Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ :D ΚΑΤΙ ΕΙΧΑ ΜΥΡΙΣΤΕΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΣ :lol::lol: ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ...ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΙΟΥΠΙ !!!! ΑΧ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ !!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ !!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ. ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΑΣ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΘΕΙΣ ΠΑΛΙ.

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ !!!!

ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΕΥΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΘΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου γλυκες τί κανετε?

Πώς είστε?

Εγώ καλα, αν και ψιλοχαθηκα αυτη την εβδομαδα..ετρεχα και με τη δουλεια την απογευματινη..απόκτησα και αλλο παιδακι με ιδιαιτερα προβληματα και διαβαζω πολυ για να της ετοιμασω ασκησεις..προχθες κοιμηθηκα 4 η ωρα τα ξημερωματα και 6 ξυπνησα να παω για δουλεια..αρρωστησε και ενας θειος μου και ηταν νοσοκομείο και τρεχαμε.. ε ενρταξει κατα τα αλλα ρουτίνα!!

Μαρίνα μου καλωσόρισες!!!Και καλό σας ταξίδι!!!Καλα να περασετε στη Βενετία και περιμενουμε εντυπώσεις!!Δεν είχα και το τηλεφωνο σου και ανησυχήσαμε μην εγινε και τίποτα..ασε που ηρθα και στη Λεμεσο σε γαμο και σε σκεφτόμουν!!!

Ντίμι μου περαστικα..πώς τα πηγε η επεμβασουλα?

Ρενατα μου καλα να περασετε! Περαστικα και στο Νικολακη μας!!

Μαρία μου φτου φτου φτου!!!!Κουκλί η γοργονίτσα σου!!Μακαρι να είναι παντα γερή και δυνατή!!!

Και στο τελος αφησα τις σερμπατίνες!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Ελενακι μου μπραβο με το καλό!!!!!Συγχαρητηρια!!!!Πώς είσαι? Του Χρηστου το είπατε?ή σκεφτεσαι μην ξεκινησει να το λεει σε όποιον βλεπει??!!!!Μακαρι σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις μια καλη, και τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι!!

Ξεκινησες με εμετους ε....πόσο σε καταλαβαινω..και εγω με υποθετα ήμουν...αντε σου ευχομαι να περασουν γρηγορα και να ειναι τωρα μονο που ειναι αρχή..

Οι υπόλοιπες τί κανετε?

Αχ..μου φτιαξατε τη μερα ρε κορίτσια!Μπηκα να σας γραψω και διαβασα τα νεα σας, ειδα και τη φωτο της Μαριας και χαρηκα πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας βαζω και μερικες φωτο απο το γαμο, το γιο μου και τον υιο με την χαζομαμα!!Εκει που ειναι με τα αλλα παρανυμφακια, εκοψα τα αλλα παιδακια απο τη φωτο για ευνοητους λόγους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας πω ότι τελικα τον κουρεψαμε με ψαλίδι στον ύπνο του!!!! :D

Και το αλλο που ξεχασα να σας πω είναι ότι ειχα λάβει μερος σε ενα διαγωνισμο μεσω ιντερνετ, πριν κανα μήνα περιπου, μπορει και παραπανω..και τις προαλλες με πηραν τηλ.ότι κερδισα το μεγαλο δωρο!!Μια κρεβατοκαμαρα αξίας 2150 ευρώ, και θα μου τη στείλουν από Αθηνα!!!! :D Καλό ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κουκλίτσες μου!!! τι κάνετε? τι όμορφα παιδάκια είναι αυτά που έχει η σελίδα?! τόσο το μπεμπάκι όσο και το παραγαμπράκι είναι πανέμορφα :x:x:x:x:x:x συγχαρητήρια και για την κρεβατοκάμαρα!!!! άντε ελπίζω να είναι τυχερή και να περάσετε όμορφα εκεί πάνω ;);););););) συμπεθέρααααααααααααααα μου μπράβο σου ρε κοριτσάρα!!! προφητικό μάλλον το θεματάκι που άνοιξες ;););) αν και για να πω την αλήθεια κι εγώ απλά περίμενα την επιβεβαίωση σου γιατί από αυτά που ανέφερες ήμουν σίγουρη ότι τσάκωσες σπόρι ;););) εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην ταλαιπωρηθείς πολύ... ελπίζω η φρεσκογκαστρούλα μας να φέρει γούρι και σε όσες άλλες επιθυμούν μπεμπάκι και να γεμίσει το θεματακι μας με όμορφες ανακοινώσεις!!! ντιμάκι περιμένουμε νεάκια σου!!! φιλιά πολλά σε όλες :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Ζετα μου!!

