Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

περιμενω να με παρουν τηλ να κατεβω να παρω τη μεγλαη απο το σχολικο. εφαγα κιολας ναμαι ετοιμη γιατι ο μικρος ακομη κοιμαται. μαλλον κατα τις 2 θα σηκωθει!

νενε μου περαστικουλια σου ειναι υπουλο το αιρκοντισιον αλλα χωρις αυτο δεν παλευεται η ζεστη... και εγω ειχα τρελη εφιδρωση στη εγκυμοσυνη αυτη αφου ο αντρας μου που ειναι και μαλλιαρος ιδρωνε λιγοτερο απο μενα.

γιατι καλε να μην κανω δουλειες??? και ποιος νομιζεις μου αλλαζει και μου πλενει τη χεσμενη 14κιλων κορη μου??? ολα με μετρο... πονους δεν εχω αλλα αν κανω καμια αποτομη κινηση εχω τραβηγματα απο τη μια πλευρα και γιαυτο οτι κανω το κανω μαλακα και ξεκουραζομαι!

λιλ μου θα γυρισει που θα παει μη σκας....υπομονη με τις ενεσουλες σου εφτασες και εσυ στο τελος

κοριτσια μια ερωτηση υπαρχει περιπτωση να μου τελειωσαν τα λοχεια τοσο νωρις???? και εσις που γεννησατε με καισαρικη μεχρι ποτε κανουμε αλλαγες στη γαζα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

kalimera koritsia kai kali ebdomada na exoume! piga to proi kai ekana tis eksetaseis tou mina kai tha exo ta apotelesmata tin tetarti! polu zesti exei pali simera! grrrrrrr simera ematha ena kalo :) kai kako neo :( neo, tha sas ta grapso sto allo postaki mas (den exei na kanei me tin egkumosuni, eutuxos)

nene perastika sou, kai ego idrono sunexeia kai xoris logo!! mplouza allazo 2 3 fores tin imera :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκακι ετσι θελω να πιστευω οτι θα γυρισει...πως θα ειναι αραγε θα το καταλαβω εντονα??

Καλα κανεις και ξεκουραζεσαι οσο μπορεις, τομη ειναι αυτη.....αλλωστε με τα δυο παιδια δεν θα ειναι και ευκολα τα πραγματα. Ευτυχως που ο πετρακης σου κοιμαται!

Μπεμπουλα καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου είστε καλα?

Εγω πήγα το πρωι για ψώνια με τη μαμά μου, πήρα κάτι τελευταία φορμάκια και τα μακρυμάνικα που μου είπαν, τα καλλυντικά του μωρού απο το φαρμακείο και κάτι τελευταία σεντονάκια αγκαλιάς και μία πικέ κουβερτούλα. Τώρα νομίζω ότι μου λείπουν μόνο τα εσωρουχα μιας χρήσης και οι σερβιέτες. Όταν γυρίσω σπίτι μου, φτιάχνω τη βαλίτσα.

Θα ξαπλώσω τώρα γιατί έχω πολύ αγωνία για το απόγευμα. Θα μπω το βράδυ να σας πω τα νέα μας.

Φιλάκια πολλά, καλή ξεκούραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΑΛΛΑ ΕΛΕΙΠΑ ΣΚ!ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΛΟΥΤΡΑΚΙ!ΕΙΠΑ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΜΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ :lol::lol: Κ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!ΦΥΓΑΜΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΦΟ!Κ ΚΑΘΟΤΙ ΕΓΚΥΟΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ! :lol::lol: ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Κ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ Κ ΨΗΦΙΣΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΑ ΗΤΑΝ 3 ΟΡΟΦΟ!

