Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Τι κάνετε κούκλες;Είμαι στο εξοχικό των δικών μου για Σ/Κ .Δεν σας ξεχασα αλλά μου συμβαινουν πολλα δυσάρεστα δυστυχώς!!!Ειδικά αυτό το Σαβ ήταν το αποκορύφωμα!!!!Κλαίω όλη μέρα,ευτυχώς είναι καλα τα παιδιά μας και μας κάνουν να χαμογελαμε λίγο.Θα μπω με την 1η ευκαιρία στην ομάδα γιατί εδω δεν γράφονται!!!Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπήκα και γω με μια χαρά λέω θα χουν γράψει κατεβατά θα χουν ανοίξει καινούριο με ευχάριστες ζουζουνιές από τα τέκνα τους και τσαλαβουτήματα και μαύρισε η καρδιά μου.Τι έγινε βρε Χαρουλίτα και σε πήρε από κάτω;Περιμένουμε στην ομάδα η Άρια έγραψε.

Καλημέρα καλή βδομάδα....Επιστρέψαμε και μεις από το ΣΚ μας στη Λίνδο.Περάσαμε πολύ ωραία αν εξαιρέσεις ένα ευτράπελο.Πάμε που λέτε το σπιτάκι τέλειο που είχαν κλείσει τα άλλα παιδιά με σοφάδες μέσα παραδοσιακό αυλή κοινή.Ημασταν 3 οικογένειες με παιδάκια και είχε η καθεμιά το σπιτάκι της που όλα συγκοινωνούσαν με κοινή αυλή.Το βράδι η ιδιοκτήτρια και μαμά του ενός παιδιού της μιας οικογένειας μας είχε ετοιμάσει ροφό πλακί ψαρόσουπα για τα παιδιά,χταποδάκι,γλυκό ένα ταψί.Ταίσαμε παιδιά κοιμήσαμε και βγήκαμε στην αυλή να κάτσουμε να μιλήσουμε.Αρχισε ο δικός μου να πίνει σούμα.Στο δεύτερο τρίτο ποτήρι άρχισε να μπερδεύει τα λόγια του.Να του λέμε σταμάτα μη πίνεις άλλο κάτι δε πάει καλά.Όχι αυτός μια χαρά είμαι και θα κοιμηθώ σα πουλάκι.Να μη τα πολυλογώ δεν είναι μαθημένος τον πήρα μέσα στο σπιτάκι υποβασταζόμενο.Εκεί που είχα άλλα όνειρα για το βράδι με βεραντάκι με θέα σοφά ψηλά δικό μας baby doll καινούριο....τέλος πάντων...Αρχίζει που λέτε να ξερνάει...και να μη σταματάει.Εγώ να μη μπορώ τη μυρωδιά αλλά να πρέπει να τον βοηθήσω κιόλας θα πεφτε κάτω.Μου κατέστρεψε το βράδι.Τέλος πάντων ξεράθηκε σε μια φάση άσπρος σαν το πανί.

Το πρωί ξυπνάνε τα κορίτσια 07,00.Τι να τις κάνω λέω ας τις πάω μια βόλτα να βρούμε και κανα φούρνο να φέρουμε ψωμάκι στους υπόλοιπους.Περπατήσαμε όλο τον οικισμό,όλα κλειστά τόσο πρωί.Γυρνάμε και δε μπορούσα να μπώ στο σπίτι.Η μια οικογένεια είχε 2 σκυλάκια γιορκσαιρ.Τα οποία τρέχαν πάνω σου από χαρά.Είχαν ξυπνήσει και ήταν λυτά στην αυλή.Να παίρνω τον άντρα μου στο κινητό να ρθει να τα μαζέψει για να μπούμε.3-4 φορές χαμπάρι γιοκ φυσικά.Τι να κάνω έσφιξα τα δόντια και τα παιδιά από τα χέρια και μπήκα.

