Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΕΙΜΩΝΑ Κ ΑΝΟΙΞΗΣ 2011!!!


Recommended Posts

εχω κλεισει για ρωμη 25 /11 5 βραδια και θα μενουμε κ εμεις κεντρο στην via del corso...

σε αξιοθεατα σε ποια μπηκες μεσα ? με ενδιαφερει βατικανο κολοσσαιο, βιλα μποργκανς , οι θερμες του καρακαλα ...

απο φαγητο καμια προταση καλη κ οικονομικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρακι τωρα το ειδα, κανατε μαντου? :shock: μικρος δεν ειναι? στην μεγαλη μου δεν εχω κανει ακομη και ολα τα παιδακια στην περιοχη μας κανουν το συγκεκριμενο εμβολιο στην πρωτη δημοτικου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μαντου βρε konstantinos, το εκανε κ η ανηψουλα μας που ειναι 3 μηνες μικροτερη απο τα δικα μας (εδω στο ποστ) !! Κ εχουμε διαφορετικό παιδιατρο.... τι να σου πω ; δεν ξερω...

οσο για τη Ρωμη, επειδή πηγαμε για τριημερο, δεν προλαβαμε να μπουμε σε πολλά, ειδαμε χαλαρα το Βατικανό κ το Κολοσσαίο, περπατήσαμε ΠΟΛΥ ομως σε ολο το κεντρο, καφε συνηθως χτυπαγαμε στα MacDonalds, κ φαγητό, στο ξενοδοχείο ... πηραμε κ πιτσα στο δρομο, Α ΣΙΓΟΥΡΑ μην περιμενεις να πιεις φρεντο καπουτσινο οπως εδω... βρε με το ζόρι τους περιεγραφα πως να το φτιαξουν κ εκεινοι ηταν αρνητικοί (καλα εχω κ ενα κολλημα με τον αγαπημενο μου καφέ....το παραδεχομαι...) ΕΚΤΟΣ αν αλλαξαν τα πραγματα !

θα περασετε ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ !!! νομιζω οτι η Ρωμη πρεπει να ειναι απο τις πιο ομορφες ευρωπαϊκές πολεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια....

3 μηνες μικροτερη κ της εκαναν μαντου...? τι να πω... εμας παντως τα πηγαινουν στην πρωτη δημοτικου και κλεινουν ραντεβου το σχολειο και πηγαινουν ολα μαζι ενα πρωινο...

τι αλλο κανετε κουρτσουδια? (μακουιν βλεπετε? χαχαχαχαχα)

εγω ειμαι σε ενα σταδιο περιεργο.... βαριεμαι και την δουλεια... αλλα και να σ6αματησω να δουλευω δεν θελω... γενικως δεν μπορω να βρω την "χρυση τομη".

φιλακιααααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!! τι κανετε??? χαθηκαμε και δεν λεμε να μαζρυτουμε... τωρα θα περιμενουμε να πιασει το κρυο μπας και γινει κατι... :lol::lol::lol:

και εμεις το καναμε το μαντου... για την ακριβια οχι το μαντου στο μπρατσο αλλα το δοκιμαστικο που κανουν για να δουν την αντιδραση... σε αυτη την ηλικια το κανουν τωρα Κων/νε και πας στο νοσοκομειο και το κανεις, οχι στο ιατρειο της παιδιατρου..

demaki με ειχες ρωτησει για το εσπα... τι ακριβως θελεις να μαθεις??? οι αιτησεις γινονται κατα τον αυγουστο και πας με μορια... τα περισσοτερα τα παιρνεις βαση εκκαθαριστικου... μετα αν δουλευεις πληρες ή μειωμενο ωραριο, αν εισαι ανεργη, διαζευμενη κ.τλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !!! ααα επιτελους μια δροσερή Κυριακή στην Αθήνα...!!!

λοιπον Κωνσταντινος μιας κ το εθιξες, εμεις το πρωί βλεπουμε τα πρωτα παιδικα του Nickelodeon Dora, Diego, Blue, Σουπερ Ζωάκια κ κλεινουμε με το Bubble Guppies !! μετα το γυριζουμε στο Mtv - Mad γιατί ειμαστε κ μουσικοφιλοι κ μας αρεσουν κ τα γκομενακια που παιζουν στα βιντεοκλιπ !!!!!!!!!! αλλα εκεινη την ωρα συνηθως βγαινουμε για κανα σουπερμαρκετ οποτε μετα τα παιδικα λιγο χανουμε την τηλεοραση...

