Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

αντε ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ.....\

για να λες οτι θες να αγορασεις πρεπει να το βρηκες σε πολυ καλη τιμη...

ποσα τετραγωνικα ειναι?????

θερισσο μια χαρα.. βγαινεις κατευθειαν εθνικη απο κομβο φοινικιας..

θα ειμαστε και πιο κοντα βρε....

σωσω ολα ειναι μια συνηθεια....

απλα ρυθμιζεις εσυ ποτε θα ανεβοκατεβενεται....

η πεθερα μου εχει μια κατακληκτικη μεζονετα

ανεβαινουν στο πανω πατωμα οταν θελουν να κοιμηθουν...

παντως ο ανδρας μου εκει ως παιδι και εφηβος του αρεσε παρα πολυ το σπιτι τους..

μειονεκτημα ειναι το πανω κατω το οποιο το ρυθμιζεις εσυ ποσες φορες θα ανεβοκατεβαινεις...

πλεονεκτημα ειναι οτι δεν λερωνεται ευκολα το πανω πατωμα και δεν χρειαζεται να μαζευεις συνεχεια οταν εχεις επισκεψεις...

παντως βασικο ειναι να εχει και στα δυο πατωματα μπανιο οπως ειπε η νανα..

στο γιατρο θα παω το απογευμα... 6 η ωρα εχουμε ραντεβου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

"Γεννοβολούν με μανία!!!" Χα χα έγραψες Ελένη!Αν και "γκαστρώνονται με μανία" έπρεπε να βάλεις.Θα γεμίσει πριν γεννοβολήσετε όλες σας..

Με το καλό ο doctor να μας ενημερώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εβαλα διοτι η φιλη μας η σωσω εχει γεννησει ηδη... οποτε να μην την αφησουμε απεξω...

δεν πειραζει αν το γεμισουμε θα γραψουμε γεννοβολουν με μανια δευτερος μερος..... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα...ωραιος τιτλος...καμινια θερισσος τελικα...επικτητου λεει...η οδος..μπες στο γκυογκ λ ερθ και δες αν θελεις..

κατσε να παμε να το δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδα που ειναι... δεν ειναι καμινια...

ειναι δειλινα με θερισου...

πισω απο τα τζαμπο..

ποσα τετραγωνικα ειναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai kale...με 2 ν νομιζω..χρυς για αγορα λεμε..

ασε ελενη να παω να το δω και ενημερωνω μετα..

ουτε εγω ξερω λεπτομ..

πανω κατω ..παιδια δε χορταινω γλυκα..

πωπωπω!!

τι εχω παθει..

η ζζ καιρο εχει να φανει ρε παιδια..

και η μπουμπου εχει γ..να κλαει και να γκρινιαζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλογέμιστο!

είχα ξαναγράψει αλλά δεν το πήρε...

τέσπα...

έχω κάτι νεύραα πάλι...

θέλουν να μας μετακινήσουν από το γραφείο πάλι...

γιατί κάποιες το προτιμούν...

ακόμη δεν ήρθε ο προϊστάμενος να του τα ψάλλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησα τωρα απο τις 2 που κοιμομουν....

μολις σηκωθηκα , τοτε με επιασε βηχας..

Ελενη με 2 γραφεται οκ...

Σωσω αν βρηκατε καμια ευκαιρια καλα θα κανετε..

γιατι ρε γμτ ετσι η μικρη???

Νανα να πατε που???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισαμε απο γιατρο...

2050 ο ενας και 1900 ο αλλος... μπορει λεει να ειναι και παραπανω αλλα αυτος μου βγαζει το ελαχιστο που μπορει να ειναι...

καλα να παμε λεει..

αμνιακο εχουμε ακομα..

οι πλακουντες συνεχιζουν να γερνανε...

και τωρα λεει θελει να γεννησουμε στις 17 του φεβρουαριου...

μου ηρθε να βαλω τα κλαματα...

του λεω αφου ειναι μεγαλοι και γω ζοριζομαι γιατι να μην τους παρουμε οταν ειπαμε που θα ειναι γυρω στα 2600;;;;

και μου λεει εγω τους θελω 3.....

κοριστια δεν μπορω... τα πλευρα μου ειλικρινα δεν εχουν αλλο περιθωριο... ποναααααααωωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anteje ελενη οσο μπορεις....ξερεις οτι ειναι για καλο σου ασπλα κουραστηκες..δεκτο!!

η μικρη δε ξερω τι ηθελε..

ξυλο μαλλονν..χαχα..

πηγσαμε στην αντωνια το απογ που γιορταζχε..την νονα της μικρης..απο δω απο το μαμυ..τονια 28..δε πολυμπαινει τωρα..δε προλαβαινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Χρυσούλα, να πάμε στο απέναντι γραφείο.

απλά για να βρισκόμαστε σε δουλειά.

Ελενάκι μου, καταλαβαίνω ότι έχεις κουραστεί αλλά κάνε υπομονή.

η ουρά έμεινε.

να σκέφτεσαι ότι όσο περισσότερο μείνουν στην κοιλίτσα σου, τόσο το καλύτερο!

όσο πιο πρόωρα, τόσο περισσότεροι κίνδυνοι για τα μωρά και ταλαιπώρια για σένα μετά...

πάντως, μπράβο!

έχουν πολύ καλό βάρος!

χθες περάσαμε ωραία.

φάγαμε και σκάσαμε στο friday's.

τα φάγαμε όλα!!!

χαχαχα!

έχουν ρίξει και τις τιμές τους.

θα σας πω και για το Αν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες...

Βρε Ελένη να παρακαλάς να μείνουν παραπάνω στη κοιλίτσα όχι να κλαίς...Εντάξει πονάς δε λέω αλλά αφού βγαίνεις και τα ψώνια σου μη μιλάς καθόλου.2 μήνες σου λέω ακινησία εγω δηλαδή δεν είχα ψυχή;;;Και τόσες άλλες κοπέλες που καθηλώνονται;;;Και με αιμορραγίες κάθε τρείς και λίγο...Οι υπέρηχοι να ξέρεις παίζουν

+-300 γραμμάρια.Εμένα 2,600 τις έβγαζε ο τελαυταίος υπέρηχος 2300 γεννήθηκαν και έφτασαν και κοντά στα 2000 τις επόμενες μέρες.Όσο περισσότερο στη κοιλίτσα τόσο καλύτερα και για εκείνα και για σένα,πίστεψε με.Θα είναι πιο τελειόμηνα θα πιάσουν πιο εύκολα θηλή,το γάλα θα κατέβει πιο γρήγορα.Είχα διαβάσει ότι οι μαθησιακές ικανότητες και οι πιθανότητες μαθησιακών προβλημάτων σχετίζονται με ένα τμήμα του εγκεφάλου που αναπτύσσεται περισσότερό το τελευταίο μήνα εγκυμοσύνης.Πόσα άλλα να σου βρω η καημένη για να αντέξεις...Εξάλλου λες΄παίρνεις παυσίπονα,δε βοηθάνε καθόλου;Και μην νομίζεις από δω και πέρα δε θα παίρνουν τόσο πολύ να ζορίζεσαι περισσότερο.Η μάνα μου δίδυμα γέννησε στη 40 εβδομάδα πριν 32 χρόνια 3200 την αδερφή μου και 2750 εμένα.Δηλαδή και που συμπλήρωσε όλους τους μήνες θέλω να πω δε βγήκαν τα μωρά τεράστια!!!

Να χαίρεστε τα Θανασάκια και τις Αθανασίες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Καλά πράγματα να γραφουμε και σε αυτο!

Χρυσουλα Χρόνια Πολλά στο Θανούλη σου!Να χαιρεσαι τον πρωτοτοκο! :D

και στο Θανο της Τζουλιας!

Ελένη πολύ καλό βάρος έχουν!

Εχεις κουραστεί λογικό είναι!

Προσπάθησε να κανεις μονο τα απολύτως απαραίτητα!

Να σε βοηθά όποιος μπορεί!

Οπως λέει και η Νανουκα οσο μενουν μεσα ειναι καλο.

Αλλα εχεις κι εσυ δικιο....εδω εγω ενα ειχα και με πεθαινε το πλευρο μου, ποσο μαλλον εσυ...

Νανουκα τι λεει ο Παπακαλιατης;

Βαγκ σε εχω κοψει πολυ σκυλι στον πονο...εισαι σκληροτραχηλη μπατσινα θα μου πεις...μπραβο σου...

Χρυσουλα περαστικα ρε συ...σε καταλαβαινω 3 φορες το χρονο τουλαχιστο το παθαινω...εχω και πνιγηρο βηχα εγω...

μπισολβον ρε κοριτσια δεν επιτρεπεται;επειδη βοηθα στα φλεμματα...

Σωσω εμας το εξοχικο μας ειναι μεζονετα...μανικι το πανω κατω να σου εξομολογηθω...αλλα μπανια κατω πιστευω παιζουν σε ολες τις μεζονετες...δε βγαινει αλλιως...

Μαρντιο εχεις διδυμη αδελφη ε;

Και διδυμες κορες τωρα...οπότε ξερεις και πώς να χειριστεις πολλη πραγματα στην αναπτυξη τους...ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

δεν κοιμηθηκα καθολου χθες απο τους πονους..

τα παυσιπονα δεν με πιανουν πλεον γιατι τα εχει συνηθισει ο οργανισμος μου....

κοριτσια ο σωματοτυπος μου δεν αντεχει το βλεπω...

ειμαι 1,60 και 52 κιλα ξεκινησα...

μαρντ αμα με δεις απο κοντα θα σου κανει εντυπωση που τα εχω 2 παιδια...

θελω να μπω στο μηνα μου...

δεν ειπα κατι διαφορετικο αλλα μην φαω και 20 μερες απο το μηνα μου...

αυτο με τον υπερηχο το ξερω οτι υπαρχει αποκλιση...

εμενα ο γιατρος μου βγαζει το λιγοτερο δυνατον που μπορει να ειναι σε κιλα τωρα με αποκλιση 250 γραμμαρια μπρος τα πανω για να μην γυρισω να του πω οτι μου τα εβγαζε χοντρα ενω δεν ηταν....

γενικοτερα κανω μεγαλα παιδια...

την κορη μου την γεννησα 35 εβδομαδων και 5 μερων 3 κιλα και εγκεφαλικα ειναι μια χαρα....

τωρα αυτα θα τα γεννησω 38+ εβδομαδων...?????? δεν παμε καλα....

χθες μου ειπε οτι θελει να ειμαι η πρωτη του εγκυμονουσα που θα γεννησω διδυμα πανω απο 3 κιλα γιατι λεει εχουν τετοιες προδιαγραφες και τα δυο....

και του λεω για να μπειτε εσεις στο γκινες εγω πρεπει να πεθανω?????

απλα αγχωνομαι.... απο τη μια μου λεει οτι το σωμα δεν θα αντεξει δυο τοσα μεγαλα μωρα και απο την αλλη μου λεει οτι θα με αφησει να φαω 20 μερες.... αυτο το παραληρημα με εχει τρελανει....

α και μαντρ δεν κανω "ολο" βολτες...

οπου παω με πανε με το αυτοκινητο και με αφηνουν απεξω για να μην περπαταω...

αμα ειμαι σε σπιτι ξαπλωνω στο καναπε τους, αμα ειμαι για καφε παλι αραζω σε καναπεδακι... και ψωνια που εκανα προχθες με μια φιλη πηγα που εχουμε τον ιδιο σωματυπο και αυτη δοκιμαζε για μενα κι γω καθομουν σε μια καρεκλα και εβλεπα....

μην σε ακουει και κανεις να νομιζει οτι κανω χιλιομετρα....

επειδη το εχω ψαξει το θεμα με τον εγκεφαλο και λογω σπουδων μου , τα παιδια που γενιουνται μετα την 34 εβδομαδα δεν εχουν κανενα εγκεφαλικο προβλημα γιατι εχει ηδη οξυγονωθει ο εγκεφαλος....

παντως εχω πιστευω οτι τα διδυμα θα με λυπουθουν.... μολις ειμαι 36 εβδομαδων θα γεννηθουν.... δεν ξερω τετοιο προαισθημα εχω.... οτι η μερα που θα μπω στον ενατο θα βγουν κιολας....

παω να κοιμηθω... φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Καλορυζικο το νεο ποστ

ελενιτσα μου λιγο εμεινε - θα συμφωνισω απολυτα με τη μαρντ -στα εχω ξαναπει

ασε τα εκει να μεγαλωσουν - θα σταματησουν να παιρνουν σε λιγο καιρο

παρε ντεπον θα σε ανακουφισει -τα μπουσκοπαν εναι μυοχαλαρωικα δεν βοηθανε ιδιαιτερα

εγω ειχα κριση ημικρανιας - κοντεψα να λαλισω μιλαμε με 2 ντεπον την ημερα ημουν - στην δουλεια με επιανε ιλιγγος

οκ σημερα καλυτερα

εχω και ο Νικο με 40 πυρεο απο χθες - ποναει ο λαιμος ου παραπονιεται

λεω να μην τον παω σο γιατρο - δεν εχει τιποτε αλλο ουτε βηχα ουτε τιποτα

Χρυσουλα να χαιρεσαι ο γιοκα σου -θα κανετε τιποτα;

Σωσω καλη η τσαντουλα σου =ωραια προσπαθεια

Ντομ εμενα βρηκαμε οι ηαν διδυμα στην πρωη αποκολληση που ειχα παθει 7 εβδ και ειχα παει στο ιασω

την πρωη φορα μια καρδουλα ειχαμε ακουσει - ειχαν 3-4 μερες διαφορα μεαξυ ους γι αυτο και δεν ειχε φανει αρχικα

Νανα ο Παπακαλιατης δεν μου αρεσει καθολου-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai απο μας...πηγα εκανα κατι αιματολογικες...

μντρ διδυμη εισαι;;καζι μοιαζεται καθολου;;ζχρονια πολλα στους θανουληδες..

να τον χαιρεσαι χρυσουλα..

ελενη σε καταλαβαινω..εργω με ενα και ειχα σαλταρει..ελεγα ποτε θα γεννησω..

ειδα το χομπιτ..καλυτσικο..

θα εχει και συνεχεια..3 ωρες ηταν..λιγο βαρετο..

μετα τον αρχοντα..ειναι λιγο βαρετα ολα..

και διαβασα και το βιβλιο..

ειχα παθει λακα με το βιβλιο τοτε..

παμε καροτσαδα ολοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα, να χαίρεσαι το Θανούλη σου!!!

να είναι πάντα γερός κι ευτυχισμένος!

κι εμένα μου τον έβγαζε 2900 για 2 συνεχόμενες βδομάδες και τελικά γεννήθηκε 3,5 κιλά.

μου άρεσε το Αν σαν πλοκή και σαν σκηνοθεσία αλλά είχε πολύ αίμα και πολλούς θανάτους...

εγώ νόμιζα ότι θα πάω να δω ένα έργο και να χαλαρώσω αλλά είχε πολύ έντονα συναισθήματα...

σε κάποια φάση είχε πολύ έντονο γυμνό- πορνό αλλά ήταν πολύ καλαίσθητο.

το μόνο που αναρωτιόσουν ήταν πώς κατάφεραν να γυρίσουν τις σκηνές.

ήταν ολόγυμνοι και ακουμπούσαν τα σώματά τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις παιδια ακομα διαρροιες

με πηραν και χτες απο τον παιδικο να μου πουνε οτι εκανε μεγαλη κενωση ο Βασιλης...και τι κενωση ηταν αυτη...σιγα πια λες και εχεσε το μαραθωνα το παιδι...

δε φτανει που ηταν κυριος και κρατηθηκε το παιδι και τα εκανε στη λεκανη που ουτε οι μεγαλοι δεν κρατιουνται!

Μια ολοκληρη εβδομαδα και παραπανω δεν τον ειχα παει για να μην κολλησει αλλα παιδια, χτες μου ειπαν να μην τον παω σημερα για να μην κολλησει τα αλλα γιατι αυτο κολλαει πολυ και προφανως λεει δεν του εχει φυγει του παιδιου, και να το προσεξω το παιδι με αυστηρη διατροφη.

Μου ρχοταν να τους πω οτι κολλαει αν δεν τηρουν αυτοι κανονες υγιεινης.Να καθαριζουν τις λεκανες και να πλενουν τα χερακια των παιδιων μετα απο τσισα και κακα, αλλα τελοσπαντων.

Και της ειπα οτι του εκανα αυστηρη διατροφη πολλες μερες αλλα παιδι ειναι και μαλιστα οχι φαγανο και μπουχτισε!Ολο μακαρονι στεγνο και ρυζι.Και ειδικο γαλα ΗΝ Ηumana με απαισια γευση 20€

Μου τη δινουν να λενε σε μενα τη μανα να προσεχω το παιδι!Αν δε νοιαζομαι εγω ποιος νοιαζεται περισσοτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

σας ευχαρστω για τις ευχες σας!!! να τον χαιρομαι!!!

Ελενη κανε λιγο υπομονη...τιποτα δε γινεται ματαια...

τα αγορια σου ξερουν ποτε θα βγουν...

Μαρδιο ωραια που εχεις την εμπειρια με τα διδυμα !!!πολυ καλο!!!

Μαρια δε θα κανουμε τποτα σημερα γιατι δουλευω 2-9..

αυριο ενα τραπεζει μονο στη νονα του που τυχανει να ειναι Ελλαδα και στον κουμπαρο μας που μας παντρεψε..μονο γιατι ολους τους αλλους τους εχουμε τραπεζωσει κατα κορον στις γιορτες...

Ντομ εννοεις το εξοχικο στη Λιμνη??

εμενα μου απαγορευσε οποιοδηποτε σιροπι...

και εμενα αυτο το υφος "να μαθει αυτο να μαθει εκεινο"μου τη δινει...

εμεις που ασχολουμαστε και με μεγαλυτερ παιδια που εκει στο κατω κατω φαινονται τα τρωτα της ανατροφης δεν κανουμε ποτε τον εξυπνο....

Σωσω και εγω καποτε ειχα παθει πλακα με τα συναφη και την τριλογια...αλλα μου περασε...

να φανταστεις ειχα διαβασει το "σιλμαριλλιον" στα αγγλικα :mrgreen::mrgreen:

γλυκο δεν εφτιαξα γιατι με πονουν τα σωθικα μου απο το βηχα...νιωθω λιγες τυψεις..στη δουλεια θα παω ετοιμα ..η μαμα μου εφτιξε ενα τζηζ και μια lemon pie..παλι καλα...

μολις νιωσω καλυτερα θα φτιαξω το καλυτερο που μπορω για το αγορακι μου...

στον παιδικο πηγα 3 σακουλακια σοκοφρετακια για τα παιδια και μια τουρτιτσα για τις δασκαλες..

Νανα τι ζητησες απο τον Πετρη οταν γυρισες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια να σας ρωτησω κατι που με προβληματιζει;

εχω κανει κοιλια!λες και ειμαι στον πέμτπο μήνα!ελεος!!!

ειμαι τελος 6ης εβδομαδας ακομα!

ντρέπομαι ακομα και τον αντρα μου!δεν ξερω τι να φορεσω να την κρυψω!

ειναι πολυ νωρις!ειναι δυνατον επειδη ειναι 3η εγκυμοσυνη να φουσκωνει πιο γρηγορα;μα ποσο γρηγορα πια;

πού θα παει δηλαδη στον 6ο;

εχω κομπλαρει πολυ αληθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και παω και στη δουλεια και δεν ξερω τι να βαλω!

της εγκυμοσυνης οι μπλουζες την τονιζουν περισσοτερο!

και δεν καμαρωνω οπως καταλαβαινετε γιατι ειναι πολυ νωρις για να φαινεται.

και ειναι και μια αλλη εδω στην 24η εβδομαδα και φαινεται σαν τη δικη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ντομ το ειχα και εγω στην αρχη αυτο και ρωτησα τον γιατρο και μου ειπε οτι ειναι λογω του εντερου...πρηζεται ευκολα με αποτελεσμα να φαινεται η κοιλιτσα τεντωμενη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...