Ξύπνησε σε άλλη γη άλλα μέρη.Ντεπον φρυγανιές μπας και συνέλθει.Φυσικά κατσάδα.Γιατί όταν έχεις οικογένεια είσαι υπεύθυνος και αφού σου λέμε σταμάτα μη πίνεις άλλο θα σε πειράξει και συνεχίζεις για δική σου ευχαρίστηση ε τότε είσαι άξιος της μοίρας σου.Και αν μου συνέβαινε κάτι με τα παιδιά το βράδι και έπρεπε να φύγουμε πχ τι θα κανε που περπατούσε και τρέκλιζε;;;Οι άντρες της παρέας φυσικά υπεράσπιση-κόμμα.

Χθες πήγαμε σε πισίνα για μπάνιο πρώτα και μετά στη θάλασσα.Τα μικρά τρελαμμένα.Η μαμά που είχε μαγειρέψει το προηγούμενο βράδι μας ετοίμασε ένα τάπερ χυλοπίτες με μοσχαράκι για τα παιδιά και σουβλάκια πίτες σαλάτες για μας για τη παραλία.Μιλάμε μας κατασκλάβωσε η γυναίκα.Εντωμεταξύ πριν 5 χρόνια εμφάνισε καρκίνο στο στήθος και το ανακάλυψε τυχαία όταν πήγε μια ξαδέρφη της για εξέταση στο θείο μου το γυναικολόγο στην Αθήνα!!!!!Απίστευτο ε;Και την εγχείρησε ο θείος μου.Τον είχε για σωτήρα.Μόλις έμαθε ότι είμαι και ανηψιά του συγκινήθηκε και χάρηκε τόσο πολύ.Τα μικρά ντερλίκωσαν στη θάλασσα μετά από τόσο παιχνίδι.Πρώτη φορά είδα τη κοιλίτσα της Δήμητρας πρησμένη!!!χα χα...

Γυρήσαμε ξεπλυθήκαμε κοιμήθηκαν σταματήσαμε στην επιστροφή και ήπιαμε καφεδάκι περάσαμε και από παππού-γιαγιά να πάρουν τη δόση τους και επιστρέψαμε σπίτι.Ξερά έπεσαν.Θα περάσω καμιά φώτο να σας στείλω....

Τη Πέμπτη φεύγουμε για Αθήνα και Σαββάτο για Τολό.Οσες πιστές (Μάγκυ-Αλεξ) σας παίρνει να ρθείτε προς τα κει ΄το ΣΚ θα ταν τέλεια!Αλλιώς ελπίζω στην επιστροφή να σας δούμε Αθήνα.

Το Χρυσανθάκι παιδιά άψογο με τη τουαλέτα.Δε ξαναβάλαμε πάνα.Πήρα το γιογιό της mothercare.Οπόυ πλατεία λόφος το γιογιό και ψιλά χοντρά όλα εκεί.Αψογη σας λέω.Αστε που βλέπω ότι απέκτησε αυτοπεποίθηση εξαιτίας αυτού.Εκεί που μιμόταν όλο τη Δήμητρα τώρα η Δήμητρα την ακολουθεί.Μου το παν και στο σχολείο ότι είδαν διαφορά.Με το σωσίβιο έκανε προσπάθεια να επιπλεύσει.Η άλλη φοβίτσιάρα του σοκτωμού γατζωμένη πάνω μου.Χθες της λέω πήγαινε ξάπλωσε να ξεπλυθώ και γω και θα ρθω.Δε πήγαινε με τίποτα.Βγήκα από το μπάνιο και την είχε πάρει ο ύπνος στη πόρτα της τουαλέτας!!!!Τόσο πείσμα αυτό το παιδί....Αλλα είναι η ψυχή της παρέας...όλα τα αγόρια από πίσω της...ότι πει η Δήμητρα...Μπάλα να παίξουμε μπάλα....κουβαδάκια...κουβαδάκια...αμμοπόλεμο...αμμοπόλεμο...πετάει ο γάιδαρος πετάει....Γεννιέται παιδί μου το παιδί τελικά...

