Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερχοντε τα φθινοπωρινοχειμωνιατικα μωρακια 2012!!!!!!


Recommended Posts

εδω ειναι το καινουριο μας ποστακι να ενωθουμε δυο ομαδουλες να τα λεμε!!!!!!!!

οσες θελουν μπορουν να ξανα συστηθουν!!!

εγω ειμαι η σουλα απο ορεστιαδα εχω μια κορουλα 11 μηνων που μας εχει ξετρελανει κ περιμενουμε με αγωνια κ αγαπη την αδερφουλα της!!!!

πητ 16/9/2012 αλλα λογο καισαρικης θα ερθει λιγο νωριτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπέρα!! Εγώ είμαι η Έλενα,έχω έναν αγοραρο αντάρτη 10 μηνών :D και περίπου στις 11 Σεπτέμβρη (λόγω καισαρικής κ εμείς νωρίτερα) θα έχουμε και ένα κοριτσάκι!!! :ymparty: ΄

Άντε να μαζευτούμε να τα λέμε κ εδώ!!

Συμπεθερούλα φιλάκια πολλά κ καλορίζικο το πόστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααααααααα αλλαξαμε και θα τα λεμε τωρα απο δω ωραια λοιπον αντε να δουμε θα μαζευτουμε παλι γιατι το χαμε χασει λιγο .......................................

γεια σου σουλαααααααααααααααααα μου για σου ελενα...................

γεια και απο μεναααααααα εγω ειμαι η αγγελικη απο αθηνα και εχω 2 πανεμορφα αστερακια τον γιαννη 3,3 χρ και τον ηλια-αριστοτελη 1,3 χρ χα χα χα χα χα 2 χρονακια διαφορα ιδια μερα γεννημενοι και οι 2 αλλα 2 διαφορετικα τελειως παιδια χα χα χα χα χα χα χα χα και τωρα με το καλο τον αυγουστο περιμενουμε το νεο μας μωρακι -ακομα δεν εχω δει τι ειναι ζηλευω σουλα και ελενη που ειδατε οτι εχετε κοριτσακια και μαλιστα απο τοσο νωρις αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ-μεχρι τελος αυγουστου εχουμε πητ αλλα λογω καισαρικης 15-20 του μηνα θα εχει ερθει μεσα στο κατακαλοκαιροοοοοοοοοοοοοοοοο πω πω και δεν μπορω την ζεστη με τιποτααααααααααααααα απο τωρα ζεστενομαι και λυπαμαι τον αντρουλη μου που θελει να σκεπαζεται και γω οχι σε λιγο καιρο να δειτε επιδομα θα του δινω γιατι θα του λεω να αναβει τα κλιματιστικαααααααααααααααααα χα χα χα χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα!! ειμαι η σοφια και εχω κι εγω εναν αντρακλα που μολις πριν λιγες μερες εσβησε το πρωτο του κερακι! :D:D περιμενουμε το αδερφακι του κι εμεις αν και ακομα δεν ξερουμε τι ειναι! :? οχι οτι μας πολυενδιαφερει βεβαια, γερο να ναι πανω απ ολα, αλλα βλεπω και οι 2 σας ως τωρα εχετε μαθει, ακομα και η ελενα που εχουμε και 1 βδομαδα διαφορα! ;) αυριο εχω υπερηχο, ανυπομονω τρελα να δουμε οτι ολαπανε καλα και να αρχισω να κανω πλεον και σχεδια με χρωμα... γαλαζιο η ροζ... αρκει να εχω χρωμα!!... :YMHUG::YMHUG:

αυριο λοιπον ελπιζω να κατσει βολικα το μπεμπε και το μεσημερακι να σας εχω νεα! πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφια μου καλησπερα να χαιρεσαι και συ τον γιο σου αυριο να φανταστω οτι εχεις την αυχενικη?ευχομαι να δεις το μωρακι σου αλλα κυριως να ειναι γερο και καλα και οπως λες να μαθεις αν τα ονειρακια απο δω και περα θα ναι γαλαζια και παλι η θα γινουν ροζ αχχχχχχχχχχχχχχχ εγω στον γυναικολογο μου θα παω να με δει να παρω και τις εξετασεις μου να τις δει και αυτες και να δουμε ποτε θα κανω την β επιπεδου

