Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Με το καλο και τα επομενα αδελφακια. Πρεπει και αυτα να εχουν το θεματακι τους δεν νομιζετε;;

Δαναη πολυ ωραια αυτα που διαλεξες, εμενα ολα μου αρεσουν, απλα δεν θα με βολευε αυτο το στιλ επειδη ειναι πιο δυσκολο στην συναρμολογιση, ενω το ring το βαζεις και ειναι ετοιμο.

Φιλακια ετοιμαζομαι για δουλιτσα.

Σουλιτσα ζηλευει η μικρη πολυ απ οτι φαινετε. δεν ειναι στο χερι μας ετσι ειναι η φυση. τωρα σε μοιραζετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφροδιτη μου δεν ηξερα οτι οι καθηγητες μισουσανε τους βαθμους!!! αχ τι τραβατε και εσεις.

Σουλα μου να μην δωσεις τπτ στη μικρη, μια χαρα εισαι με το θηλασμο και ασ την να λεει. και οσο περισσοτερο τοσο το καλυτερο. εαν δεν σου γρινιαζει δεν πιναει γτ να δωσεις ξενο; ποσο μηνων ειναι τωρα;

post-12935-13873939873889_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα! Καλορίζικο το θεματάκι μας και με το καλό τα νέα μέλη στην παρέα μας!!!

Ευχαριστώ για τα περαστικά!

Σήμερα νιώθω καλύτερα. Μου δώσανε ρεπό για να συνέλθω τελείως, και είμαι σπίτι. Πήγα και τη μικρή στον παιδικό και μπήκε "βούρ" μέσα, απ'την ανυπομονησία της να παίξει με παιδάκια!

Ξέχασα να πω και χρόνια πολλά στην Άντρια και στην Κατερινούλα της Δέσποινας. Κάλιο αργά παρά ποτέ όμως! ;)

Δανάη, η ζουζούνα σου είναι μια κούκλα! Φαίνεται ολόκληρη κοπέλα με το κοτσιδάκι! Δεν το πιστεύω πως μεγαλώνουν τόσο γρήγορα!!!

Εγώ πήρα το mei tai και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Σίγουρα το σλινγκ βολεύει πιο πολύ για το θηλασμό αλλά για προβλήματα μέσης-πλάτης της μαμάς, το mei tai είναι το πιο σωστό.

Αφροδίτη, κι εμένα μου έκανε διάρροιες η Γεωργία για 2,5 μέρες. Ιωσούλα είναι. Το κακό είναι ότι μεταδίδεται εύκολα και στους ενήλικες...

Για τον ποπό θα σου έλεγα να έχεις δύο διαφορετικές κρέμες και να τις εναλλάσεις. Αφού χρησιμοποιείς σουντοκρέμ, πάρε και μια άλλη (Penaten π.χ ή Fissan), βάλτην για λίγες μέρες, και ξαναχρησιμοποίησε μετά πάλι την σουντοκρέμ. Θα δεις διαφορά!

Πάω να κάνω καμιά δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλορίζικο το θεματάκι!

Ωραία ιδέα για τον τίτλο Γεωργιάννα, μη νιώθουν τα μωρούλια στην απέξω :lol:

Ελπίζω να είστε όλες καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Καλορίζικο το θεματάκι, να χαιρόμαστε τα μικρότερα μέλη της παρέας και με το καλό να έρθουν ο Νικόλας και η Αναστασία! Κι άντε να παίρνουμε σειρά οι επόμενες! ;)

Αναστασία περαστικά κι από μένα! Άτιμο πράγμα αυτή η ίωση!

Σούλα μου η Έλενα ζηλεύει και είναι απόλυτα φυσιολογικό, όσο για τη μικρή, στα έγραψα και στο φατσοβιβλίο, μη σε πιάνει άγχος, είναι και μεγάλο μωρό, δε μπορεί να παίρνει κάθε μήνα 1 κιλό!