Η ΜΙΚΡΗ ΕΚΑΝΕ 2 ΜΠΑΝΙΑ!ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΜΑΓΙΟ ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΦΑΛΑΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΚΟΙΤΑΓΑΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΟ!!ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΞΑΝΑΔΕΙ! :lol::lol: Κ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΠΙΑΝΑΝ Κ ΣΥΖΗΤΗΣΗ Κ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΓΑΝ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ ΠΑΘΑΙΝΑΝ ΣΟΚ :lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΦΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΛΕΓΑ ΑΝ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΕΚΡΑΖΕ!Κ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΡΑΨΑ!!

ΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ Κ ΤΟΝ ΞΕΝΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ!!ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΕΣΤΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΦΥΓΑΜΕ Κ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!ΠΗΓΑ Κ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΖΗΛΕΨΑ Κ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΑ..ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΤΟ FREDO Κ ΤΗΝ ΞΑΠΛΩΣΤΡΑ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.

ΑΛΛΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΜΑΣ!ΤΗΣ ΞΑΝΑΕΣΤΕΙΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΘΑ ΧΕΙ ΚΟΣΜΟ ΚΤΛ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΤΟ ΤΗΛ Κ ΟΤΑΝ ΕΦΕΥΓΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΠΕΦΤΑ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!

ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ!ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Η ΛΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ.

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ..ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΣ ΚΟΡΜΑΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ Κ ΕΛΕΓΑ ΠΕΡΥΣΙ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ!

ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟΣΟ ΑΝΧΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ..ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟΣ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΤΟΙΜΗ..

Α!ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΣΙΝΕΜΑ!Κ ΕΛΕΓΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΗΡΘΑΜΕ Κ ΣΙΝΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΩΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Sas euxaristw gia tis apantiseis kai tis sumboules oles gia to thema auto pou rwtisa.

Tha sas pws giati rwtaw kai anoiksa pali auto to thema. Einai epidi twra teleutaia kathe fora pou milaw me to giatro kai ton rwtaw, kapws mou to fernei kai anaferei tin kaisariki kai den mou exei aresei katholou auto.

Meta prin liges meres piga na milisw kai me ton anaisthisiologo kai autos pali mou eipe gia kaisariki kai gia oliki narkwsi enw egw den tou eipa tipota gia oliki. Kai ligo me exoun fobisei kai epeidi einai kai oi duo mesa stin kliniki anarwtiemai an autoi oi duo sunergazontai sto na sprwxnoun tis kaisarikes.

Kangouraki mou h diki sou istoria mou arese kai makari na itan etsi se oles tis periptwseis.

Sumfwnw se ola auta pou eipes.

Anthi mou auto pou periergrapses fobamai min ginei giati opws eipa kai prin idi olo mou anaferei tin kaisariki kai den kserw giati. Giauto kai sas rwtaw gia na exw kapoies gnwseis kai na min mou pei kamia mpourda ekeini ti stigmi o giatros gia na me steilei gia kaisariki xwris logo. Sumfwnw oti uparxoun periptwseis pou einai monodromos. Se autes tis periptwseis den to suzitaw katholou.

Este mou eisai polu tuxeri me to giatro sou giati na ksereis oti den einai etsi oloi. Edw ap'oti exw katalabei oi pio polu theloun na se ksepetaksoun kai exw arxisei ligo na fobamai kai me ton diko mou giatro.

Alekouko, rwtaw oxi giati thelw na mathw ti ekane h mia kai h alli, apla pio polu gia na eimai proetoimasmeni kai na kserw pws na apantisw h na tou tin pw an autos mou pei ksafnika kaisariki xwris logo, katalabes?? Na gia paradeigma emena o giatros mou eipe oti kanei episkliridio meta pou h diastoli exei ftasei sto 4, enw twra ematha apo tin Este oti ginetai kai pio nwris. Auto omws o giatros den mou to eixe pei. Giauto osa pio polla kseroume toso to kalitero gia na min mas pianoun kai koroida, ekmetaleuontai to fobo tis kathe mias kai tin agwnia kai kanoun oti theloun!

