Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΜΟΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ;;;;


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπερα είμαι κανουργια στην παρέα και έχω και εγώ κάποιες απορίες σχετικά με την χοριακη. Έκανα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε θετικό .Η τελαιταια μου περίοδος ήταν 23 Σεπτεμβρίου. Έκανα τν πρώτη μου χοριακη που ήταν 78.5.Η γιατρός μ είπε ότι είναι χαμηλή. Έκανα μετά από 2 μέρες 2 χοριακη και ήταν 105 ενώ κανονικά μ είπε η γιατρός θ έπρεπε ν ήταν 150. Από Δευτέρα θ ξανάκάνω πάλι. Έχω αχγωθει πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Linaki love είπε:

Κορίτσια καλησπερα είμαι κανουργια στην παρέα και έχω και εγώ κάποιες απορίες σχετικά με την χοριακη. Έκανα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε θετικό .Η τελαιταια μου περίοδος ήταν 23 Σεπτεμβρίου. Έκανα τν πρώτη μου χοριακη που ήταν 78.5.Η γιατρός μ είπε ότι είναι χαμηλή. Έκανα μετά από 2 μέρες 2 χοριακη και ήταν 105 ενώ κανονικά μ είπε η γιατρός θ έπρεπε ν ήταν 150. Από Δευτέρα θ ξανάκάνω πάλι. Έχω αχγωθει πολύ. 

    Ελπιζω να παρει τα πανω της κοπελα μου... Σε ποια μερα καθυστερησης την εκανες? Καλα αποτελεσματα για τη Δευτερα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 years later...
στις On 1/8/2012 at 3:37 ΜΜ, ο/η lenitsa είπε:

Καλησπέρα,

 

δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η να το ξεχασω το θεμα.. Από 1545 τη Δευτερα σημερα πηγε 2644. Ανεβηκε περιπου 71% στις 2 μερες. Ανεβηκε λιγο και η προγεστερονη στο 17,8. Ακομα δεν εχω νεα απο τον γιατρο αλλα οπως το βλεπω θα συνεχιστει το θριλερ..την παρασκευη σιγουρα θα ξανακανω

 

Το καλο ειναι οτι δεν ειναι εξωμητριο! Εκανα εναν κολπικο υπερηχο, δεν αντεξα , και ειδαμε ενδομητριο σακο αλλα χωρις εμβρυικα στοιχεια ακομα ειναι νωρις..

 

Τι να πω στην αναμονη...

Ρε κορίτσια ας μου απαντήσει κάποια αν γνωρίζει. Πρώτη χοριακη 152, δεύτερη μέσα σε 2 μέρες 299. Ο γιατρός λέει είμαστε καλά μην ξανά κάμεις κ Ελα να σε δω σε 10 μέρες. Παρεπιπτόντως προγεστερονη φουλ. Πήγα μετά από 2 μέρες κ εκανα από μόνη μ άλλη μια μ βγήκε 445. Μόνο 50% αύξηση. Έχω αρχίσει να φοβάμαι. Πήρα τον γιατρό λέει είναι μια χαρά αλλά διαβάζω διαφορά εδώ πέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Antonitsa88 είπε:

Ρε κορίτσια ας μου απαντήσει κάποια αν γνωρίζει. Πρώτη χοριακη 152, δεύτερη μέσα σε 2 μέρες 299. Ο γιατρός λέει είμαστε καλά μην ξανά κάμεις κ Ελα να σε δω σε 10 μέρες. Παρεπιπτόντως προγεστερονη φουλ. Πήγα μετά από 2 μέρες κ εκανα από μόνη μ άλλη μια μ βγήκε 445. Μόνο 50% αύξηση. Έχω αρχίσει να φοβάμαι. Πήρα τον γιατρό λέει είναι μια χαρά αλλά διαβάζω διαφορά εδώ πέρα..

