Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

καλοριζικο και αυτο το θεματακι μας...ελπιζω να εχουμε πιο πολυ κοσμο...

τι κανουν οι γκαστρουλες;;;;που χαθηκατε;;;

εγω εχω λιωσει στη ζεστη...ζεστενομαι φριχτα...

σημερα ετρεχα στο ικα...πως τα βαριεμαι θεε μου ολα αυτα...

αντε αντε για να μαζευομαστε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

που ειστε καλε;;;;;μονη μου παλι θα τα λεω;;;;

χαθηκαμε...δεν πειραζει...

εγω εκανα ενα μπανακι...ξαλαφρωσα λιγο....

τα ταλιμπανακια κοιμουνται εδω και ωρα...και εχει μια απιστευτη ησυχια στο σπιτι...τελεια ειναι...

η μπεμπουλα μολις κλωτσησε...ειναι πολυ ησυχη σημερα....ακομα δεν εχει γυρισει...νωρις ειναι βεβαια...ο ιασονας γυρισε στην 32 βδομαδα...μονο ο γιωργακης βιαζοταν και ειχε παρει θεση απο πολυ νωρις..βασικα απο την β επιπεδου και μετα ολο με το κεφαλι προς τα κατω ηταν....

αυτα..καλο βραδυ σε ολες...παω να δω ταινια με τον αντρα μου....

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!!

Καλοριζικο το 16 !!!

Γιωτα φιλια πολλα στα ταλιμπανακια σου!!!!

Εμεις καλα ειμαστε ....

Καλο βραδυ !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου!!!!

Καλορίζικο το καινούριο μας ποστάκι!!! Μα πότε φτάσαμε στο Νο 16?????? Εγώ είχα μείνει στο 7....... :roll:

Για να μαζευόμαστε σιγά σιγά οι χριστουγεννιάτικες μανούλες!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς καλά είμαστε.....κουράζομαι πάρα πολύ πλέον κι έχω γίνει αργοκίνητο καράβι αλλά χαλάλι!!!! Λίγο έμεινε ακόμα....υπολογίζω μέχρι τα μέσα Οκτώβρη να έχω γεννήσει, δεν πιστεύω να πάει μέχρι το τέλος που έχω ΠΗΤ!!!! Πάντως θέση πήρε εδώ και ένα μήνα...

Η μπεμπίκα μου θα είναι το πρώτο καινούριο μωράκι-χριστουγεννιάτικο αδερφάκι που έρχεται στο καινούριο πόστ?????

Κοριτσάκια μου ελπίζω να είστε όλες καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello νασια....

μετραω και αυτα που ειχαμε οταν ειμασταν εγκυουλες...γι αυτο το 16..εξαλλου ολοι αυτο κανουν...

το πρωτο αδελφακι μπεμπακι ειναι απο το χρυσουλινι...

εδω εγω εχω γινει αργοκινητο καραβι που ειμαι ακομα στον 7ο....δυσκολη τελικα η τριτη εγκυμοσυνη...

φιλια στην κοιλιτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες και καλοριζικο το καινουριο μας ποστ!!!!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε προχθες περασαμε μια ιωσουλα αλλα σημερα ειμαστε καλυτερα ευτυχως.πρωτη φορα το μικρο μου εκανε τοαο πολυ πυρετο και τρομαξα...ευτυχως κρατησε 1 μερα.

ΒΙΚΑΚΙ χαθηκες οντως....μη κοιτας που δε μιλαμε, μας λειπεις...

Συμπεθερουλα μου κοντευει ο καιρος ε;;;πωπω γρηγορα που περναει ο χρονος!!!

γιωτα μου και συ στον εβδομο ε;;;!!!!!!!!!!!!!!!!1

βρε κοριτσια δεν το χα συνειδητοποιησει!!!!!!!!!!

σας φιλω!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μένα και καλορίζικο το νέο μας ποστακι!!!

Αχ βρε Γιώτα μου τι ωραία που το έγραψες αντε να γεμίζουμε σποράκια και με το καλό να έρθουν τα αδερφάκια των Χριστουγεννιάτικων μικρών σας.

Κοντεύετε και εσύ και η Νάσια γιαυτό έχετε βαρύνει αρκετά να ξεκουράζεστε όσο πιο πολυ γίνεται.

Οι φρεσκοεγκυούλες που έχουν χαθεί.

