Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

παντα με το δεξι η λιστουλα μας που περιμενει να γεμισει απο μωρακια....

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΜΕ ΜΑΙΟ 2012

1.Karolinaki²(33) {Καρολίνα} : Γέννησε 26/05 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 30/05 Ιασώ Αθήνα (κ.τ.)

2.Veta² {Βέτα} : Γέννησε 30/05 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 30/05 Κλινική Μητέρα Πτολεμαϊδας (κ.τ.)

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΜΕ ΙΟΥΝΙΟ 2012

3.Charoula² {Χαρούλα} : Γέννησε 02/06 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 27/06 Διαβαλκανικό Θεσσαλονίκης (κ.τ.)

4.Este {Σταυρούλα} : Γέννησε 03/06 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 22/06 Λητώ Αθήνα (φ.τ.)

5.Anna31(31) {Άννα} : Γέννησε 04/06 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 16/06 Ρέα Αθήνας (κ.τ.)

6.Αlekagala²(29){Αλεξάνδρα} : Γέννησε 11/06 ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 20/06 Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου (κ.τ.)

7.Kikitsa80(31) {Κική} : Γέννησε 11/06 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 19/06 Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων (φ.τ.)

8.Kokona²(29) {Αντωνία} : Γέννησε 13/06 ΑΓΟΡΑΚΙΠΗΤ 12/06 Γένεσις Θεσσαλονίκης (κ.τ.)

z4f085a92bc970.gif

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΙΟΥΝΙΟ 2012

Boub(30) {Ειρήνη} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 16/06 Αλεξάνδρα Αθήνας

Delphine²(34) {Μαρία} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 10/04 ΠΗΤ 10/6 Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης

Elena_c(31) {Έλενα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 21/05 ΠΗΤ 29/06 Καπάκη Κλινική Χανίων

Ελενα Μαθ. {Έλενα} ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 13/06 Ιασώ Αθήνα

Lia*(27) {Αμαλία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 04/06 ΠΗΤ 14/06 Μητέρα Αττικής

Matka {Κική} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 16/06 Ρέα Αθήνας

Maxim(21) {Ναταλία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 25/05 ΠΗΤ 16/06 Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης

Stedim {Δήμητρα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 31/05 ΠΗΤ 23/06 Βιοκλινική Θεσσαλονίκης

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΙΟΥΛΙΟ 2012

Ariadni79(33) {Αριάδνη} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 01/06 ΠΗΤ 29/07 Πάτρα

Fotini80 {Φωτεινή} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 30/08 Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου

Fousk1tsa : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 05/06 ΠΗΤ 13/07 Ιπποκράτειο Λευκωσίας Κύπρος

Kangoroo²(34) {Κατερίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 06/06 ΠΗΤ 20/07 Ιασώ Αθήνα

Lil {Λία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 14/06 ΠΗΤ 23/07 Μητέρα Αττικής

Natasamaria(31) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 14/06 ΠΗΤ 02/07Γαία Αθήνας

Nene(28) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 06/07

Toulaki : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 11/07

Tsevoula(30) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 23/07 Έλενα Αθήνας

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 2012

Ανθή²(33) {Ανθή} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 23/05 ΠΗΤ 26/08 Ιασώ Αθήνας

Beboula07(28) {Χριστίνα}(διδυμομανούλα) : ΑΓΟΡΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 14/06/color] ΠΗΤ 28/08

Βικάκι² {Βίκυ} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 28/08 Μητέρα Αττικής

Christi83(29) {Χρύσα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 20/08 Λητώ Αθήνας

Eirinomama(24) {Ειρήνη} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 19/08

Mariagiorgos(27) {Μαρία} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Αττικό Αθήνα

Mina2 {Μίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Euromedica Ρόδος

Νανσυ83³ (29){Νάνσυ}(διδυμομανούλα) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σας ξαναδούμε 11/06

Πασχαλιτσάκι² (34){Κατερίνα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 29/05 ΠΗΤ 17/08 Γένεσις Θεσσαλονίκη

Rapanaki³(31) {Αγγελική} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 30/08 Ρέα Αθήνας

Venus82(29) {Αφροδίτη} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Γενικό Νοσοκομείο Φλώρινας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

με το δεξι,με το δεξι,ολα να πανε καλα σε οσες μειναμε κοριτσια οπως πηγαν σε ολες ως τωρα!!