Κι εγω σε παρομοια κατασταση(σε χειροτερη βασικα) βρισκομαι,εχω γραψει εδω σε διαφορα θεματα αλλα δυστηχως δεν εχω παρει καποια απαντηση.Ισως να μην υπαρχουν τετοιες εμπειριες.Ξεκινησα με χοριακη 95 οπου μετα απο 2 μερες πηγε 271 και μετα απο 2 μερες 480.Επειδη κατι με ετρωγε ξαναεκανα αλλη μια μετα απο 4 μερες η οποια πηγε 483.Λεω παει,παλι βιοχημικη(ειχα πριν απο 4 μηνες).Μου δινει ο γιατρος σαλοσπιρ και προγεστερονη και σε 2 μερες παει 601.Παω για υπερηχο και δεν βλεπει τπτ.Λογικο αφου για να δει πρεπει να ειναι πανω απο 1000 -1500 μοναδες.Σταματαω την αγωγη,ξανα χοριακη σε 3 μερες(επρεπε να αποκλεισουμε το ενδεχομενο εξωμητριου)οπου πηγε 1300.Παω για υπερηχο και βλεπει ισα ισα ενα μαυρακι στη μητρα.Ξανα χοριακη μετα απο 2 μερες.1800.Ξανα για υπερηχο και επιτελους επιβεβαιωνουμε την ενδομητριο κυηση με εμβρυικα στοιχεια.Σταματαω τις χοριακες και ξεκιναω αντιπηκτικη αγωγη με ενεσεις και προγεστερονη.Παω την προηγουμενη Πεμπτη για υπερηχο(7 εβδομαδων)και βλεπει μια καρδουλα να παλλεται.Βεβαια ειμαι μια βδομαδα πισω υπερηχογραφικα.Δεν ξερω πως θα εξελιχθει,υπαρχουν πολλες επιφυλαξεις,εχω ραντεβου παλι την Πεμπτη.Αφου η χοριακη σου ανεβαινει εισαι σε καλο δρομο.Λενε πως πρεπει να ανεβαινει στο 70% απο 48-72 ωρες.Δεν ειναι ολοι οι οργανισμοι το ιδιο.Εχω διαβασει περιπτωσεις που με αργη αυξηση χοριακης ειχαν τελειομηνες εγκυμοσυνες.Αφου ο γιατρος σου,σου λεει οτι ειναι μια χαρα μην ανησυχεις!Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου το καλυτερο!!!!🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/8/2021 at 3:34 ΜΜ, ο/η Sofia8888 είπε:

Κι εγω σε παρομοια κατασταση(σε χειροτερη βασικα) βρισκομαι,εχω γραψει εδω σε διαφορα θεματα αλλα δυστηχως δεν εχω παρει καποια απαντηση.Ισως να μην υπαρχουν τετοιες εμπειριες.Ξεκινησα με χοριακη 95 οπου μετα απο 2 μερες πηγε 271 και μετα απο 2 μερες 480.Επειδη κατι με ετρωγε ξαναεκανα αλλη μια μετα απο 4 μερες η οποια πηγε 483.Λεω παει,παλι βιοχημικη(ειχα πριν απο 4 μηνες).Μου δινει ο γιατρος σαλοσπιρ και προγεστερονη και σε 2 μερες παει 601.Παω για υπερηχο και δεν βλεπει τπτ.Λογικο αφου για να δει πρεπει να ειναι πανω απο 1000 -1500 μοναδες.Σταματαω την αγωγη,ξανα χοριακη σε 3 μερες(επρεπε να αποκλεισουμε το ενδεχομενο εξωμητριου)οπου πηγε 1300.Παω για υπερηχο και βλεπει ισα ισα ενα μαυρακι στη μητρα.Ξανα χοριακη μετα απο 2 μερες.1800.Ξανα για υπερηχο και επιτελους επιβεβαιωνουμε την ενδομητριο κυηση με εμβρυικα στοιχεια.Σταματαω τις χοριακες και ξεκιναω αντιπηκτικη αγωγη με ενεσεις και προγεστερονη.Παω την προηγουμενη Πεμπτη για υπερηχο(7 εβδομαδων)και βλεπει μια καρδουλα να παλλεται.Βεβαια ειμαι μια βδομαδα πισω υπερηχογραφικα.Δεν ξερω πως θα εξελιχθει,υπαρχουν πολλες επιφυλαξεις,εχω ραντεβου παλι την Πεμπτη.Αφου η χοριακη σου ανεβαινει εισαι σε καλο δρομο.Λενε πως πρεπει να ανεβαινει στο 70% απο 48-72 ωρες.Δεν ειναι ολοι οι οργανισμοι το ιδιο.Εχω διαβασει περιπτωσεις που με αργη αυξηση χοριακης ειχαν τελειομηνες εγκυμοσυνες.Αφου ο γιατρος σου,σου λεει οτι ειναι μια χαρα μην ανησυχεις!Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου το καλυτερο!!!!🥰🥰🥰🥰🥰