Ευχαριστουμε για τα καλα σου λόγια και τις ευχες!!Ξερεις τί μας είπαν οι περισσότεροι ε?

Το δευτερο νινι στην καινουρια κρεβατοκαμαρα..!!!! :lol::lol::lol:

Πού είνια οι υπόλοιπες?

Εμεις είχαμε παει μια βολτα να δουμε κατι συγγενεις και πριν λίγο γυρίσαμε..ο μικρός μου κοιμηθηκε στο αυτοκίνητο και ο αντρας μου πηγε για ταβλι σε ενα φιλο μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ελενααααακκκκκιιιιιι με το καλο ,το σκαροσεσ το μωρακι αντε .....συμπεθερα βλεπεισ εσυ κατσε να σε απολησουν ,η ελενη βρηκε τη λυση :lol::lol::lol::lol: ...... πολυ χαρηκα ελενακι ,παρα πολυ :D:D:D:D δεν ειχα λαπτομ για μερεσ ,το δοσα για φορματ κ εδοσα κ 65 ευρω :twisted::twisted::twisted: τι νευρα τον εχω δε λεγετε ,καινουριο θα επερνα :twisted::twisted::twisted:

μαρακι μου κουκλοσ το αντρακι σου αντε με για κ το κρεβατι κ ποτε δεν ξερεισ ;);););)

μαρια β η μπεμπουλα κουκλαρα αλλα τουμπανο :lol::lol::lol: τι την ταιζεισ καλε αναβολικα? :lol::lol::lol: πλακα κανω ετι ηταν κ η δαναη πιο πολυ μη σου πω ,απλα τα ετρογε ολα κ ολο αλλα τωρα την κυνηγαω :roll:

φιλια παω για υπνο ειναι το δευτερο που γραφω γιατι το πρωτο με πεταξε κ βαριαιμε να ξαναγραφω οοοσα ειχα γραψει .φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] !!!!!!!!!!!!

Οτι καλύτερο εύχομαι τώρα πια !!!!!!!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κ εμείς θα είμαστε συνέχεια δίπλα σου !!!!!!!!!!

Πολύ χάρηκα κοριτσάκι μου - η καλη μου φιλενάδα Ρενατούλα μου είχε στείλει sms στο κινητό από το Σάββατο να μου πει το νέο κ το πόσο πολύ χάρηκε, ξέροντας ότι εγώ δεν μπαίνω στο internet τα Σαββατοκύριακα!!!!!!!!!

Επίσης να σας πω ότι αυτή η καλή φιλενάδα , μου έκανε συντροφιά την Παρασκευή στην επεμβασούλα μου κ μετά πήγαμε για καφεδάκι οι δυό μας !!!!!!!!!!! Το πόσο το χάρηκα δεν φαντάζεστε !!!!!!!!!!!!! Και γιατί ήπιαμε καφεδάκι με την ησυχία μας κ τα παμε... και γιατί με σκέφτηκε να μου κάνει παρέα και συμπαράσταση ψυχολογική καθότι λίγο "χεσμένη" ήμουνα η αλήθεια είναι .... :lol::lol::lol::lol: χαχαχαχχαχα ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΎ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΛΟΙΠΌΝ!!!!!!!!! Θα τα πούμε μόλις επιστρέψεις με το καλό !!! ΠΟλύ καλά να περάσετε στη μανούλα κ στον πατερούλη !!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα παιδάκια σας έχουν μεγαλώσει απίστευτα !!!!!!!!!!!!!! Είναι κουκλιά !!!! Ειδι΄κά ο γαμπρός Μαράκι μου ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ...με το κασκόλ !!!!!!!!!!!

Μαρινάκι καλά να περάσεις !!!!!!!

Εγώ περιμένω τα αποτελέσματα της καλλιέργειας από την κύστη σήμερα το απόγευμα καθώς και από τις εξετάσεις αίματος κ ούρων .....

