Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

Συμπεθέρα εγκυμονούσα :ymapplause::ymapplause::-bd μπράβο πολύ χάρηκα, όλα μια χαρά :D:x

Τόνια αν θα αλλάξεις πόστο θα έχεις περισσότερα χρήματα? αν ναι, τότε σκέψου το, αν όχι τότε ίσως και να είναι καλύτερα (για τα παιδιά σου) εκεί που είσαι τώρα!!! :!:

εσύ ξέρεις καλύτερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ένα ΑΝΕΚΔΟΤΟ στα αγγλικά:

A senior citizen drove his brand new convertible out of the

showroom. Taking off down the road, he floored it to 80 mph,

enjoying the wind blowing through what little hair he had left.

"Amazing," he thought as he flew along the road, pushing the pedal even harder.

Looking in his rear view mirror, he saw a police car behind him,

lights flashing and siren blaring.

He floored it to 100 mph, then 110, then 120. Suddenly he thought,

"What am I doing? I'm too old for this shit," and pulled over to await

the copper's arrival.

Pulling in behind him, the copper walked up to the convertable, looked

at his watch and said, "Sir, my shift ends in 30 minutes. Today is

Friday. If you can give me a reason for speeding that I've never

heard before, I'll let you go."

The old gentleman paused and said, "Years ago, my wife ran off

with a traffic cop. I thought you were bringing her back."

"Have a good weekend, sir," replied the copper.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι καλε Θεσσαλονικη μενει η Χρυσα!!!!!! 8-}8-}:lol::lol:

Στην αρχη μου ειχε κολλησει οτι ηΧρυσα ειναι Αθηνα και η Παναγιωτα Θεσσαλονικη και φαινεται το υποσυνειδητο μου ακομη κολλημενο ειναι!!! :lol::lol:

Τι διαβασες στο νετ Χρυσακι και τα πηρες;;;;

Αργυ ισως παιρνω λιγα περισσοτερα χρηματα,αλλα οχι τιποτα σπουδαιο μη φανταστεις...απλως ειναι πιο νθρωπινες οι συνθηκες εργασιας και πιο ενδιαφερον...γιατι αν αναλαβω το τμημα του παιδικου,θα μπω σε μια ταξη με 22 μωρα απο 12 μηνων μεχρι 2,5 χρονων οπου ειναι τα ερμα σα τα προβατα και γινεται της πουτανας!!!ασε την τρομερη ευθυνη...μονο το 2,5χρονο να δωσει μια στο μωρο που μολις ξεκινησε να περπαταει και να το κατασβολωσει φτανει!!!! :?

Αφρο εσυ καταλαβαινεις ακριβως τους ενδιασμους μου με τη μανα μου...κι εγω νομιζω θα το μετανιωσω αν το κανω... Κριμα ομως ρε γαμωτο να χασω τετοια θεση...:(:(:(

Αργυ οχι οτι δε κατεχω το αγγλικο B-) αλλα χρειαζεται να καταβαλω περισσοτερη φαια ουσια για να το "πιασω" και αδυνατω αυτη τη στιγμη!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaaaaaaaaa

τι κανετε?

βικυ δε ξες ποοοοσο χαρηκα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μαρκελιτσα χρονια πολλα..μεγαλη να γινεις με ασπρα μαλλια :mrgreen:

κ να μη τιρανας τη μαμα :D

ερη τα χρονια μου πολλα κοριτσαρα..να χαιρεσαι το κωστη :D

γωγω μιλαμε πεθανα στο γελιο :lol::lol::lol::lol: μιλαμε σε παω με 10000

τονια δε ξερω τι να σε πω :roll: γτ ξερω τι δυσκολο ειναι το ποστο σου :roll::roll:

να μη λεω μονο τα κακα του παντελη..

χθες κοιμηθηκε 10 κ ξυπνησε 9,30

ΑΛΛΑΑΑΑ

ολο το βραδυ σε καποια φαση ηταν ανυσηχος..βαζω θερμομετρο ειχε 37,7 :shock:

κ ετσι ξυπνησαμε 9,30

κ τωρα ξανα κοιμαται αλλα τρεις κλιγο ξυπναει..