για να δουμε αυριο ισως εχουμε και οι 2 νεα για το αν τα μωρακια μας θα ειναι ροζ η γαλαζια.........χι χι χι χι χι χι για να ονειρευομαστε με στοχο οπως οι 2 αλλες ζουζουνες

μονο εγω εχω αργησει να το δω χα χα χα χα χα δεν παω και συνεχεια στον γιατρο αλλα και στην αυχενικη δεν μου ειπαν τωρα αυριο στον γυναικολογο μου το μηχανημε που εχει ειναι λιγο απο τον καιρο του πολεμου αλλα θα το παλεψουμεεεεεεε για να δουμεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλορίζικο κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σούλα και Έλενα (συμπεθέρες) πώς τα καταφέρατε και πάλι θα γράφετε στο ίδιο ποστ??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλά βρε, χάθηκε να μείνετε λίγο νωρίτερα να είμαστε παρέα (ή εγώ λίγο αργότερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

με το καλό και πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααα....

να χαιρεστε τα παιδακια σας...!!!

πητ 4/11/12 και θα ειναι το πρωτο μου μωρακι...δυστυχως εχω στο ενεργητικο μου μια αποβολη και ειμαι λιγο περιεργα μεχρι να περασει το 1ο τριμηνο.αυριο εχω ραντεβου για τον δευτερο υπερηχο και θελω να δω οτι ολα πανε καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γκαστρουλες μου!!!!!

ιωαννα μου να εισαι θετικη μονο θετικες σκεψεις θελουμε!!!!εγινε μια φορα δεν σημαινει οτι θα ξανα γινει θα περασει γρηγορα το πρωτο τριμηνο θα περασουν κ τα αλλα κ ποτε θα κρατας το μωρο σου αγκαλια χαμπαρι δεν θα παρεις!!!!!

σαμανθακι εγω κ η ελενα παμε πακετο :lol::lol::lol: συνενοημενες ειμασταν βρε :lol::lol::lol: αγγελικη κ η σαμανθα κοριτσακι περιμενει πολλα κοριτσια βρε κοριτσια :lol::lol::lol: για να δουμε κ οι υπολοιπες γκαστρουλες τι κρυβουν στην κοιλιτσα!!!!!!

ειπαμε μωρε να γινουμε ενα αφου ολες πανω κατω την ιδια εποχη γενναμε θυμαμαι στις απιστευτες φατσουλες ειχαμε ξεκινησει μια μεγαλη ομαδα απο την αρχη της εγκυμοσυνης κ ως που να χρονισουν τα μωρα μας μειναμε λιγες....

για να δουμε αυριο σοφουκι κ αγγελικη τι νεα εετε να μας φερετε απο τον γιατρο!!!!καμμια αλλη για υπερυχο???

συμπεθερουλα μου ετσι παμε γερα με ανεβασμενη ψυχολογια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συν-γκαστρούλες καλημέρα και από μένα. Είμαι και εγώ Αγγελική γι'αυτό και Anji από Θεσσαλονίκη. Αύριο μπαίνω στην 10η εβδομάδα εγκυμοσύνης και στον τρίτο μήνα επίσης!!!!!!!!!! Η επιτυχία μου οφείλεται σε εξωσωματική και έχω μεγάλη αγωνία μια που είναι και το πρώτο μου......

Μέχρι τώρα όλα δείχνουν καλά, ενώ η αυχενική μου έχει προγραμματιστεί για 5-10 Απριλίου. την Τρίτη θα πάω για επόμενο υπέρηχο.Είναι μοναδικό το συναίσθημα και ακόμη προσπαθώ να το συνειδητοποιήσω........

καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rapanaki σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Και εσύ με το καλό!!

Τα κουκλάκια (διδυμάκια???) που βλέπω στην φωτογραφία είναι δικά σου? Πόσο είναι? Να σου ζήσουν!!

Τώρα τι περιμένετε?