νανσυ οπως ειπες τρεις κ ο κουκος θα μεινουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΤΕ 10 ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ Κ ΠΑΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΡΑΨΙΜΟ.Κ ΛΟΓΙΚΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΨΩΝΙΑ ΣΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΡΙΛΑΞ ΠΑΠΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΠΙΠΙΛΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Κ ΤΕΛΟΣ!!Α!Κ ΠΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΧΕΣΙΜΑΤΑ!ΑΧ ΠΟΣΑ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ;;;;;;;;;;;;

ΑΛΕΚΑΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΤΟΥΣΕΣ!!!

Η ΕΣΤΕ ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαντε υπομονη κ θα γεμισει η μπεμπολιστουλα μας!!!!!!με το καλο σε ολες!!!

ΝΑΝΣΥ83 μιλαμε για πολυ χσιμο,δεν προλαβαινω να τον αλλαζω!ασε που τα βραδια δεν κοιμαται!!!τα ματια μας δεν φαινονται απο την αυπνια!!χαλαλι του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΝΝΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ Κ ΚΟΙΜΩΜΑΣΤΑΝ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ..ΤΩΡΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΥΧΕΡΗ..

ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ Κ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΘΑ ΔΩ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo na gemisoume kai alla mwrakia!!!alekaki kalws irthes!!!perimenoume nea!!!!natalaki irthe i seira sou koritsaki mou me to kalo aurio na kratas to mpempaki sou!!!!paw na etoimastw gia giatro filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια καλησπερα, γυρισαμε σπίτι το μεσημερι!θα φροντισω να σας διαβασω και να σας πω τα νεα μας μεχρι το βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλοριζικη η ποσταρα μας!!! :D

Και μου αρεσει πολυ που ειναι το νο 8 γιατι ειναι ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ μου αριθμος!!!

Πηρα το γιατρουλη,εκλεισε,Σαββατο πρωι(εκτος απροοπτου),θα ξυπνησω,θα πιω νερακι μονο :cry: ,θα ισιωσω μαλλι θα κανω βλεφαριδα καγκελο 8-) ,και θα παω να γνωρισω το γατουλη μου!

Και ξαφνικα μου εχει φυγει ο φοβος κι εχω μια χαρα και μια γλυκια αγωνια..

Ναταλί δωσαμε προτεραιοτητα στο δικο σου Στρατουλη!Θα ειναι μια μερα μεγαλυτερος μας!

Απο τους τρεις Στρατους εδω μεσα παντως,θα εχω τον μικροτερο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to deksi!! koloriziko to neo postaki mas!!! ax se ligo kairo tha exoume oles ta morakia mas stin agkalia mas :):) kai ego thelo na teleioso me tis agores, na etoimaso siga siga kai ti balitsa! na eimaste etoimoi... an ftasoume mexri 14 augoustou pou leei o giatros tote menoun 61 meres :) exo agonia na do ta maimoudakia mou :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου.

Τελικα δεν τη γλυτωσα ουτε σημερα :(:(:(:(:(:( παλι εχω πονοκεφαλο και διαθεση μηδεν...... Δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα...............

Ναταλακι μου γλυκο εφτασε η μεγαλη μερα :D:D:D:D:D:D . Κοιτα σημερα να ξεκουραστεις και να κανεις ομορφες σκεψεις, γιατι αυριο θα εχεις τον πριγκιπακο σου αγκαλια. Ολα να πανε με το καλο και καλη λευτερια.

