δεν βαριέσαι να τα κάνεις??? :roll::roll::roll:

αλλά εσύ αφήνεις και τα παιδιά στην μαμά και έχεις χρόνο :roll::roll:

Χρύσα μακάρι όλα να είναι τέλεια μετην μαμά :D;)

δεν θυμάμαι ρε πώς σε είδα γιατί ήταν και το τελευταίο όνειρο που είδα.....είχε σχέση και με την μαμά σου πάντως :roll::roll::roll: καλό ήταν όμως!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου ευχαριστω!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλα εσυ εχεις χαλαρωση;;;; :o:o:o Ολο βλακειες λενε πια!!!!

Κοριτσια για τις στολες εγω ακολουθησα την τακτικη της Χρυσας και πηρα απο τα λιντλ!!!Πυροσβεστης ο Νικ και κλοουν ο Φωτης.15 ευρω και οι δυο... ;) Ηδη απο χθες τις προβαραμε και παιζουμε..θα της βαλουν και στο μασκε παρτυ του παιδικου και μια χαρα!!!

Αργυρω δε ξερω τι θα βγαλει το τεστ για μενα..Αλλα απο το να ειμαι ενα κωπροσκυλο που ολη την ημερα ελεπει τρασ τιβι και κλεμμενα ονειρα και να μη βοηθαω το παιδι μου και να τα γραφω ολα στα γεννητικα μου οργανα προτιμω να με εκμεταλλευεται το παιδι μου!!!

Αι σιχτιρ πια με τα ψυχολογικα του καθενος και τα απωθημενα που δεν τα ελυσε οταν επρεπε.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Χρυσα σιδερανια η μαμα σου!!!

Σε λιγο ξεκιναει η 4η ωρα και παω για μθημα ..μετα εχω κενο και θα επιστρεψω!!!Φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ θα χώσω και την αδερφή μου που πιάνει το χέρι της και φτιάχνει τέτοια :D

αλλά αν είναι πετυχημένα και με ρωτήσουν οι άλλοι γονείς θα πω ότι τα έκανα όαλ εγώ :lol::lol::lol::lol:

μπείτε εδώ να ακούσετε ωραία μουσική http://www.kasetophono.com

εσείς επιλέγετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα με ποιον τα πηρες παλη;;;...χαχαχ.α

Λοιπον..εγω ειμαι ευθυμος προστατης εχω μοντερνα σταση και το μωρο μου μια μικρη ιδιοφυια...

πανω σε μερικα θεματα που ειχε εδω παιδια..θα ηθελα καποια στιγμη να σας πω τα του Χριστοφορου...κυριως σε οτι αφορα τη μεταξη μας σχεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι

Ελεύθερο Πνεύμα

Ενστικτώδης και στοργικός, κινείστε με οδηγό την καρδιά παρά το μυαλό, και αντιλαμβάνεστε κανόνες και περιορισμούς ως εμπόδια στην ανάπτυξη του μωρού σας. Είστε αυθόρμητος και παθιασμένος, αλλά πάνω απ' όλα αφοσιωμένος στο μωρό σας, παρέχοντάς του μια θερμή αίσθηση άνεσης με κάθε αγκαλιά και φιλί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η στάση μου είναι

Και η στάση σας είναι...

Παραδοσιακή

Είστε ανοιχτός σε νέες ιδέες, αλλά αντί για πειραματισμούς προτιμάτε να βασίζεστε σε δοκιμασμένους και εδραιωμένους τρόπους ώστε να δώσετε στο μωρό σας τα γερά θεμέλια που χρειάζεται. Δίνετε σημασία σε σύγχρονες απόψεις και νεωτερισμούς, αλλά προσέχετε να μην πνίξετε το μωρό σας με υπερβολικά πολλά σύγχρονα εργαλεία και τεχνικές. Αντ' αυτών, προτιμάτε μιά χαμηλών τόνων, απλή παραδοσιακή ζωή.

το μωρό μου ειναι

Το μωρό σας είναι…

Μια μικρή ιδιοφυία!