Εμείς Σούλα δεν έχουμε ιδέα τι περιμένουμε :lol::lol::lol::lol::lol: εγώ το έχω δέσει ότι είναι κορίτσι και ο άντρας μου ότι είναι αγόρι :D:D:D:D:D Θα είναι έκπληξη!!!!!!!!!!! χαχα

σας φιλώωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκοκιλιτσες και απο εμενα ονομαζομε μαρια και εχω μια πριγκηπισσα 22 μηνων που

ειναι σε φαση απο οπου περναμε τα γκρεμιζουμε ολα και η μαμα απο πισω να τρεχει σαν βεγγος :lol::lol::lol: περιμενω το δευτερο μωρακι μου μεχρι τις 15 σεπτεμβρη.φυλο ακομα δεν

καταφεραμε να δουμε ειναι εκπληξη ελπιζω τον επομενο μηνα να μας κανει την χαρη να το δουμε..

ευχομε σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με γερα μωρακια!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες σαμανθα ποσο αυθορμητα εγραψα οτι εχεις κοριτσακι??? :lol::lol::lol::lol:

καλε ξεχασα πως εσεις δεν θελετε να μαθετε φυλο :lol::lol::lol: αλλα μολις σε σκεφτομε κοριτσι μου βγαινει τι να κανω :lol::lol::lol::lol: σε εχω για κοριτσομανα!!!!!αντε να γινουμε τρεις :lol::lol::lol:

γεια σας αγγελικη κ μαρακι!!!!!ξανα :lol::lol::lol: με το καλο αγγελικη το μωρακι σου!!

κ εσυ μαρακι να χαιρεσε την κουκλιτσα σου ασε κ εμεις στην ιδια φαση ειμαστε ταρζανακι η ελενα κ ειναι μονο 11 μηνων θα γινει ενα ζιζανιο αυτη θα τρεχουμε κ δεν θα φτανουμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες και μελλουσες μανουλες...με λενε Ηρώ και μετα απο προσπαθειες 7-8 μηνων τα καταφερα και εγω...αν ολα πανε καλα (το ευχομαι για ολες μας) καπου στο Νοεμβριο θα ολοκληρωθει και για μας το μαγικο ταξιδι και θα αρχησει ο μαγικος-υπεροχος γολγοθας...εχω ραντεβου με την γιατρο μου στις 30 του μηνος, αν και μου ειπε επειδη ποναω πολυ αν συνεχισουν οι πονοι, ή δεν μπορω να ανεκτω τους πονους να παω να μου δωσει κανενα παυσιπονο για τις συσπασεις της μητρας...τον Δεκεμβριο πηγαινε κατι να ξεκινησει (χαμηλη χοριακη ομως) και δεν προχωρησε...αδιαθετησα....βεβαια το ειχα παρει και λιγο στο "χαβαλε", δηλαδη σηκωνα βαρυ, δουλειες χοντρες, εβγαζα τον σκυλο και με τραβαγε κτλ...τωρα ειμαι πολυ προσεκτικη (οχι βεβαια υπερβολικη και μη μου απτου)...οπως καταλαβαινεται ειμαι λιγο αγχωδης και πρωταρα...θα σας τρελλανω σε κουφες ερωτησεις και αποριες...μην με παρεξηγειτε ομως, και αν σας σπασω τα νευρα εχετε ολο το θαρρος να μου τα χωσετε να συνελθω...

συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα...

ευχομαι σε ολες μας τα καλυτερα...υγεια και τελειομηνες εγκυμοσυνες...

φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι θελεις να το ρωτας οσο χαζο κ αν σου φαινετε για αυτο αλλωστε ειναι οι ομαδες αν ηταν θα τα λεγαμε κ με τις κολλητες μας!!!

σμουτς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα κοριτσια!!!

κ εμενα θα ειναι το πρωτο μου μωρακι κ οπως η Ιωαννα εχω την ιδια αγωνια...

εχω σκασει κιολας εδω κ 1 μηνα που δεν εχω παει στη γιατρο κ δεν ξερω τι γινεται...ειχα παει να με δει 2 μηνων κ τωρα τη Δευτερα που θα ξαναπαω θα ειμαι ηδη 3ων....τουλαχιστον εγω νιωθω καλα κ ελπιζω κ το νινακι μεσα μου να ειναι το ιδιο καλα...

γενικα η συγκεκριμενη γιατρος εχει την πρακτικη να βλεπει τις εγκυουλες μια φορα τον μηνα. δεν χρειαζεται λεει πιο συχνα :?

εσεις κοριτσια καθε ποτε εχετε επισκεψη στο γιατρο σας?