Σας μονοπόλησα με το ΣΚ μου...θέλω να μάθω και δικά σας νέα να δω ότι περάσατε όλες ωραία,ξεκουραστήκατε....και Χαρά σκέψου θετικά ίσως αν μπουν σε μια σειρά τα πράγματα να μην είναι τόσο ζόρια και βουνό όσο φαίνονται στην αρχή....

Σας φιλώ!

Ανοίξτε το επόμενο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχ ρε Μαρία εσύ τραβουσες ζόρια με τον Ορέστη Μακρή στη Λίνδο και εγώ τα διαβάζω και έχω λύσει στο γέλιο. Είδες όμως η μάνα τι είναι ρε παιδί μου, όλα τα υπομένει, μέχρι και τα σκυλιά, τους αιώνιους εχθρούς της, αντιμετωπίζει ολομόναχη για να προστατεύσει τα παιδιά της!!!! Εύγε,χίλια μπράβο σου. Φυσικά ήταν γιορκσάιρ, που δεν φημιζονται για το μέγεθος τους , φαντάσου να ήταν λυτά τα 3 σκυλιά μου!!! Αλλά είμαι σίγουρη ότι και μπροστά στα δικά μου πάλι θα ήσουν ηρωίδα. Μα και εσύ υποστήριξη περίμενες από τους άλλους μπαμπάδες; Δεν ξέρω τον 3ο της παρέας αλλά ο Σαρ και 5 εκατομμυρια να του έδινες πάλι το μερος του Δ θα έπαιρνε!

Εμείς καλο σ/κ, πήγαμε και λουνα παρκ! Μόνο αρνητικό ότι ο Αλεξ κατουρηθηκε πάνω του γιατί όπως μου είπε "δεν έχει τουαλέτα εδω μαμά"!!! Στο σπίτι είναι άψογος, όλα θελει να τα κάνει μονος του. Έξω όμως πρέπει να έχω το νου μου. Λέω να πάρω φορητο γιογιο από Τζαμπο να μη έχουμε απρόοπτα πάλι.

Ξύπνησε η Δαναη, φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τσουπρες συγνωμη που χαθηκα για λιγο αλλα μια οι βολτες μια η δουλεια ζοριστηκα λιγακι χιχιχι εμπαινε εβλεπα οτι δεν υπαρχει συμετοχη κ την εκανα κ εγω καταρχην ξεκινω με μαρακι καλε τι φωτο τελειες ειναι τουτες καλε οι κορες ολα τα λεφτα πισινες γρασιδια θαλασσες φτου φτου σας σκορδα σας καμαρωσα κ ενιωσα λες κ ημουν καπου εκει κ εγω..

μαρακι για μερα δωσε συγχωρεση στον ορεστη μακρη ξερω ειχες αλλα σχεδια αλλα κ αυτος μαλλον χαλαρωσε κ νομιζε ετσι θα περασει καλα ασχετα που δεν του βγηκε του καψερου νομιζω ομως το πηρε το θεμα οσο για το νεγκλιζε σιγουρα δεν θα παει χαμενο...

χαρα μπες καλε τι εγινε μας λαχταρησες ανησυχω ολα οκ χρειαζεσαι καποια βοηθεια εδω ειμαστε εμεις οπι φιλεναδες σου κ για τα δυσκολα κ τα ευκολα

αλεξ μαρι γυρησες η μετακομισατε καλαμο αν κ οχι αδικα μπανια κ καλοπεραση γιατι να φυγετε!!

αριακη γραφω λακωνικα μιας κ ειναι απορητο το θεμα προσπαθηστε να επικεντρωθειτε στο παιδακι σας γιατι νομιζω οτι οσο κ αν πολεματε αυτα που θελουν να κανουν αυτοι θα γινουν με οποιο τιμημα κ αν χρειαστει ειναι ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΙ!!!!!!

θΑ σχολιασω κ στην ομαδα αλλα μπαινε χαρηκα τοσο που ξαναμπηκες..