Sorry pou sas zalisa m'auto to thema alla pragmatika me boithisate kai nomizw tha kserw kai pws na tou milisw aurio an mou ksananaferei kaisariki etsi sto asxeto.

Nansouli egw se skeftomoun kai elega na sou steilw kai mnm na dw an ola kala!

Xairomai pou perasate toso teleia giati to xreiazosoun, toso kairo kathese mesa kai mou marazwneis kai skeftesai ti kanei o apo panw kai o apo katw...eides otan bgaineis kai den asxoleisai me tous alous eisai mia xara!!

Mi stenaxwriesai tou xronou tha exoume kai kormares kai omorfa paidakia na mpousoulane stin ammo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΤΟ ΧΑΝΩ..ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΣΩ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ..Κ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΝΑ ΚΛΕΨΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ..

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΙΣ 31ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ 35 ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ Κ ΤΟ ΑΝΓΧΟΣ ΑΥΤΟ.

ΕΛΕΝΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ..ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΙ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!

ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ!ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΤΟΥ ΤΟ ΠΩΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Κ ΠΑΡΟΟΤΙ ΔΙΔΥΜΑ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ ΑΛΛΑ Η ΤΥΧΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΠΛΕΟΝ..

ΤΥΧΑΙΑ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟΝ;ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ.ΝΟΙΩΘΩ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ηρθε η ωρα να γραψω κ γω την δικη μου ιστορια....Ξυπνησα την Τριτη 12 Ιουνιου στις 4 το πρωι εκανα το μπανακι μου...φρεσκαριστηκα κ ετοιματηκα...στο εν το μεταξυ εχει ξυνησει κ η κορη μου κ την ακουω να λεει στον αντρα μου..Μπαμπα σηκω ...σηκω Μπαμπα ..η μαμα πρεπει ναπ αει στο γιατρο να φερει τον αδερφο μου.......κλαμα εγω...αποχαιρετησα την κορακλα μου ..με μεγαλη δυσκολια...πμαινω στο αυτοκινητο κ παμε Θεσσαλονικη...η ωρα μεχρι το απογευμα δεν περνουσε με τιποτα....πηγα μια βολτα στην αγορα να περασει η ωρα...κ καρδια μου ηταν ετοιμη να σπασει.....τελοσπαντων 4.30 το αογευμα ξεκιναω για την κλινικη...Κανουμε εισαγωγη ολα καλα...με βαζουν στο δωματιο προετοιμασιας οπου δινω ουρα με ψευτο ξυριζουν γιατι ημουν ηδη ετοιμη..ακουμε την καρδια μου την καρδουλα του μωρου ολα καλα...μου κανουν κλισμα μου βαζουν ορο....κ ηρθε κ η σειρα του αναισθισιολογου....διαφορες ερωτησεις...ηρθε το φοριο αοχαιρετησα τον αντρα μου την μαμα μουκ την αδερφη μου.....πολυ κλαμα ως εδω....κ παμε κατω στα χειρουργεια....αρχιζε ο αναισθησιολογος καλα κοριτσι μου παιζει η εθνικη κ ποιος διαλεξε την ωρα κ γελουσε εγω μεσα στο αγχος...μου λεει να χαλαρωσω ξεκιναει την επισκληριδιο που κανω ρωτη φορα...γιατι στην κορη μου εκανα γενικη αναισθησια...κ δεν πμορω να πω οτι ενθουσιαστηκα με την επισκληριδιο... μεχρι τον εγκεφαλο την αισθανθηκα ...τελοσπαντων...μπαινει κ ο καθετηρας κ ρωταω τον αναισθησιολογο ο γιατρος μου εχει ερθει??????κ κεινη την στιγμη προς μεγαλη μου εκπληξη διαπιστωνω κ ακουω την φωνη της μαμας μου...που ερχεται μεσα στα χειρουργειο ντυμενη γιατρος κ απο πισω ο γιατρος μου που με κοιταει με νοημα...σημερα μου λεει η μαμα σου θα ειναι βοηθος μου.....συγκινηθηκα εγω κλαμα ασταματητο...ο γιατρος ειχε κανονισει να ειναι κ η μαμα μου μεσα την ωρα της γεννας...επειδη ειναι οικογενειακος φιλος.

