Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιώταααααα :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Λενάκι μου να μας ζήσει και ο δεύτερος παίδαρος... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Γερός και τυχερός να είναι και να αποκτήσει όλα τα αγαθά του κόσμου.... :x:x:x:x:x

Θου μιλήσατε με τη Λέναααα;;;;;;; :D:D:D Τι έλεγε;;;Το ξαναθήλασε καθόλου το μαϊμουδάκι;;;;; :lol::lol::lol:

Γιώταααα πότε θα έρθεις μαρή καμια βόλτα Αθήνα να πιούμε κανα καφεδάκι;;;;;; :D:D:D Πιο συχνά βλέπω εσένα παρά τις Αθηναίες..... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα μαχαίρι ρε το κόψατε το άλλο ειδοποιήστε πρώτα χαχα!

Λενάκι απο Γερμανία τώρα διάβασα αυτά που έγραψες πριν, πιστεύω ότι θα μιλήσει ο μικρός σε κάποια φάση, καθόλου δε λέει τίποτα?

Για την Ε τώρα, μη σηκώνετε τα χέρια Λενάκι μου, προσπθήστε να την πειθαρχήσετε, νομίζω ότι όταν θα μπεί η συμπεθέρα σου θα σου τα πει σιγουρα καλύτερα. Μεχρι ενός σημείου είναι λογικό να ειναι αντιδραστικά τα παιδιά σε αυτη την ηλικία, και ο Κώστας είναι αρκετά αντιδραστικός και δεν ξέρω πως θα ήταν τα πράγματα αν πηγαινε παιδικό.. Εδώ ειναι σχετικά ησυχος αλλά ειναι μονος του..

Για τα τσισάκια όταν της μιλάς τι σου λέει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοο ξέχασα να σου πω...Καλή η φάση αυτή με τη δουλειά... ;););) Να το κάνεις...Θα πάνε όλα καλά..Θα ξεφεύγεις από το σπίτι, θα έχεις τον Πανούλη μαζί, θα πάει και ο Μ. παιδικό και θα έχετε κι έναν επιπλέον μισθό στο σπίτι... [smilie=angry1.gif]:-bd:-bd:-bd:-bd

Λενάκι μου εγώ κι εγώ τα ίδια περνούσα με την Ιω... :?:?:? Από τότεμ που σταμάτησα φασαρίες, φωνές και τιμωρίες, όπως μου είπε η δασκάλα της στον παιδικό, είδα τρομερή βελτίωση... :roll::roll::roll: Είναι πιο ήρεμη, δεν ασχολείται πλέον πολυ με το μωρό (δεν το χτυπάει δηλαδή) και όλα καλά... :D:D:D Οκ, μπορεί καμια φορά να πάει να το σπρώξει, αλλά δεν της φωναζω και το αφήνει... ;);) Νομίζω ότι περισσότερο τεστάρει εσάς...Τις αντοχές σας και τις αντιδράσεις σας...Οπότε δοκίμασε τη φάση "ζεν" της Χρύσας....Μάλλον πιάνει... :lol::lol::lol::lol: Πολλή κουβέντα, ηρεμία και όλα θα πάνε καλά... :?:?:?

Εράκι μου καλά;;;;; :x:x:x:x:x:x:x:x:x Φιλιά στον Κωστάκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννηθηκε το μαιμουδακι?

καλε εχσα πολλα μεσα σε 2 μερες!

παω να διαβασω...ελπιζω να τα καταφερω!

ειμαι κομματια...απο ολες τις φασεις....

1000 πραγματ σε ενα 24ωρο,,,, δεν γινεται ρε γμτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ και παλι να σας ζησει ο 2ος γιοκας σας!!!!

:x:x:x:x

Περιμενω τον αντρα μου να παμε οικογενειακως σε εναν Στρατο.

Καλε Αργυρουλα γιορταζει και ο αντρας σου σημερα;;;Να τον χαιρεσαι αγαπη μου!!!να περασετε πολυ ομορφα σημερα.

Ελενα..πριν το μωρο πως ηταν η συμπεριφορα της Ειρηνης;;;Γενικως την ειχατε βαλει καθολου σε "περιορισμους" -"τιμωριες";;;

Γιατι αν το παιδακι ζουσε μεσα σε ενα εντελως φιλελευθερο πλαισιο ειναι λιγο αλλοκοτα τωρα να μπαινουν νεοι κανονες.