φωτεινουλα ασε τα αλλα σαιτ κ μπες μαρι να μας λες νεα ατυχηματα θα χετε βρε ακομα τωρα μπαινουν στο νοημα κ αυτα τα καψερα...εγω παιδια εξω ποτιζω τα λουλουδια αλλωστε εμενα κ στο σπιτι αρχισε ορθιος να κατουραει παταει στο σκαμπο κ οποιον παρει ο χαρος χαχαχαχαχ ειναι λεει αντρας σαν τον μπαμπα του χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μπραβω για τα σκυλακια ειδες ολα στο μυαλο ειναι να μια ευκαιρια να νικησεις τους φοβους κ να μην τους μεταφερεις κ στις κορακλες σου.

οσο για την κυριουλα να ναι καλα γερη δυνατη που σας περιποιηθηκε τοσο..

εμεις ειχαμε ενα υπεροχο σκ σαββατο δουλεια μετα πηρα τον γιοκα μου κ πηγαμε βολτα στα μαγαζια κ σουπερ μαρκετ αφησα τον συζηγο να ριχνει μπετα θα γινει σουπερ οταν καποτε τελειωσει θα σας βαλω φωτο ο βασιλης αλλωστε ειναι η καλυτερρη παρεα ever to βραδυ ηρθαν τα κουνιαδια μου παραγγειλαμε πιτσεσ και αραξαμε ως αγρια μεσανυχτα στον κηπο κυριακη θαλασσα ολη μερα μεγαλη παρεα ξεσαλωσε ο β θα σας στειλω φωτο το απογευμα βολτα εξω στα haggen daz( λατρευω βαφλες) με κουνιαδια εχουν αδεια κ ετσι θα ναι μια βδομαδα στην πεθερα μου γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!σημερα το προγραμμα εχει να γεμισουμε την πισινα για τα πιτσιρικια κ ψησιματα στο μπαρμπεκιου

φλια σε ολες θα ξαναμπω!!

ρουλιτσα που σαι καλε πηγατε διακοπες εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Αντε επιτέλους γράψατε να μην είμαι μόνη...Καινούριο όμως δεν ανοίξατε;;;;;;Why;;;; Πάμε για διάλυση;;;;

Αλεξ where are you Kalamos Bay????Να ζητήσεις από τον αντρούλη κινητό με ιντερνετ ή labtop να σαι παντώς καιρού!!!

Τον συγχώρεσα κόρες τον Ορέστη Μακρή αφού ζήτησε και συγνώμη από μόνος του δηλαδή,κατάλαβε την πατάτα....

Φωτεινή το jumbo δεν είχε φορητό γιογιό που έψαξα εγώ.Εχει το mothercare ένα με 15€ που μπαίνει σε τσαντάκι και το έχεις παντού μαζί με σακουλίτσες μιας χρήσεως.Εμένα η Χρυσάνθη έξω όλο με αυτό βολεύεται.

Το θέμα το χω πάλι με την άλλη.Δε θέλει να βάλει βρακί.Χθες της έβαλα με το ζόρι.Την πήγαινα τουαλέτα καθόταν.Σηκωνόταν πήγαινε στο μπαλκόνι τα κανε.Τη μάλωνα την άφηνα βρεγμένη τίποτα μετά από ώρα τα ξανάκανε πάνω της και όχι γιατί δε προλάβαινε ή δεν ήξερε ότι πρέπει να πάει στο μπάνιο από πείσμα.Τι θα κάνω με δαύτην;;;;Κάνει κακά πάνω της και την ρωτάς έκανες κακά και λέει όχι.Τόσο αντιδραστικό στοιχείο.Εξω με τρελαίνει!!Να θέλει να βάζει αυτή στο γιογιό τη σακούλα το άλλο να βιάζεται να κατουρήσει και αυτή μέσα στα πόδια μας.Ουφ...Αστε που όλο είναι μέσα στη μίρλα...."η Τιτάτη μου έκανε ντααααα, η Τιτάτη μου πήρε ατόοοοοο,Είναι δικό μουουουου,"Μόνιμες ατάκες είναι αυτές....Δε μου αφήνει χώρο για το Χρυσανθάκι καθόλου,θέλει την αποκλειστικότητα μου και αυτό με πνίγει.Εχω και τη μάνα μου να λέει συνέχεια και πως θα την κρατήσω αυτή που θα λείψετε(για το γάμο στη Κρήτη εννοεί το ένα βράδυ),και άστε μου μόνο τη Χρυσάνθη και τέτοια.Όλοι τη φοβούνται πια!!!Και με το δίκιο τους η γκρίνια και το πείσμα της σε διαλύουν...