Λοιπον ξεκιναει η διαδικασια δεν αισθανομαι πολλα πραγματα εχω την μανουλα μου διπλα μου κραταει το χερι κ μου περιγραφει μαζι με τον αναισθησιολογο καθε βημα του γιατρου.....τωρα κοβει πρωτη στρωση δευτερη ..στρωση.. τριτη στρωση....κ με σπρωχνει την κοιλια αισθανομαι ενα αδεισμα κ ουαααααααα ουαααααααα κλεει το αντρακι μου...νατος φωναζουν ολοι η μαμα συγκινημενη κ γω το ιδιο του εδωσα ενα γλυκο φιλακι κ τον πηραν να μου τον περιποιηθουν........αχ.....υστερα αργησα να βγω απο το χειρουργειο καθως διαπιστωσε προς μςγαλη του εκπληξη ο γιατρος οτι η ουλη της σκουλικοειδιτιδας που ειχα ειχε επουλωθει απο μεσα πανω στην μητρα μου..τελοσπαντων...μου τα εφτιαξε ολα...με εραψε...παλι η διαδικασια περιγραφονταν απο αναισθησιολογο κ την μαμα μου....κ τελικα βγαινω...μεσα στα κλαματα χαιρεταω τον αντρα μου... κ ολους εξω κ με πανε στο δωματιο.....9.30 η ωρα το βραδυ...το μονο που ηθελα ηταν να κρατησω το μωρο μου αγκαλια....τελικα μου τον φερανε στις μια το βραδυ......τι να σας πω αυτη η μυρωδια αυτο το πρωσοπακι......αυτη η αισθηση απλως απεριγραπτη.....κοριτσια ευχομαι γρηγορα να ξελαφρωσετε ολες σας.....κ να μας ζησουν τα μωρακια που εχουν ηδη ερθει.....τα υπολοιπα της κλινικης της επιστροφης θα τα πουμε αλλη ωρα......ο χρονος ειναι πολυ περιοριμενος...κ η προσαρμογη μου στο σπιτι με την Δεσποινα αρκετα δυσκολη....οποτε μπορω θα μπαινω να τα λεμε φιλια σε ολες.....κ καλη λοχεια σε ολες που γεννησαν κ με το καλο σε αυτες που περιμενουν....Τα μωρακια στις φωτογραφιες ειναι σκετα κουκλια να σας ζησουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansouli den exw kanena problima me tin kaisariki alla oxi na mou tin pasaroune xwris logo kai apo tin arxi.

Autos o giatros fimizetai apo tous kaliterous stin poli kai kaneis den mou exei pei tipota arnitiko.

Apla egw eimai panta upopsiasmeni se tetoies periptwseis kai twra eidika epidi mou exei anaferei tin kaisariki kamposes fores. Telos pantwn egw panta lew blepontas kai kanontas, apla oso pio enimerwmeni eimai toso pio kala tha kserw ekeini ti stigmi ti mou ginetai! Gia sena den to suzitaw katholou, einai kai duo kai tha einai pio asfales na kaneis kaisariki.

Koritsaki giati den perneis auto to proplirwmeno internet, einai ena stikaki kai to exeis gia 1 h 2 mines proplirwmeno kai to bazeis sto laptop kai exeis internet opou kai na pas!!! Gia na exeis kai otan pas sto ekswxiko ton Augousto. Emeis to kanoume etsi otan pigainoume sto xwrio kai etsi exoume kai ekei internet.

Ax Kokona mou polu sugkinithika kai me ti diki sou istoria. Ti sto kalo exw ginei skatoklapsiara, ma einai dunaton na klaiw toso eukola????? Kokona mou na sou zisei, ti wraia pou efere kai ti mama sou mesa!!