Σε όλες τις όμορφες κ τους όμορφους φιλιά πολλά πολλά !!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας αγαπαω πολλυ πολλυ :x:x:x:x:x σας ευχαριστω για τις ευχουλες σας :x:x:x:x

ειμαι τοσο χαλια που δεν εχω κουραγιο ουτε να γραψω τιποτα!!!!

ολη μερα ξερναω κ τα υποθετα που μ δωσε δεν μ κανουν τιποτα!!!!! δεν τρωω δεν πινω κ μονο χολη βγαζω!!!!

φιλακια μικρουλες μου κ σορυ που δεν σχολιαζω αλλα ειμαι χαλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!! Μπηκα να σας δω κ επεσα πανω στα καλυτερα νεακια σας!!!!!!!

Ελενα [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] συγχαρητηρια κουκλιτσα μου! να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ ενα υγιεστατο μωρουλινι!!!!!!!!!!! αντε να περνουμε ολες σειρα...καλα καθησαμε...Μαρια ο γιοκας σου κουκλος αλλα κ η μαμα τα σπαει!!!!!!!!

Μαρια Κω τελεια η κοπελαρα σου , ζουζουνα σκετη!!!!!

Εμεις καλα ειμαστε Δοξα Το Θεο ησυχα...βολτουλες και παιδικα παρτυ ο κωλος μας δεν εχει να καθησει! σας στελνω πολλα πολλα φιλακιααααααααααααααααααααααα! καθομαι πιο πολυ στο fb η διαβαζω συνταγες γι αυτο δεν πολυμπαινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ , να μαι κ εγωωωωωω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μου λειψατε πολυ πολυ , αλλα θα σας τα πω με την σειρα...

κατ'αρχην να ευχηθω στοελενακι μας με το καλοοοοοοοοοοοο βρε κορμι μουυυυυυυ να ερθει κ το δευτερο μωρακι στον κοσμο!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] μεσα απο την καρδια μου , ευχομαι ολα να πανε τελειαααααααααα ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :YMHUG::-*:-*

μαρακι μου κουκλος ειναι το αντρακι σου φτου φτου!!!! αλλα κ η μανουλα ομως δεν παει πισω..!!! :YMHUG:

μαρια μου τι καλουλα που ειναι η μπουμπουκιτσα σου , τελεια!!!!!!!! :D πολλα φιλιαααα :-*

μαρινακι μου καλως ηρθες ξανα!!!! :-*:-*

ντιμακο μου , ζετουλα μου , μικακι μου , τρελοκοριτσο μου θενα :-p:-p , ρενατουλα μου κ οποια αλλη ξεχναω τα φιλια μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααα καλε με την τοση χαρα που πηρα με την εγκυμοσυνη της ελενας μας , ξεχασα να πω τα δικα μας αχαχαχαχ οτι να'ναι :-p8-}8-}8-}8-}:mrgreen::mrgreen:

λοιπον , βαφτιστηκαμε το προ προηγουμενο σαββατο , ολα; ηταν υπεροχα , μια παραμυθενια βαφτιση για τον μικρο μας πριγκιπα , τον Χρηστακη μας!!! εκλαψε αρκετα , γανιασε μπορω να πω , αλλα μετα αφου ηρθε στην αγκαλιτσα μου , ηρεμησε!!!!

μετα στο τραπεζι μαζι με ολους τους καλεσμενους μας εσβησε κ το πρωτο του κερακι , ηταν πολυ ωραια!!!!!

αυτα ηταν τα καλα , παμε στα μετ'επειτα τωρα (εξου κ η εξαφανηση μου :lol::lol::lol::-p:-p ) δυο μερες μετα την βαφτιση αρχισαμε να αρρωσταινουμε ο ενας μετα τον αλλον :( ξεκινησα , εγω , με τρελο μπουκωμα , η μυτη να τρεχει , δεκατα , πονος σε ολο το κορμι κ να σερνομαι στην κυριολεξια επι τρεις μερες.

μετα αρρωσταινει η αννα μαρια μου , παθαινει ωτιτιδα , κ για 4 -ν 5 μερες ηταν χαλια , ακομη με αντιβιωση την εχω..

μετα στο καπακι ξεκιναει ο χρηστος , βηχα κ ενα πραγμα σαν βρασιμο μπροστα στο στηθος του , με moucothiol ειναι κ αυτος , κ τελος ο αγγελος με μυξα κ βηχα!