βενι τι σκατα να κανουμε?να ερθουμε η οχι?τωρα εχει38,2..δε εχει κανα συμπτωμα..μονο πυρετο :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

ο θοδωρης ακομα ξυπνιος στο κρεβατι ειναι :o

σημερα τι με ειπε?με ειπε οτι πηγαν σε αλλο σχολειο-οπου εννουσε μαλλον αλλη ταξη-κ ειδαν μυκι μαους :o:o:o κ ντιβιντι :o:o:o:o:o:o

θα ρωτησω τη δασκαλα..στανταρ αληθεια λεει

δε μου αρεσε να πω τη αληθεια. :roll::roll:

κ μετα τον βαζω να φαει κ βλεπω το χρι του το χει βαλει κοντα στο προσωπο σα να σημαδευει κ σχηματιζει εμ το χερι του ενα πιστολι κ κανει πιουυυ πιουυυυ :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια :lol::lol::lol::lol: είναι απλά αγγλικά ρε συ ;)

και κάτι άλλο που μόλις διάβασα στα ελληνικά:

"Πρόκειται για μια έναν διάλογο που κυκλοφορεί σήμερα σε Facebook και Twitter και έχει...προκαλέσει πραγματικό χαμό, με εκατοντάδες retweets και πολλούς χρήστες να την βάζουν στο status τους ή να την κοινοποιούν στο Facebook...

Και... όλα τα λεφτά είναι φυσικά η τελευταία, αφοπλιστική ατάκα:

‎''- Τι κάνεις μωρό μου;

- Σπίτι είμαι και σε σκέφτομαι, εσύ αγάπη μου;

- Είμαι στα μπουζούκια και κάθομαι ακριβώς πίσω σου...''

Μπορεί να μοιάζει με ανέκδοτο, ωστόσο δεν έχει γίνει γνωστό αν πρόκειται για φανταστικό ή πραγματικό διάλογο... "

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πινω καφεδακι στα γρηγορα και μετα ...κανω μπανιο εγω η το μωρο μετα ενα απο τα δυο μας :lol:

φτιαχνω τα μπαγκαζια για γιατρο-παναγιωτα ,ξυπναω τον Μ τον κανω μπανιο και αυτον στεγνωνω μαλλι φτιαχνωμαι και μετα ξυπναω τον Κ να φυγουμε ...ολα αυτα μεχρι στις 5.30 !!!

τονια σκεψου αυτο ,οι θεσεις θα ξανα ερθουν τα παιδια σοθ μια φορα θα μεγαλσουνν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να σου πω και κατι ακομα τονια ....εγω πιστευω οτι σου παει καλυτερα να εισαι με μικρα ,εχεις να δωσεις πολλα και σε αυτα και στους γονεις τους και σε εσενα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και για τα 2!!!!! κατεβαλα μεγαλη προσπαθεια και το διαβασα και το αγγλικο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο εχεις δικιο... :roll:

Καλε κουραστηκα και μονο που τα εγραψες!!!!κανω κι εγω κατι τετοια σπριντ,αλλα οταν ειναι για να περασεις καλα δε σε νοιαζει και τοσο! ;);)

Θουλακι αρρωστηκε ο Παντελακος;;;;;πουλακι μου!!! :(:(:( αλλα αν κανει μονο πυρετο και ειναι ευδιαθετος θα ειναι κατι χαλαρο! ;)

Αφροοο :lol::lol::lol: καλε μπερδευτηκες;;;; η Τονια ειμαι!!!! η χα-τσου που επικαλλειται ενιοτε και τον Ηρωδη!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μαλλον και εγω ψεματα θα ελεγα... :roll::roll: Αλλα και αυτοι ρε παιδι μου διυλίζουν τον κώνωπα.

Τες πα...Στη Ρωμη θα φερθεις σα Ρωμαιος. ;)

Στα δικα μας τωρα...

Μαρη Αφρο..σιγα ρε..πηρε φωτια ο κωλος σου... :P:P:lol::lol::lol:

Εγω τετοια σπιντ κανω συνεχεια.Εξου και το προγραμμα.Αλλιως αν πηγαινα με τον αραμπα μου ουτε του χρονου δε θα τελειωνα.

Τονια πηγαινε καλε στην πρωινη τη δουλεια να εχεις τα απογευματα για τα παιδακια σου!!!Μια φορα θα μεγαπωσουν. :x:x

Παω να φτιαξω τυροπιτακιααααααααα.... :@):@):@)

Θουλακι περαστικα ρε στον μικρουλη.