ευχομαι καλη αρχη στο ποστακι μας με ομορφες κ χαρουμενες ανακοινωσεις :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλομεσημεριζωωωωωωωωωωω :D:D

τελικα μετα απο την ανακατοσουρα ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Καλωριζικο το ποστακι μας να μας φερει υγιει μωρακιαα! εφτιαξα την λιστουλα με οσες γραψατε την ΠΗΤ σας, περιμενω και τις υπολοιπες! θα την κοτσαρω στην υπογραφη μου να την βλεπερεεεε [smilie=evil5.gif]

Ειμαι η Μαρια να ξανασυστηθω, περιμενουμε το τοσο αναπαντεχο σπορακι μας λογικα μεσ Νοεμβριου! Εχω ηδη 3 παιδακια τον Νικητα, την Κατερινουλα, και τον μπεμπη μας που θα τον πουμε Παρη (και μεταξυ μας αυτη η βαφτιση πρεπει να μπει στο προγραμμα καποια στιγμη :lol::lol::lol::lol: )

Θα χαρω παρα πολυ να τα λεμε, περιμενω ημερομηνιουλες για να σας βαλω στην λιστααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωω μαρακι μου αρεσει πολυ που εβαλες την λιστα κατα μηνα κ κατα χρωμα σε οσες ξερουν το φυλο πολυ καλη σκεψη!!!ετσι θα ξερουμε σε καθε μηνα τι γεννητουρια περιμενουμε :D:D:D

ρε συ πολυ μικρο το μωρακι σου!!!κ πας τοσο γρηγορα για το τεταρτο!!!!μπραβο!!!!

για πες πως ηρθε το αναπαντεχο σπορακι σου κ σε εμας που δεν ξερουμε!!!

δημητρουλα εμενα με παρακολουθη ο γιατρος του νοσοκομειου που θα γεννησω το πρωτο τριμηνο πηγαινα ανα δυο εβδομαδες κ τωρα που μπηκα στο δευτερο μια φορα τον μηνα..

στην κορη μου το επαιζα διπορτο πηγαινα μια στο νοσοκομειο στον γιατρο μου κ μια εξω σε αλλο γυναικολογο τοτε μας περισσευαν ομως 20 ευρουλακια για εξτρα υπερυχο τωρα ειμαστε ταπι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ιωαννα μου με το καλο να ερθει τον νοεμβριο το μωρακι σου το πρωτο ολα καλα θα πανε να σκεφτεσαι θετικαααααα

συνονοματη αγγελικη με το καλο να δεις το μωρακι σου ενα ειναι????? γιατι συνηθως στις εξωσωματικες απο οτι εχω ακουσει μπορουν να γονιμοποιηθουν περ απο ενα αυγουλακια κανω λαθος?????

σαμανθα μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τα παιδια μου δικα μου ειναι αυτα τα αστερακια χα χα χα χα χα χα χα δεν ξερετε ακομα τι θα ειναι το μωρακι σας?????????

ουτε και μεις ακομαααααααααααααααααααααααα ξερουμεεεεεε

μαρια καλησπερα και σε σενα να χαιρεσαι την κορουλα σου και με το καλο να ερθει και το νεο μελος στην οικογενεια σας

ηρω μου καλησπερα και σε σενα και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσααααααα οτι θες να μας ρωτας οσο κουφο και να σου ακουγεται μπορει να ειναι το πιο λογικοοοοοοοοοοο

δημητρα μου με το καλο και συ να φερεις στον κοσμο ενα υγειεστατο μωρακι ετσι συνηθως παει 1 φορα το μηνα και προς το τελος μπορεις να σε δει λιγο πιο συχναααααααααααααααααααααα

μαρια μου εχεις ηδη τρια παιδακια???????πω πω και ελεγα οτι εγω εδω μεσα ειμαι με τα πιο πολλα χα χα χα χα χα χα χα χα για πες πως ειναι?να παιρνω μια γευσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

τα δικα μου νεααααααααα οι εξετασεις ολα οκ ο σιδηρος ειναι χαμηλος αλλα ενταξει το ηξερα αυτο το ζαχαρο ειναι αρκετα χαμηλο και για την ωρα καμπυλη δεν με βαζει να κανω χα χα χα χα χα χα χα χα χα