πεφτουμε για μεσημεριανο υπνο κ οταν ξυπναμε χαζευουμε λιγο τον καραφλα (Μουτσινλά ντεεεε!!) κ βγαινουμε ατα ! παιδική χαρα ή γενικό περιπατο/καροτσαδα...!!

προχθες ειχαμε γερμανικά βασανιστήρια... σηκωθηκε δυο τα ξημερωματα κ γκρινιαζε, εκλαιγε, απαιτουσε αγκαλια ΟΡΘΙΟΙ Κ να μας δειχνει με το δαχτυλακι προς τα που θελει να τον παμε και τετοια... συνεννοηθήκαμε με τον αντρα μου και ΔΕΝ τον παιρναμε ορθιοι αγκαλια γι αυτο που ζηταγε κ εκεινος ΛΥΣΑΞΕ ! φυσικα κ ειχε αγκαλιες καθιστος στα ποδια μας κλπ, του μιλουσαμε ομορφα κ ηρεμα αλλα μολις ειδε κ αποειδε οτι δεν περναει το δικο του, ασχοληθηκε με τα παιχνιδια του, αρχισε να γελαει κ να βλεπει διαφημισεις, κουραστηκε κ ηρθε κ κουρνιασε για υπνο.... μας πηρε ο υπνος αγκαλια στον καναπε, μετα απο λιγη ωρα το ρισκαρα κ τον βουτηξα να παμε να απλωθουμε στο διπλό κ ετσι ξημερωσαμε... κοιμηθηκαμε οικογενειακώς ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ, στην υπολοιπη μερα ηταν ηρεμος γενικά αλλα τον ξεκανα !!! πηγαμε κεντρο, μετα στους παπουδες, μετα παιδική χαρα κ κοιμηθηκε ενα 10λεπτακι στο καροτσι οταν επιστρεφαμε ... τον σηκωσα, τον εκανα μπανιο (ξανανιωσε) κ παιζαμε παιζαμε ωσπου 10 το βραδυ νυσταξε τρελά, κ κοιμηθηκε ως τις 10.30 σημερα το πρωί... ευτυχως αναπληρωσαμε κ μεις υπνο να εχουμε δυναμεις για το επομενο πανηγυρακι του γιοκα μας..........

ειλικρινά θελω ΠΟΛΥ κ αλλο(Α) παιδακι(Α) αλλα μερικες φορες αναρρωτιεμαι πως θα τα βγαλουμε περα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου,συγνωμη που επεμβαινω..αλλα τοσο τηλεοραση το μωρο??τηλεοραση επιτρεπεται μετα τα 2 χρονια για 10-15 λεπτα την ημερα κ εννοειται προεπιλεγμενα προγραμματα.συγνωμη κ παλι που το αναφερω,αλλα μου ακουστηκε πολυ οντως..δεν χρειαζεται τοσο.στο λεω εντελως φιλικα κ απο την καρδια μου ε?μην παρεξηγηθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!! εμενα παλι μου κανει εντυπωση πως καταφερνει ο τσιχλακος (που το θυμηθηκα :lol: ) και καθετε τοση ωρα στην τηλεοραση???? το ξερω και εγω οτι μετα τα 2 πρεπει να δουνε τηλεοραση αλλα τους πρωτους 10 μηνες κοντεψα να σαλταρω χωρις τηλεοραση, μονη στο σπιτι και απο κει και μετα την εχω ανοιχτει οσο ημαστε σπιτι αλλα ο μικρος ισα που γυριζει να κοιταξει οταν παιζει καμμια διαφημηση... ουτε παιδικα, ουτε τιποτα δεν τον συγκινει....