γι'αυτο κ δεν εμπαινα , ετρεχα ολη μερα με τα σιροπια στο χερι κ για να μην τα ξεχασω , εβαζα υπενθυμιση στο κινητο :mrgreen::mrgreen:

σημασια εχει ομως οτι περασανε (προς το παρον τουλαχιστον , γιατι επεται κ συνεχεια... :(:?:cry::cry: ) κ τωρα ειμαστε μια χαρα!!

αυτα τα ολιγα νεα μας :mrgreen::mrgreen:

πολλα φιλια σε ολες μανουλιτσες μουυυυυ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τί κανετε? Σας ευχαριστω για τα καλα σας λόγια!!!

Αχ, Ηλιαννα μου να σας ζήσει ο Χρήστος σας!! Παντα γερός και καλότυχος να είναι!!!Περιμενουμε φωτο!!!! Αποκτησαμε και Χρησταρα τζουνιορ στην παρεα!!!! ;) Περαστικα και στα παιδακια σου και σε σενα και μακαρι να μην ξαναρρωστησουν.

Αχ Ελενακι μου ποσο σε καταλαβαινω..τί μου θυμίζεις...εγώ αργησα σχετικα να παρω τα υπόθετα..είχα φτασει στο απροχωρητο για να τα παρω αλλα με το που τα πηρα, καταφερα να φαω!! Αλλα και παλι τον πρωινό τον εμετό τον είχα καθημερινα στο πρόγραμμα..ρουτινα είχε γίνει..ξύπνημα, πλυσιμο, εμετό, προγευμα κλπ.!!!Θυμαμαι να σερνομαι από τοιχο σε τοιχο γιατι δεν ειχα δυναμεις να σταθω όρθια..και ηταν ενα βραδυ που ελειπε και ο αντρας μου για δουλεια, και ημουν μονη μου και ηθελα βοηθεια...και τοτε ειχα το μεγαλο παραπονο απο την πεθερα μου..τεσπα..μην τα θυμαμαι..περασαν αυτα... Τί καθομαι και σας λεω...!!!

Ελενακι μου μη μασας!! Μεταφορικα..γιατι στην κυριολεξία πρεπει να μασας!!! :lol::lol: Ξερω ότι δεν εχεις δυναμεις τωρα αλλα σου στελνουμε όλη τη θετικη μας ενεργεια, την αγαπη μας και τα φιλια μας!!! Με τη δουλεια τί εγινε? Πας? Δε μας είπες, στον big brother το είπατε?

Οι υπόλοιπες κορίτσια τί κανετε? Πως είστε?

Εμεις καλα είμαστε..τα ίδια..μας κανει καλοκαιρινό καιρό και εχουμε σκασει όλη μερα..το βραδακι κανει ψυχρα..Ασχετο:στο σχολείο εχουμε θεμα με τις ψειρες..τα μαλλια μου τα πιανω πανω αλλα συνεχεια ξυνομαι μονο με την ιδεα.. :roll: πηρα χτενακι τα εκανα ενα σωρο φορες αλλα τίποτα..εντομεταξυ βαζω πανω και διαφορα..σπρει, αφρο, κρεμες κλπ και πιστευω ότι δεν προτιμουν τετοια μαλλια οι ψειρες,πιστευω προτιμουν τα "καθαρα"...αλλα φοβαμαι μην κολλησω και κολλησω και το μικρό..και αντε να κατσει να τον καθαρίσω.. :o:o:o

Τελοσπαντων, σας φιλω γλυκα όλες, για την ωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε βρε ....

Τι κάνουν τα κοριτσάκια μας ??? Εμείς όλα καλά !!! σχεδόν δηλαδή... έχουμε λίγο μπουκωματάκι στη μύτη λίγο βηχαλάκι ... τα κλασσικά ξέρετε τώρα :D:D:D

Αχ βρε Ηλιανάκι οικογενειακή ίωση ήταν αυτή έ?? Αντε περαστικά εντελώς σας !!! :lol::lol:

Ελενάκι μου κουράγιο !!!!!!!!!! Ελπίζουμε να είσαι καλά !!!!! Συνεχίζω να σου στέλνω αισιοδόξα φιλάκια!!!!