Επισης στον παιδικο πως την αντιμετωπιζουν οταν γρατσουναει τα παιδακια.Μηπως το κανει επειδη δεν καταλαβαινει τη γλωσσα ετσι ωστε να της δωσουν σημασια.

Το οτι δεν ελεγχει τα τσισακια της δειχνουν πισωγυρισμα και αναγκη απο ασφαλεια.

Γενικα ..συμφωνω με τα κοριτσια.Θελει πολυ στοργη, υπομονη και κουβεντα.Οτι θες μας λες και το συζυταμε παλι. ;)

ΜΗΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ειδες για την Πεμπτη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katι διαβασα...αλλα οχι ολα!

Λενα να σου ζησει ο κουκλος σου!

να εχει μια ηρεμη προσαρμογη!

Σισσιω πολυχρονη!

Φιλιππε να τα χιλιασεις!

Κωστα φοβερε με τα λαμπακια χιλιοχρονος

χρονια πολλα σε ολα τα παιδακια και σε ολους του μεγαλους!

Λενακη νπμιζω οτι ειναι φαση και θα περασει!

για τον παιδικο τι λεει?

πως περνα?

μηπως ζηλευει που μενετε πισω με τον μικρο?

χθες μετα απο πολλους μηνες εφυγαν λιγα τσισα στο κρεβατι της Μ-Ι

βασικα δεν πρεπει να την ακουσε ο Π. το πρωι...

γυρνοντας τα βρηκα ολα μεσα στο πλυντηριο...

ευτυχως γλιτωσε το στρωμα....

κουραζεται και πεφτει ξερη!

πηγαμε ρυθμικη και μετα παιδοτοπο...

ειμαι ετοιμη να καταρευσω...

κουραζομαι πολυ!

την Πεμπτη θα κανω την καμπυλη ζαχαρου!

οποτε θα παρω ασθενεια...

εχω ακομα 3 του Ν105

θα τις εξαντλησω και αυτες!

θα εργαστω 5 ημερες απο το 2012 για να εχω δικαιωμα στην Κ.Α του 2012 και μετα σταματω....η για 11 μηνες και επιστροφη με μειωμενο

η σχεδον 2χρονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

αφου ειμαι αχρηστηηηη

μη ε αφηνεται να κανω γλυκαααα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: 7

πες τε μου τι εκανα λαθοςςςςςςςςςςςςςςς :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ερηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αποφασισα να κανω μελο...μακαρονα......

κανω τη ζυμη.ολα μαζι κ ανακατεμα..

κανω το σιροπι..κ πιο πολυ λυπηθηκα το οτι εβαλα καλο μελι :cry::cry::cry::cry:

κ 1 μαλακια..εβαλα το καπακι να βρασει κ χυθηκε εξω το σιροπι

εγινε μια κουζιναααααααααααααααααααααα :twisted::twisted::twisted::twisted: της ποπης :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κ δωστου τριβε...κ κολλαειιιιιιι :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

κ λεω οκ..

βαζω μετα απο ποοοοοοοοση ωρα να ψηθουν..κ ενω τα επλαθα η ζυμη εγινε τριφτη :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

κ τα εβαλα τα εψησα στη υπεροχη κουζινα μου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κ μολις τα εβγαλα να τα συροπιασω ζεστο κτ ο συροπι γιναν τοοοοσο νιανιααα

που λατρευω τα νιανια αλλα αυτο ειναι λασπη΄΄

κ το κυριοτερο θριματιζοταν ΠΡΙΝ το βαλω στο σιροπ...

οποτε πανε ολα πεταμα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κ επισης..που σκατα τα βαζετε αφου τα σιροπιαζεται?οεοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το λαθος ....νομιζω δουλεψες πολυ την ζυμη και εκοψε ,τα μελομακαρονα θελουν πολυ λιγο ανακατεμα μεχρι να εξαφανιστει το αλευρι και μετα γρηγορες κινησεις στο πλασιμο και λιγες .αν το παρα δουλεψεις κοβει η ζυμη φευγει το λαδι και γινονται σκληρα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ παλι να σου ζησει λεναραααααααααααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αφρο μαλλον εχεις δικαιο :cry::cry::cry::cry: ακομα να συνελθω :cry::cry::cry:

λενακι μου..αχ ποσο σε νιωθω..κουραστηκα να λεω μη το παντελη..ολο τα χερια στη μουρη στο προσωπο το σπρωχνει κτλ

κ τιμωρια βαζω κ φωναζω κ δε δινω σημασια αλλα τιποτα..αν το βρεις πες με..το εχει ταραξει..το λυπαμαι το παντελη..επισης.καλε ουτε 1 χρ ειναι πρεπει να πει μαμα? :o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΟΥΛΗ μου δεν ξερω να σου πω καθ'οτι αχρηστη με την κουζινα....αλλα εφτιαξαν στη δουλεια μελομακαρονα...και οπως ειπε και η Αφροδιτη δεν τα ζημωσαν -επλασαν πολυ...τα εψησαν ισα να παρουν χρωμα και μετα τα περσαν απο το μελι....