Νενε μια χαρα τα νεα σου, μη στεναχωριεσαι για το βαρος. Και εμενα δεν επαιρνε πολυ βαρος στο τελος γεννηθηκε στις 38 εβδομαδες 2750 γρ και μεσα σε 2 μηνες διπλασιασε το βαρος του!!!

Για εμενα κοριτσια υπηρξατε πολυ καλη παρεα εδω στην ξενιτια. Χαιρομαι πολυ που σας "γνωρισα" και ελπιζω να μη χαθουμε απο εδω και στο εξης :):):)

Λιακι εφτασε και η δικη σου μεγαλη μερα. Με το καλο και εσυ κοπελα μου, καλη λευτερια και θα περιμενουμε και τα δικα σου ομορφα νεα :):):):)

Αλεκακι μου καλως μας γυρισες. Και παλι να σας ζησει ο Πετρακος, να ειναι γερος και τυχερος στη ζωη του το πουλακι μου. Εσυ καλη λοχεια να εχεις και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις, γιατι απ' οτι φανταζομαι ηδη αρχισες τις ταρζανιες!!!!!! Περιμενουμε πολλες λεπτομερειες ;););););)

Ποσο γεννηθηκε ο μικρουλης δεν μας ειπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΩΣ Κ ΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ;Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ 38 ΚΛΕΙΣΜΕΝΕΣ ΕΛΕΓΕ Κ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 36 ΤΟ ΠΟΛΥ 37 ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ 36 ΟΠΩΣ ΓΕΝΝΑΝΕ Κ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaloriziko to neo mas postaki!!!

Aleka kalws irthes!

Kikitsa kai esu kalws irthes!

Perimenoume ta nea sas!!!

Lia exeis dikio auto tha einai to tuxero sou postaki kai pisteuw kai to diko mou...ektos an mas piasei kamia glwssodiaria kai den prolabw to 8 alla to 9 :lol: Xairomai pantws pou den exeis agxos, auto dinei kouragio kai stis upoloipes pou tha perimenoume ti seira mas!

Koritsia apo to Delphinaki kana neo exoume???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες και μελλουσες μανουλες!!!!

Καλοριζικο και το νο 8 με πολλά πολλα μωρακια!!!!!Ολα καλά θα πανε σε ολες μας κοριτσακια μου και οι αγκαλιες μας θα γεμισουν καλοκαιρινά μωρακια. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Και εγώ νιώθω οτι εχω δεθει μαζι σας, ειμαστε καλο παρεακι και μακαρι να μπορουσαμε να τα πουμε απο κοντα με τις περισσοτερες :x:x .Αντε να γεννησουμε και να κανονιζουμε καροτσαδες!!!

Αλεκα και kikitsa καλως μας ηρθατε με τα μωρουλινια σας, περιμενουμε την εμπειριας σας απο τον τοκετο.

Νάνσυ σιγουρα θα δεις διαφορα τωρα που δεν δουλευεις και σιγουρα θα την δεις να ειναι και πιο εξαρτημενη απο σενα. Αντε να κανεις και τις τελευταιες αγορες και να εισαι εντελως ετοιμη.

Νατασσα περιμενουμε νεα σου απο τον γιατρο.

Αννα οι πρωτες μερες ειναι δυσκολες αλλα θα προσαρμοστειτε και εσεις και ο μικρουλης.

Ναταλια αυριο η σειρα σου με το καλο και να εισαι ηρεμη οπως φανταζομαι οτι εισαι ακομα.

Αμαλια εκλεισε για Σαββατο τελικά απολαυσε λοιπον την αυριανη τελευταια μερα με την κοιλιτσα σου χαλαρωσε και ολα θα πανε καλά.

Η προκληση, δεν προλαβα να σας απαντησω πριν, δεν ειναι τιποτα, σου βαζουν τον ορο και σε μια δυο ωρες αρχιζουν πονοι σαν περιοδου. Οταν πια δεν τους αντεχεις κανεις και επισκληριδιο και μετα απολαμβανεις τον τοκετο σου. Νιωθεις τις συσπασεις αλλα δεν πονας.