Μαράκι μου ψείρες εεεε... πω πω πως φοβάμαι μόνο με την ιδέα μή τυχόν κολλήσουμε ... δεν το αντέχω .... υπάρχει κι ένα σαμπουάν που είναι προληπτικό για τις ψείρες ξέρω της propoline Νομίζω... το χρησιμοποιεί μια φίλη στα παιδιά της είναι φυτικό !

Μικούλα μη χάνεσαι ... κι εγώ χρησιμοποιώ fcb αλλά δεν είναι το ίδιο το γνωρίζουμε πολύ καλά . Αυτή η παρεούλα εδώ είναι εντελώς "ξεχωριστή" και μην ξεχνάτε από πότε και πως έχει ξεκινήσει!!! Σε θέλουμε κι εδώ λοιπόν ... κάνε την προσπαθειούλα σου ....

;););):D:D:D

Ζετουλάκι ετοιμαστείτε με Δημητρούλι για έξοδο - αν είμαστε καλά την άλλη βδομαδούλα που θα είναι εδώ κι η Ρενατούλα μας - επιστρέφει σήμερις από χωριό...

Ρενατουλάκι μου πως πέρασες ??????? Τώρα που έρχεσαι εσύ - πάω εγώ !!!! χαχαχαχχαχαχαχα είπαμε να πάμε για Σαββατοκύριακο για αλλαγούλα και μιας κι η μικρή ζητάει συνέχεια χωριό χωριό παππού μπίλη !! :):):)

Συμπεθέρα όλα οκ??? πληρωθήκατε ???

Φιλιά καλό Σαββατοκύριακο !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάρες!!! τι κάνετε? ηλιαννούλα μου σας ματιάσανε δεν εξηγείται διαφορετικά!!! περαστικά σας!!! συμπεθερούλα μου πώς είσαι? δεν μπορώ η αλήθεια είναι να σε καταλάβω μιας και ήμουν από τις τυχερές στην εγκυμοσύνη, 9 μήνες έκανα μία φορά μόνο εμετό, αλλά είναι μια γνωστή μου έγκυος και είναι ήδη 20 μέρες στο νοσοκομείο από εμετούς, έχει λιώσει η κακομοίρα 10 κιλά έχει χάσει οπότε το μόνο που μπορώ είναι να ευχηθώ να πάνε όλα καλά και για σένα και για το σπόρι και να ανακάμψεις γρήγορα!!!! να ξέρεις πως σε σκέφτομαι και ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!! ντιμάκι μου γλυκό έτοιμες είμαστε πάντα, έλεγα τετάρτη να βάψω μαλλί αλλά αν είναι θα το κανονίσω για δευτέρα γιατί δεν την χάνω την συναντησούλα μας με τίποτα!!!! καλά να περάσετε στο χωριό και καλή επιστροφή σε σένα ρενατα μου!!! μαράκι λογικό να φοβάσαι για τις ψείρες, εμείς προς το παρόν δεν έχουμε θέμα αλλά όταν πάει σχολείο έχει και σγουρό μαλλί χαμός θα γίνεται απαπαπα!!! και ας γκρινιάξω λίγο και γω...θέλω λίγο κρύο, λίγη δροσούλα επιτέλους, με κούρασε η ζέστη :twisted::twisted::twisted::twisted: μίκα αν έχεις δοκιμάσει τίποτα καλό βάλε τη συνταγή για΄τι κι εγώ ψάχνω συνταγές από το νετ αλλά μετά δεν τις φτιάχνω :oops::oops::oops: μόνο κανα δυο έχω κάνει και έχω ''κατεβάσει'' δεκάδες :roll::roll: φιλιά γλυκούλες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσααααα εδω κ εγω!!!! :mrgreen::mrgreen: πως ειστε γλυκουλες μου????

εμεις καλά ειμαστε , τα μικρα κοιμουνται , κ εγω ειπα να καθισω λιγο , να σας ενα γεια , κ μετα να απλωσω κ εγω το κορμι μου :-p:-p

μαρακι μου ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!!!! αχ ασε με τις ψειρες κ εγω φοβαμαι με την κορη μου στο προνηπιο.

μου ελεγε πως ενα παιδακι ειχε τοσες πολλες ψειρες που του πεφτανε μεσα στο φαγητο του μπλιαχχχχχ [smilie=icon_puke_l.gif] :o:o:shock::shock: κ της βαζω καθε πρωι μια λοσιον του κορρε προληπτικα....