Δανάη κουκλίτσα η Μυρτώ με το κοτσίδι και πράγματι φαίνεται κοριτσάκι ολόκληρο έτσι. Ωραίο το μέι τάι, με το καλό!

Δε θυμάμαι τι άλλο διάβασα, οι κυνόδοντες του Άρη μ' έχουν εξοντώσει, έχω να κοιμηθώ σαν άνθρωπος 10 μέρες, ξυπνάει συνέχεια!

Για Χριστουγεννιάτικη συνάντηση, αν δε μπορούμε να βρούμε παιδότοπο ή αν δε θέλουμε να ξοδευτούμε, θα μπορούσαμε να βρεθούμε στο Θαλερό, παιδότοπος δεν είναι αλλά ο χώρος είναι μεγαλούτσικος, παιχνιδάκια έχω, καφεδάκι και τσαγάκι έχω, αν έχει ωραία μέρα είναι και η παιδική χαρά δίπλα, το μόνο δύσκολο στην περιοχή είναι το παρκάρισμα. Σκεφτείτε το ως εναλλακτική. Άλλες ιδέες υπάρχουν?

Πάω να πάρω μπριζολίτσες, μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο!!!!!!!!!!!!

με το καλο να ερθουν ολα τα νέα μωράκια!!

αα και να μην ξεχάσω: ΠΟΙΑ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΩΡΑΚΙ???? :lol::lol::lol::lol:

Εγώ λέω την ΔΑΦΝΗ!!! τι λέτε εσείς?

κορίτσια εγώ θα μπορούσα να έρθω σε συνάντηση στο Θαλερό, δεν έχω πρόβλημα...μου αρέσει αυτή η περιοχή και μπορώ να το συνδυάσω και με βόλτα για ψώνια στο κέντρο (θέλω να πάω για χριστουγεννιάτικες λιχουδιές στην Βαρβάκειο και στα γύρω μαγαζιά, το μπαχάρ κλπ)

Μιλάμε για Σάββατο έτσι δεν είναι? Μόνο που στις 22 (Σάββατο) θα φύγουμε οπότε αν θέλετε το μεθ-επόμενο Σάββατο!

Εγώ θα φέρω τα κουλουράκια :D:D:D

σας φιλώωωωωωωωωωωωωω

(δεν διάβασα τα τελευταία απο το προηγούμενο ποστ! ελπίζω να μην εχασα κατι συνταρακτικο!

ααα για για την Δανάη και εγώ λέω για τις 15 Δεκεμβρίου! :lol::lol: :lol)

post-8455-1387393987445_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο μας θεμα!!!! πολυ συγκινηθηκα με τα αδερφακια!!! :):):)

ολες οι μανουλες να χαιρονται τα παιδακια τους, με το καλο να ερθουν ο νικολας και η αναστασια, και συντομα και τα μοναχοπαιδια να αποκτησουν το αδερφακι τους!! εεεε το πιασατε το υποννοουμενο ;; ;););)

παω να βαλω καφε και επανερχομαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη, κουκλιτσα η μυρτουλα!! τελικα αυτο το σχεδιο με το δεντρο μ'αρεσει περισσοτερο, μου θυμιζει οικογενεια :)

δαφνη, εγω για το θαλερο ειμαι μεσα, και αν κανει η ελενα κουλουρακια εγω θα αναλαβω κατι αλμυρο, ισως κοτοπιτα (για τον καφε, βρε :lol: ) και δεν ειμαι εξοικειωμενη με την περιοχη αλλα θα την βρουμε την ακρη ;) μονο που εγω επιστρεφω αθηνα στις 21 και 22 πρεπει να παρω το δεντρο μας, οποτε αν σας βολευει κυριακη στις 23, αλλιως οποτε αλλοτε θελετε μετα τις 21 για να ειμαι κι εγω αθηνα !!! :o