Ρανια πως περασες στα Παρισια???? καλα τι ρωταω τωρα... ετσι κουβεντα να γινετε :P:P

ααα να ξαναρωτησω κατι τις αγορομανες εκτος της Ρανιας που το εχουν " πεταξει εξω" απο νωρις.... με το πουλακι τους τι κανετε? εχει κατεβει το πετσακι?? τους βαζετε κατι?? π.χ βαζελινη?? εμας η παιδιατρος ειπε πριν τα δυο να παμε σε παιδοχειρουργο να το κατεβασει γιατι δεν γινετε αλλιως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλι το παρισακι ηταν μια χαρα.πολυ κουραση βεβαια,αλλα περασαμε πολυ ωραια.απλως ηθελε 2 μερουλες παραπανω κ καλυτερο καιρο..αλλα τελοσπαντων!

οσο για το πουλακι τους,δεν το εχετε κατεβασει καθολου?δεν το κατεβαζει η γιατρος στην επισκεψη σας?εμενα περα απο το οτι μας ειχε πει να το κατεβαζουμε,σε καθε εξεταση το κατεβαζει κ αυτος κ κοιταει μεσα.κ θελει παιδοχειρουργο?αν το κατεβαζεις λιγο λιγο εσυ?μετα το μπανακι του που ειναι πιο μαλακο?θα πονεσει μωρε στον παιδοχειρουργο..θα του το κατεβασει αποτομα κ θα ματωσει κ θα τον τσουζει σε καθε κατουρημα..ετσι το ειχε παθει ο αδερφος μου λεει η μανα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσα.... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι δεν καθεται να δει ολο το προγραμμα.... απλα σε αυτα τα παιδικά ριχνει πιο πολλες ματιες !!!!! σιγα μη καθοταν ο μικρος να δει ΤΟΣΗ ΩΡΑ τηλεοραση... κανει ισορροπια πανω στη πλατη του καναπε, ανεβοκατεβαινει ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ... δεν καθεται πολλη ωρα μες στο σπιτι κ θα εβλεπε τοση ωρα τιβι ;;;;!!! καλα ετσι οπως το εγραψα εχετε τα δικια σας απλα κ γω το θεωρησα αυτονοητο επειδη πιστευω οτι κανενα παιδακι δεν καθεται πανω απο 5 λεπτα στη τηλεοραση ειδικα σε αυτη την ηλικια...

με αυτο το παιδι εχω αναθεωρησει πολλες "σωστες" τακτικές... χωρις βοηθεια (παππουδες/γιαγιαδες/θειες) κ με τον αντρα μου να δουλευει τοσες ωρες μακρια απο το σπιτι, δεν γινεται χωρις πχ λιγη τιβι...ΛΙΓΗ ! αυτο το παιδι ουτε να μιλησω στο τηλεφωνο με αφηνει, ουτε να μαγειρεψω/πλυνω πιατα ... τιποτα... !!!!! λοιπον δεν γινεται κ χωρις τηλεοραση καθολου (για μενα, ο μικρος ισα που ριχνει τις ματιες σε αυτα ΛΙΓΟ κ μετα ΛΙΓΟ βιντεοκλιπ γιατι στην ουσια ΑΚΟΥΕΙ τα τραγουδακια !!)

εσεις πως τα περνατε μαζι μετα νηπιακια σας ; τι κανετε μια τυπικη μερα πχ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

λοιπον μαρακι εγω "σωθηκα" με τον μακουιν και το 1 κ το 2 καθετε και το βλεπει...

ενταξει δεν θα το δει κ οοοολο αλλα κανενα μισαωρακι θα καθισει να το παρακολουθησει , και ασε τις αλλες να λενε και λιγη τηλεορασιτσα δεν κανει κακο... :lol::lol:

να δειτε μετα στον παιδικο που τα βαζουν τα dvd σε καθημερινη βαση....

εμεις πως τα περναμε με τα νηπιακια μας? ... δεν θα το λεγα πως τον θεωρω νηπιακη... μωρακι μου φαινεται ακομη :lol: ... γενικα δυσκολα τα περναμε , μια απ τα ιδια κ ο δικος μου σκαρφαλωνει , πηγαινοερχεται ολη την μερα! ελπιζω μεχρι την ανοιξη να γινει πλεον παιδακι... να σοβαρευτει λιγουλακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε Κωνσταντινος !!!! χαχαχαχαχα !!