Γωγωωωωωωωωω :lol::lol::lol: εισαι σουργελο ρεεεεεεεε!!!!Και καλα...ο αντρας σου αν θελει ντιρι νταχτα μες τα μεσανυχτα εκει θα σε χουφτωσει;;; :-?:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα! μάρθα ηΚωνσταντινα μου κάνει πιου πιου εδώ και πολύ καιρό ,επίσης μου λέει είμαι ο σπάιντερμαν!!!!και κανει τα χερια αναλογως... ντιβιντι βλεπουν σχεδον σε ολους τους παιδικους ,κ εμενα με ενοχλουσε αλλα το χώνεψα...οι σταθμοί εχουν ένα πρόγραμμα,καποιες συνηθειες που δεν αλλάζουν,όταν δεν είσαι ευχαριστημένος αλλάζεις σταθμό ,εγώ δεν το κάνω γτ ειναι δωρεάν ,οπότε το ανέχομαι...

Αργυρώ φοβερο το αστείο!! εμένα δεν θα με πείραζε να ασχολούνται με το παιδί μου ,εαν αυτο το βοηθούσε να ξεπεράσει τα προβληματα πουαντιμετώπιζε...

Τόνια μείνε στην πρωινη δουλειά ,εγω που δουλευω διαφορα ωραρια στο λεω με το χερι στην καρδια...

Φρεσκο γάλα 2 χρονων περιπου ειπιες ,αλλα κ να μην ειχε αλλεργια παλι στους 18 θα εδινα...

Χρυσα εγώ πεταξα ενα κινητο μια φορα,καμμια φορά λεω να πεταξω κ το Γ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λενακι ποσο θα ειναι το καλοκαιρι ο Γ ?ρε συ δεν της μιλατε καθολου γερμανικα?θα αισθανεται πολύ ασχημα οταν δεν καταλαβαινει τους αλλους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου...Τι κάνετε;;;Σας έλειψα καθόλου;;;;;; :D:D:D:D:lol::lol::lol::lol:

Μάρθα θέλω να σε γνωρίσω λέμε........Σ'αγαπώ..... :x:x:x Αλήθεια μωρή.....Και ας μη φτιάχνεις ωραία μελομακάρονα..... 8-}8-}:ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Καλά ρε αγχώνεσαι που κάνει πιου πιου;;;;; :lol::lol: Η Ιω παίρνει ένα νεροπίστολο που της είχαν δώσει δώρο σε παιδικό πάρτυ και λέει "θα τους κοτώσω τους βρωμιαρηδες..." :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης περαστικά στον Παντελάκο... :x:x:x:x

Γιώταααα στον δικό μας παιδικό δε βλέπουν ντιβιντι...Έτσι νομίζω τουλάχιστον.. :roll::roll::roll::roll:

Η Λένα τι σου είπε χθες που μιλήσατε;;;; :roll::roll: Είναι σπίτι;;;; :?:?:?

Τόνια μείνε μωρή στα παιδάκια...Παρά του ότι είσαι "σκύλα" πιστεύω ότι είσαι φοβερή παιδαγωγός.... :x:x:x:x Δε βλέπεις εμένα τι ωραίες ώρες δουλεύω γαμώ την π!@#!% μου;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Όλη μέρα λείπω....Και παλιά δούλευα και Κυριακές... :shock::shock::shock: Γι'αυτό λέω να φύγουμε να πάμε στη Θήβα να μη δουλεύω και όοοοοολη μέρα να είμαι με τα παιδιά και να γυρίζω.... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Και σενα θελω να σε γνωρίσω πολύ.... :x:x:x:x:x

Παναγιώτααααα τα βυζιά μου εχει απωθημένο ο Γιώργος, γιατί του τα στερεί η μπέμπα...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έτσι λέει.... :lol::lol::lol::lol: Αχ καλά να περάσετε...Ζηλέυω.... :cry::cry::cry::cry::cry: Σας το είπα;;;;;

:oops::oops::oops:

Αρτζι :lol::lol::lol::lol::lol: για τα ανέκδοτα....

