Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα και απο εμενα.

Σημερα δεν εμεινε λεπτο ελευθερο για μενα :twisted: Μπηκα μονο να ευχηθω στα μωρα μας

που γιορταζουνε.

Γωγουλα να χαιρεσαι την τσαχπινουλα σου!

Μαρακι και εσυ το γλυκο σου κοριτσακι!

Βικακι να χαιρεσαι την πολυλογου σου!

Χρυσακι καλοφωτιστος να ειναι ο μικρος Γιαννακης και χρονια του πολλα!!

Πριν λιγο καταφερα να τα κοιμησω και τα 2 και τρεμω απο τα νευρα. Ο μικρος πιπιλουσε 2 ωρες και με πεθανε! Τα υπολοιπα αυριο αν μπορεσω.

Ιουλια με τρομαζεις οταν μιλας ετσι για τον μικρο. Ελπιζω να μην εχει κατι σοβαρο. Αναμενουμε νεοτερα.

Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Λένα ετσι εμενα στο ταμείο στο Καρφου γύρισε μια κ μου είπε πειμένετε κ το 2ο ή σας έμειναν τα κιλα της εγκυμοσύνης? νομιχω οτι η μικρη ηταν 5 μηνων τοτε! :evil:

Ιουλία κάνεις αρνητικές σκέψεις? ηρέμησε παιδί μου!!! πήγατε ομοιοπαθητικο?

Λενα πιπλισμα ε? δεν το ανεχω ουτε στην σκέψη!!! :? κουράγιο κοριτσάρα!!

αχβρε Σίσσυ ,σκέψου θετικά κορίτσι μου...δεν είναι όλα μάταια ,κοίτα το προσωπακι της Χαριλίνας σου ,για αυτην δεν πρεπει να τα βλέπεις όλα μάταια... φιλιά!

Αργυρώ ωραία να γυρνάς σπίτι ε?

που είναι όλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα!!!!

Χρονια πολλα στις κοριτσαρες μας χθες που γιορταζαν!!! :x:x

Στην Ιωαννα της Γωγως, στη Μαρια Ιωαννα της Βίκυς και στην Ιωαννα της Μαριας...να ειστε παντα καλα αγαπες μου.

Χρυσα μου να χαιρεσαι και εσυ τον μικρουλη σου, τον νεοφωτιστο σου...Πως περασατε;;;

Βίκυ γιατι καλε αγχωνεσαι για την κοιλιά???Μια χαρα εισαι!!!Μετα και με τα 2 μαζι να δεις γιαποτε θα σου φυγει. ;)

Γιωτα γιατι δεν προσπαθουν αυτοι να την παχυνουν??? :twisted::twisted: Ελεος πια με αυτες τις χαζομαρες....

Ελενα πως ειναι ο Γιωργης ρε;;του επεσε ο πυρετος;;;

:twisted::twisted::twisted: Μολις ηρθε ο Νικολας και ειδε το αβαταρ της Γιωτας και τωρα θελει να δει τη Μπαρμπι.... :?:?:?:?

Σισσακι μου...οκ..Τριτη τοτε.

Τονια μου εγω απογευμα μπορω σιγουρα ..οποτε μιλαμε και το κανονιζουμε.Περιμενω πως και πως. :mrgreen::mrgreen:

Συμπεθερουλες μου φιλακια και στις 2..

Γκρρρρρρρ..τωρα διαλυει τα cd...παωωωωωωωωωωωωωωω

Ιουλια μου ολα καλα κοριτσαρα μου;;Εχει κατι ο Γιωργακης;;;

Λεναρααααααα...τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους.

Αυριο ξεκιναω δουλεια. 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

καλη κυριακη σε ολες!

ΟΚ δεν ξαναμιλαω για την κοιλαρα μου...υπαρχουν και χειροτερα να ακουσω!

Γιωτα...ασε να λενα για το φαγητο!

να θυμασαι οτι οι παπουδογιαγιαδες ειναι γι ανα χαλανε τα παιδια!

εσυ κλαυτερα για το παιδι σου τι ειναι το σωστο!

βλ. Λενα...που δεν δινει πολλα γαλακτοκομικα για τους λογους που εκεινη ξερει καλυτερα και βαζουν φετ αστο τραπεζι...

Λενακη τα φιλια μου και υπομοη/...2 ωρες πιπιλισμα!

Σισσιω...προσπαθησε ν απαρει τα πανω σου!

γμτ θεριζει ο ατιμος...γιατι δεν σταματα?