Η Χρυσάνθη ξυπνάει στεγνή και τρέχει στο γιογιό,ατυχήματα καθόλου στο σχολείο.Λέω μόλις γυρήσουμε να βγάλω και τη βραδινή πάνα δεν έχει νόημα.Ζητάει κάτι να φάει και το τελειώνει όλο δε παρατάει,παιζεί κάτι το χαίρεται το ευχαριστιέται δε το χαλάει,της βάζεις ένα φόρεμα και καμαρώνει να το δείξει σε όλους ,έχει γίνει μια γλύκα!Κάνουν και μπουκλίτσες πίσω τα μαλλάκια της...αχ τη λατρεύω...

Με πήρατε στο ψιλό με τα σκυλιά αλλά η καρδούλα μου το ξέρει πως πέρασα....Από τα νεύρα μου για τον άντρα μου έσφιξα τόσο τα δόντια που ούτε κατάλαβα πως το κανα.χα χα....

Μάγκυ κούκλος ο Βασιλάκης πάλι με την κοπελιά του....και το χεράκι βλέπω απλώνει απλώνει από μικρός άντρας το νου του στο ψητό!!!χα χα

Σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!ελεγα θα βρω νέο θεμα αλλα ησασταν ησυχες οσο ελειπα!!γυρισαμε την Κυριακη το βραδυ,την Δευτερα επιασα τις δουλειες,αδιαθετησα κιολας ,το απογευμα πηγαμε σουπερ μαρκετ γιατι ηταν αδειο το σπιτι και περασε η μερα!!πολυ ωραια περασαμε,κάθε μερα θαλασσα,όταν ερχοταν και ομπαμπας μας γιατι δουλευε πηγαιναμε και το απογευμα,Η Κωνσταντινα εβγαλε λεπια χαχα και ελεγε ότι είναι γοργονα!!της πηρα μπρατσακια γιατι δεν βρηκα την ζωνη με τα τουβλακια και δεν τα εβγαζε ,ενιωθε και ασφαλεια και εμπαινε μονη μεχρι τον λαιμο ,προς το τελος αρχισε και να κολυμπαει.Ετρωγε περισσοτερο φαγητο,το γαλα απο 200μλ το εφτασε 300+ πρωι -βραδυ,χαρα ο παππους που πινει το γαλα απο τις κατσικες του. Στο σπιτι φυσικα δεν καθοταν λεπτο,μια στον κηπο να κοβουμε λαχανικα,χαρα να δειτε..να φωναζει τον παππου και την γιαγια ότι κοβουμε φασολακια πχ να ερθουν να δουν και να γελαει.Πηγαινε στα ζωα να παρουμε τα αυγα ,να τους δωσουμε να φανε,σε όλα μεσα ηταν!!Το καλυτερο σας το αφησα για το τελος,καναμε την εξεταση και περασε η παλλινδρομιση!!!!σταματησε και την αντιβιωση μετα από 33 μηνες!!!φανταζεστε την χαρα μου!!!Φυσικα την ακουσε ολο το ιασω!!2 ατομα δεν την καναμε καλα ,πολύ δυναμη!!μετα πηγαμε τζαμπο και οι παππουδες την γεμισαν με δωρα,ότι υπηρχε με μινυ το πηραμε!!χαχαχα Αλλα εκει που καταχαρηκε ηταν όταν ειδε μια κουκλιτσα λουτρινη μινυ,την εστειλα να ρωτησει τον παππου και του λεει ‘’παππου μπορω να το παρω;’’κατουρηθηκε ο παππους και της την πηρε και αυτη!!