αναστασια, ευχαριστω για τη συμβουλη , θα την εφαρμοσω!! μιλησα το πρωι με την παιδιατρο, μου ειπε οτι κακως απειχε η αθηνα απο γαλακτοκομικα και φρουτα, και να την παω να την δει το απογευμα :o για να δουμε, γιατι η μαμα μου με τρομαξε το μεσημερι με οσα μου ειπε, και παροτι ξερω οτι ειναι υπερβολικη, μανα ειμαι κι ανησυχω :(:(:(

γεωργιαννα, νομιζω οτι το συστημα αξιολογησης του σχολειου προωθει τις ανισοτητες και τη βαθμοθηρια, γι'αυτο το μισω :evil: και πολλες φορες, βγαζουμε "τα απωθημενα μας" σαν καθηγητες και καταληγουμε να ξεχωριζουμε τα παιδια σε κατηγοριες :(

ηταν μια καλη μερα στο σχολειο , αν και ειχε ηλιο με δοντια :) κερασα και τους συναδελφους μπραουνις απο τα max and perry και τους αρεσε ! εχω παρει αλλο ενα για το αλλο σχολειο που παω αυριο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη ίσα ίσα το μήλο και η μπανάνα μπορούν να βοηθήσουν στη διάρροια και το γιαούρτι έχει προβιοτικά που είναι πολύτιμα για την ίαση του εντέρου.

Κάτι πρέπει να κάνουμε με την ημερομηνία της συνάντησης... η μία φεύγει, η άλλη έρχεται, πως θα συντονιστούμε? :? Πρέπει να δούμε πότε είμαστε όλες Αθήνα, για πείτε ακριβείς ημερομηνίες αφίξεων και αναχωρήσεων! ;)

Έλενα σ' ευχαριστώ, δε θα πω όχι! Έχω ενδοιασμούς γιατί οι ισορροπίες με το Βαγγέλη είναι ακόμα δύσκολες αλλά οι συνθήκες δε θα είναι ποτέ ιδανικές και τα χρόνια περνάνε... Τον ίδιο πάντως τον έχω απειλήσει πως εγώ με μοναχοπαίδι δε θα μείνω και πως ο Άρης θα αποκτήσει σίγουρα αδερφάκι μέσα στα επόμενα 2 χρόνια, είτε δικό του είτε άλλου άντρα! :lol::lol:

Ηλιόλουστο χειμωνιάτικο πρωινό είχε σήμερα και πολύ μου άρεσε! Αλλά τώρα που σκοτεινιάζει με πιάνει μια μελαγχολία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaloriziko to 8emataki mas!!

Eftia3a k tis tsantoules mas xtes to vradi k xalarwsa ligo!!! Twra perimenoume na mas dwsoun mia apantisi gia to eidos tou toketou..

Kanoniste imerominia k peste mou na petaxtw k egw stin sinantisi :lol: makari na eisastan pio konta :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη τι καλη ιδεα για το Θαλερο!! ειμαι μεσα και εγω!! λοιπον εγω μπορω μετα τις 22 Δεκ. που εχω αδεια, τις ιδεες μερες περιπου με την Αφροδιτη. Στις 15-16 Δεκ. εχω παρτυ στα παιδακια μου και στα ανηψια μου.

Εμενα να μου πειτε τι να σας φτιαξω!!! μηπως εκεινα τα muffins σουφλε που σας ειχα φερει;

Η Γλυκερια να δουμε ποτε ερχετε Αθηνα.

Εχθες πρωτη φορα ο ανδρας μου κρατησε το μικρο 1 ωρα να παω τον μεγαλο ποδοσφαιρο και να περιμενω, πολυ το ευχαριστηθηκα!!!! Σημερα τον πηρε και τον πηγε για κουρεμα, για να δουμε πως θα τον κανει :lol::lol::lol:

Ειμαι λιγακι στεναχωριμενη. απο τον αλλο μηνα μου κοβουν και αλλο απο το μισθο και ωρες φυσικα. πληρωνω 350ε το παιδικο και θα παιρνω 400ε θα αξιζει να πηγαινω; εγω λεω ναι γτ πληρωνομαι στην ωρα μου και θα μπορω να προωθω τα ευχολογια μου. περιμενω τον ανδρα μου να μιλησω μαζι του. Πολυ δυσκολα τα πραγματα.