σημερα εφτιαξαν κουραμπιεδες....οπτικα καλοι φαινονται....

εγω εφτιαξα καρτες...

τελιακ τι εγινε με τις εξετασεις τουνθυρεειδη?

ποιες ειχες κανει?

εχεις κανει και αντισωματα θυρεοειδους?

Αφρο μου τι κανετε?

τα παιδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου να φανταστεις δεν εχω κανει :lol::lol::lol::lol: αλλα αυτην την ευδομαδα ειδα 4 μαγειρες στην τν να κανουν και το τονιζαν παρα πολυ !!!τοσο που μου εμεινε :lol::lol::lol::lol:

μαλιστα ο Ακης Πετρεζτικης ειπαι ακριβος για ποιον λογο (αυτον που σου εγραψα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε παρακολουθω γι αυτο ρωτησα...

ρωτησα συγκεκριμενα για τα αντισωματα...

αμεσως να μου την πεις....αααααααααα θα πω στο πνευμα των χριστουγενων να σε αγγιξει...να γινεις ακλος ανθρωπος σαν εμενα....χαχχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα να σας ζήσει κι απο δω

τι κάνετε?? εγω ξαναέφαγα καλαμαράκια στιφάδο από το μεσημέρι και πατάτες τηγανιτές =p~

μα τι ατονία και βαρεμάρα είναι τούτη :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τις ειδα τις τιμες....απλα οτι εχεις ανεβασμενα αντι-τρο και χαμηλη τςη

υποψιαζομαι χασιμοτο...

υπερυχο εχεις κανει?

το γελιο ηταν σχετικα με το καλος ανθρωπος?

θες να μου πειςκατι?

δεν ειμαι εηω καλος ανθρωπος?

εεεε δεν ειμαι?

οχι πες ειμαι η δεν ειμαι?

(το τσεκ θα το ταχυδρομησω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

Μπηκα να πω ενα γεια κ αλλαξατε τρενακι!!

Λενα να σου ζησει το μωρουλι!! Ηρεμια τωρα και ολα τελεια! Αντε να μας τα πεις!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Λενακι ετσι οπως το περιγραφεις μου φαινεται αντιδραση..Μηπως νιωθει πως την εστειλες στο σταθμο λογω του μωρου και γι αυτο αντιδρα ετσι? Μηπως πιεζεται εκει κ της επεσαν ολα μαζι?? Για κανε μια συζητηση μαζι της..Εγω κανω με τον Σεμπ οταν αντιδρα καπως κ παντα βγαζω ακρη για το τι πειρπου συμβαινει...

Εμεις καλα ειμαστε..αγορασα ipad αλλα δεν εχω ασυρματο δικτυο, οποτε ειτε πρεπει να αγορασω καρτα σιμ ειτε να βρω ασυρματο :shock::shock: Τεσπα, ο μικρος εχει παθει παρακρουση απο τη στιγμη που το ειδε..Χτυπιεται και κλαει με λυγμους να το παρει!! Θα του βαλω καποια παιχνιδια μεσα να παιζει αλλα θελω πρωτα να το συνηθισω εγω!! Σημερα χτυπιοταν κατω.. δωτο μου, δωτο μου, δικο μου!

δεν του το εδωσα κ αφου ουρλιαζε κανα τεταρτο πηγε μετα κ εκατσε σε μια γωνια μονος του και ειχε ενα υφος σαν δαρμενος σκυλος..Δεν τον εχω δει τοσο απογοητευμενο! Τον λυπηθηκα και τον φωναξα να το δουμε μαζι, ηρθε σφαιρα φυσικα, αλλα μετα ηθελε να το παρει στο δωματιο του, δεν τον αφησα κ παλι τα ιδια!!!

