Μετάβαση σε περιεχόμενο

elpizw kamia manoula na mhn to zisei ayto....


Recommended Posts

Ξέρω πως αισθαάνεσαι... Το διάβαζα και έκλαιγα γιατί ζούσα ξανά τη δική μου ιστορία.. Ήταν πολύ δύσκολη αυτή η περίοδος που κανονικά θα ερχόταν ένα μωρό και θα γέμιζε το σπίτι... Σε νιώθω και σε πονάω γιατί και σε μένα ήταν πολύ πρόσφατο... Να στήριζεσαι στον άντρα σου αφου είναι δίπλα σου, σκέψου ότι υπάρχουν και χειρότερα.. ο δικός μου είναι στρατιωτικός και ηταν με μετάθεση σε άλλη πόλη.. Μόλις περάσει το απιτούμενο διάστημα να ξανά προσπάθήσετε... Εγώ έμεινα έγκυος την ίδια μερα που είχα μέινει και την πρώτη φορά, έχω δηλαδή ίδια pht με την πρώτη φορά.. τυχαίο;;; δεν ξέρω... ίσως αυτό να είναι πιο τυχερό και να καταφέρω να το κρατήσω στην αγκαλιά μου...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia mou mpika meta apo polu kairo gia na sas eyxaristisw oles oses mpu symparastathikate stis dyskoles stigmes pou viwsa...ithela na sas pw oti eimai kai pali egkyoula ston 4 mhna me megalh xara alla kai fovo!!stis 18/12 exoyme thn b epipedou!!elpizw pws ayti ti fora ola tha einai kala kai meta tharxisw na zw me apolyti xara ayto pou mou sumvainei!!eyxomai se oles tis manoules na xaironte ta eggoudia tous stis egkyoyles me to kalo na erthoun ta ninakia mas kai stis mellouses kales prosptheies kai syntoma na erthei ayto pou toso laxtarame oles!!sas eyxaristw poly kai pali kai eyxomai na sas lew mono eyxarista apodw kai pera....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου γλυκο και ομορφοκοιλουμπουτσικο :)))). Ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα και θα ηρεμησεις για να μπορεσεις να χαρεις το θειο δωρο που κουβαλας στα σπλαχνα σου :D:D:D

ΚΑνε την προσευχουλα σου και ολα θα ειναι τελεια στην εξεταση. Στις 15 Δεκεμβριου γιορταζει ο Αγιος Ελευθεριος που βοηθαει ολες τις εγκυουλες. Αναψε εκεινη τη μερα ενα κερακι στη χαρη Του και θα ηρεμησεις γιατι θα ειναι συνοδοιπορος σου μεχρινα γεννησεις. Εγω μετα την αποβολη μου καθε χρονο αναβω μια λαμπαδα στη χαρη του γιατι με βοηθησε πολυ ψυχολογικα και καταφερα να αποκτησω τους 2 μου θησαυρους :P:P:P:P

Σε σκεφτομαστε ολες πολυ γλυκα και περιμενουμε να μας ανακοινωσεις τα νεα σας απο την Β' Επιπεδου, που θα ειναι σουπεεεεερρρρρ!!!!

Σε φιλω πολυ πολυ γλυκα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα μου μη φοβάσαι και θα πανε ολα καλα.σιγουρα θα έχεις άγχος και είναι λογικό μετα απο αυτο που περασες.η Παναγία θα σε βοηθήσει.να σαι σίγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου, όλα θα πάνε καλά!! Να είσαι αισιόδοξη και να έχεις πίστη!! Love you!! Ο Νώντας σου στέλνει τα φιλιά του!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενιτσα μου για ολες μας ολα να ειναι τελεια με τα νινακια μασ!!!καλα τα φιλια του νωντα με αναστησαν!!ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

οτι και να πω ειναι λιγο.....σου ευχομαι απο καρδιας σαν μανα πιστη, υπομονη και ηρεμια....ολα θα πανε καλα αυτην την φορα.....φιλικα ευα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασαι καλα ευακι μου..ειπαμε κοιταμε μπροστα και περιμενουμε τον κυριο μπεμπη να μας χαρισει χαμογελα ευτηχιας!!!δεν ξεχναμε ποτε απλα προχωραμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κοριτσακι μου,λυπαμαι για την κατασταση στην οποια βρεθηκατε...Ειναι σκληρο και απανθρωπο το καταλαβαινω.... Να ειστε σιγουροι πως ολα θα πανε καλα την επομενη φορα.Κουραγιο και παλι κουραγιο,αυτο ειναι που χρειαζεσαι πιο πολυ απο ολα.Με τον καιρο θα ελαφρυνει ο πονος και ο ερχομος ενος μπεμπε θα ειναι το καλυτερο δωρο.... Σε καταλαβαινω κουκλα μου...Να προσεχεις τον εαυτο σου! =((