Αφροοοοοο μην αργήσετε και βγάλετε εκτός προγράμματος την Παναγιώτα.... :lol::lol::lol:

Η Μαρία που είναι σήμερα;;;;; :roll::roll: Η Νατασούλα;;Η Βένη;;;;;Η Σίσσυ χάθηκε.... :roll::roll::roll: Η Έρη δικαιολογείται...Γιορτάζει... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Καλέ σας είπα;;;Σήμερα η Ιω είχαν γιορτή στο σχολείο..Το βρεφικό και το μεταβρεφικό τμήμα θα το βιντεοσκοπούσαν επειδή είναι μικρά και θα το δούμε την Πέμπτη.... :roll::roll::roll: Η Ιω θα ήταν χιονούλα...Μου είχαν πει να τους στείλω άσπρη φούστα, άσπρη μπλούζα με πον πον κλπ.....Πήρα πον πον άσπρα και τα έραψα πάνω στο μπλουζάκι, της έβαλα και στο κοκαλάκι της πον πον και για φουστίτσα της παρήγγειλα μια tutus...Ξέρετε την τούλινη...

Η δασκάλα της μου είχε γράψει ότι είναι κουκλίτσα, η στολή υπέροχη και με ευχαριστούσε για την τέλεια στολή που της είχα φτιαξει.... :D:D:D:D:D Το αστεράκι μου.. :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol:

Γελάω με Γωγώ, Παν και Αφρο!!!

Ρε Αφρο γιατί δεν έκανες μπάνιο τα παιδιά χθες το βράδυ ώστε σήμερα να μην έχεις πολλά!!! :roll:

Καλά να περάσετε!!! :D

Θούλη περαστικά στον Παντελάκο :x

Γιώτα εξαρτάται που θα πέσεις, αν δλδ θέλει κάποιος να σε βοηθήσει πραγματικά ναι δεν είναι κακό, όταν, όμως, βλέπεις ότι από κάθε γκρουπ 6 παιδιά πανε για λογοθεραπεία...... Ε τότε τι θα σκεφτείς;!!!

Επίσης 15 μηνών παιδί λογοθεραπεία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου και νωρίς έρχομαι..... :shock::shock::shock::shock: Οι δημοσιογράφοι έχουν εντελώς άλλα ωράρια.... :?:?:?:? Να φανταστείς ότι εγώ έρχομαι από τις πρώτες.... :shock::shock::shock: Οι περισσότεροι έρχονται από τις 2 και μετά... :shock::shock::shock::shock::shock: Γιατί η επικαιρότητα τρέχει μέχρι αργά οπότε στις εφημερίδες δουλεύουν και μέχρι αργά.... :roll::roll::roll:

Είναι γαμωδουλειά, τέλοσπάντων.... :twisted::twisted::twisted:

Tutus:

http://www.swankygirlsboutique.com/item ... -Girlz.htm

Η δικιά μας ήταν ολόλευκη με λευκή κορδέλα.... :D:D:D

Πον πον

http://www.nootropiael.com/eshop/panina/6.html

άσπρα και αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω εχθες ήταν στο μαιευτήριο,σήμερα θα βγαίνανε νομίζω!! εμεις τη στολή τη ράψαμε ,τα παρειγγειλαν απο τον παιδικό ,20 ευρώ λέει χωρίς απόδειξη και 23 με αποδειξη ,τι λε ρΕ? για αυτο μπήκε μεσα η χώρα μας!!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειγουσα ερώτηση!!!μετά απο σφραγισμα δοντιου,πιο είναι το χρονικό διάστημα που πρέπει να παρέλθει προκειμένου να δύναται ο ασθενής να καταναλώσει τροφή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε με συγκινειται που με θεωρειτε καλη παιδαγωγο!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Οταν εφαρμοσω τις παιδαγωγικες μου μεθοδους στα καμαρια σας να μου το ξαναπειτε!!!!! :ymdevil::lol::lol::lol::lol:

Καλα Γωγω δε το συζητω οτι ετσι κι ανεβω Αθηνα θα παρεις αδεια απο τη δουλεια!!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Τι τελεια που θα ηταν η Ιω με αυτη τη στολη!!!!να μας βαλεις φωτο!!!! :x:x