Δαφνη μου μαζι με την Αφροδιτη σας βλεπω με το καινουργιο χρονο να ερθουν και τα αδελφακια των μικρων σας!!!! και μετα σειρα η Αναστασια!!! η Γωγω θα περιμενει εμενα σε 3-4-5 χρονια :lol::lol: !! ετσι δεν ειναι Γωγω; Γιουλη για σενα δεν μπορω να μιλησω γτ δεν μας εχεις πει τι επιθυμεις.

Φιλακια!

Ξεχασα. Αφροδιτη στην διαρροια και εγω δεν δινω γιαουρτι λογω της λακτοζης, οπως και το γαλα ειναι πιο νερουλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια, γεια σας!!

τελικα, ο παιδιατρος μας ειπε οτι δεν πρεπει να αλλαζουμε τη διατροφη του παιδιου οταν εχει διαρροια, απλως να μην δινουμε ακτινιδιο η πορτοκαλι :( τεσπα, πηραμε και μια αλοιφη για το συγκαμμα της αθηνας και ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα :)

γεωργιαννα, εμεις ειπαμε με το γιωργο να ξεκινησουμε γα 2ο μετα το πασχα, και υπολογιζω 6 μηνες μετα να το πιασουμε :D αντε, γκαστρουλες φυσατε κι απο εδω :D ασχημο πολυ, η μειωση μισθου :(:( τι να σου πω, συζητησε το με τον αντρα σου ....

για τη μαμαδοσυναντηση : 1) να μας πει και η γλυκερια ποτε μπορει, 2) εγω θα προτιμουσα μετα τις 23, οποτε σας βολευει ;)

αντρια, με το καλο και με εναν πονο!!! μακαρι να ησουν κοντα, κουκλα μου :)

εδω εχει κρυο, αναψα καλοριφερ στις 8.30 και θα το αφησω μεχρι τις 10.30... δεν ξερω αν θυμαστε ενα επεισοδιο κων/νου και ελενης που η ελενη κυκλοφορουσε στο σπιτι με μπουφαν, σκουφο, γαντια και χοντρες καλτσες; ετσι ειμαι και παλι κρυωνω :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το νεο μας θεματακι αντε να περνετε σειρα κ οι υπολοιπες...Εμεις εκει που τελειωσαμε την αντιβιωση τη παρασκευη τη κυριακη το βραδυ παλι 38,2....δεν ειναι κατασταση αυτη....ταλαιπωριεται το κακομοιρο...ανυπομονω να ερθουν οι γιορτες παιδια να ξεκινησουν οι εορταστικες γτ δεν την παλευω αλλο στη δουλεια....κλεινουμε οικονομικο ετος κ εχουμε πελαγωσει.....

για τη συναντηση ειμαι κι εγω μεσα οποτε θελετε εκτος απο 13,15,24 που εχω υπηρεσια....

Θα μ αρεσε να πηγαιναμε στο χριστουγεννιατικο χωριο τα αηδονακια.....εχει να πιουμε καφε,να βγαλουμε φωτογραφιες κ να παιξουν τα παιδια.....θα μπω να δω τιμες....τι θελετε να φερουμε??γλυκο η αλμυρο???