ντιμακι μου μπυκωματακι , ε? περαστικουλια σας!!!! πως εισαι εσυ?

ζετουλα μουυυυ τι κανετε πως ειστε? ε μα , ολοι να ταβλιαζομαστε ο ενας μετα τον αλλον , δεν εξηγειτε....

ααααα ποτε εχετε συναντησουλα κοριτσια???

να προτεινω κατι ? αν βολευει βεβαια :oops: θα σας βολευε να ερχοσασταν καπως πιο κοντα στο σειριος ας πουμε για να ερχομουνα κ εγω ?? θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω κ απο κοντα..!!!! :-*:x

ελενακι μου πως εισαι? ελπιζω συντομα να εισαι καλυτερα!!! σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια :YMHUG: , πολυ θετικη ενεργεια , κ πολλα πολλα φιλια :-*:-*:-*:-*:-*

πολλα φιλια σε ολες σας κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.....

ΗΡΘΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΨΩΝΙΑ. ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ-ΛΑΙΚΗ ΞΕΡΕΤΕ ΤΩΡΑ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΗΡΘΑΜΕ ΧΘΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ.

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΞΥΝΟ. Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ ΧΩΡΣΙ ΑΛΛΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ. ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΨΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΑΤΟΙΟ ΠΥΡΕΤΟ, ΑΓΧΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΕΙΝΑΙ ΙΩΣΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟΥ, ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΠΥΡΕΤΟ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΕΠΕΙΣΗΣ ΣΤΕΝΑΧΩΤΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΛΑΣΩ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΣΥΝΑΤΗΣΟΥΛΑ ΜΑΣ. ΚΛΑΨ !!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ. ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ?

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ. ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΒΛΕΠΩ. ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΑΛΑ. ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟΤΕΡΜΑ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΜΑΡΑΚΙ ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΣΚΟΛ. ΤΙ ΣΤΥΛ ΚΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ? ΚΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΜΑΡΑ. ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ? Ο ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ?

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕΣ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ? ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΜΑΣ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΧΑΡΗΚΑ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ. ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΦΟΒΕΡΟ ΟΜΩΣ. ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΜΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ? ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ. ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑΣ ΟΥ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ.

ΜΙΚΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΑΙ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ? ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΝΤΙΜΗ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΑΜΕΣΩΣ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΜΙΑ. ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

ΕΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΙ ΤΟ ΣΚ. ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΔΥΜΑ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ. ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΤΥ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ, ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ ΠΑΛΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ, ΤΖΙΦΟΣ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ. ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΚ ΜΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ. ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΧΑΛΑΕΙ. ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΝΤΙΜΗ ΚΑΙ ΖΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ. ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΜΩΣ. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΠΑΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΧΑΣΑ Ν ΠΩ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ, ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ. ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ ΚΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ. ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΕ MAIL. ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ. ΓΟΝΙΜΗ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ. ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΤΙΣ ΔΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ ΦΑΞ. ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΥ. ΟΣΟ ΑΝΤΕΞΩ ΔΗΛΑΔΗ. ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΛΕΝΑΚΙ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες μου!

Χτες ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ στις δουλειες..είχα μια κουραση... σημερα ΧΑΛΑΡΩΝΩΩΩΩΩ!!!!

Πήγαμε εκκλησια το πρωί και μετα περασαμε τη μερα σπίτι..το ειχα αναγκη όμως...ήθελα ηρεμία και χαλαρωση..χωρίς να βλεπω κόσμο..δεν ξερω..το παθαίνετε και εσείς αυτό ή εγώ γίνομαι αντικοινωνική???

Ευχαριστω παλι για τα καλα σας λόγια, Ρενατα μου σε ευχαριστω για τις ευχες για την κρεβατοκαμαρα, και για τα αλλα υπερβαλλεις!! :oops::oops: Αλλα σε ευχαριστω και παλι!!

Πολύ χαίρομαι που βγηκαν καλες οι εξετασεις σου! Μπραβο!! Να σκεφτεσαι ΘΕΤΙΚΑ και μονο Θετικά!! Από εμας εδώ εχεις την αμεριστη στηριξη και θετικη ενεργεια!! Ό,τι θες εμεις είμαστε εδώ!!Συνεχισε χωρίς άγχος!Και φυσικα γρήγορα περαστικα στο Νικολακη μας!!Είναι καλυτερα σήμερα?