Εμας δε νομιζω να βλεπουν ντβιντι στο σχολειο...αλλα θουλακι αυτο που εκανε ο Θοδωρης(πιστολι) απο καποιο παιδακι το ειδε μωρε...ξερεις ποσοι γονεις παιρνουν οπλα στα αγορακια τους επειδη ειναι και καλα "αντρες";;;;ειχα πετυχει και στο τζαμπο μια φορα ενα μπαμπα που ενω το αγορακι του κοιτουσε κατι αλλο,του λεει "οχι ρε αυτο!παμε να παρουμε κανενα ιστολι που ειμαστε αντρες!!!!" :twisted::twisted::twisted: στο παιδικο τα κουβαλουσαν και μαζι τους!!!! εννοειται οτι δεν επετρεπα ουτε καν να τα βαλουν μεσα απο τη πορτα!!!! :evil::evil::evil:

Γιωτα εσυ ρε κανεις πραγματικα δυσκολα ωραρια..εμενα θα ηταν 3 απογευματινα(3-10) και 2 πρωινα(7-2)...α και 1 Σαββατο ή Κυριακη το μηνα.... ειχα σκοπο τις μερες που ημουν απογευμα να μην πηγαινα στο σχολειο τον Αλεξ το πρωι..αλλα τελος παντων...

Παιδια κι εγω ψεματα θα ελεγα στη θεση της Αργυς!!!σιγα μη τρεχω το παιδι σε "ειδικους" καθε τρεις και λιγο για μαλακιες να το τρελανω,επειδη οι γερμανοι ειναι γκαβοι!!!! :twisted::twisted:

Α Γιωτα αν θυμαμαι καλα απο τα δικα μου σφραγισματα οταν ημουν μικρη,την επομενη μερα μπορεις να φας κανονικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω!

ειχα ενα απογευα χαλια....σαν αυτο της Αφροδιτης...

περασα τοοοοοσο βαρετα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Παναγιωτα ...πολυ ηρεμη...μα πολυ ηρεμη λεμε!

τα παιδια κουκλια... ο ΦΩτακης δε...αστερι...ουτε που τον περναμε χμπαρι που ειναι.

Η Σισσιω...τελειως διαφορετικη απο τις φωτο...κοριτσακι....φοιτητονι...

η Χαριλινα....αγγελουδι...υπομονετικη...ησυχη...

Αφρο....δε εχω λογια... ο Μανωλακης....οσο παει και γινεται ακομα πιο ομορφος..ο μικρος...νομιζω αν δεν ειχε κανει εμβολιο θα ηταν ακομα πιο ησυχος....\

Παναγιωτα συγνωμη για την ακαταστασια που σου προκαλεσαμε...

εχω πονοκεφαλο...βασικα πονουν τα ματια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα! :D

Θέλω τόοοοοοοοσο πολύ να σας ευχαριστήσω για τις ευχές σας! Είστε όλες πολύ γλυκιές!

Να ευχηθώ και γώ με τη σειρά και απο εδώ στον Φιλιππάκο της Βένης μας να είναι πάντα καλά το καμαρι και χιλιόχρονο

Στον άντρα σου Αργυρούλα, να την χαίρεσαι την κολώνα του σπιτιού σου! :P

Στην κορούλα της Μάγδας τα καλύτερα και...

στην πολυαγαπημένη και λατρεμένη Έρη!!! Να είσαι πολύχρονη κοριτσάρα!!! Ο,τι επιθυμεις στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!

Δεν μπηκα αυτές τις μέρες γιατί πέραν του οτι είχα τρεξίματα, δε σας κρύβω οτι με έπιασε και μια ψιλομελαγχολία που μεγαλώνω... :oops::oops::oops:

Αύριο έχει και το παιδάκι μου την γιορτούλα στον σταθμό, θα ντυθεί νιφάδα. Μου είπαν να της φορέσω άσπρη μπλούζα, ασπρη φούστα, άσπρο καλσον, θα της φορέσω και άσπρη κορδέλα στα μαλλιά.

Παναγιώτα ευχαριστούμε για την φιλοξενία! Τα τυροπιτάκια ήταν υπέροχα, νομίζω οτι απο την ώρα που ήρθα πρέπει να έτρωγα συνέχεια... :oops::oops::oops:

Είδα επιτέλους και την Βικυ απο κοντά μετα από τρία ολόκληρα χρόνια ιντερνετικης γνωριμίας, η γλωσσού της ήταν αρκετά ήσυχη σήμερα,μόνο όταν φεύγαμε ξετσουτσούρεψαν οι δύο γλωσσοκοπάνες!