οσο για το αν ειδαμε το μωρακι μας ???????ΟΧΙ δηλ το ειδαμε μια χαρα ειναι πιπιλουσε και το χερακι αλλα ειπε να κανει γυμναστικες επιδειξεις και ειπε να τεντωσει τα χερακια μεχρι τα ποδαρακι και ετσι δεν ειδαμε τιποταααααααα βεβαια απο την αλλη δεν εξειχε και κατι και ετσι ακομα ελλπιζωωωωωωωωω σε κατι ροζ θα δουμεεεεεεε τωρα β επιπεδου εχω γυρω στις 15 απριλιου εκει πια θα ξερουμε αλλα θα σκασω μεχρι τοτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy σουλα σε λενε ναιι? καλα θυμαμαιι?! Λοιπον σουλα, δεν ειχαμε σκοπο να κανουμε και τεταρτο παιδακι, δεν ηταν ουτε στα πιο μακρινα μας σχεδια η ιδεα αυτη! αλλά καποιος αλλος αποφασισε :) Στις 10 του μηνος ηταν να μου ερθει η περιοδος, και ολη την προηγουμενη βδομαδα εκανα 3 εμετους, και ημουν ψιλοχαλια, υποψιαστηκαμε οτι θα ειναι καμια ιωση, αλλα με 2 μερες καθυστερηση εκανα τεστ, και βγηκε θετικο 8-)

Τα συναισθηματα ηταν τοσο αναμεικτα, μα τοσο περιεργα! δεν ηξερα να χαρω (?), να τρελαθω? δεν ηξερα, μου ηρθε πολυ ξαφνικο! Μην σας τα πολυλεω η χοριακη μας το επιβεβαιωσε σημερα θα παω στον γιατρο! :)

ευτυχως που ο αντρας μου ηταν θετικος, γιατι αμα τον ειχα απεναντι οσο αναφορα την εγκυμοσυνη, δεν ξερω τι θα εκανα, η μαμα μου το πηρε και εκεινη εξισου καλα, ειπε θα μας βοηθησει σε ο,τι χρειαστουε!

Τωρα ελπιζουμε σε ενα υγιες μωρο :D

Αγγελικη (ραπανακι) με το καλο το 3ο σας νινι! κοιταε εμενα ο μεγαλος παει 2α δημοτικου οποτε ειναι αρκετα ανεξαρτητος, δεν χρειαζεται να τον ταιζω να τον ντυνω, ειναι αρκετα αυτονομος, μονο μπανιο τον κανω! Στα μαθηματα πολλες φορες με θελει διπλα του αλλα ειναι συνηθως τα μεσημερια που κοιμουνται τα μικρα! Το κατερινακι μου, ειναι ξερεις στην ηλικια των 2+ που ειναι σε μια αφασια, ακανονιστη τελειως, ποτε θελει το ενα ποτε το αλλο, ειναι πολυ δραστηρια σε σχεση με τα αγορια, και πειραχτηρι! ο μικρος απολαμβανει τους υπνους του, ειναι γενικα πολυ ησυχο μωρο, εχουμε αρχισει τωρα και φρουτοκρεμα και τρελενεται :D:D:D:D

Αμα εχεις θεληση και λιγη υπομονονη, μια χαρα θα τα καταφερεις ε 3 ζουζουνια ειμαι πολυ σιγουρη :D

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το μωρο αγγελικη θα μας σκασει....πολυ ντροπαλο σας βγηκε!!!!!αντε να δουμε στην β επιπεδου δεν μπορει κατι θα φανει!!!!

εγω απορω πως η σαμανθα μας αντεχει να μην ρωταει τι φυλο ειναι...εγω θα ειχα σκασει!!!

ειχαμε πει με τον αντρα μου να το αφησουμε εκπληξη για την γεννα αλλα αλλαξαμε γνωμη στο δευτερολεπτο ειμαστε περιεργοι :lol::lol::lol:

μαρακι ναι καλα θυμασε σουλα με λενε απο αθανασια :D 4 παιδακια χαρα στο κουραγιο σου παντως!!!πιστευω θα ειναι κουραστικο αλλα κ απο την αλλη ειναι μεγαλη ευτυχεια μακαρι να ειχα κ εγω τοσα παιδακια...λεμε ομως να σταματησουμε στα δυο κ λογω χωρου κ λογο οικονομικων βεβαια ποτε μην λες ποτε ποιος ξερει...