εγω νομιζω οτι τους τραβανε την προσοχή τα παιδικά με τραγουδακια .... οπως πχ οι διαφημίσεις που ειναι συντομες κ εχουν εναλλαγες σε χρωματα κ ευχαριστες ατακες κλπ... λιωνει με χαμογελο στη διαφημιση του Βιταμ... ελεος...............................

ρε σεις, αρχισε να χοροπηδαει κ να κωλοκαθεται μετα στο διπλό !! κανει ντοινγκ ντοινγκ κ κωλοκαθισμα !! κ δεν του το εδειξε κανεις !! σκαρφαλωνει πιο "πονηρά" πλεον αρπαζεται απ οπου βρει κ ανεβαινει-κατεβαινει...

αααα !! επιτελους ειπε κανα δυο φορες "μαμα" :x ...που μας εχει πρηξει με το μπαμπα του....!!!!!! λεμε καθαρα "μπαμπα" ισαμε 1500000 φορες την ημερα ειναι δεν ειναι παρον ο ιδιος βεβαια, "γιαγιά", "λαλα" (γαλα), "λολο" (νερο), "γεία"(τσουγκριζοντας ποτηρια), "γείτσες" (σε φτερνισμα), "γειά", ε λεμε κ "κακα" σε ασχετες φασεις, καμια φορα "τακι" (απο το μπισκοτακι) ή "τυρακι" κ μετα κατι δικα του που μοιαζουν γαλλικα :lol::lol:

σημερα αρπαξε το πιρουνι το μεγαλο κ εφαγε μονος του ενα κομματακι αυγοφέτα !!! γιουπιιιιιιιιιιιιι !!! :x:x

το νερο του δεν του το δινουμε να το κραταει ωρα, γιατι εχει βρει τροπο εδω κ πολύ καιρο να τα κανει ολα λουτσα ! το γυρναει αναποδα κ κοπαναει το πλαστικό ωσπου να γεμισει σταγονα σταγονα νερα το πατωμα :evil:

τωρα το βραδακι με εβλεπε που ξεκοκκαλιζα ενα καλοψημμενο μπουτι γαλοπουλας κ ηθελε ντε κ καλα να δαγκωσει κ εκεινος το "κοκκαλο" !!! κυριολεκτικά ΟΤΙ βλεπει απο τους μεγαλους !!!!! :mrgreen:

αυριο αν εχουμε ηρεμο βραδυ, θελω να τον παω να μεταλαβει :roll: μακαρι να τα καταφερουμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια.... τι μου κανετε?

μαρακι ιδια διαλεκτο ακριβως χρησιμοποιει ο δικος μου.... μαζι τα εμαθαν φαινεται... :lol::lol:

και ειχα αρχισει να ανησυχω γιατι η κορη μου 20 μηνων καμια 200ρια λεξεις τις ελεγε.... και καλα... οχι λολο. λαλα κτλ :lol:

απο υπερκινητικοτητα καλα παμε και εμεις αντε να δουμε ποτε θα "ηρεμισει" λιγουλακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!πωπω,μαρια,φανταζομαι τη φρικη σου που τοσο καιρο ελεγε μονο μπαμπα ε?θα του εκανα μαθηματα μερα νυχτα για να πει μαμα! :lol: εμας λεει αρκετες λεξουλες..περα απο τα κλασικα,μαμα,μπαμπα,παππου,γιαγια κ πολλα ονοματα απο θειους,θειες κ ξαδερφια..λεει κατω,εξω,αλλο,εκει,εδω,μπουζα τη μπλουζα,νεο το νερο,γαλα..κ αρκετα ακομα.αλλα τα λεει ολα με τα δικα του.γκολ τη μπαλα,πιπι την πιπιλα,γκιγκιτσα την αγκαλιτσα..τουλαχιστον τον καταλαβαινουμε απολυτα..

εχει ζωηρεψει κ εμας αρκετα.το κακο ειναι πως εχει αρχισει να βουταει αλλα παιδακια κ να τραβαει μαλλια κ τετοια..ευτυχως δεν φευγει μακρια μας οταν ειμαστε εξω.πινουμε καφε μεσα στην καφετερια κ δεν σηκωνομαστε καθολου..τα παμε πολυ καλα μπορω να πω.εχουμε στρωσει αρκετα κ με τον υπνο.εκοψε εντελως το κρεβατι μας εδω κ 2 εβδομαδες κ δεν ξυπναει σχεδον καθολου τη νυχτα.πολυ σπανια για πιπιλα.

