Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήλθατε στο mammyland

Είσοδος 

Δημιουργία Λογαριασμού
Καλωσήλθατε στο mammyland! Όπως στις περισσότερες online κοινότητες πρέπει να εγγραφείτε για να δημοσιεύετε αναρτήσεις και σχόλια, όμως μην ανησυχείτε αυτή είναι μία πολύ εύκολη και απλή διαδικασία. Γίνετε μέλος του mammyland τώρα και:
  • Ξεκινήστε νέα θέματα η απαντήστε σε άλλα
  • Εγγραφείτε σε θέματα ή φόρουμ, ώστε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις μέσω email
  • Αποκτήστε τη δική σας σελίδα προφίλ και κάντε νέους φίλους
  • Στείλτε προσωπικά μηνύματα σε άλλα μέλη.

Φωτογραφία

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
971 απαντήσεις στο θέμα

pebii

pebii

Senior Member

• Members
  • 5.878 δημοσιεύσεις

Current mood: None chosen
καλημερα καλημερα!

μολις γυρισα απο νυχτα...και πρεπει να ετοιμασω τη Μ-Ι για παιδικο!
νυσταζω...αλλα θα προσπαθησω να κοιμηθω μεσσημερι

θΟΥΛΗ..νομιζω οτι δεν καταλαβαν οτι τα τιμωρησες...για εκεινα κα το σ/μ βολτα ειναι!

πεθανε μια ενοικος μας...θελουμε μαζι με το υπολοιπο προσωπικο να παμε στην κηδεια..αλλα ολοι μου λενε να μην παω ...διοτι την ημερα εκεινη (αυριο)εχει γενεθλια ο Λεο και ισως δεν κανει...

AFRODITH

AFRODITH

Senior Member

• Members
  • 10.966 δημοσιεύσεις

Καλημέρα.
Βυκη δεν ξέρω ρε συ ...δεν πιστεύω και σε αυτα .....
Θουλη σιγά μην κατάλαβαν οτι ήταν τιμωρία χχχχα αφού βγήκαν!!

Χθές έβαλα κατι δειγματακια απιβιτα στην μούρη μου ....απογοήτευση!!!! Η μια βρομοκοπουσε μέχρι το βραδυ και αυτήν στα μάτια με πόνεσε σήμερα τα μάτια με ερέθισε .... σήμερα έβαλα τα σαλιγκάρια μου να στανιαρω χαχαχα

Argi

Argi

Senior Member

• Members
  • 13.043 δημοσιεύσεις

καλά ρε συμπεθέρα, συγνώμη κιόλας, τι σχέση έχει το ένα με το άλλο? :o :o :o :o :shock: :shock: :shock:
εν έτη 2013 και υπάρχουν άνθρωποι που λένε τέτοια χαζά???? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :o :o :o
έλεος δλδ!!!!
και γιατί δεν κάνει?
2 φυσικά πράγματα: ο θάνατος και η γέννηση!!! :!: :!:
μη χειρότερα!!!! :!: :!: :!:

Αφρο :lol: :lol: :lol: :lol: βάλε τα σαλιγκαράκια σου να δεις προκοπή!!! ;) ;) ;)

pebii

pebii

Senior Member

• Members
  • 5.878 δημοσιεύσεις

αυτο λεω και εγω...αλλλα με προβληματισαν

αν προλαβω..καθ οτι ειναι και μακρια..νικαια, θα παω

η Μ-Ι ΕΧΕΙ 2-3 ΜΕΡΕςπου μου ποαραπονιεται για πονο στο χερι

AFRODITH

AFRODITH

Senior Member

• Members
  • 10.966 δημοσιεύσεις

Αν έρθεις πεις εδω περνά!!! Θα πάει φαντάρος ο Λ μέχρι να σε δω ;)

pebii

pebii

Senior Member

• Members
  • 5.878 δημοσιεύσεις

αχ το σκεφτηκα και εγω να ερθω...ισως πριν..γιατι μετα ..δεν θα προλαβω σιγουρα!
θα δειξει πως θα πει το υπολοιπο

Argi

Argi

Senior Member

• Members
  • 13.043 δημοσιεύσεις

Αν έρθεις πεις εδω περνά!!! Θα πάει φαντάρος ο Λ μέχρι να σε δω ;)

αααα ο Λέο, είπα και εγώ, σκεφτόμουν ότι εννοούσες τον Λουκάκο μου!!! :lol: :lol: :lol:

cecilia

cecilia

Senior Member

• Members
  • 15.361 δημοσιεύσεις

Καλημερααααα...