Καλε που ειστε κοιμαστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια εσυ πως κανεις τα μελο? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α ερη..ρε παντα ειχα τετοιο σκαρι..δηλ δε νομιζω να ειναι του θυροειδη..

απ τη μαμακα μου το χω :roll::roll:

παω για νανι

βικυ ξανα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D

ναι εχω υπερ..αλλα δε εκανα υπεηχο..φιλος παθολογος της αδερφης με ειδε..θα παω μετα σε ενδοκρινολογο..

εχετε κανενα καλο σαλονικιεςςςςςςς

φρα δε σε διαβασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!!!

Τι πανικός από ευχές είναι αυτός;ΟΥΑΟΥ!!

Καταρχήν Λενάκι να σας ζήσει το μαιμουδάκι με το πολύ μαλλάκι!!!!Γερό και καλότυχο να είναι πάντα!!!

Μπράβο σου που είχες τόσο εύκολο και γρήγορο τοκετό,τυχερούλα ;);)

Χρόνια πολλά και από εδώ στη Σίσσυ μας!!να τα εκατοστήσεις κουκλίτσα,να σε χαίρεται η οικογένεια σου και συντομα με ένα σποράκι στην κοιλίτσα!!

Να τα εκατοστήσει και ο Φιλιππάκος της Βένης!!!!Να τον βλέπετε πάντα ευτυχισμένο!!!

Άργυ να χαίρεσαι τον αντρούλη σου ρε!!!!Να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι!!!

Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν :?:?:?

Μαρία τώρα μου θύμησες την ατονία σου,κάνε ρε μια γενική αίματος...Μήπως έχεις πεσμένο αιματοκρίτη,σίδηρο,φεριτίνη κάτι τεσπα και σε "ριχνει".

τα ίδια είχα και εγώ και η φεριτίνη μου ήταν 5 πάλι.....πιο κάτω και από τον πάτο δλδ...

Δες το μην το αφήνεις.Μήπως έχεις και τριχόπτωση;

Θου πολύ λυπήθηκα για τα μελομακάρονα ρε....κρίμα ο κόπος σου :(:(:(

Αλλά έμεινα έτσι :shock::shock::shock: όταν έιδα την Αφρο να δίνει συμβουλές....κουφάθηκα...

Ιδέα δεν έχω και εγώ από γλυκά,εύγε σε όσες τα καταφέρνετε....

Τελικά σήμερα η Ε μου ζήτησε να θηλάσει,να δουμε πως θα πάει

τωρα που θα λέιψω 2 μέρες.

Αύριο φεύγουμε 2μερο με τον αντρούλη μου Λουτράκι Αριδαίας.Πάμε για σπα και λουτρά,τέλειααααα :D:D

έκλεισα σουίτα το ψώνιο :lol::lol: 2 χρόνια έχουμε να πάμε κάπου,του πούστη,θέλω να περάσουμε σούπερ!!!

Κουτουλάω....

Καλέ πόσα γράψατε πάλι;Θα υποβάλω πρώτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε το μαιμούδι;;;;;;;;;;;;;;;

Καλέεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!

Να σας ζήσει Λένα μου!!! Να ναι υγιής , ευτυχισμένος και πολύ πολύ υπναράς!!!!! Καλούς θηλασμούς και καλή λοχεία να έχεις! Αλλά σαν το κουκούτσι τον έφτυσες!!! Μπράβο!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βενετία μου να χαίρεσαι τον Φιλιππάκο σου!!!!!!!!!Το μούτρο το τρελό φατσόνι να σας τρελαίνει πάντα!!!! Με υγεία!!! Ευχαριστούμε πολύ και για την πρόσκληση απλά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρουμε. Έχουμε κανονίσει καφέ και τραπέζι το Σαβ/κο.

Σισσάκι μου χρόνια σου πολλά μανούλαααααααα!!!!!! Ό,τι επιθυμείς!!! Να σαι χιλιόχρονη και να καμαρώνεις την κουκλίτσα σου!!! Που θα το κάψετε απόψα;;; :lol::lol::lol::lol:

Έρη μου και συ να χαίρεσαι τον Κωστάκη σου!!!(αν και λίγο καθυστερημένα βέβαια) Του χρόνου να κάνετε ένα πάρτυ τρικούβερτο που θα το θυμάται όλο τον Οντάριο!!!!!!

Αργυρούλα μου και συ να χαίρεσαι το στεφάνι σου!!!!!!!!!!!!Τα πόσα κλείνει;; (αδιάκριτη ερώτηση γκουχου γκούχου)

Κοπελιές σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Να στε καλά!!