γεωργιαννα μου προς το παρον το γιουλακι δεν επιθυμει....αρνειται να ξανα περασει τα ιδια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το θεματάκι μας!Με το καλό τα αδελφάκια κ με το καλό τα επόμενα σποράκια!!προσέξτε,γιατί όποια βάζει στο μάτι η Έλενα,τσουπ,μένει έγκυος :lol::lol:

Ζηλεύω για τη συνάντηση!!!!γιατί δεν πετάγεστε Χανιά?!?!Αφροδίτη,έχει κ ζέστη εδώ!δεν έχουμε ανάψει καλοριφέρ ακόμη! :lol: Πιείτε κ μια ζεστή σοκολάτα κ για 'μενα!!!!

Σήμερα είχαμε μια γεμάτη μέρα!Ξεκινήσαμε το πρωί από το γιατρό,όλα είναι καλά,ο μικρός είναι 2950γρ,ο τράχηλός μου μαλακός με ένα εκ άνοιγμα,μου είπε ότι "θα γεννήσεις ωραία".Του λέω κ πότε θα γεννήσω;μου λέει "δεν σου αρκεί που θα γεννήσεις ωραία;θέλεις να ξέρεις κ πότε;έχεις ακόμη 10 μερούλες".Ε,ναι του λέω,αφού είπαμε,θα γεννήσω στις 15. :lol:

Μετά πήγαμε κ υπογράψαμε τα συμβόλαια για το νέο μας σπιτάκι στο οποίο θα μπούμε επίσημα από 1η Φλεβάρη,αλλά κ πιο πριν θα το φτιάξουμε! :ymparty::ymparty: ¨Επειτα περάσαμε από τράπεζες κ πληρώσαμε λογαριασμούς κτλ κ μετα πήγαμε jumbo για κάποια δώρα,πήραμε στη Μυρτώ για τα Χριστούγεννα μια κουζίνα με όλα τα εργαλεία κ την κρύψαμε στην αποθήκη,μέχρι κ μίξερ έχει.Κ τέλος πήγαμε για χριστουγεννιάτικο δέντρο κ στολίδια.Γυρίσαμε off στο σπίτι!

Δάφνη,μ'αρεσε η δήλωσή σου στο Βαγγέλη!!!κ τι απάντησε?!?! :lol:

Αναστασία μου,περαστικά σου!

Γεωργιάννα,εμένα το ring sling μου φαίνεται πιο φλου στο δέσιμό του κ μπελαλίδικο.

Αφροδίτη μου,βλέπω από καλοκαιράκι που είχατε πει για 2ο,πήγαμε Πάσχα :lol::lol::lol: όλο κ πιο κοντά!!!με το καλό εύχομαι όποτε το επιθυμείτε!

Έλενα,στείλε κ από εδώ κανένα κουλουράκι!!!!εγώ περιμένω τη μανούλα μου την Κυριακή για να φτιάξουμε μελομακάρονα κ γερμανική (αυστριακή για την ακρίβεια) χριστουγεννιάτικη πάστα φλόρα (lLnzertorte).

Γωγώ μου,τελικά το δέντρο σας τι απέγινε;;;;επιβίωσε από τις επιδρομές της Χριστίνας;κ εμείς θέλουμε να το στολίσουμε το Σαββατο κ φοβάμαι κ εγώ ότι δεν θα αντέξει για πολύ!πείτε κανένα κόλπο;πώς θα την πείσουμε να μην το ρίξει?!?!

Άνδρια,μπραβο για τη βαλίτσα!δεν σου έφυγε ένα βάρος;;;΄τωρα μένει να φύγει κ το υπόλοιπο :lol: Εγώ πάντως ανυπομονώ να ξεφουσκώσω!!να γίνω πάλι άνθρωπος!