ποσο θελει ακομα...!

Τονια εχετε τζακι και δεν το αναβετε?

Παναγιωτα ...δεν τολμω να σκεφτω το τρεξιμο!

αλλωστε γι αυτο δεν ρωτω καμια σας...π0ως ειναι!

καλε βαλε του να την δει...ειναι ωραι ταινια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Καλη Κυριακη να εχουμε! Πως ειναι ο καιρος εκει Ελλαδα? Ειναι τοσο χαλια οσο λενε?

Χθες μετα τη 12 νομιζω δεν ξαναξυπνησε μεχρι της 7:00. Δεν ειμαι και σιγουρη ομως.. :roll: Τον ξανακοιμησα και ξυπνησαμε μαζι στης 9:30!!!!! :D Η Ε. στην γιαγια της. Εχω σιδερο και βαριεμαιιιι! Ελεος! Πριν 4 λεπτα τον κοιμησα και ξυπνησε :twisted: Ρε κοριτσια εχει κολλησει τοσο πολυ πανω μου που δεν με αφηνει ουτε να αναπνευσω. Ειμαι τοσο πιεσμενη τους τελευταιους μηνες που απορω και εγω πως δεν εκανα μπαμ ακομα...δεν με αφηνει να φαω, να παω τουαλετα, να κανω μπανιο, να πλενω πιατα, να μαγειρεψω τιποτα σας λεω! Ολη μερα κλαιει και με τραβαει απο τα μπατζακια. Ειναι φυσιολογικο αυτο τωρα? Μα τοσο κολλημα γινεται? Δεν αντεχω αλλο!!

Παναγιωτα μου καλη αρχη αυριο με την δουλεια! Ο Γ. εκανε 2 φορες πυρετο και μετα τελος. Μαλλον κανενα δοντι τον ενοχλουσε η περασε ξοφαλτσα καμια ιωσουλα.

Βικακι αστους να λενε βρε για την κοιλια! Σιγα πια!

Γιωτα και εγω δεν το αντεχω το πιπιλισμα...χθες πρωτη φορα αυτος πιπιλουσε και εγω εκλαιγα :oops: Αντε σε λιγες μερες θα πας και εσυ πανω.

Σισσακι δεν θελω να σε βλεπω ετσι πεσμενη...γιατι τοσο απαισιοδοξια καλη μου? Μην προδικαζεις καταστασεις και ασε τα πραγματα να κυλησουν απο μονα τους. Ανεβα σε παρακαλω! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Σισσιώ μας :YMHUG::YMHUG:

Δυστυχώς έτσι είναι η ζωή, με τα δυσάρεστα αλλά και τα ευχάριστα......., να κάνεις στάση περισσότερο στα ευχάριστα να τα κοιτάς, να χαμογελάs έτσι ώστε να έπεισε την δύναμη να αντέξεις και τα δυσάρεστα!!! :x

Εγώ έμαθα ότι πέθανε ένας θείος μου την Πέμπτη!

Ιουλία τι έχει ο ομορφούλης; Πέραν της ωτίτιδας;

Παναγιώτα καλή δουλειά αύριο, να μας πεις εντυπώσεις ύστερα απ´ο τόσο καιρό

Βίκυ δεν πειράζει για την κοιλιά μην δίνεις σημασία, εμένα κάτι μεθυσμένοι μου μου είχαν πει!!! :lol::lol::evil::evil:

Τόνια ναι είμασταν πεθερικά αλλά δεν περάσαμε και πολύ καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..

χρονια πολλα σε ολους τους εορταζοντες..δε αναφερομαι προσωπικα γτ δε ειμαι καλα :cry::cry::cry:

ειμαι τοοοσο μα τοοοοσ δυστυχισμενη..ποοσο απογοητευμενη..

δε θελω να το μοιραστω ..ειμαι χωμα,,

ενα θα σας πω..κ να πεθανω ο θοδωρης ποτε δε θα με ψαξει..τι κ αν ζω :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη... τι εχει?

οσο για το αν σε ψαξει...θα σε ψαξει σιγουρα...!

στην καρδια του και θα εισαι εκει...

στο μυαλο του...

στις ανμνησεις του...

στα λεξεις...

μη νοιωθεις ετσι...!

ο Π. εχει πυρετο...με οτι συνεαγεται αυτο!

η Μ-Ι θελει τα δικα της και εγω ποναω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχες σας και με τη σειρά μου να ευχηθώ κι εγώ....