Φιλικά Κέλλυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσικα μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες..να σας ενημερωσω οτι απο μερα σε μερα περιμενω τον δευτερο μπεμπουλη μου και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα μιας και ο μικρος μας αγγελος θα τον προσεχει απο κει ψηλα..σας ευχαριστω και παλι πολυ και ευχομαι τα καλυτερα για ολες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο χριστινακι να μας πεις σύντομα τα ευχάριστα νεα και την εμπειρια σου που θα κρατήσεις αγκαλιτσα τον γλυκό σου μπεμπουλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασαι καλα κατερινακι μου περιμενουμε υπομονετικα να το παρει αποφαση να σκασει μυτη ο κυριος μπεμπης!!!θα σας ενημερωσω εννοειτε κοπελα μου!!φιλακια πολλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σας κάνω και update απ' την ειδικό γονιμότητας Είμαστε πλέον 22η μέρα του κύκλου και 2 ΜΤΩ, ενώ η σαλπιγγογραφια έγινε την 10η μέρα. Μου εξήγησε λίγο τα αποτελέσματα της σαλπιγγογραφιας (τίποτα καινούργιο βασικά που δε μου είχε πει η γυναικολόγος που την έκανε) και, ενώ περίμενα ότι θα μας πει αφού όλες οι εξετάσεις και των δύο είναι αρκετές καλές να συνεχίσουμε κάποιους κύκλους ακόμα και μετά βλέπουμε, αντιθέτως την βρήκα αρκετά μάχιμη! 😅 Θέλει να με δει την επόμενη Δευτέρα που θα είμαι 28η μέρα για να παρακολουθήσουμε τον κύκλο με υπερήχο και να αποφασίσει πότε θα ξεκινήσουμε τη διέγερση των ωοθηκών. Πρότεινε να πάρω αγωγή με FSH και θα παρακολουθήσουμε τον επόμενο κύκλο στάδιο -σταδιο για να μας πει ποτέ να έχουμε επαφές. Μου ήρθε λίγο κάπως πιο σύντομα απ' ότι περίμενα να είμαι ειλικρινής, αλλά πάμε δυναμικά! Τώρα με προβληματίζει - κι αν έχουμε καταφέρει σύλληψη; Θα φανεί λέτε στον υπέρηχο; Θα μαι μόλις 8η ΜΤΩ... Επίσης τι να περιμένω απ' αυτή την αγωγή; @Mpourmpoulo νομίζω εσύ είχες κάνει πριν την σπερματεγχυση, σωστά;
    • Αχ βρε κορίτσια, το χω ξαναπεί και θα το ξαναπώ: δε σας γνωρίζω προσωπικά, αλλά είστε οι καλύτερες!! ❤️ Είμαι πολύ ευγνώμων γι αυτήν την παρέα που έχουμε εδώ και αλληλο-υποστηριζομαστε ✨ @Elli13 κι εμείς είχαμε μια απώλεια πέρυσι (παλινδρομησε 10εβ4ημ και ταλαιπωρήθηκα με πρόκληση αποβολης που δεν έπιασε με τη μία, οπότε ξανά-μανα τα χαπια...) και δυστυχώς, σε συνδυασμό με την αναμονή, κάποιες φορές σκέφτομαι κι εγώ "τι κι αν...", το οποίο δε βοηθάει καθόλου! Οπότε βλέποντας περιπτώσεις σαν τις δικές σας εδώ, είτε που προσπαθείτε αρκετό καιρό και τα καταφέρατε, είτε έγινε το θαύμα μετά από απώλεια(-ες), μου δίνουν όχι μόνο κουράγιο αλλά και πίστη ότι θα τα καταφέρουμε κι εμείς με το σύντροφό μου ❤️ 
    • Ωχ βρε κορίτσι μου τι γκαντεμιά είναι αυτήν τουλάχιστον το αμαξι είναι μόνο ζημιές αλλά και πάλι μια στεναχώρια σε πιάνει είναι λογικό ελπίζω να μην χτύπησε ούτε η άλλη κοπέλα.. αχ και εμένα πριν 2 βδομαδες παιθανε και η δικιά μου γατούλα 😕  Τουλάχιστον με το λαπτοπ τρίτο σε τίποτα αλλο δεν θα συμβεί τώρα 😊 περιμένουμε τα νέα σου από τα γιατρό ήρθε ώρα να μάθεις το φύλο επλιζω μόνο αν έχει καλή θέση να το δει καθαρά 😊 Να σας ζήσει ο ανήψιος καλοφωτιστος να είναι γέρος και ευτυχισμένος   Και εγω άρχισα να το νιωθω αλλά όχι συνέχεια συνήθως μόνο όταν ξαπλώνω στο κρεβατι καταλαβαίνω καμία ελαφριά κλωτσιά 😂 
    • Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!
    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...