αυτα τα νεα μας...φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

εεεε μα που ειστε ολες??? ακομα και αυτες που μπαινατε λιγο τωρα χαθηκατε??

Τα νεα μας δεν ειναι και τοσο καλα γιατι το πιτσιρικι μου ειναι εδω και δεκαπεντε μερες αρρωστο... την μια επιπεφυκιτιδα την αλλη ωτιτιδα και τωρα ιωση με πυρετο και στοματιτιδα... μας εχουν ταραξει τα ...ιτιδα...

δεν τρωει τιποτα με αποτελεσμα τα λιγοστα κιλα του να μειωθουν κιαλλο.... τι να πω, οι παιδοτοποι και τα παιδακια που κανουμε παρεα αυτα εχουν αλλα και να κλειστουμε στο σπιτι δεν γινετε, δεν την παλευει καθολου... εσας θελουν να μενουν σπιτι? τους αρεσει? παιζουν καθολου??

εχουμε και το θεμα με το πετσακι που σας ελεγα και καμμια δεν μου απαντησε... τελικα θα παμε παιδοχειρουργο γιατι η παιδιατρος λεει οτι εχει πολλες συμφησεις και δεν θα κατεβει με τιποτα... ααααααααααχχχχ!!!

απο λεξεις τα παμε μια χαρα, τωρα εχει αρχισει και τις 3συλλαβες οπως αγκαλια :x:x

αντε πειτε κανενα νεο... τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε σπιρτουλι,γιατι το καημενουλικο τοσο αρρωστουλι?κολλαει απο αλλα παιδακια?γαλα τουλαχιστον πινει να παρει κανα γραμμαριο?σου ειχα πει 2 πραγματακια για το πουλακι του,δεν ξερω αν το ειδες πιο πανω.τωρα κ εγω παραπανω δεν ξερω να σου πω,γιατι δεν τεθηκε ποτε τετοιο ζητημα.το καναμε απο μωρο εμεις κ καθε φορα ο γιατρος λιγο πιο εντονα κ ετσι κατεβηκε..περαστικα του μωρε!

κατα τα αλλα εμεις ησυχα..εννοειται πως κ εμας δεν καθεται σπιτι,θελει συνεχεια βολτες κ να ανακατευτει..σημερα του εξηγουσα για τον αγιο βασιλη,γραψαμε κ ενα γραμμα.τον ρωτησα τι δωρο θελει να του φερει ο αγιος κ μου απαντησε τουτου (αυτοκινητο)!κ πλεον αν τον ρωτησεις τι θα του αφησουμε του αγιου βασιλη στο τραπεζι,λεει κουλου (κουλουρακι) κ γαλα!χτες το σκατο τον ταιζε φασολια η μανα μου,τρωει τη μια πηρουνια κ στη δευτερη αναγουλιαζει κ λεει εμετο!που το ακουσε το σκατο μου λετε?δεν μπορουμε να λεμε τπτ τελικα μπροστα τους..

αντε για μαζευτειτε γιατι παμε για κλεισιμο ε?φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ρανια τα διαβασα αυτα που μου ειχες γραψει και σε ευχαριστω!!!! απο 2 μηνων το παλευει η παιδιατρος αλλα δεν παει πιο κατω το ατιμο και δεν θελει να το ζορισει....

ουτε γαλα δεν πινει ιδιαιτερη ποσοτητα ( δεν επινε και ποτε βεβαια πολυ γαλα) το 200 μλ το πρωι ειναι το περισσοτερο του και το βραδι αν πιει 120 κανω παρτυ!!!!!

ναι ειναι σιγουρο οτι πρεπει να προσεχουμε πια τι λεμε μπροστα τους γιατι ειναι σφουγγαρια...

μαλλον παμε για κλεισιμο... οπως τα λες Ρανια μου, τελειωσε και το καλοκαιρι αλλα τιποτα.... αντε να μπαινουμε που και που να τα λεμε οι δυο μας να κραταμε το ποστ ζωντανο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλημερα κοριτσια, τι κανετε? ετοιμαζομαι για ρωμη 15.οο η ωρα πεταμε ...