Βικάκι μου να χαίρεσαι τη γλωσσοκοπάνα σου...Γερή να είναι και πάντα να σας γεμίζει χαρά... :D:D

Μαρακι (χάθηκες ρε :(:( ) να χαίρεσαι κι εσύ το αστεράκι σου.... :x:x:x:x

Χρύσαααα χρόνια πολλά στο νεοφώτιστο μπομπιράκι σου....Να σας ζήσει και να έχει ό,τι επιθυμεί στη ζωή του... :x:x:x:x Περιμένουμε νέα από βάφτιση.... ;);)

Παναγιώτα σορρυ ρε...Δεν πρόλαβα να σου απαντήσω στο μήνυμα... :oops::oops::oops::oops: Στις 11 ξεμπέρδεψα και σκέφτηκα ότι θα κοιμάσαι... :oops::oops::oops: Ευχαριστώ μωρό μου... :x:x Καλή επιστροφή στη δουλειά.... :?:?:?

Μα γιατί έγινε τόσο απαισιόδοξο αυτό το τρενάκι;;;; :roll::roll::roll::(:(:(

Σισσάκι μου χαμογελα...Σου πάει πολύ... :x:x:x:x Εμείς έχουμε χάσει τους μπαμπάδες μας από την γαμωαρρώστια και δύσκολα μπορεί να μας επηρέασει κάτι άλλο τόσο πολύ.... :?:?:?:? Τα παιδάκια μας να είναι καλά...Ελπίζω όλα να φτιάξουν σύντομα...Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά...

Τόνιαααα χθς ήμουν σούπερ μάρκετ και δεν το είδα το τηλ... :oops::oops::oops:Ξέρω ότι με έπαιρνες για να μου ευχηθείς για το αστέρι μου.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γιώτααααα γραφτους όλους ξέρεις που....Έλεος μωρέ...Μια χαρά είναι το κορίτσι...Τι λυσσάνε έτσι... :evil::evil::evil::evil:

Λενάκι μου και η μπέμπα έτσι ακριβώς είναι.... :twisted::twisted::twisted: Εγώ βέβαια δεν την αφήνω να πιπιλίσει...Όταν σταματάει να θηλάζει και αρχίζει το πιπίλισμα, χώνω πιπίλα... :?:?:? Αλλά αυτή η γκρίνια μου τρυπάει το μυαλό.... :evil::evil::evil::evil: Όσο είμαι σπίτι και όοοοοταν με πετύχει στο οπτικό της πεδίο αρχίζει γκρίνια και κλάμα για αγκαλιές και βυζί.... :evil::evil::evil: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!ώρες ώρες σκέφτομαι καλύτερα να ήμουν στη δουλειά.... :twisted::twisted::oops::oops::oops::oops:

Θουλάρα τι έγινε ρε;;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Γιατί έτσι;;;Πλάκα κάνεις...Ο Ντόντος σε λατρεύει, αλλά ζηλεύει.... :roll::roll::roll::roll: Σε είδα στον ύπνο μου..Ότι είχαμε έρθει πάνω με τον Γ. και μας έκανες το τραπέζι σπίτι σου.... :lol::lol::lol:

Α, ξέχασα...Χθες στη γιορτούλα της η Ιω μου ανέβασε πυρετό γαμώ το κερατό μου.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Το απόγευμα είχε 38,4... :o:o:o Που κόλλησε;;;Πουθενά δεν έχει πάει.... :(:(:(:( Και πιο πολύ στενοχωριέμαι γιατί αύριο περιμένει πως και πως να πάει σχολείο μετά από τόσες μέρες... :roll::roll::roll:

Ρε κορίτσια δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο καλό παιδί είναι...Πόσο ψυχούλα είναι....Δεν μπορω να σας το περιγράψω....Είναι τόοοσο αθώα...Τη λατρεύω..Κάθε μέρα και πιο πολύ... :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α επίσης τώρα που το θυμήθηκα...

Ιουλία τι είναι αυτά που λες ρε;;;;; :?:?:?:?:? Τι σκέφτεσαι πάλι;;;; :?:?:? Με τρομάζεις...Μια χαρά είναι ο Γιωργάκης μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ σεείδα στον ύπνο μου!!!