Ηλιαννα μου είστε καλυτερα τώρα?

Ελενακι μου???Πώς τα πας?

Ζετα μου εσείς πως είστε? Και εγω κατεβαζω συνταγες από το νετ και εγω δεν τις φτιαχνω όμως..ελαχιστες..και καποιες ή που θα βγουν πολυ ωραίες ή που θα είναι σκετη καταστροφή!!! :lol::lol: Δικιο εχεις για τη ζεστη..ακουγα τωρα στις ειδήσεις ότι είναι το πιο ζεστο φθινοπωρο..και οι επιστημονες προειδοποιουν για εμφανιση νεων ασθενειών!! :o:shock: και το χειμωνα θα υπαρχει εξαρση στα κρυολογηματα λογω του ότι επειδη είναι ζεστη, καθυστερουν οι ενηλικες να κανουν το εμβόλιο της γρίππης..

Θενα μου?

Μικα μου? Μαρία μου?

Μαρίνα μκου θα πρεπει να γυρίσατε από Βενετία..Περιμενουμε εντυπώσεις και σχόλια!!!

Ντίμι μου εσείς?

Σας ζηλευω που θα συναντηθείτε..Πιεστε και ενα καφεδακι στην υγεια εμας των υπολοίπων που είμαστε μακρια!

Σας φιλω γλυκα όλες σας και τα μωρακια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

ποσο μου λειψατε :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΕΜΠΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΧΑ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ Κ ΜΕ ΒΓΑΛΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!!

ΜΕ ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΡΟΥΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ 3 ΣΧΕΔΕΙΑ Κ ΜΕ ΚΑΝΑΝΕ ΠΕΡΔΙΚΙ!!!

ΧΘΕΣ ΕΦΑΓΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ :D:D:D:D:D:D

ΒΕΒΑΙΑ Μ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΑΛΛΑ Μ ΔΩΣΑΝ ΕΙΔΙΚΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ!!!!

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ Ν ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΕΡΒΑΛΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΚΙ ΕΓΩ ΑΔΥΝΑΤΗ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΠΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΔΗΛΑΔΗ, ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΟ ΦΟΡΕΜΑ ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΚΑΙ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΙΣ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ. ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΗ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ. ΟΛΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΒΑΛΑΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ. ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΤΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ. ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ. ΕΓΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ.

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΜΕΙΝΑΜΕ. ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΔΕΚΑΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ, ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΟ ΚΕΦΙ ΤΟΥ. ΜΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟ HAPPY BIRTHDAY. ΦΕΤΟΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΙΩΣΟΥΛΑΣ ΜΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΘΕΛΩ.....

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΞΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου γλυκααααα , εδω κ εγω!! τι μου κανετε? πως ειστε??? τα παιδακια μας?

μαρακι μου καλα ειμαστε τωρα μια χαρα , ( προς το παρρον δηλαδη..) σημερα ξεκουραση , ε? μια χαρα!!! ;)

ασε δεν εισαι η μονη που το παθαινει αυτο , κ εμενα μερικες φορες ετσι με πιανει κατι κ δεν θελω κοσμο κ βαβουρα...!! :-*

ελενακι μουυυυυυυυυυυ παλι καλα που πηγες νοσοκομειο βρε κοριτσι μου γιατι δεν παλευεται αυτο το πραγμα..

αντε σιγα σιγα να παρεις λιγο τα πανω σου!!!!! :D:YMHUG:

ρενατουλα μου χρονια σου πολλα κοριτσακι μου , να τα εκατοστησεις!!!!!!!!!!!παντα γερη κ ευτυχισμενη να εισαι μ'αυτους που αγαπας κ σ'αγαπουν!!!!!!!!!!!!!! :x:YMHUG::YMHUG:

εμεις κοριτσια μου , χθες το πρωι ειχαμε παει βολτα ολιοι μαζι με τα παιδια να ξεσκασουνε κ αυτα λιγο , κ σημερα τα αφησα στη μαμα μου το μεσσημερι (αφου τα εβαλα για υπνο κ τα 3 τα λουλουδακια μου ) κ πηγαμε με τον αντρουλη μου για καφεδακι κ μετα πηγα σε μια μαμαδοσυναντηση που ειχαμε μανουλες απο δω απο χαλκιδα.