ο αντρας μου παντως οταν ειδε το δευτερο τεστ εμεινε :shock: μου λεει λεγε ρε δικο σου ειναι???οχι του λεω εβαλα μια γκαστρωμενη να το κατουρησει για να σου κανω πλακα :lol:

ηταν λιγο περιεργη η φαση στην αρχη θελαμε δευτερο μωρο αλλα δεν περιμεναμε να ερθει τοσο γρηγορα συγκεκριμενα τον δεκεμβρη ηταν εδω η μαμα μου κ βρεθηκαμε :oops: ολο κ ολο 4 φορες ουτε ειδα αν ειμαι σε γονιμες ουτε τιποτα απλα ηρθε κ μακαρι να ερθει ενα μωρακι τοσο γρηγορα σε ολες τις γυναικες που το θελουν...

αγγελικη νουμερο δυο λες να εχεις τελικα δυο νινακια???πω πω φανταζεσε???!!!!!!

περιμενουμε νεα σημερα απο τους υπερυχους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΥΡΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ειδαμε σακοοοο [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] και κουκιδιτσα, αμεεεε αμεεε [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

μου εγραψε φυσικα και τις εξετασεις του προγεννετικου, τι χαραα :sick::sick: [smilie=banghead.gif]

Τελως παντων καρδουλα δεν ακουσαμε θα παω σε μιαμιση βδομαδα ξαναααα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Marie ...αχ φανταζομαι την χαρα σου και τα συναισθηματα σου...και εγω ευχομαι την άλλη Παρασκευη που θα παω να με εξετασει ολα να ειναι οκ...πολυ αγχος...καλε τι ειναι αυτο?

ο προγεννετικος ελεγχος δηλαδη τι εξετασεις ειναι ? (τι περιλαμβανει?), γιατι εγω πριν 2 μηνες μου ειχε γραψει καποιες εξετασεις αιματος να κανω...ειναι ιδιες?

και να σας ρωτησω και κατι αλλο? αυγο τρωω μονο τηγανητο μελατο...μου ειπαν οτι τωρα κομμενο αυτο και μονο σφιχτο (μπλιαχ) αν θελω :? !!!!

ισχυει? ή ο καθενας μου λεει το μακρυ και το κοντο του?

οκ καποια βασικα τα ξερω και τα διαβασα κι΄ολας...πχ τα ωμα θαλασσινα (οπως κυδωνια, γυαλιστερες ) που τρελενομαι και τα τρωγα δεκα δεκα κομμενα...αλλα βρε κοριτσια και το αυγο το μελατο?δεν ειπαμε να ειναι αψητο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο marie !!!! Συγχαρητήρια!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty:

άλλωστε είναι νωρίς για την καρδούλα! θα την δεις στην ώρα της!!!!!

Εγώ πάλι κορίτσια έχω ένα νινάκι....μακάρι να ήταν δύο.....γιατί η όλη διαδικασία δεν ξεκίνησε με τους καλύτερους οιωνούς, αφού καταλήξαμε να εμφυτεύσουμε μόνο ένα καλό γονιμοποιημένο ωάριο!!!!!Όμως από την αρχή πίστευα πως αν θέλει να "κάτσει"...αρκεί και ένα...ε, και έκατσε......Όλα σούπερ!!!!!Είμαι πολύ ευτυχισμένη και καμία οικονομική κρίση δεν με νοιάζει.......μόνο να πάνε όλα καλά! :ympray::ympray::ympray:

Σήμερα μπήκα αισίως και στον τρίτο μήνα εγκυμοσύνης....... :P:P:P:P

IRO, ισχύει και για το αυγό λόγω σαλμονέλας! Ακόμη και το αυγολέμονο που γίνεται με ωμό αυγό μου είπαν να το αποφεύγω.... Και μένα μελάτο μου αρέσει το αυγουλάκι, αλλά για το νινί τα πάντα!!!!!!!

Επίσης προσοχή και στις ωμές σαλάτες(λόγω τοξοπλάσματος).....ο γιατρός μου είπε να αποφεύγω να τρώω σε εστιατόρια ωμές σαλάτες,ενώ στο σπίτι αφού τις πλύνω πολύ-πολύ καλά να τις περάσω μετά και με ξύδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...