αλλα εμαθα τα νεα της αννας στο facebook και συγκλονιστηκα.... τι να πω οτι και να πω ειναι λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα να περασεις Κων/νος!!!! να πραγματικα ειναι τραγικο αυτο που συνεβει στην Αννουλα.... αν μπορουμε να βοηθησουμε την κοπελα με οποιο τροπο καλο θα ηταν να το κανουμε....δεν ξερω τι αλλο να πω... να ειστε καλα ολες και οι οικογενειες σας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πανε και πισω δεν γυρνανε σπιρτουλι... ολες εχουν εξαφανιστει.... ξερεις τι εγινε στον αντρα της αννας, γτ δεν εχω καταλαβει? ατυχημα ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου, γεια σας! έχει πέσει κ φέτος αρκετή δουλίτσα κ δεν πολυπρολαβαίνω να μπαίνω, αν κ το θέλω πολύ! τι μου κάνετε; τα μικρούλια σας; ανησύχησα γιατί είδα ότι αναφέρατε την Άννα κ δεν κατάλαβα ούτε και ξέρω τι συνέβη.... όλα καλά εν τέλει; μακάρι!

ελπίζω να μαζευτούμε όσες απομείναμε κ να τα λέμε! πού κ πού το προσπαθώ πάντως. Ο Γιωργάκος μου μεγαλώνει κ πλάκα-πλάκα κοντεύουμε πια τα 2! πώς περνάει αυτός ο καιρός!φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε ακουω φωνες?????? :lol::lol:

καλως τα κοριτσια μας!!! κων/νε δεν σε ρωταω καθολου πως περασες γιατι το ειδα με τα ματια μου στις φωτο.... πολυ χαλια εεε???

Demaki δυστυχως η Αννουλα εχασε τον αντρα της.... τα τι και τα πως δεν τα ξερω, κατι κουτσομπολια εχω ακουσει αλλα δεν θα μπω στον κοπο να τα μεταδοσω γιατι δεν ξερω αν ειναι αληθεια.....

αυτο που εχει σημασια ειναι οτι ενας ανθρωπος 30 χρονων εφυγε απο την ζωη και μια παρα πολυ νεα μανουλα χωρις δουλεια εμεινε με ενα ορφανο παιδακι.... πολυ κριμα και ο θεος να της δωσει κουραγιο....

στα δικα μας τωρα, ο γιοκας μου εδω και 5 βραδια κοιμαται στις 12 με το ζορι... ποτε δεν ειχαμε προβλημα υπνου και τωρα ξαφνικα.... εχω ελπιδες να ξαναγυρισει στον παλιο καλο καιρο ή να το παρω αποφαση????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!!κων/νε,περασατε καλα ε?τελεια!αντε κ στο επομενο ταξιδακι!

σπιρτουλι,εμας κοιμαται νωρις 21:30-22:00,αλλα ξυπναει 2-3 φορες συνηθως τα βραδια κ γκαριζει μπαμπααααα!ξερει πως μονο ο πατερας του σηκωνεται τα βραδια,γιαυτο δεν λεει ποτε μαμα!

κατα τα αλλα,ηρεμια..δουλεια (ευτυχως καλα ακομα),σπιτι,καμια βολτουλα..ολα καλα γενικως!

οσο για την αννουλα,τι να πω..απο τοτε που το εμαθα εχω σοκαριστει.δεν περναει μερα που να μη την σκεφτω..δεν ξερω πως θα μπορουσαμε να βοηθησουμε,μακαρι να βρισκαμε τροπο..εχω μια κοινη μας γνωστη μεσω fb που εχουν κ επικοινωνια,ισως ετσι θα μπορουσαμε να κανουμε κατι.στενοχωρηθηκα πολυ..τι να πουμε..ο θεος ας τον αναπαυσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια, τι μου κανετε?

παραπολυ ωραια τα περασαμε αν και δυστυχως τις 2 τελευταιες μερες μας ταραξε στην βροχη... :cry:

πραγματικα κεραμυδα μου ρθε για τον ξαφνικο χαμο του αντρα της αννας, αλλα με παραξενεψε που δεν αναφερθηκε τιποτα για το πως εγινε και γι αυτο ρωτησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...