Μαρακι τα ειπαμε λιγακι,για το Χρυσανθακι δεν εχω λογια…μπραβο ,είναι φοβερη!!!δεν μου την αφηνεις εδώ όταν ερθετε Αθηνα;χιχιχι Την Δημητρα στην Μαγδα να την στρωσει και μια χαρα..χαχα!!!τα ποδηλατακια βαλτα μια αγγελια μπας και τα πουλησεις,αφου είναι αχρησιμοποιητα. Η μεση πως παει;μαλλον επειδη χαλαρωνει με το κολυμπι μετα πρεπει να προσεχεις ,κοιτα και το στρωμα να είναι καλο και το μαξιλαρι.το σκηνικο που λες στην παιδικη χαρα είναι ένα θεμα…αλλα ποσο μου την σπανε οι γονεις που είναι αφαντοι…γιατι δηλαδη πρεπει να αναγκαστεις να φυγεις ,επειδη δεν σε αφηνει ένα 4χρονο;;Για την Λινδο τι να σχολιασω;Τα τερριε-τερατα που εσφιξες τα δοντια και μπηκες μεσα;χαχα εισαι φοβερη!!!τον συζυγο που εχασε τετοια βραδια;αλλα μην τον μαλωνεις μωρε ,παρασυρθηκε.εφοσον οδηγεις κι εσυ,και κατι να γινοταν τους εβαζες μεσα και φευγατε.εγω βλεπω την πεθερα μου ποσο σπαστικη γινεται στα τραπεζια που παιρνει το κρασι ενώ οι αλλοι τρωνε και πινουν ακομα χωρις να εχουν μεθυσει ή τους πρηζει να σταματησουν και τους χαλαει το κεφι και δεν θελω να τον πρηζω κι εγω ακομα και εξω να βγουμε αφου οδηγω λεω ας πιει και λιγο παραπανω,δεν λεω να ξερναει βεβαια.Για το Τολο ωραια θα ηταν ,θα επαιζαν και τα παιδια αλλα ο συζυγος δουλευει και τα σκ αυτές τις μερες.θα μιλησουμε για Αθηνα να βρεθουμε.

Μαγδουλα με γεια η μηχανη!!!πολυ ωραια είναι,καλες βολτες!!!πολυ κριμα για την πελατισσα σου ρε γαμωτο…και για το παιδακι..τι φταιει και αυτό.και ασε αυτά για το 2ο,ο μικρουλης που εχει και την παλλινδρομιση σιγουρα θα εχει και ενοχλησεις ,γι αυτό γκρινιαζει.βρε τον Βασιλακη τον αντρα χαχα Ξεκινησατε τις εργασιες;αντε ωραια.τα κουναδια μακρια μενουν;ή λογω αδειας θα μεινουν στα πεθερικα να ειστε ολοι μαζι;αυτές τις μερες θα δουλευει ο συζυγος ολη μερα οποτε και απογευματακι αν θελετε ελατε μολλ.

Φωτεινη αχ αυτος ο κηπος σου…κάθε φορα τον χαιρομαι στις φωτο!!!μεγαλωσε η Δαναη,εφτασαν και τα γενεθλια!!εκτος από fluoride τι άλλο δεν πρεπει να εχει η οδοντοκρεμα για τα παιδια;ψαχνω να της παρω φυτικη γιατι δεν την φτυνει. Τογιογιο πολύ χρησιμο για εξω.εμενα στην αρχη δεν ηθελε να την κραταω στα χερια να κανει ειτε σε ξενη τουαλετα ειτε στο χωμα οποτε ηταν μια καλη λυση για να μην τα κραταει.