Αχ κορίτσι μου πόση ελπίδα μου έδωσες δεν φαντάζεσαι ! Με το καλο να πάνε όλα και για τις 2 μας. Αύριο έχω ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonitsa88 είπε:

Αχ κορίτσι μου πόση ελπίδα μου έδωσες δεν φαντάζεσαι ! Με το καλο να πάνε όλα και για τις 2 μας. Αύριο έχω ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο. 

Στο ευχομαι απο καρδιας!!!!Κι εγω αυριο Πεμπτη εχω ραντεβου να δω τι γινεται!Στειλε να μου πεις τι εγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sofia8888 είπε:

Στο ευχομαι απο καρδιας!!!!Κι εγω αυριο Πεμπτη εχω ραντεβου να δω τι γινεται!Στειλε να μου πεις τι εγινε!

Γεια σας κορίτσια έγραψα και κάπου άλλου εδώ μέσα αλλά τα έχω μπερδέψει λίγο εκανα εμβρυομεταφορα 21-7 και μετά από 9 ημέρες κάνω ένα τεστ και βγήκε θετικό στις 12 ημέρες η χοριακη 61 κ στις 14 107 εκανα και οιστραδιολη 116 και μου είπε να αυξήσω ciclacour και προγεστερονη 35 με αγχώνει που δεν διπλασιάστηκε αλλά ο γιατρός μου λέει να μην αγχώνομαι γιατί αυτή ήταν η πρώτη χοριακη που έπρεπε να κάνω.εχει τύχη σε κάποια κάτι ανάλογο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Γεια σας κορίτσια έγραψα και κάπου άλλου εδώ μέσα αλλά τα έχω μπερδέψει λίγο εκανα εμβρυομεταφορα 21-7 και μετά από 9 ημέρες κάνω ένα τεστ και βγήκε θετικό στις 12 ημέρες η χοριακη 61 κ στις 14 107 εκανα και οιστραδιολη 116 και μου είπε να αυξήσω ciclacour και προγεστερονη 35 με αγχώνει που δεν διπλασιάστηκε αλλά ο γιατρός μου λέει να μην αγχώνομαι γιατί αυτή ήταν η πρώτη χοριακη που έπρεπε να κάνω.εχει τύχη σε κάποια κάτι ανάλογο;

Γεις σου κοριτσι.Η χοριακη πρεπει να διπλασιαζεται στο 60-70% τουλαχιστον καθε 48-72 ωρες.Νομιζω εισαι μια χαρα!!!Σου ειπε να ξανακανεις η θα πας να σε δει κατευθειαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofia8888 είπε:

Γεις σου κοριτσι.Η χοριακη πρεπει να διπλασιαζεται στο 60-70% τουλαχιστον καθε 48-72 ωρες.Νομιζω εισαι μια χαρα!!!Σου ειπε να ξανακανεις η θα πας να σε δει κατευθειαν?