Πολλά φιλιά κ στις υπόλοιπες!πάω να κοιμηθώ γιατί σέρνομαιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι, εσενα δεν σε βαζουμε στο ματι γιατι θα κλαταρεις!!! :lol::lol: περαστικα στον αλεξακο!! :(

δαναη, το σπιτι φαινεται ωραιο, περιποιημενο και καινουριο!! με γεια τα ψωνια σας, μια χαρα τα νεα απο τον γιατρο, και καλο στολισμα!!! μμμμμ.. τι να πουμε στα ζουζουνια γιια να το γλιτωσουμε.... σκεψου κατι και μου λες κι εμενα!!! :lol:

καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! :D

Δανάη φαινεται ζεστό,με την έννοια θετικης ενεργειας το σπιτάκι,οπως επίσης κ φωτεινό,τι αλλο να θελει κανείς?Καλορίζικο κ με το καλό να ζήσετε τις καλύτερες αναμνησεις στην καινούργια σας φωλίτσα!

Το δεντρο απο την μεση κ κάτω το ξεστολίζει συνεχώς κ ο μπαμπάς φωνάζει :lol: τωρα για να το ρίξει κάτω εμας ειναι δυσκολο,εκτός κ αν πέσει πάνω του με φόρα,δεν νομίζω γτ ειναι λογικό τουλάχιστον το παιδι μου :D

Πολύ καλή η ιδέα του Θαλερό!Λογικά θα μπορώ στις 23 κ εγω αλλά το φοβαμαι κιολας γτ εχω την γιορτη του Χρηστου στις 24 κ της Χριστίνας στις 25,οπότε πολλές ετοιμασιες,αφηστε που θα ειμαι κομμάτια λόγω δουλειάς γιορτινές μερες κ χωρις ρεπό λογικά,ομως θα κανω τα παντα γτ θελω να σας δω...απο αυριο ξεκινάω στην billcost Ερμού,αν ειναι ο δρόμος σας τωρα που ειναι γιορτές περάστε για ενα γειά!

Χρονια πολλα Αντρια !!!Σορρυ λίγο αργά!Σου ευχομαι τα καλυτερα!

Σας αφηνω γτ η Χριστινα μου μυρίζει :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Γεωργιάννα δύσκολα τα πράγματα με τη μείωση. Το συζητήσατε με τον άντρα σου? Πάντως να δουλεύεις για 50 ευρώ? τι να πω? Δεν είναι και καιρός που θα πεις ψάχνω κάτι καλύτερο. Ελπίζω να πάνε όλα καλά ό,τι κι αν αποφασίσετε.

Γιούλη περαστικά! Πότε θα ξεμπερδέψετε με τις αρρώστιες? Καλά το λέει η Αφροδίτη, θα κλατάρεις! Να προσέχετε και να έχει γρήγορη ανάρρωση ο Αλέξης.

Δανάη τι ωραίο το σπίτι! Το 2013 θα σας βρει ανανεωμένους από όλες τις απόψεις! Με το καλό να δεχτείς και τη μαμά σου!

Γωγώ συγχαρητήρια για τη δουλειά! Σιδεροκέφαλη!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα!!

Λοιπόν, εμείς θα φύγουμε μάλλον το Σάββατο στις 22 Δεκεμβρίου ή το αργότερο Κυριακή 23. Εγώ εννοούσα το Σάββατο 15 Δεκ. για συνάντηση ΑΛΛΑ αν κανονίσετε για τις 22 Δεκεμβρίου τότε ίσως να μπορέσουμε. Μην το βάλετε στις 15 για εμένα γιατί μπορεί να τύχει το οτιδήποτε από δουλειά και να μην τα καταφέρω. Αν όμως είστε μεταξύ 21-22-23 εεε βάλτε το 21-22 :D:D:D:D

Γωγώ περνάω συχνά από Ερμού και σίγουρα θα κατέβω την επόμενη εβδομάδα. Ποιες ημέρες δουλεύεις? Καλή αρχή!!!

Δανάη με το καλό να γεννήσεις το μωράκι σου το γλυκούλι (αλήθεια στο όνομα καταλήξατε? Είναι Νικόλας τελικά?) και με το καλό να μετακομίσετε στο σπιτάκι σας! Είναι πολύ ωραίες οι φωτογραφίες και ήδη φαντάζομαι πως θα γίνει με ένα σωρό χαρούμενες παιδικές φωνές να το γεμίζουν!!