Koritsia exw mia erwtisi gia opoia exei IKA kai exei kanei xartia gia to prwto epidoma. Pire kamia sas apo to IKA to prwto epidoma?? Giati egw eixa tin entipwsi pws tha parw kapou 1200 kai mou ebalan stin trapezi ligo parpanw apo ta misa apo auta pou perimena!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα εμενα ηταν να τα βαλουν στισ 15 αλλα δεν εχω κοιταξει ακομα αλλα με ανχωσες κ θα παρω τον αντρα μου να δει μου χαν πει οτι θα βαλουν 1327

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ελενα, για 56 μερες σου εβαλαν γυρω στα 800-900??? δεν ξερω καθολου αλλα τραγικο το ακουω....

κοκονα, να σου ζησει ο μπομπιρας!να τον χαιρεστε και να ειναι παντα καλοτυχος!!!πολυ συγκινηθηκα και με την δικη σου ιστορια, ιδιως σε οσα σημεια ελεγες ''κλαμα εδω, κλαμα εκει...'' ηταν σαν να ακολουθω κι εγω.....βουρκωνα εδω, βουρκωνα εκει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΕΓΙΝΑΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ..

Η ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΜΟΥ ΠΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΡΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΑ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΞΑΠΛΑ Κ ΥΟΤΟΠΑΡ!!Κ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ!ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΧΕΙ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕ..ΞΥΡΙΣΤΗΚΑ ΕΞ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ!

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΤΕ ΕΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΝΜ ΕΧΩ Κ ΤΗΣ ΕΛΕΝΑΣ Κ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΘΕΛΗΣΟΥΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ..

Κ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΣΩ ΤΟ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ..

ΓΙΑΤΙ ΕΧΘΕΣ ΜΕ ΕΙΔΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΞΠΛΩΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣΕΙ Κ ΤΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟ Κ ΜΕ ΡΩΤΑΓΕ ΕΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kokona,foveri i perigrafi,ακομη δακρυζω....

Ρε Αλεκακι,να προσεχεις με τις δουλειες....δεν παυει να εισαι ταλαιπωρημενη.Ναι Λια μου θα κανονισουμε αυτο το Σ/κ.

Ελενα,ΝΑΤΑΣΑ, Λιλ,μου φαινεται οτι θα ειμαστε κοντα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kokona mou sigkinithika polu kai me ti diki sou istoria, oraia empiria :):)

nansoula mipos exeis problima me to entero?? se rotao giati prin kamia bdomada eixa ponous xamila san na perimeno periodo kai ponousa kai sti mesi! etuxe ekeini tin imera na exo rantebou sto giatro kai mou leei pote piges teleutaia fora toualeta :oops: kai den thumomoun pote eixa paei :? mou leei pigaine spiti bale ipotheto kai tha deis oti tha sou perasoun! loipon pragmati meta apo ligi ora piga kai meta den ponousa katholou!!! ;) mporei kai na kourastikes to sk...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nansouli kane auto pou sou leei kai min to kouniseis apo to ksapla katholou. Egw tha elega na to peis kai ston antra sou gia na einai proetoimasmenos gia kathe endexomeno...alla kai isws stous goneis sou gia na boithisoun ligo me tin koroula sou (anekdoto e?).

Cristy mou oute kan osa eipes den pira, gia tin akribeia 620.00

Den kserw an allakse kati kai to kopsane sti mesi, pantws otan eixa paei ekei mou eixan pei oti tha eperna pola parapanw.