Θα ξανακάνω το Σάββατο μου είπε.μου αύξησε το cyclacour και μου είπε και για ένα υπόθετο προγεστερονης αν και βάζω vasclor πρωί βράδυ.μακαρι να πάει καλά γιατί έχω κ μια παλινδρόμη κύηση λόγω αυτοανοσου που δεν ήξερα κ δεν επερνα θεραπεία.σε ευχαριστω πολύ που απαντησες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Θα ξανακάνω το Σάββατο μου είπε.μου αύξησε το cyclacour και μου είπε και για ένα υπόθετο προγεστερονης αν και βάζω vasclor πρωί βράδυ.μακαρι να πάει καλά γιατί έχω κ μια παλινδρόμη κύηση λόγω αυτοανοσου που δεν ήξερα κ δεν επερνα θεραπεία.σε ευχαριστω πολύ που απαντησες

Σε καταλαβαινω,υπομονη μεχρι το Σαββατο.Μην ευχαριστεις καθολου κι εγω ψαχνομαι εδω μεσα,καινουρια ειμαι και μεχρι να βρω ανθρωπο να μιλησω περασαν κατι μερες και καθομαι σε αναμμενα καρβουνα!!!😁😁😁😁Κι εγω σε ευχαριστω πολυ!!Εχε εμπιστοσυνη στον γιατρο σου και ολα θα πανε καλα!!!!Περιμενω νεα σου!!!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε όλες εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα!!! Εγώ την ημέρα που έπρεπε να κάνω χοριακή μετά την εμβρυομεταφορά είχα χοριακή 28 κάνω μετά από δύο μέρες και πέφτει στο 24, ο γιατρός μου λέει ότι μάλλον παλινδρόμησε αλλά να συνεχίσω τα φάρμακα και να κάνω επανάληψη σε δυο μέρες και ήταν 87 μετά άρχισε σχεδόν να τετραπλασιάζεται και τώρα είμαι 5 μηνών σε διδυμάκια, με άλλα θέματα αλλά τα μωράκια είναι μια χαρά, μην αγχώνεστε τόσο πολύ με τις χοριακές και εγώ τα ίδια νόμιζα και έκλαιγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sofia8888 είπε:

Στο ευχομαι απο καρδιας!!!!Κι εγω αυριο Πεμπτη εχω ραντεβου να δω τι γινεται!Στειλε να μου πεις τι εγινε!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και για τις 2 μας. Θα στείλω αύριο για νεότερα! Κι εσυ!! Καλή επιτυχία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Δήμητρα Κ. είπε:

Καλησπερα σε όλες εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα!!! Εγώ την ημέρα που έπρεπε να κάνω χοριακή μετά την εμβρυομεταφορά είχα χοριακή 28 κάνω μετά από δύο μέρες και πέφτει στο 24, ο γιατρός μου λέει ότι μάλλον παλινδρόμησε αλλά να συνεχίσω τα φάρμακα και να κάνω επανάληψη σε δυο μέρες και ήταν 87 μετά άρχισε σχεδόν να τετραπλασιάζεται και τώρα είμαι 5 μηνών σε διδυμάκια, με άλλα θέματα αλλά τα μωράκια είναι μια χαρά, μην αγχώνεστε τόσο πολύ με τις χοριακές και εγώ τα ίδια νόμιζα και έκλαιγα.

Μπραβοοοοο!!!!Συγχαρητηρια!!!!Ποσο πολυ χαιρομαι να διαβαζω ετσι ευχαριστες εξελιξεις!!!Με το καλο κοπελα μου τα μωρακια σου!!!!❤❤❤❤ Τετοιες ιστοριες ειναι μια φλογα αισιοδοξιας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Δήμητρα Κ. είπε:

Καλησπερα σε όλες εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα!!! Εγώ την ημέρα που έπρεπε να κάνω χοριακή μετά την εμβρυομεταφορά είχα χοριακή 28 κάνω μετά από δύο μέρες και πέφτει στο 24, ο γιατρός μου λέει ότι μάλλον παλινδρόμησε αλλά να συνεχίσω τα φάρμακα και να κάνω επανάληψη σε δυο μέρες και ήταν 87 μετά άρχισε σχεδόν να τετραπλασιάζεται και τώρα είμαι 5 μηνών σε διδυμάκια, με άλλα θέματα αλλά τα μωράκια είναι μια χαρά, μην αγχώνεστε τόσο πολύ με τις χοριακές και εγώ τα ίδια νόμιζα και έκλαιγα.