Είχα έεθεισπίτισου γιΑτί η αδελφή μου θα κρατούσε τα παιδιά για να βγείτε έξω!!! :roll: και φορούσες έπνεαν ροζ μακρύ φόρεμα στενό με ροζ νύχια και μαύροκσλαόν και σου έιπα να βγάλεις το καλσόν ή να φορέσεις ένα διάφανο και να φορέσεις και String βρακάκι :lol::lol::lol: γιατί φορούσες ένα κανονικό και δεν ήταν ωραίο!!!!! Χαχαχαχαχα και άλλα είδα.....,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη τι είναι αυτά που λες;;;;;;

Τα ίδια λέει και ο σ´ντρας μου για τον Λ., αλλά την Παρασκευή λείπσμε για 8,5 ώρες και του κακοφάνηκε του λ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλιτσα τί ειναι αυτα που λες; :shock::shock::shock::(:(:(:(:(

κατι εγινε κ βγηκες εκτος εαυτου κ νιωθεις ασχημα μαλλον..για χαλαρωσε!εισαι η καλυτερη μανουλα του κοσμου..κ να μηνησουν δηλαδη ο θοδωρης παντα την καλυτερη θα σε αισθανεται..ποσο μαλλον τωρα που εισαι! :D:D:D

εγω..εψαξα λιγο στο νετ,που να μην εψαχνα ποτε για το συσχετισμο υψηλης φεριτινης με τοσο χαμηλο σιδηρο σε παιδια..κ αυτα που ειδαν τα ματακια μου..αν υπαρχει πιθανοτητα να ισχυουν.....τεσπα.απλα μεσα σε ολους τους γιατρους αυριο πρεπει να κλεισω ραντεβου κ σε αιματολογο..

γιωτα ποτε να παμε βρε σε ομοιοπαθητικο;αυτη την εβδομαδα θα παμε,μαλλον τριτη..

αργυρω ο γιωργος εχει 4,5 σιδηρο! :shock::shock::shock::shock: μετα απο εντατικηξ διατροφη ενος χρονου..

κ φεριτινη 143! :shock::shock::shock:

φιλια σε ολες!αυριο σχολειο..κ δε θελω..πού μυαλο με τοσα που σκεφτομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίουλία στο νετ βρίσκεις πολλά αλλά, όπως 'ισως διάβασες, λέει ότι δεν αντικαθιστά τον γιατρό και καλό είναι να επισκεφθείτε τον γιατρό σας!!!

δλδ αυτό που έχει ο Γ. για να ισχύει ό,τι γράφει στο νετ, ίσως να πρέπει να υπάρχουν και άλλες ενδείξεις ;)

όμως κάνατε την εξέταση ύστερα από ίωση, που έχει σημασία, οπότε μην στεναχωριέσαι άδικα.....ας τον ξαναδει ο γιατρός, ας ξανακάνει τις εξετάσεις υπο κανονικες συνθήκες και μετά βγάζεις το αποτέλεσμα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kοριτσια δεν ξερω αν φταιει το δισεκτο..αλλα αυτος ο χρονος..

μολις μιλησα με τη μαμα μου..μολις ξυπνησει ο γιωργος θα τον παρω,θα τον αφησω στη μαμα μου κ θα παω στη γιαγια μου,τη μαμα του μπαμπα μου..

εχει λιγες ωρες ζωης.. :(:(:( ειχε αλτσχαιμερ εδω κ λιγα χρονια δε θυμοταν κανεναν μας,αλλα οποτε με εβλεπε δακρυζε..εχω κ το ονομα της..

δεν περιμενα να νιωσω ετσι..ηξερα οτι καποτε θα γινοταν..αλλα μου ηρθε αποτομο τωρα.. :(:(

αχ Παναγιτσα μου..ο μπαμπακας μου ειναι ηδη εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα μετά από τόσον καιρό και έχω μείνει :shock::shock::shock:

Ιουλία μου ζωή σε σας! Να ζήσετε να τη θυμάστε τη γιαγιάκα σου.... :(:(:(:(

Θουλάκι μου μανούλα μου γιατί πέφτεις ποντιάκι μου;;;;;;;;; ΈΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕλα δε θέλω τέτοια! Ξέρω γιατί τα λες αυτά... Είσαι άυπνη και ταλαιπωρημένη;;; Ανέβαααααααααα.......

Σίσσυ άσε τις προφητείες και τις προκαταλήψεις και ξεκόλλα λίγο. Έχεις πτυχίο να πάρεις λέμεεεεεεεε.........

ΛΟΙΠΟΝ ΛΟΙΠΟΝ ΛΟΙΠΟΝ επειδή δεν αρχίσαμε καλά βαράω την καμπάνα και παω να ανοίξω νέο γιορτινό και ευχάριστο τρενάκι!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...