Εμείς είμαστε μια χαρά!!! Με τη Δ έχω βέβαια πρόβλημα. Μιλάμε δε μαζεύεται. Ξεκινάει να περπατήσει. Αρχίζει το τρέξιμο , στο τέλος κλέινει τα μάτια και καταλύγει όπου την πάρει ο άνεμος. Σήμερα το βράδυ πριν τη βάλω για ύπνο κουτούλησε στο ψυγείο. Έχει ένα καρούμπαλο στο κούτελο, στα ζυγωματικά 3 γρατζουνιές και ένα χτύπημα στο χέρι. Δε μαζεύεται σας λέω. Όπου βρίσκει γωνία τη σημαδεύει και δως του!!! Η Ε δεν ήταν έτσι. Ήταν κιουρία!!! :lol::lol::lol::lol:

Προχθές που σας έλεγα. Τη βρήκα να δοκιμάζει το περιεχόμενο του πάμπερς... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Έλενα η γιατρός σου είπε για τις λέξεις;;;;; Μήπως ήθελα να ξέρει και βελονάκι ο Γ;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Μα έλεος......

Η Δ λέει μόνο μαμ όταν πεινάει και νε για το νερό. Ούτε μαμά λέει καθαρά ούτε μπαμπά. Έχει αλλού το μυαλό τις φυσικά!!! Κοιτάει να εστιάσει πως θα φάει τα ψίχουλα από το πάτωμα χωρίς να σκύψει και χωρίς να τα πιάσει με το χέρι της.(ξαπλώνεται ολόκληρη και τα γλύφει) Αυτό που σου είπε αυτή που σου το είπε τελοσπάντων είναι μια κοτσάνα. Τί θα πει πρέπει;;;; Με το ζόρι να μάθουν να μιλάνε;;; Και με το ζόρι να του διαβάζεις;;; Η Δ δεν κάθεται στον κώλο της, πως θα της διαβάσω βιβλία;;;; Θα την κυνηγάω αποό πίσω;;;;;;

Αααααααααααααα το βρήκα!!!!! Θα τα γεμίσω ψίχουλα τουλάχιστον να τα γλύφει βρε αδερφέ!!!

(Μ@λ@κίες λέω ε;;;):lol::lol::lol::lol:

Όσο για την Ε. Νομίζω ότι αυτή η κατάσταση είναι φαύλος κύκλος. Όσο περισσότερο αντιδράτε και σηκώνετε χέρι τόσο περίσσότερο θα ξεφεύγει εκείνη. Το πρόβλημα πάντα ξεκινάει από μας και από τη δική μας ανετοιμότητα να αντιμετωπίσουμε κάποιες καταστάσεις. Αυτά απλά μας δοκιμάζουν. Εμείς δεν γεννηθήκαμε γονείς, εκπαιδευόμαστε να γίνουμε και μάλλον έχουμε πολύ μέλλον μπροστά μας. Αν γνωρίσεις γονείς με πολλά παιδιά(5, 6 και βάλε) απλά θα διαπιστώσεις πως αυτό που ξέρουν να κάνουν καλά είναι να 'αδιαφορούν'. Αυτό μας διαφοροποιεί από κείνους, η απάθεια...

Ε Θου πέθανα στο γέλιο με τα μελομακάρονα!!!!Σόρρυ ρε συ αλλά δεν παίζεσαι!!!

Α να σας πω επίσης εκεί που όλες οι μανούλε ςζωγραφίζουν σπιτάκια και δεντράκια στα παιδιά τους η Θου ζωφραφίζει εκκλησίες!!! Προσκυνώ !!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφροδίτη (Παρλιάρε) υποκλίνομαι στο ταλέντο σου στη ζαχαροπλαστική!!!!

Βίκυ λίγο ακόμη έμεινε! Κουράγιο!!!

Αααααα Μαρία να χαίρεσαι την Ιωάννα σου! Πολύχρονο να ναι το κορίτσι σας και χαρούμενο μια ζωή!!!

Πολλά είπα ε;;;;

Το βουλώνω!!!

Στοπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι καλά να περάσετε!!!!

Μαρία μήπως είσαι έγκυος ρε συ;;; Λέω εγώ τώρα........ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φραν τώρα θα σε διαβάσω!!! Επίσης πότε έρχεσαι Θεσ/ν'ίκη;;;; Θα σε δούμε έτσι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...