Nene mou nai konta imaste...egw gia na sou pw tin alitheia perimenw apo mera se mera. Aurio tha paw kai giatrouli prwi prwi na dw ti tha mou pei. Pantws niwthw polu piesi apto mwro xamila kai eidika sto pipi mou, twra teleutaia nomizw oti tha bgei kanena xeraki apo kei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια. Σήμερα δεν ήταν και η καλύτερή μου μέρα. Έγινε κάτι που μέχρι που φοβήθηκα ότι από την αναστάτωση που πήρα θα μου κοπεί το γάλα. Προς το παρόν έχω ακόμα αφού πριν λίγο θήλασα. Ευτυχώς. Ξέρετε όμως αν υπάρχει κίνδυνος να μου κοπεί αύριο ή μεθαύριο? :roll::(

Νάνσυ κάνε ότι είναι να κάνεις τώρα να χαρείς γιατί μετά δεν θα μπορείς και αν είσαι χορτασμένη δεν θα σου λείψει και το έξω.

Εγώ σήμερα πήγα στο ικα για να γράψουμε τον μικρό και στο ΚΕΠ για μία εξουσιοδότηση και νόμιζα ότι πήγα την βόλτα της ζωής μου.

Έλενα όταν ο γιατρός είναι υπέρ του φ.τ. φαίνεται. Εμένα από την αρχή το τόνιζε συνέχεια ότι θα πάμε φυσιολογικά. Για καισαρική άκουσα από το στόμα του μόνο όταν είχα το πρόβλημα με την εξέταση που έκανα αλλά που τελικά βγήκε αρνητικό και άλλη μία φορά την ώρα της γέννας σαν ενδεχόμενο αλλά και πάλι το πάλεψε δεν το άφησε να πάμε για καισαρική. Απλά το ανέφερε για να μην μου έρθει απότομο αν χρειαζόταν.

Νανσυ τα πονάκια περιόδου λένε ότι είναι συσπάσεις της μήτρας. Αλλά τσέκαρε και αυτό που σου λέει η μπεμπούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου πριν λιγο γυρισαμε απο τη θαλασσα... επεσα και ξαπλωσα το μεσημερι και ηρθε ο αντρας μου λιγο νωριτερα απο τη δουλεια 5 παρα και μου ειπε οτι ηθελε να κανει μπανακι...εμενα μου αρεσει πολυ η θαλασσα και δεν εχασα ευκαιρια , εστω να βουτηξω τα ποδια μου! Ημουν εξω επινα καφεδακι και παρ ολο που τον ζηλευα το ευχαριστηθηκα!

Κοκονα μου πολυ ομορφη και η δικια σου ιστορια!!! Τι ωραια που ειχες και τη μανουλα σου κοντα!!!

Καλη λοχεια και καλους θηλασμους!!!

Νανση πολυ ομορφα διαβασα περασατε το σ/ κ! Μακαρι να ειναι ολα καλα και να μπορεσετε να ξαναπατε!

Ελενα εγω το επιδομα το πηρα στις 15 και πηρα οσα μου εβγαλαν.... εγραφε το ποσο που θα παρω στο χαρτι που μου εδωσαν, ειναι αναλογα με τις εισφορες που πληρωνεις. Δεν ειναι δυνατον να σου δινουν λιγοτερα απο οτι γραφει...

Νενε οκ! Εγω λεω αυριο να κατσω να ετοιμασω την βαλιτσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!ηρθαμε στο σπιτι μας!!!!!να μας ζησουν ολα τα μωρακια που γεννηθηκαν!!!

ειχα πολυ μεγαλη ταλαιπωρια κ πολυ πονο..απο την πεμπτη που ειχα τους καλους πονους γεννησα την παρασκευη 10:40 το πρωι με προκλιση μετα απο 14 ωρες 3770γρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντελφινακι μου καλως μας ηρθες !!!

Ταλαιπωριθηκες γλυκια μου, ε?

Παει ομως περασε , τωρα θα βλεπεις την μπεμπουλα σας και θα καμαρωνεις!!!

Να σας ζησει η πριγκιπεσσα σας και σας ευχομαι τα καλυτερα!!!

Καλη λοχεια και καλους θηλασμους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...