Αφροδίτη μου βάλε κανενα βαθμο!! κρίμα τα παιδάκια :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ όταν ήμουν μικρή επειδή ήμουν πάντα μαθήτρια του 20, έπαιρνα τα γραπτά της μαμάς μου και τους έβαζα βαθμούς (στα μαθηματικά και άλλα μαθήματα) και έβαζα πάντα 2-3 βαθμούς παραπάνω σε όσους είχαν 'πρόβλημα' :D:D:D:D:D μετά βέβαια τα κοίταγε και η μαμά μου και μου έλεγε: μα τι βαθμοί είναι αυτοί? θέλεις να μου κάνουν παρατήρηση? χαχα

Ακόμα και τώρα που έχω πολλούς φοιτητές δικούς μου θέλω να τους βοηθάω γιατί πιστεύω ότι η βοήθεια δεν κοστίζει σε κανέναν τίποτα...και με αγαπούν όλοι καθώς έχουμε συνήθως και μικρή ηλικιακη διαφορά και με θυμούνται πάντα στην γιορτή μου και όλοι έχουν να πουν έναν καλό λόγο! Συνήθως ο χώρος του πανεπιστημίου είναι γεμάτος απο κομπελξικούς που δεν θέλουν να βοηθούν κανέναν και πολλες πολλες ΣΤΡΙΓΚΛΕΣ :D:D:D

Να είσαι όσο μπορείς βέβαια ελαστική με τα παιδιά...είναι τόσες οι δυσκολίες που θα παρουσιαστούν μπροστά τους που ένας βαθμός παραπάνω δεν θα τους κάνει κακό ίσα ίσα θα τους τονώσει το ηθικό!!!! Φτάνει πια με τους αυστηρούς και άκαμπτους δασκάλους που προσπαθούν μια ζωή να επιβεβαιώσουν την ύπαρξή τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δάφνη πολύ γέλασα με τις περιγραφές σου!! Και εγώ το ίδιο θα έλεγα στον άντρα μου αν δεν ήθελε 2ο!!!! ή αν μου έκανε το δύσκολο...Το πρόβλημα με εσένα είναι ότι δεν έχεις βοήθεια, αν θυμάμαι καλά! Σκέφτεσαι (στο μέλλον) να στείλεις τον Αρη παιδικό?

καλά τον δικό μου είναι πανεύκολο να τον ξεγελάσω (εν γνώσει του φυσικά) αν θέλω να μείνω έγκυος... :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol: φυσικά δεν πρόκειται να το κάνω ποτέ απλώς είναι τόσο χαζοί οι άντρες, ώρες ώρες που τους κάνεις ότι θέλεις :lol::lol::lol:

αχχχχχχ τελειώνω μια δουλειά και επανέρχομαι στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou se euxaristw gia tis euxes!!! Me to kalo i kainourgia sou douleia..

Danae poli omorfo k zesto to neo sas spitaki..Kaloriziko..Nai niw8w pws efige ena varos, twra gia to allo, allo ligo xexe :lol:

Exw kati ponakia san periodou k perimenoume k mia megali paralavi stin douleia (den 3erw pote to argotero apo Deuteras) k provlepete poli kourasi.. An paw gia kaisariki doulevw mexri k tis 21 Dekemvriou alliws an to afisoume gia fisiologiki mexri tis 4 tou Genari..