Να είσαι καλά Δήμητρα.θυμασε σε ποια ημερα είχες κάνει χοριακη;μου έδωσες πολύ κουράγιο να ξερεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Να είσαι καλά Δήμητρα.θυμασε σε ποια ημερα είχες κάνει χοριακη;μου έδωσες πολύ κουράγιο να ξερεις

Ναι είχα κάνει την 9η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά μια μέρα νωρίτερα από ότι μου είχαν πει ( στους βλαστοκυστες κάνεις την 10η μέρα). Επίσης, μόλις πέρασε τις 1.000 μονάδες δεν έκανα ξανά μόνο υπέρηχο, σκέψου από τη χοριακή δεν μπορούσα να καταλάβω για τα δίδυμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/8/2021 at 7:07 ΜΜ, ο/η Antonitsa88 είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και για τις 2 μας. Θα στείλω αύριο για νεότερα! Κι εσυ!! Καλή επιτυχία ❤️

Είδαμε σάκο όχι καρδούλα. Ξανά την Τετάρτη για να δούμε περισσότερα. Θετικός ο γιατρός. Εσυ πες μ πως πηγές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/8/2021 at 7:07 ΜΜ, ο/η Antonitsa88 είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και για τις 2 μας. Θα στείλω αύριο για νεότερα! Κι εσυ!! Καλή επιτυχία ❤️

Τελικα παλινδρομησε!Το Σαββατο παω για αποξεση!Ολα καλα,παμε παρακατω!!!Η φυση ξερει τι κανει!Ο γιατρος μου ειπε οτι συνηθως υπαρχουν γενετικες ανωμαλιες σε τετοιες περιπτωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antonitsa88 είπε:

Είδαμε σάκο όχι καρδούλα. Ξανά την Τετάρτη για να δούμε περισσότερα. Θετικός ο γιατρός. Εσυ πες μ πως πηγές 

Μπραβο κοριτσι μου!!!Μια χαρα!!!Να πανε ολα καλα!!!!Εγω σου εστειλα,το ειδες?Παλινδρομησε και αυριο παω για αποξεση!Καλα ειμαι,η φυση ξερει τι κανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Sofia8888 είπε:

Τελικα παλινδρομησε!Το Σαββατο παω για αποξεση!Ολα καλα,παμε παρακατω!!!Η φυση ξερει τι κανει!Ο γιατρος μου ειπε οτι συνηθως υπαρχουν γενετικες ανωμαλιες σε τετοιες περιπτωσεις!

Ελα ρε κορίτσι μ… λυπάμαι. Μην σε πάρει από κατω. Όπως το πες, η φύση ξέρει τι κάνει. Όλα για καλο γίνονται. Την επόμενη φορά θα πάνε όλα καλα, θα το δεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Antonitsa88 είπε:

Ελα ρε κορίτσι μ… λυπάμαι. Μην σε πάρει από κατω. Όπως το πες, η φύση ξέρει τι κάνει. Όλα για καλο γίνονται. Την επόμενη φορά θα πάνε όλα καλα, θα το δεις 

Ναι ενταξει ειμαι!Κανενα προβλημα!Παμε παρακατω!🥰🥰🥰🥰 Ο,τι ειναι για καλο να γινεται!Ετσι κι αλλιως δεν μπορουμε να τα ελεγχουμε ολα!Καλο ειναι να το αποδεχομαστε!!!!Σου ευχομαι τα καλυτερα με μια τελειομηνη και ομορφη εγκυμοσυνη!!!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...