αν κ καθισα λιγο επειδη βιαζομουν ηταν πολυ ωραια!!! :D

αυριο μια καινουρια βδομαδα ξεκιναει κ παλι κ μαζι το σχολειο κ πρωινο ξυπνημα , φτουυυυυυυ χαχαχαχ :mrgreen:

ααααααα αυριο το πρωι θα παμε να κανουμε εξετασεις στην αννα μαρια μου μικροβιολογικες. ειναι 4μιση χρονωνκ δεν της εχουμε κανει ποτε , να δουμε τι παιζει...!!! εχω μαχχη να ριξω αυριο μακαρι να ειναι ηρεμη η μονακριιβη μου γιατι θα βαλω κ εγω τα κλαματα μαζι της.. :cry:

σας αφηνω τωρα παω να ξαπλωσω γιατι ολη μερα στο τρεξιμο τα φτυσα η μανα χαχαχαχ :lol::lol::lol::lol:

πολλα πολλα φιλακια σε ολες σας μανουλιτσες μου γλυκες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσούδια μου!!! πώς είστε? πώς περάσατε το σαββατοκύριακο? εμείς καλά!!! το σάββατο βγήκαμε για ποτό με τον ΄συζυγο και τους κουμπάρους μας και γυρίσαμε στις 4 το πρωί και την κυριακή είχαμε 10 άτομα τραπέζι και ψήσαμε και περάσαμε τέλεια!!! ρενάτα μου καλώς μας ήρθες και περαστικά στον κούκλο νικόλα!!! πώς είναι σήμερα? μαρία μου δεν είσαι αντικοινωνική. κι εγώ πολλές φορές δεν θέλω να βλεπω άνθρωπο μπροστά μου, θέλω απλά να κάθομαι μόνη μου και να ηρεμώ!!! ηλιάννα εσείς όλα καλά? απ'ότι διάβασα κι εσείς ωραία περάσατε!!! όσο για την συνάντηση στα σέιριος, εγώ μπορώ κάποια στιγμή να το κανονίσουμε και αν μπορεί και η ντίμη ωραία θα είναι. η ρενάτα δεν έχει αυτοκίνητο αλλά ρενάτα αν το κανονίσουμε θα σε πάρω ή εγώ ή η δήμητρα μαζί μας, ότι θέλετε. Ελενάκι πώς είσαι? 15 μέρες χωρίς φαγητό?! πολύ ταλαιπωρία ρε κορίτσι αλλά αφού είναι για καλό δεν πειράζει ;););) το σποράκι να είναι καλά και όλα θα τακτοποιηθούν. Εγώ πάλι σήμερα το πρωί σκουπίστηκα και στο χαρτι είδα ένα ανεπαίσθητο ροζ χρώμα :?:? τι να είναι πάλι και τούτο? είμαι στην 20η μέρα του κύκλου μου. Ωορρηξία το θεωρώ απίθανο να έιναι μιας και νομίζω πως ήταν την προηγούμενη βδομάδα αφού είχα και πόνο στο στήθος και αυξημένα υγρα΄ενω΄τώρα τίποτα από αυτά... :roll::roll: πριν 5 μήνες που έκανα τεστ παπ ήταν όλα τέλεια, τώρα τι στο καλό συμβαίνει?! τεσπα αυτά προς το παρόν σας φιλώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ξέχασα...ρενατούλα μου χιλιόχρονη να είσαι, να καμαρώνεις τον κούκλο σου και σύντομα να μας ανακοινώσεις κι εσύ τα ευχάριστα!!!!! η κόρη μου έχει ξεσαλώσει πλήρως...τραγουδάει ''κομάντο τι γυρεύεις, κομάντο τι ζητάς?'' , πριν έψαχνα το ντουλάπι και τι μου λέει η αθεόφοβη ''μαμά τι ψάχνεις στο ντουλάπι? Πάλι θες να φας? ληγούρι!!!"" :lol::lol::lol: μετά καταλάθος πάτησε κάτι στο πληκτρολόγιο και της λέω αμάν ρε δήμητρα και μου απαντάει ''δεν το ήθελα λε μαμά, σόλυ'' :lol::lol::lol::lol::lol: πώς να μην λιώνω με την γλωσσοκοπάνα μου μου λέτε?! κουκουβάαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...