Χαρα τι εγινε καλε;ελπιζω να μην είναι κανενα θεμα υγειας.μπες να μας πεις.

Αρια διαβασα την ομαδα...θα σχολιασω εκει.φιλια στο Μαριλακι.

φιλακια κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλυτερο σας το αφησα για το τελος,καναμε την εξεταση και περασε η παλλινδρομιση!!!!σταματησε και την αντιβιωση μετα από 33 μηνες!!!φανταζεστε την χαρα μου!!!!!

Καλέ;;;;;;;;;;;;;;;;;;Το καλύτερότερο δε μου το πες χθες που μιλούσαμε;;;;Μπράβο!!!!!!!!Χίλια μπράβο στο Κωνσταντινί...Φαντάζομαι την ανακούφιση σου....Εδώ εμένα στρώνει το Χρυσανθάκι με το λόγο και μου φυγε ένα βάρος πόσο μάλλον να λυθεί ένα ζήτημα υγείας...Ειλικρινά συγκινήθηκα Αλεξάνδρα μου.Εχουμε ζήσει όλες την αγωνία σου τόσο καιρό.

Τα νέα σας περί εξοχάς υπέροχα....Και γω παρατήρησα στη θάλασσα ή έξω ΄κούνιες βρε παιδί μου τρώνε με όρεξη,δε με πρήζουν,χαίρονται...αλλά γίνεται να σαι κι όλο έξω;;δε γίνεται...

Να δούμε από αύριο που θα αλλάξουν περιβάλλον πως θα ναι....

Η μέση μου χάλια βρε παιδί μου πονάω πολύ,ειδικά το πρωί που ξυπνάω.Χθες ήταν το αποκορύφωμα γύρησα από τη θάλασσα με ένα πονοκέφαλο να σπάσει το κεφάλι μου.Από τις 12,00 μέχρι τις 19,00 είχα πιει 4 depon 1000αρια και φυσικά έβαλα και πεθερό να ξεματιάζει!!!Νομίζω ζορίστηκα στη θάλασσα και καταπονήθηκε ο αυχένας.Σαράβαλο έχω γίνει.Στρώματα πήγα είδα dunopillo.Ξάπλωσα σε αρκετά ένα που μου άρεσε έκανε 850 τιμή εκπτώσεων.Δε ξέρω όμως ακόμα είμαι στο ντεμί να το παραγγείλω.Μήπως δε φταίει αυτό που ξυπνάω χάλια,μετα θέλουμε να πάρουμε και για τις κόρες στρώματα θα φτιάξουμε τα κρεβάτια τους μόλις γυρήσουμε μήπως να επενδύαμε εκεί το 800άρι.Δε ξέρω...θα δείξει...

Σήμερα δε πάω θάλασσα περιμένω τους μαστόρους να τελειώσουν να πλύνω μπαλκόνια και σπίτι μέσα.Μπες βγες τα χουν κάνει όλοι....

Χαρά where are you?Μας άναψες τη φωτιά και έφυγες...

Φωτεινούλα εσύ;Ακόμα να έρθει στα χέρια μου ο σκληρός.Ασυνενοησία αυτοί οι άντρες μας....Τράβηξα μια πολύ καλή φώτο της Δανάης θα στη στείλω τώρα να τη βάλετε στη τούρτα της το Σαββάτο!!!!Αλήθεια από που θα παραγγείλεις τούρτα για γενέθλια;Κατέβηκες Ρόδο για το γιογιό;

Το απόγευμα λέω να τις πάμε μπάνιο αν και έπλυνα όλα τα μπανιερά τα μάζεψα να ναι έτοιμα για το ταξίδι αλλά τι να τις κάνουμε και όλο το απόγευμα...Προς Φαληράκι μεριά ή Αγια Μαρίνα(μεγάλη η χάρη της γιορτάζει και σήμερα όποια έχετε να τη χαίρεστε).

Από τη πόλη έρχομαι και στη κορφή κανέλα είμαι...χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...