Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΠΟΟ ΚΑΙΡΟ ΧΕΤΕ ΝΑ ΜΠΕΤΕ ΕΔΩ ? ΜΗΠΩΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΙ ΝΕΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ. Η ΝΤΙΜΗ Τ ΕΜΑΘΕ ΠΡΩΤΗ. ΒΡΗΚΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΡΗΜΕΤΑ ΕΙΝΙ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΕΩ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ. ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ. ΕΧΩ ΜΛΠΕΞΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ. ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ,Ε ΕΩΣ ΑΔΥΝΑΤΟ. ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΥΡΖΑΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 8 ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΙΣ 10.30. ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ ΣΑΣ ΛΕΩ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΡΟ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

eeeeeeeee   ανθρωπος εδωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!

να μαι κ εγω!!! ηα ληθεια ειναι οτι εχω πολλυ καιρο να μπω κ μολις μο υ ηρθε ειδοποιηση στο μαιλ μου οτι υπηρξε κινηση εδω   :)

τωρα βλεπω οτι εχετε σχολιασει κι αλλες ποιο   πριν αλλα εγω  δεν ειδα τιποτα :)

εμεις ξεκινησαμε χσολειο  φετος για πρωτη  φορα!!! προσαρμοστηκαμε παρα πολλυ ευκολα ! απο την πρωτη μερα  δεν ηθελε να φυγει απο το νηπαγωγειο κ μεεδιωχνε!!!!!!

κατα τα αλλλα   η μικρη εχει γινει κ αυτην ταλιμπαν  κ μ εχει βγαλει την πιστη !!!!! ευτυχωσ που  λειπει κ ο αλλος τα πρωινα γιατι αλλιως δεν το γλυτωνα το τρελαδικο!!!!

για πεστε για πεστε  κανενα νεο?????????
η συμπεθερα μου εχει κανα νεο να μας ανακοινωσει?????? εχω μεινει πισω

μπραβο ρενατακι  για την νεα δουλεια!!! για πες για πεσ λεπτομερειες!!! σε τι δουλεια εισαι??????   το αγορακι μας το γλυκο τι κανει????     πως παει φετος?? προσαρμοστηκε ποιο ευκολα????

ντιμη??????? μαρια??????? που  ειστε εσεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΦΕΤΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ. ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ !!!

Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ  ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΥ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΠΡΟΕΧΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ. ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΧΤΗΚΑ. ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ 9-5. ΦΕΥΓΩ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 5.15-5.30. ΦΤΑΝΩ ΣΠΙΤΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 6.30. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΕΧΩ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΒΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΒΟΛΤΙΤΣΑ. ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΩ ΔΗΛΑΔΗ. ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑΛΟΥΜ ΚΙ ΕΚΕΙ. ΦΕΡΑΝΕ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ, ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ 2 ΚΑΝΟΥΡΓΟΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΛΙΑ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ 500 ΑΤΟΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΟΥ ΠΑΡΑΔΙΔΕΙ Η ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ. ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ. ΟΥΦ......ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΤΩΡΑ. 

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ. ΤΟ ΣΚ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΟΥΝΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΤΑΝ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΤΙ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΞΩ. ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΟ ΒΑΡΥ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΜΕ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΡΑ ΜΑΣ.

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΘΑ ΧΑΘΩ. ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...

βρε δε σασ πιστευω οτι ακομα ειστε εδω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπηκα τυχαια ,μου ηρθε ενα email με μια προσφορα και λεω καλα υπαρχει ακομα αυτη η σελιδα!!! και omg οχι μονο υπαρχει αλλα ειστε και εσεισ ακομα εδω!!χαχαχ μπραβο βρε μανουλες...ποσεσ αυγατησατε σε παιδακια δεν καθομαι να διαβασω λογοχρονου...εμεισ ολοι καλα πολυ τρεξημο με τα παιδια(Γιωργοσ Δαναη Ιασονασ)αλλα ολα καλα...φιλια σε ολεσ και ολα τα παιδακια...:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...