τι κανετε;;;..
εγω σημερα θελω να σφαξω τον αδελφο μου... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Βικηηη σηκωσε ρε και κανενα τηλεφωνο!!!!!!

Argi

Argi

Senior Member

• Members
  • 13.043 δημοσιεύσεις

γιατί τι έκανε? και ήθελα να σε ρωτήσω πώς τα πάει!!! :roll: :roll:

Panayiota

Panayiota

Senior Member

• Members
  • 4.785 δημοσιεύσεις

Καλημέραααααααααα!!! :D :D :D :D

τι κάνετε;;;
Αφρο.. :lol: :lol: :lol: γρηγορα τα σαλιγκαρια στη μουρη..τρεχααααααααααα...

Καλα ρε Βίκυ..τι σχεση εχει το ενα με το άλλο;;;...Μου θυμιζεις μια τυπισα που ηταν στο νεκροταφειο με το μωρο της (σε ενα μνημα πιο περα απο του μπαμπα μου)..και εμεις καναμε τα 9-μηνα του πατερα μου..και μετα αρχισα να μοιραζω τα κολυβα και οταν πηγα να της δωσω μονο που δεν με εσπρωξε και μου ειπε με υφακι οτι ειναι νιοπαντρη και με μωρο μικρο και θα της φερω γρουσουζια με τα κολυβα... :-? :-? :-? :-? :-? :-? @-) @-) @-)

Χρυσα τι εγινε καλε πάλι;;;

Αργυρουλα καλημερα!! :D :D

Λοιπον..στη γειτονια μου ανοιξαν αυτα τα ντονατσαδικα που εχουν τα μεγαλα ντονατσ 0,60 και το 1 κιλο μικρα ντονατσακια (περιπου 20) μονο 5 ευρω...Απλα δουλευουν 7 με 9μιση το βραδυ.Πηρα χθες μια σακουλαρα με μικρα και 4 μεγαλα....τσακισαμε τα μεγαλα και τα μικρα τα εβαλα στην καταψυξη...ΣΠΕΥΣΑτεεεεεεεε ..κερναω ντονατσ λεμε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παω να διαβασω τα νεα σας και επανερχομαι..Σημερα ξεκιναω αργα....

Argi

Argi

Senior Member

• Members
  • 13.043 δημοσιεύσεις

Παναγιώτα τουλάχιστον βγάλε το τικεράκι που λέει ότι θέλεις ακόμη 10 κιλά to go :lol: :lol: :lol: :lol:
εκτός και κάνεις την δίαιτα του ντόνατς!!! :P :P :P :lol: :lol: :lol:
λες για τα dunkin donuts? αυτά που αγόρασα εγώ τις προάλλες?! :D :D :D
Καλημέρα :D :D

Panayiota

Panayiota

Senior Member

• Members
  • 4.785 δημοσιεύσεις

Αργυρουλααααααα :lol: :lol: :lol: :lol:
Λεω για αυτα εδω...http://www.nanoudonu...el/company.html
Μιαμ μιαμ μιαμ.....
Αααα..τα κιλα θα τα χασω..Απλα δε ξερω πότε... :lol: :lol: :lol:

Καλα γελασα με τα επιδοματα για τους τριτεκτους και την ερωτηση της Ιουλιας αν εμεις οι 2-τεκνοι και μονοτεκνοι θα παρουμε κάτι???? Τζουλιααααααααα εμεις καλε θα αλλαξουμε βαθμο και μητρωο και θα παρουμε απο κει λεφτα.... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Καλα μωρε Θουλη μας δουλευεις... :lol: :lol: :lol: Τους εβαλες τιμωρια και τους πηγες σουπερ μαρκετ???? :lol: :lol: :lol: :lol: Μη μου πεις οτι τους πηρες και αυγο κιντερ..Γιατι και εγω ολο τετοιες τιμωριες βαζω... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Για αυτι και με ακουνε τα παιδια μου... =)) =)) =))

