Μετάβαση σε περιεχόμενο

η πιο ομορφη εμπειρια της ζωης μου


Recommended Posts

να σου ζησει και παλι κοπελα μου!!!!φανταζομαι τηχαρα σου τωρα που θα κρατας το μικρο σου πλασματακι στην αγκαλια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει η μικρουλα σου...να ειναι καλοτυχη και υγιης παντα.

τα λες πραγματικα πολυ ωραια. και εγω βουρκωσα...μου θυμισες τη δικη μου εμπειρια χωρις το τζακουζι βεβαια... :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχη περιγραφή ήταν αυτή;;;; Και τι φανταστικές συνθήκες τοκετού στο νοσοκομειο!!!! Πραγματικά εντυπωσιάστηκα! Ταλαιπωρήθηκες λίγο Cuando μου, αλλά τώρα έχεις την μπεμπούλα σου αγκαλίτσα :x:x:x:x:x Να σου ζήσει φιλενάδα και να είναι καλότυχη :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Εύχομαι στο μέλλον να μεγαλώσει η οικογένειά σας, και να της δώσετε ένα εξίσου υγιέστατο και πανέμορφο αδερφάκι, ή αδερφούλα. Σε φιλώ γλυκά και καλή λοχεία :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει η μικρουλα σου...ταλαιπωρηθηκες βεβαια αλλα οι συνθηκες του τοκετου σου ηταν αριστες....

αντε γρηγορα και στο επομενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ωραιοτερη περιγραφη να σου ζησει η κορουλα σου γερη και δυνατη και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου που σταθηκε στο πλευρο σου και σε βοηθησε τοσο πολυ και σου εδινε κουραγιο αληθεια που γεννησες και η αιθουσα ειχε μπαλιτσες τζακουζι κτλ ???????????ολα πρεπει να ηταν πολυ ωραια και παλι να σου ζησει και να εχεις μια πολυ καλη λοχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

κοριτσακι μου γλυκο , αν κ καθυστερημενα :roll::roll::roll::roll::roll: , βεβαια ποτε δ ειναι αργα χαχαχα , σου ευχομαι να σας ζησει η μικρουλα σας να ειναι παντα γερη καλοτυχη κ ευτυχισμενη να την καμαρωνετε παντα κ να ειστε τοσο ευτυχισμενοι οσο ειστε τωρα , για μια ζωη , το ποσο χαρηκα δ λεγετε πραγματικα ,

να μου την φιλησεις σε παρακαλω , ναι??????? :D

υγ. εδω εγω, που περασαν 19 μηνες ακομα την κοιταζω κ δ το πιστευω χαχαχχαα :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki μου διαβασα και την δικια σου εμπειρια ηταν πολυ ομορφη. Να χαιρεστε τη γλυκια κορουλα σας!

Οσο για το μαιευτηριο και δημοσιο κιολας... δεν εχω λογια!

Εδω τους πληρωνουμε ενα σωρο λεφτα και ετσι δεν ειναι...

Ειμαι πολυ χαρουμενη που το παλιο μου παρεακι τα καταφερε και εχουμε τα μπεμπακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Cuando και Lil να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!! :D Είχα να μπω πολύ καιρό, αχ πόσο χάρηκα που διάβασα νεάκια σας :D και πάλι να σας ζήσουν, να είναι καλότυχα κι ευτυχισμένα!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...