Μετάβαση σε περιεχόμενο

κορυδαλλος-νικαια


Recommended Posts

γεια σας! μια χαρα κερατσινι κ περαμα απλα ειπα για κορυδαλλο κ νικαια γιατι ψαχνω πληροφοριες για καμια καλη παιδιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H παιδιατρος μας ειναι στη Νικαια και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη! Νικολετα Ρουμπανη-Μποζικη λεγεται και ειναι κοντα στο περιβολακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H παιδιατρος μας ειναι στη Νικαια και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη! Νικολετα Ρουμπανη-Μποζικη λεγεται και ειναι κοντα στο περιβολακι!

την εχω ακουστα ομως δεν ειναι συμβεβλημενη με το ταμειο μας. ειχα παρει τηλ για να ρωτησω αλλα χρεωνει κανονικα την επισκεψη. τελευταια πηγα στην τσακιριδη πελαγια στην νικαια. μηπως εχεις ακουσει κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μένω Νίκαια, αν θες σου στέλνω πληροφορίες για την παιδίατρο μας.

Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι!

d7yDp2.png

ναι αν γινεται θελω να μου στειλεις για να το ψαξω αν ειναι συμβεβλημενη με στρατιωτικα ταμεια. να ρωτησω κ εσενα μηπως εχεις ακουσει κατι για την τσακιριδη πελαγια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! οχι δεν εχω ακουσει κατι, εγω παω ιδιωτικα δυστυχως, ευτυχως μονο μια φορα το μηνα και τωρα με τον εοππυ μου γραφει τα εμβολια και δεν τα πληρωνω. παλια εδινα κατι 90ρια ξεγυρισμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα να πανε! προσπαθω να συνδυασω κ τα δυο. να βρω μια καλη παιδιατρο κ να ειναι κ στο ταμειο μας. για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...