Εξεταστικό, φιλομαθές και έξυπνο, το μωρό σας έχει την τάση να διευρύνει το μυαλό του, προτιμώντας να στοχάζεται ήσυχα και ανεξάρτητα. Το μωρό σας είναι ένας εν δυνάμει πνευματώδης και δημιουργικός άνθρωπος, ίσως ακαδημαϊκός ή διανοοούμενος, με έφεση στις μεγάλες προκλήσεις και στο να βάζει ενέργεια στο να δημιουργεί καινοφανή πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω δε θυμαμαι ολα :oops::oops::oops:

αλλα εβαλα αληθιες..πχ που κοιμαται το μωρο σας..εβαλα μαζι μας..ε εφου μαζι μα ςκοιμαται :oops::oops::oops:

Δεν ξερω..να γραψω στο κρυφο;;;..εδω;;;...ισος στο κρυφο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά έχει και κάποιες ερωτήσεις όπου οι απαντήσεις που δίνει εμένα δνε με αντιπροσωπεύουν....δεν έχει την επιλογή "άλλο"....έτσι έβαλα παραπλήσιο! :?

όπου θέλεις εσύ, αν δεν είναι γι ατα κοινά μάτια και είναι μόνο για τα δικά μας, τότε στο κρυφό, αλλιώς....

post-16404-1387394017991_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ελευθερο πνευμα,παραδοσιακη και η Αννυ μικρος πρωταθλητης!βλακειες! :lol::P:P

σιδερωσα κιολα...πρεπει να διαβασω αγγλικα...

τελικα χθες ξεκαθαρισα ολα αυτα τα αρχικα που μυ λεγαν στα αγγλικα και δεν καταλαβαινα αν εννοουσαν επιπεδο εξετασης ή ονομα πανεπιστημιου! :lol::lol::lol::lol:

τα παιδια στην ταξη μου,ολα εκτος απο ενα,θα δωσουν το pte που ειναι επιπεδου αντβανς(αναμεσα λοουερ προφισιενσι).εχει χαμηλο οριο για να περασεις55% και δεν μπορεις να παρεις την επαρκεια οοοτα παρεις το προφισιενσι του.

Εγω λεω να δωσω το αντβανς του κειμπριτζ και το προφισιενσι του μισιγκαν....κ αν παρω τιποτα να με φτυσετε! :lol::lol::lol: παντως το τμημα μου ειναι για 2 χρονιες μαθημα...δλδ του χρονου τον μαιο θα θεωρουμαστε ετοιμοι για προφισιενσι... :?:? εγω λεω να δοκιμασω! :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Μίσιγκαν θεωρείται πιο εύκολο :?

άντε καλή επιτυχία ;)

εγώ έχω μόνο το λόουερ :roll::roll::roll: και αυτό το πήρα το 200+ (δεν θυμάμαι καριβώς)....ούτε που ξέρω που βρίσκεται!!! :o:o:o:o

και το έδωσα τόσο αργά απλά για να έχω κάποιο χαρτί που να πιστοποιεί ότι γνωρίζω και όχι μιλάω αγγλικά!!! ;)

είχα ένα γνωστό που μεγάλωσε στην Γερμανία, πήγε σχολείο εδώ και μετά ήρθε πίσω Ελλάδα.....δεν είχε κάποιο χαρτί που να πιστοποιεί ότι ξέρει ΄Γερμανικά, οπότε και αποφάσισε να δώσει εξετάσεις για να το αποκτήσει και τελικά.......κόπηκε :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και μετά μας είπε ότι αυτά δεν έχουν καμμιά σχέση με τα Γερμανικά!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να δοκιμάσεις Αναστασία

εγώ τα εδωσα και τα 2 (ακριβώς τα ίδια) και πέρασα

και μετά πήρα την επάρκεια

για το Μισιγκαν πολλές εκθέσεις και λεξιλόγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
    • Εμένα μου ήρθε λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια γιατί δεν είχα ποτε τέτοιο θέμα 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...