Στο θεμα διαφορα ηλικιας εγω συμφωνω με τη Μαρια :mrgreen:
Αλλα ειναι ενα θεμα εντελως προσωπικο και δεν υπαρχει σωστο ή λαθος..Οπως ειπε η Ιουλια καθε οικογενεια αποφασιζει τι ειναι καλο γαι αυτη και αναλογως πράττει. ;)

Γωγω καλο βάψιμο. :D Πολυ ωραια χρωματα διαλαξατε...

cecilia

cecilia

Senior Member

• Members
  • 15.361 δημοσιεύσεις

Αργυρω να παει παρα πολυ καλα..το αφεντικο τουε ιναι πολυ ευχαριστιμενο δουλεει σε ενα εργοστασιο που στεκλνει πραγματ ακαι στην Ελλαδα το Λακμαν, και εαν συνεχισει να ειναι τοσο αποδοτικος οταν γυρισει απο αδεια θα του δωσει μαλλων αυξηση...

μετακομησε ηδη στο σπιτι του- νοικιασε τελικα μια μικρη γκαρσονιερα σ εισογειο με μια μεγαλουτσικη βεραντα- κηπο, το εβαψε - χαλια- πηρε επιπλα κουζινα κλπ..γεννικα τακτοποιειτε..
μολις πληρωθει και τον Μαρτιο θα βαλει μπροσ για ενα μικρο αμαξη

Γεννικα ηταν απιστευτα τυχερος γιατι βρικε μια καλη δουλεια, και επειδη στη δουλει ατου ειναι φιλοτιμος εργατηκος δουλευταρας και αποδωτικος στεριωσε.
μακαρη να μινει ετσι και οταν περασει η διαιτια να του κανουν μονημο συμβολαιο

του αρεσει κι'ολας εκει παρολο που δεν εχει μπαρακια :lol: :lol: :lol:

Οσο για το γιατι θελω να τον σφαξω..αχ παιδια...οσο καλος ειναι στη δουλει ατου..τοσο μπουμπουνας ειναι στις καθιμερινες του εννοιες..
αυτος αν ποτε γινοταν πλουσιος..θα εχανε πολλα λεφτα απο απροσεξιε ςκαι βλακιες και ευκολα θα τον πιαναν κοροιδο..
πηρε μηχανη πριν φυγει ειχε τα μισα λεφτα και εκανε δανειο τα υπολοιπα...και πληρωνε παντα ακριβως το ποσο..και ποτε μα ποτε δεν προσεξε απο τπν Οκτωβρη του 11 οτι υπηρχε μια χρεωση της ταξης του 2 ευρω περιπου η οποια μετα απο τοσο καιρο εγινε 42 ευρω..
τωρα που πληρωνω εγω το μιχανακη...κοιταζω το βιβλιαριο..κοιταζω τα στετμεντ και τα καταθετηρια..βλεπω 42 ευρω..αρχισα να το ψαχνω..
ειναι μια εισφορα που κρατανε οι παλιοαπατεωνες υπερ του δημοσιου..το γραφουν στο πινακιων αποπληρωμων αλλα δεν γραφουν το αρχικο ποσο..

και ο μπουμπουνας δεν το προσεξε ΠΟΤΕ..δεν ειδε ΠΟΤΕ οτι τραβανε 2 ποσα και δεν πτοσεξε ΠΟΤΕ τι γραφει το στειτμεντ της τραπεζας...δενε χει καν ολα τα καταθετηρια φυλαγμενα..εχει πεταξει τα μισα και το βιβλαριο εχει να ενημερωθει απο τον Αυγουστο...

εντελως ανευθυνος ρε παιδι μου..

πρεπει δηλαδη να του πει κανεις οτι με τις τραπεζες πρεπει να εισαι πολυ πολυ προσεκτηκος και καθε σεντ να ελεγχεις και να φυλας τα παντα...μεχρι και το χαρτι που σκουπιστικες γιατι αλλιως δεν μπορεις να τους αποδειξεις τιποτα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

πρωι πρωι μαλλωνα με την τραπεζα και δ εμου λεγανε πληροφοριες γιατι το δανειο ειναι στο ονομα του μπαμπα μου..
ειπα και εγω εναν συναδελφο να παραστησει τον μπαμπα μου και πηρα ολες τις πληροφοριες

Argi

Argi

Senior Member

• Members
  • 13.043 δημοσιεύσεις

Παναγιώτα μμμμμμμμ =p~ =p~ =p~ =p~ =p~
τι νόστιμα, καλά και τα έβαλες στην κατάψυξη? :o :o :o αντί να τα φας? :o :o :o :P :P :P
και έχει μόνο στην Αττική!!! :?