Κάλα για την Άφρο τι να πω; Τα γνωστά! :P Ο Πανούλης τί τρελό μωρό;; Η Χ ήθελε να τον πάρουμε σπίτι! :lol: Όλο τον αγλαλιαζε και τον φιλούσε. :x

Σας φιλώ όλες κουκλίτσες! Θα επανελθω πιο δυναμικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθελα τοσα πολλα να γραψω σημερα αλλα μου κανανε τα νευρα κροσια τα μικρα που δεν

εχω κουραγιο για τιποτα.. :twisted: Η χειροτερη ωρα μας ειναι η ωρα του υπνου...τι θα κανω με αυτο το θεμα δεν ξερω..απο το κακο στο χειροτερο παμε...τεσπα...Τα λεμε αυριο πρωτα ο θεος...Νομιζω πως αρχισε να με περνει η κατρακυλα παλι.... :roll: Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Να είστε όλες καλά να χαίρεστε τα παιδάκια σας τα πανέμορφα :x

Έλενα μια απ'τα ίδια με τον ύπνο... πριν από λίγο κοιμήθηκε κι η Μαρκέλλα... :twisted:

Είναι που φεύγουμε την άλλη εβδομάδα για Ελλάδα και θα ξαναχαλάσει το πρόγραμμά της γιαυτό δεν κάνω κάτι τώρα για να το φτιάξω... Όταν επιστρέψουμε ομως θα εφαρμόσω μεθόδους Γωγούς - Τόνιας. Δεν πάει άλλο...

Είμαι κομμάτια - τα λέμε αύριο :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

ωραία που περάσατε ωραία στης Παναγιώτας :x

τα τυροπιτάκια τα φάγατε με πρόγραμμα? ή όποτε ήθελε ο καθένας? :lol::lol::lol::lol: Παναγ. :x:x:x

Έλενα και Μάγδα η ώρα του ύπνου είναι η καλύτερη ώρα για μένα, ειδικά με την Ρ. που την παίρνω στην αγκαλιά μου και καθόμαστε στην πολυθρόνα, ήταν και είναι η ακλύτερη ώρα της ημέρας, με ξεκουράζει, με ηρεμεί και μιλάμε, φιλιόμαστε :x:x

χθες το απόγευμα πήγε ο άντρας μου με τον Λ. σε μια δουλειά και μείναμε μόνες και ξαπλώνω στον καναπέ και της λέω έλα να κοιμηθείς μαζί μου.....και έρχεται και ξαπλώνει πάνω μου :o:o και κοιμήθηκε :D:x τι ωραία που ήταν :x:x:x και επειδή δεν μπορούσα να κουνηθώ μήπως και την ξυπνήσω, δεν είχα κουβέρτα να την σκεπάσω και την σκέπασα με το μαξιλάρι του καναπέ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Γιώτα δεν ξέρω να σου πω, δεν έχω σφραγίσματα.....λογικά την επόμενη μέρα....δεν ρώτησες τον γιατρό? :?:

Αφρο είδα σε ένα ΣΜ ένα παιδάκι ίδιο μα ίδιο ο Μανωλάκης σου :o:o:o:o:o:D:x

σήμερα σηκώθηκα από τις 6.00 να κάνω τυροπιτάκια :?

Σισσιώ πλάκα μας κάνεις καλέ? που μεγαλώνεις και μελαγχολείς? :o:o:o:o απόλαυσε κάθε νέα χρονιά που έρχεται, η κάθε ηλικία έχει και τυην δική της ομορφιά.....και να λες να είσαι υγιής να την απολαύσεις :):x

εγώ τι να πω, που σου ρίχνω μερικά χρονάκια? :):?

λένε ότι το ΣΚ θα χιονίσει :evil::evil::evil::evil: ελπίζω πως όχι, φτου φτου μακρυά μακρυά :!::!::!:

εδώ δεν κάνουν Χριστ. γιορτές οι παιδικοί :? , αλλά η αίθουσα της Ρ. είναι πολύ όμορφα διακοσμημένη και είναι πολύ "ζεστή" :D

εμείς Χριστ. εδώ και μάλλον - αν δεχθούν τα πεθερικά - πρωτοχρονιά εκεί :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ δε βγάζω άκρη αυτό το μήνα με τα τεστ… Όλα αρνητικά με χαμηλή την ορμόνη. 16η μέρα του κύκλου σήμερα με πονάκια ωορρηξίας στη δεξιά πλευρά… Τι γίνεται;;; Έχει τύχει σε καμμία;;
    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...