Σας εβαλα και φρεσκια φωτο απο την κοιλιτσα μου, πως σας φαινεται?

post-16404-13873939419595_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kangouraki wraio akougetai etsi opws to les...exw omws akousei oti me proklisi oi ponoi einai xeiroteroi, den kserw an isxuei auto...isws einai kai diaforetika apo gunaika se gunaika.

Lia 15wro???? Egw tha ithela na exw teleiwsei polu pio grigora apo 15wro. An skeftesai 15wro kai eisai kai toso iremi mia xara se briskw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα κρατησε 7-8 ωρες, με προκληση γιατι δεν ειχα ακομα πονους αλλα ο τραχηλος ειχε εξαληφθει και ειχα διαστολη ενα οταν πηγα στο μαιευτηριο.

Εξαρταται παντως δεν ειναι στανταρ, μακαρι να κυλισουν ολα γρηγορα οπως το θες.

Ελενα σιγουρα εξαρταται απο γυναικα σε γυναικα και σιγουρα ποσο κοντα σε τοκετο θα ησουν, εμενα δηλαδη μου ειπε ο γιατρος οτι τις επομενες ωρες θα εμπαινα ουτως σοι αλλως σε τοκετο και μου λεει τι θες να πας σπιτι σου και να ερθεις το πρωι ή να παμε τωρα και να ξεκινησουμε. Επισης δεν ξερω αν ειναι πιο δυνατοι ή οχι οι πονοι της προκλησης εγω σαν εντονους πονους περιοδου τους ενιωθα αλλα αρκετα ανεκτους στην αρχη και επειδη ο γιατρος μου δεν εφυγε απο διπλα μου οταν ειδε οτι κανω μονη μου συσπασεις μου σταματησε τον ορο και ειχα τους δικους μου πονους, οπου διαφορα για να πω την αληθεια δεν καταλαβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai sigoura tha paizei kai auto rolo to poso konta ston toketo eisai...kai sigoura apo gunaika se gunaika tha diaferei giati mia fili mou mou elege oti eixe friktous ponous...makari se oles mas na einai opws esena!!!

Thelw na akouw tetoies thetikes istories gia na pernw kouragio!!! Makari kai sta koritsia aurio kai methaurio na pane etsi eukola ta pragmata!! Makari kai to Delphinaki na min exei talaipwrithei polu.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το ποστακι σας κοριτσια!!Τι ωραιος τιτλος,πολυ συγκυνητικος!!Να χαιρεστε τα μωρακια σας κουκλες μου και με το καλο οι υπολοιπες!!!!!!!

Παντως,αν μεινετε 3 και ο κουκος στο ποστακι,σιγουρα εγω ειμαι ο κουκος.... :lol::lol:

Λια,με το καλο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΩΛΙΣ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΟΛΑ!!ΛΕΤΕ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΥΟ ΝΑ ΕΧΩ ΠΛΗΡΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΝΗΜΗΣ;;; :lol::lol::lol:

ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΔΥΟ ΜΩΡΑ(ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΣΕΙ)Κ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ..

ΑΛΕΚΑ ΠΟΝΑΝΕΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki akoma iremi eimai alla arxisa na peftw psixologika oxi gia kapoio sugkekrimeno logo apla den exw oreksi k variemai...

ama einai na paei lia 15wro tha zitaw apo moni mou kaisariki....

euxaristw gia tis euxes sas koritsia elpizw na pane ola kala k na exw grigora to mwraki mou agkalia...

o kalos mou einai mes tin treli xara pantws...

apo to maraki den exw kanena neo akoma k den thelw na tin parw til min enoxlisw ama dw oti paei polu arga tha tin steilw mnm....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Esu kaimenouli mou Nansouli ti apwleia mnimis...esu tha thumasai mono poses kourades eides tin imera... :lol::lol::lol:

Maximaki ti wra mpaineis aurio??

Ax koritsia simera ekatsa mesa oli mera kai den ekana tipota kai skeftomoun pws tha frikarw an kathomai mesa olo to kalokairi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...