Χρύσα και έδωσαν προσωπικές πληροφορίες τηλεφωνικώς???? :o :o :o :o :o :o :o :o
πολύ χαίρομαι για τον αδελφό :) μπράβο! ;)

cecilia

cecilia

Senior Member

• Members
  • 15.361 δημοσιεύσεις

ε αφου τους πηρε ο "μπαμπας" μου...

ζητανε αφμ ταυτοτητα κλπ λεπτομεριες...
ε εγω πηρα το αντιγραφο της αιτησης που τα ειχε ολα μεσα και ΟΚ..
αλλιως ρε σηγα μη δινανε

Παναγιωτα αμαν..
επαθα που επαθα υπογλυκαιμια απο τη διατραπεζικη συγχιση τωρα τι μου κανεις;;;

Panayiota

Panayiota

Senior Member

• Members
  • 4.785 δημοσιεύσεις

Χρυσα μπραβο στον αδερφο σου!! :D :D Δεν ειχε επισης αρραβωνιατει;;;Η κοπελα πηγε μαζι του???
Οσο για ολα τα αλλα..Πολλοι αντρες ειναι ετσι...Σαν να μην παει το μυαλο τους...Τωρα ολα καλα ε;;;
Καλα ρε συ..χαλαγες τις φραουλες του παππου σου???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Και μιας και αναφερες ειφορα υπερ του δημοσιου..Ξερετε οτι η εισφορα απο το μισθο μας για τον Οαεδ δεν επιδοθηκε ποτε..Ουτε ενα σεντσ δεν εφτασε στο ταμειο του οαεδ... :evil: :evil:

Αργυρουλα φαγαμε τα μεγαλα και 4 μικρα..Ε εμειναν 16 μικρα..τι να τα εκανα;;;τα εβαλα στο ψυγειο και οποτε εχουμε ορεξη θα τα ξεπαγωσω και θα τα φαμε.
Ναι μονο στην Αττικη εχει και καθε μερα κατα τις 19:00 βλεπεις απ εξω ουρες... :o :o
επισης κοντα στο σπιτι μας εχει ανοιξει και μαξ περρυ....http://www.maxperryc...r/index.php/el/ και σημερα ιεδα μια ταμπελα που ελεγε "τωρα και μιλφειγ"..Ε μα ελεος..θα γινουμε 800 κιλα στο τελος... :lol: :lol: :lol:

Panayiota

Panayiota

Senior Member

• Members
  • 4.785 δημοσιεύσεις

Παναγιωτα αμαν..
επαθα που επαθα υπογλυκαιμια απο τη διατραπεζικη συγχιση τωρα τι μου κανεις;;;

Να σου στειλω;;; :lol: :lol: :lol:

maria-ioanna

maria-ioanna

Senior Member

• Members
  • 3.162 δημοσιεύσεις

:o :o :o :o ΘΕΛΩ ΝΤΟΝΑΤΣ

πάλι καλά πήρα κάτι παρόμοιο να φάω μαζί μου σήμερα 8-)

καλημέρα σας :D

maria-ioanna

maria-ioanna

Senior Member

• Members
  • 3.162 δημοσιεύσεις

σε ένα μαγαζί εδώ fast food
έχουν ντόνατ και τα γεμίζεις με ότι θέλεις: γύρος, πατάτες, κέτσαπ, μουστάρδα κλπ κλπ :) :) :) :|

Panayiota

Panayiota

Senior Member

• Members
  • 4.785 δημοσιεύσεις

Κοριτσια αφηστε τα..Ειναι εντελως εθιστικα..μιλαμε τρως ..σκας.. και θες κι αλλο... :shock: :shock: :shock:
Μαρια ..εσυ οκ ρε..δεν εχεις θεμα με τα κιλα..Εγω κανονικα δεν επρεπε να τρωω καθολου...Ασταααααααα

Σας αφηνω ..σε λιγο αρχιζω..φιλακιαααααααα

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη