Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΟΡΜΑΡΕΣ Νο2!!!


mwroudenia2

Recommended Posts

κι ειμαστε ακομα δυνατοι..... εχασα 22 κιλα αλλα 8 κιλα περιπου και ειμαι στα προ εγκυμοσυνης...για κοπιαστε να χασουμε και τα υπολοιπα κιλα εγκυμοσυνης!!!αποδειξαμε οτι ολες μαζι μπορουμε!!!!γεραααααααααααααααααααα!!!!

συνεχιζουμε δυναμικα!!!!!!!!

Keep going.....

keep going....

keep going....

Μάνα Κουράγιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 143
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλορίζικο...!!!

τελικά εγώ έφτασα στα προ εγκυμοσύνης κιλά αλλά το αποτέλεσμα εμφανισιακά δεν έχει καμία σχέση ...με το προ εγκυμοσύνης...look ιδίως στην κοιλιά!

φταίει η καισαρική - η χαλάρωση στην κοιλιά...χάνω από τα πόδια και η κοιλιά παραμένει σε κατάσταση εγκυμοσύνης!

τεσπά αφού έχασα τα κιλά θα χάσω και την κοιλιά σε κάποια φάση...αλλά μάλλον όταν δεν θα το βάλω στόχο ...συνήθως χάνω όταν δεν το επιδιώκω συστηματικά αλλά όταν έχω πολλά τρεχάματα και δεν πεινάω όλη την ώρα αλλά γεμίζω τις ώρες μου με άλλες δουλειές έως που ξεχνάω να φάω!

Τα σημερινά μου:

1 τοστ γαλοπούλα-τυρί

1 καφέ

μερικά μικρά ψάρια (γαύρος) + πατάτες τηγανιτές+ σαλάτα μαρούλι

1 καφέ

1 γιαούτρι με 1 κουτ μέλι

Ελπίζω αύριο να μην παρασυρθώ γιατί θα πάμε για μακαρονάδα σπέσιαλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

Ελινα ωχ ωχ επικινδυνο μου ακουγεται το σημερινο...οσο για τα τηγανητα απαγορευονται :lol::lol: για την κοιλια γυμναστικη πρεπει να κανεις..

λοιπον τα χθεσινα μου

πρωινο-1 τοστ

προγευμα-30γρ τουρτα(τελειωσεεεε ευτυχως!) :lol::lol:

μεσημεριανο-200γρ ψαρι φουρνου+2 φετες ψωμι+4 ελιες

απογευματινο-1 μηλο

βραδιο-2 φετες ψωμι με τυρι 30γρ και ντοματα!!!

αυταααααααααααα!!!

ζυγιστηκα αλλα ειμαι ακριβως στα ιδια...λογω πρηξιματος...το γνωστο προβλημα τουαλετας!δεν φρικαρω γιατι εχει ξαναγινει!!!

Γιωτα που πηγες????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε καλε? ολεσ?? τα χθεσινα

πρωινο-1 τοστ+1 ποτηρι γαλα

προγευ-1 φυσικο χυμο πορτοκαλι

μεση-μακαρονια 300γρ +30γρ τυρι+σαλατα μαρουλι+3 αγγουρακια

απογευ-30γρ χαλβα

βραδινο-1 τοστ

αυταααααααα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Το σαββατοκύριακο έτρωγα λίγο ό,τι να 'ναι, οπότε ξαναρχίζω από σήμερα να γράφω!

Χριστίνα, το drinking chocolate είναι αυτό: http://www.google.gr/imgres?imgurl=http ... BA&dur=276 ή κάτι παρεμφερές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ χθες....

-1 καφέ φίλτρου

-1 σάντουιτς τυρί-γαλοπούλα

-1 φραπέ

-καρμπονάρα μισή μερίδα + τυρί (δεν ηταν πολύ πετυχημένη τελικά)

-1 ακόμα καφέ

- 1 μελομακάρονο

- 1 μηλόπιτα

-10 φουντούκια

- 2 παξιμαδια για σαλάτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Ωραίο αυτο Αννα Μαρία μου έλειψε το ρόφημα σοκολάτας

Μαρίνα αφου ο διαιτολόγος σου λέει χαλβά σίγουρα κάτι ξέρει, οπως έχω εγω την μπάρα

Ζυγίστηκα σήμερα ..τπτ γραμμάριο κάτω :(:(:(:roll:

Τα χθεσινά μου

Πρωι καφές

Δεκατιανό τσίμπησα 1 κουτ σαλάτα μακαρονάκι κοφτό

Μεσημέρι 3 μπιφτεκια κ πατάτες φούρνου(περίπου 1 πατάτα)κ 1/2 λουκάνικο

Απογευμα καφές κ 1 μελομακάρονο

Βράδυ 2 γουλιες απο το σοκολατούχο γάλα του συζύγου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τα μελομακαρονα ειναι φωτια!!!!!!!!!!!!!!!μην τρωτε απο τωρα!!!φατε στις γιορτες!!!εχουν 300 θερμιδες το ενα :o:o:o

Χριστινα δεν πειραζει γερα για αυτη την εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μελομακάρονα οσα φάω μόλις γίνουν μετα δεν τα τρωω... :lol:

τόσος καιρός πέρασε κ ακομα εχω χάσει μονο 3,5 κιλά με τετοιους ρυθμούς θέλω αλλους 7 μήνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ αυτές τις μέρες νιώθω οτι ακόμα και νερό να πιω κάνω κατακράτηση ...είναι και το κρύο...και δεν κουνάω να κάνω δουλειές παρά μόνο τα απαραίτητα...

Σχετικά με τα χάσιμο των κιλών....αν και τα χω ξαναπεί...για να επανέλθει το σώμα στην αρχική του κατάσταση (και μάλιστα όταν κάποια δεν έχει πάρει τα υπερβολικά πολλά κιλά ...δηλαδή έως 12 ...θέλει 9 μήνες...όσους δηλαδή έκανε σε όλη την εγκυμοσυνη). Ακόμα και η Πετρουλάκη τόσο έκανε για να επανέλθει που είναι και γυμνάστρια...υπολογίστε τώρα αν κάποια δεν έχει βάλει μόνο 12 κιλά ...κι αν δεν γυμνάζεται... οπότε καταλαβαίνετε για τι ρυθμούς μιλάμε...

Εμένα μου μείνανε 3 κιλά περίπου με το που γέννησα αλλά μετά τον τοκετό έβαλα άλλα 5....(δεν ξέρω κι εγώ πως έγινε αυτό..μάλλον ξέρω...λόγω Χριστουγέννων!!!) και μόνο τώρα άρχισα να έρχομαι στα αρχικά μου ...που έχει περάσει 1 χρόνος +++

Μάλλον με τα δίδυμα χρειάζομαι 9+9 μήνες για να επανέλθω και εμφανησιακά στα προ εγκυμοσύνης κιλά...χαχα!!!

Σήμερα:

-1 τοστ γαλοπούλα τυρι

-1 φραπέ

-λίγη φρουτόκρεμα

-μακαρόνια+στιφάδο

-1 ελληνικό καφέ

- 1 τοστ γάλοπούλα-τυρί

- 1 γάλα

-2 κουλούρια κρίθινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Χάλια τα πήγα σήμερα... Όλο μασουλάω βλακείες. Δεν ξέρω τι λαιμαργία είναι αυτή που μ' έχει πιάσει; Είναι το ένστικτο της αυτοσυντήρησης που μας ωθεί να βάζουμε κιλά για να αντιμετωπίσουμε το επερχόμενο κρύο; Δεν ξέρω, πάντως τώρα με πονάει η κοιλιά μου.

Τα γράφω αναλυτικά:

Πρωινό: Ένα τσάι γλυκάνισο και τέσσερα νηστίσιμα πιτάκια.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Δύο μικρά κομμάτια λαδένια, δύο μικρά κομμάτια σπανακόπιτα (όλα σπιτικά) και λίγη σαλάτα πικάντικη.

Απογευματινό: Μισή μπανάνα.

Μια γωνία από ελιόψωμο σπιτικό.

Μια μπουκιά μηλόπιτα.

Δύο μανταρίνια.

Ένα μπισκότο γεμιστό (αυτό τώρα τι το ήθελα; Έτρωγε μια μαθήτρια και μ' έπιασε η λαιμαργία. Και ούτε καν μ' αρέσουν αυτά τα πράγματα).

Βραδινό: Ένα κομμάτι λαδένια.

Ένα μπολ τραχανάς με λαχανικά και λίγη μυζήθρα.

Χααααααααααααααλιαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!!!

Καλοριζικό το καινούργιο μας ποστακι!!! Να'μαι και εγω που εχω τοοοοσο καιρο να μπω! Αχ με αυτα τα χριστουγεννιάτικα ακόμα δεν τελειώσαμε αλλα λίγο ηρεμησαμε. Οπότε απο σήμερα επιστρέφω! Ασε που έτρωγα και ότι να'ναι... Αλλα σήμερα που ζυγιστηκα ημουν 76,7! Ξεκινήσα δυναμικά παντως!!

Τα σημερινα μου λοιπον:

Πρωινο: δημητριακα με γαλα

Ενδιάμεσο:τπτ

Μεσημεριανό: πράσα με κρέας, λαχανο σαλατα

Απογευματινο: μια μπάρα δημητριακών

Βραδυνο: μια σαλατα ceaser's

Αυτα για σημερα!! Τα καμερα αυριο κοριτσουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορμάρες με γεια το νέο ποστάκι!!!!!!!!!!

Τι να γράψω όλο σε γιορτές πάω και γενέθλια, αλλά είμαι σταθερή!

Εγώ τα κιλά της εγκυμοσύνης τα έχω χάσει για παραπέρα προσπαθώ!

Μπράβο σε όλεςςςςςςςςςςς και καλή μας συνέχεια!!!!!!!!!!!

MDJKp2.png

OxPXp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!επιστρεψαμε δυναμικα βλεπω ε????

λοιπον τα χθεσινα μου,,

πρωινο-1 τοστ+1 κουπα γαλα 0%

μεσημεριανο-σπανακορυζο+2 φετες ψωμι+30γρ τυρι

απογευματινο-1 πορτοκαλι+1 αχλαδι

βραδινο-1 τοστ με ντοματα!!!

αυτααααααααααααααααααα!!!!!!

ειμαι πρησμενη...μακαρι να μου ερθει περιοδος!!!μακαριιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αντε μαζευομαστε παλι σιγά σιγά!!!

Μαρινα μια χαρα σε κόβω τα χθεσινα! Περιοδος ακομα δεν σου ηρθε καθόλου? εμενα δυο φορες μου ηρθε μετα την γεννα και αυτες με 24 μερες διαφορα, αλλα νταλλα...

Τα σημερινα λοιπον!

Πρωινο: ενα ποτηρι γαλα, μια φετα ψωμι με μαρμελαδα

Δεκατιανο: μια μπάρα δημητριακών

Μεσημεριανό: μια μεριδα πρασα, μια φετα ψωμι, μια φετα φετα τυρι, ενα κουταλακι γλυκου μερεντα

Απογευματινο: δυο μπισκοτα νηστισιμα, δυο κουταλιες βραστο( οτι εμεινε απο το μεγαλο που τον ταιζα)

Βραδυνο: 3 μπουκιες κιχι, ενα συκαλάκι γλυκο

Αυταααα.... Ε περιπου καλα! Ε???

Αντε καλυνηχτα κοριτσαρες! Τα λεμε αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κι εγώ την πρώτη φορά που μου ήρθε περίοδος είχα ένα πρήξιμο άλλο πράγμα...αφού νόμιζα οτι ήμουν πάλι έγκυος...και είχα πανικοβληθεί (ήταν 3 μήνες μετά τον τοκετό...οπότε ήταν πολύ νωρίς για κάτι τέτοιο)...τελικά αδιαθέτησα και ξεφούσκωσα για τα καλά! Η πρώτη περίοδος βέβαια κράτησε μισό μήνα περίπου...πάνω από 12 μέρες!!

Τα χθεσινά μου ήταν πάλι ..."θεΪκά!!!"

-2 καφέδες το πρωι....

-2 αυγά +1φέτα ψωμί

-λίγη φρουτόκρεμα

-3 κομμάτια κρέας από στιφάδο+1 φέτα ψωμί

-10 φουντούκια

-1 καφέ + 5 βουτήματα

-1 τοστ γαλοπούλα-τυρί

-1 παξιμάδι κρίθινο

-1 ακόμα καφέ το βράδυ

- και πιο βράδυ...ψωμάκι με μπιφτέκι απ όλα....αυτό ήταν το πιο θεΪκό απ΄όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!

βρε Ελινα αυτο που την μια τρως υπερβολικα πολυ και την αλλη πολυ λιγο πως το κανεις???ετσι ο μεταβολισμος σου βαραει κοκκινο...πρεπει να διατηρεις ενα προγραμμα για να εχεις σταθερη μειωση!!! :?

Ναντια οχι καθολου δεν μου ηρθε...και νιωθω τουμπανο!!!οσο για την διατροφηη οοοχιιι δεν ηταν καλα...πολλα γλυκακια παιξανε!και μπισκοτακια!

λοιπον τα χθεσινα μου...

πρωινο-1 τοστ+1 κουπα γαλα 0%

μεσημεριανο-3 μικρες πιπεριες γεμιστες+30γρ τυρι+30γρ ψωμι+4 ελιες

απογευματινο-30γρ χαλβα

βραδινο-1 τοστ(στις 6.30 το απογευμα και μετα τιποτα αλλο)

αυταααααααααα :D:D:D:D

αλλα εχω ενα φουσκωμα αλλο πραγμα...ολο λεει να ηρθε και ολο τιποτα!!! :roll::roll::roll::roll::roll: ειχα και ενα καψιμο στο στομαχι εχθες!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γειά σας!

Έχω πάλι αρρωστούλη το Θανούλη μου!

39,1 σήμερα, δε ξέρω αν είναι από το εμβόλιο, αν κρύωσε ή από τα τρία δόντια που βγάζει μαζί!

Ζυγίστηκα και είμαι σταθερή στα κιλά μου!

Φιλιάαααααααα σε όλες!!!!!!

MDJKp2.png

OxPXp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Ελίνα συμφωνώ με τη Μαρίνα! Βρες ρε παιδάκι μου μια ισορροπία!

Νάντια αν έλειπαν η μερέντα, τα μπισκοτάκια και το συκαλάκι θα ήταν σούπερ! :P :P :P Κι αν έβαζες και κανένα φρουτάκι, ακόμα καλύτερα.

Γιωταμαρία τι έγινε; Εγκαταλείψαμε την ασκητική ζωή;

Μαρίνα μια χαρά σε βλέπω! Το "τοστ με ντομάτα" είναι ψωμί και ντομάτα μόνο χωρίς τυρί;

Δεν γράφω τι έφαγα χτες, γιατί θα με βρίζετε. Γράφω τι έφαγα σήμερα:

Πρωινό: Ένα κομμάτι κέικ με χαρουπόμελο (το χαρουπόμελο μέσα στο κέικ όχι από πάνω) και ένα τσάι γλυκάνισο.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο λαχανόρυζο + μισή φέτα ψωμί + ελιέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες. Και για επιδόρπιο δύο αποξηραμένα βερύκοκα.

Απογευματινό: Μια κουταλιά γλυκό κουταλιού αμύγδαλο.

Ένα μικρό κομμάτι χαλβάς σιμιγδαλένιος (γιόρταζε ο γιός της καθηγήτριας της Βιολογίας και είπα να φάω λίγο, αλλά ήταν ΑΠΑΙΣΙΟΣ! Ήταν λες και έτρωγα σαπούνι ή στόκο. Η καθηγήτρια των μαθηματικών όταν δεν την κοιτούσε κανείς τον πέταξε...).

Αρκετά παξιμαδάκια γλυκάνισου-μπουκιές (για να φύγει η γεύση του χαλβά).

Δύο μανταρίνια.

Βραδινό: Λαχανόρυζο και ελιές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια!!!

Τα σημερινα μου αν και πηγαμε σε γιορτασιο και....

Πρωινο: τοστ με δυο τριγωνακια λαβας λαιτ

Ενδιάμεσο: χυμός πορτοκαλι

Μεσημεριανό: μια μεριδα φασολαδα, μια φετα ψωμι, λιγο τουρσι κουνούπιδι

Απογευματινο: ενα κεκακι σοκολατενιο( εκανα να παω στην γιορτη και για μια εκπομπή και δοκιμασα)

Βραδυνο: 3-4 κομματάκια τηγανια, δυο τυροπιτακια, λιγο μακαρονοσαλατα και το αποτελείωσα με ενα κομματι τουρτα.... :shock::o

Θα μου τα χωσετε ξερω... Αλλα για αυτο σας εχω εδω!! Αυριο καλυτερα!! Ελπίζω...

Μαρία Περαστικά σας.

Καληνυχτα, τα λεμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!ta xthesina

prwino-1 tost+1 koupa gala 0%

progeu-ximo portokali

mesi-300gr poure me 50gr vrasto kotopoulo+ntomata+4 elies

apogeu-30gr xalva

vradino-1 mpaketa mauri atomiki me tiri-elies-ntomata

auta gia exthes!!!

ANNA mARIA oxi panta otan lew tost einai sigouro h galopoula+to kaseri light! :lol::lol::lol: glyko koutalio amigdalo den exw faei!wraio?emena me aresei h fraoula alla eixa parei apo to phlio...edw den exei kalo !

Nantia :o:o:o:o:o:o:o:o appapappapa to ga@@@ses xthes! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

filiaaaaaaaa:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εννοείτε οτι δεν υπάρχει ισορροπία???

Αφου τη μια μέρα ξεφεύγω αλλά την άλλη επανέρχομαι!!!

Υπάρχει απόλυτη ισορροπία!!!

Το ξέρω οτι το έχω παραχέσει το θέμα αλλά δεν μπορώ να βλέπω τον πειρασμό απέναντί μου και να μη τον φάω...προτιμώ να τον φάω και την άλλη μέρα να στερηθώ κάτι άλλο...

π.χ:

Τετάρτη

1 τοστ γαλοπούλα-τυρί

1 φραπόγαλο

μισή μερίδα ρεβύθια

1 καφέ

1 παξιμάδι

1 ποτ.γάλα

Πέμπτη:

1 ποτ γάλα

λίγη φρουτοσαλάτα

1 μερίδα φασολάδα + τυρί φέτα

1 καφέ

3 σοκολατάκια...μπορεί και παραπάνω...βασικά έφαγα 3 κουταλιές (της σούπας) από το μείγμα

και για βραδινό μάλλον 1 ποτ.γάλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάντια τι εννοείς ότι έφτιαξες κέικ για εκπομπή; :o

Μαρίνα το γλυκό κουταλιού αμύγδαλο είναι κάτι σαν πάστα, σαν αμυγδαλωτό περίπου. Γλυκό φράουλα είχα φτιάξει το Μάη, είναι όντως ωραίο.

Ελίνα σου δίνω τα εύσημα! Τέλειες οι δύο μέρες!

Τι έφαγα σήμερα:

Πρωινό: Ένα τοστ με μαύρο ψωμί, τυρί και αβγό και ένα τσάι γλυκάνισο.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο μακαρόνια με κιμά.

Απογευματινό: Ένα μικρό κομμάτι μηλόπιτα.

Ένα μικρό κομμάτι ελιόψωμο (όλα σπιτικά).

Μερικά ανάλατα αμύγδαλα.

Δύο μανταρίνια.

Βραδινό: Ένα μικρό κομμάτι ελιόψωμο (στο σχολείο).

Λίγος κιμάς και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Αυτά. Πολλά είναι, το ξέρω, αλλά έχω πέσει κάτω απ' τα 54 κιλά και θέλω να φτάσω τουλάχιστον 54...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!

τα χθεσινα

πρωινο-1 τοστ+1 κουπα γαλα

προγευ-30γρ χαλβα

Μεση-2 λουκανικα βραστα σαν σαντουιτσακια ΜΕ 2 ψωΜακια

ΑΠΟΓΕΥ-2 Μηλα

βραδινο-1 τοστ+6-7 κασιους!

αυτα για εχθες!!!

ακοΜα ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟς :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Τι έφαγα σήμερα:

Πρωινό: Ένα κομμάτι κέικ με χαρουπόμελο + ένα τσάι γλυκάνισο.

Δεκατιανό: Ένα ποτήρι χυμό πορτοκάλι.

Μεσημεριανό: Καλαμαράκια τηγανιτά με χόρτα βραστά (σπανάκι-σέσκουλο) με λαδολέμονο + μια μικρή φέτα ψωμί + ελιές.

Απογευματινό: Ένα κομμάτι νηστίσιμη σπιτική μηλόπιτα.

Μερικά παξιμαδάκια γλυκάνισου.

Μερικά αμύγδαλα.

Δύο μανταρίνια.

Βραδινό: Χόρτα + μια φέτα ψωμί + ελιές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...