Xtes to vradi i Victoria apo tis 4 mexri k tis 5 erxotan sto krevvati mas elege mama k eklaige k den stamatouse, prospa8ousame na tin iremisoume alla kratouse gia ligo, tin vazame enalla3 me ton george sto strwmataki tis k pali erxotan wspou k tis milisa me entono ifos k emeine, ir8e pali peripou stis 6:30 k tis edwsa to galataki tis..Koritsakia mou tin lipi8ika alla den eixa antoxes,den 3erw giati etsi, efialti eide, i8ele na 3aplwsei mazi mas den 3erw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια και η Κατερίνα σήμερα ξύπνησε με πολλά κλάματα και δεν μπορούσαμε να την ηρεμήσουμε με τίποτα. Μάλλον όνειρο ήταν αν και τις τελευταίες 2 μέρες είναι κακοδιάθετη. Ελπίζω να μην είναι πάλι τα δόντια, έχω ηρεμήσει 2 βδομάδες τώρα που κοιμάται όλη νύχτα - δεν είμαι έτοιμη ακόμα για νέο γύρο :D

Να προσέχεις στη δουλειά!

Έλενα πολύ γενναιόδωρη σε βρίσκω με τα γραπτά της μάνας σου! Πάντως συμφωνώ μαζι σου και αν κι εγώ ήμουν πολύ καλή μαθήτρια δεν πρόκειται ποτέ να πιέσω την Κατερίνα για καλούς βαθμούς γιατί ξέρω ότι δεν έχουν καμία σημασία και κυρίως γιατί δεν είναι πάντα ενδεικτικοί του ήθους και της καλλιέργειας ενός παιδιού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια :)

να σας πω, για το θεμα της μαμαδοσυναντησης, μηπως να το κανονιζαμε μετα τα χριστουγεννα, να μπορει καλυτερα και η γωγω και να εχει επιστρεψει και η ελενα;; αληθεια, ποτε επιστρεφεις ελενα;

γωγω, καλη αρχη στη δουλεια, ολα να σου πανε δεξια!!

ελενα, ετσι το βλεπω κι εγω, μακαρι να μην εχω προβληματα και αρχισουν τα κουτσομπολια πισω απο την πλατη μου οι αλλοι καθηγητες ... :(

δεσποινα, και η αθηνα ξυπναει μερικες φορες ισα ισα μεχρι να με δει και μετα ξαναπεφτει για υπνο, μαλλον κατι βλεπει η αισθανεται...

αντρια, το ιδιο πιστευω συνεβη και στη βικτωρια...

τις τελευταιες μερες, η αθηνα εχει ξεκινησει να προσπαθει να επαναλαβει οποιες λεξουλες τις αρεσουν με τον δικο της τροπο και εχει πολυ πλακα, το απολαμβανω :D

το απογευμα , μαλλον, θα την κατεβασω στη μαμα μου γιατι εχω ενα διαγωνισμα να ετοιμασω και να βαλω βαθμους σε 2 τμηματα, οποτε θελω το κεφαλι μου συγκεντρωμενο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστω για τις ευχές σας,η αληθεια ειναι πως εχω ενα αγχος μηπως δεν τα καταφέρω απο την κούραση,καποτε δουλευα 12ωρα κ τωρα ξεσυνήθισα :? ...

Θα κανω ενα διακεκομμενο μεσα στην εβδομαδα κ θελω να παω να ρωτησω στο holmes places στο Συνταγμα μηπως καταφερω να γυμναζομαι αυτο το κενο,το εχω αναγκη να αφιερωσω λιγο χρόνο για τον εαυτο μου,αναλογα βεβαια κ την τιμη που θα μου πουνε,εμαθα εχει baby swimming,ξερω ειναι χειμωνας αλλα θα μαθω λεπτομερειες κ θα σας πω!

Δεν μπορω να γυριζω κ σπίτι,σκότωμα ειναι!

Ελενα δεν ξερω ακομα το προγραμμα,μαλλον θα μου πουν αυριο κ θα σου πω.

Γεωργιαννα πολυ μειωση ρε γμτ,οντως δεν συμφερει,αλλα σκεφτεσαι την προωθηση των ευχολογιων ε?

Εχε παραλληλα κ το νου σου!

Οσο για την συναντηση,εγω Σαββατα θα δουλευω παντα...εσας περιμενω...φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...