Εμείς κορίτσια βγήκαμε χθες με τη Χρύσα και τα μπεμπάκια της.Πήγαμε σε ένα ιππικό όμιλο και χαζεύαν οι μικρές τα άλογα, θα σας βάλω φωτογραφίες μάλλον το βραδάκι. Η μπεμπούλα μια γλύκα και πολύ ήσυχη οι μικρές στην αρχή έβλεπαν τα άλογα μετά βέβαια έκαναν τα δικά τους. Περάσαμε πολύ όμορφα.

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνεις μπουρεκάκι μου??????

Η μπέμπα της Χρυσουλίνι ήρθε στο προηγούμενο πόστ γι'αυτό το είπα......

Αχχχχχ άσε σαν μπαλόνι νιώθω, ούτε τα σκαλιά δεν μπορώ να ανέβω.......κι έχω βάλει 12 κιλά, ούτε που θυμάμαι πώς την πάλευα με τα 21 κιλά που πήρα στην Μαμία!!!!!!!!!!!

Να μου φιλήσεις τα ταλιμπανάκια σου......και η Μαμία ταλιμπάνα πρώτης γραμμής έχει γίνει....τρέχω και δεν φτάνω!!!! :shock:

Κανγκουράκι μου τί κάνετε????? Η κουκλίτσα η Αγγελικούλα???? Να της δώσεις πολλά πολλά φιλάκια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο μας ποστ και γρηγορα να γεμισουν σπορακια και οι υπολοιπες κοιλιτσες!!!!αντε κοριτσια βαλτε μπροςς!!!!!

Νασιουλια κοντευεις πλησιαζει ο καιρος αντε υπομονη τον εφαγες τον γαιδαρο!!!

Γιωτακι σε καταλαβαινω και εγω στον Δημητρη πολυ κουραζομουνα με πονουσαν ολα τα κοκαλα,υπομονη και θα ερθει η μπεμπουλα και θα τα ξεχασεις ολα!!!

εμεις τα ιδια,τα παιδια σχολειο και εγω σπιτι με τον Δημητρακη να με τρεχει μιας και του λειπουν τα αδερφακια του ειχε συνηθισει στο χαμο και τους ψαχνει τα πρωινα,ο Νικολας μου εχει δασκαλο στο σχολειο και μου ηρθε λιγο καπως τοσο μικρη ταξη να εχουν δασκαλο αν και τον συμπαθησε πολυ,αντε να δουμε τι πουλια θα πιασουμε φετος :P !!!!

Κατερινακι περιμενουμε φωτο να καμαρωσουμε κι εμεις την γυναικοπαρεα σας!!!!

πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε ολες????Σοφακι ,Πατσυ ,Βικακι?Ελπιζω να στε καλα ...

Νασια και Γιωτα υπομονη κοντευετε!!!

Εμεις σημερα το απογευμα πηγαμε για καφε ..Γυρισαμε και ο Νικολακης κοιμηθηκε κατευθειαν ..

Κατερινακι βαλε φωτο απο τη συναντηση με το Χρυσουλινι ...

Φιλια πολλα ...Καλο βραδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια έβαλα τις φωτο στην ομάδα, βασικά μονο η Βασούλα με την Αγγελικούλα φαίνονται :lol::lol::lol:

Εφτιαξα καινούριο album

Καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλορίζικο το νέο μας ποστ !!!!!!!!!

Γιωτού μου τι κάνουν τα αγόρια σου?? τι λένε που θα αποκτήσεουν μια αδελφούλα??

Νάσια με το καλό να έρθει η δεύτερη κορούλα σου!! Πραγματικά ο καιρός κοντοζυγώνει!!!

Πασχαλάκι φιλάκια στον Μακούλη σου .. και εμένα η Βασιλικούλα για ένα 24ωρο είχε πυρετό 38,5 και μου είπε ο παιδίατρος ότι κυκλοφορεί μια ίωση που κρατάει ένα 24ωρο.. ευτυχώς το ξεπεράσαμε γρήγορα χωρίς περαιτέρω ταλαιπωρίες..!!!!!

Ευα που είσαι παιδί μου?? πως τα πας με την εγκυμοσύνη?? θηλάζεις ακόμα??

Βικάκι δεν σε έχουμε ξεχάσει καθόλου.. φιλάκια πολλά!!

Πάτσυ ελπίζω τα πράγματα να πηγαίνουν καλύτερα!!!

Κατερίνα μου, εύχομαι τα παιδάκια σου να έχουν καλή πρόοδο!!!!!

Καγκουράκι, τέλειες οι φώτο με τις μικρές !! Έχουν πολλή πλάκα τα μικρά μας !! Να το επαναλάβουμε!!!!!!!!!! :)

ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

πασχαλακι περαστικα στον μακουλη σου.....πως παει η εγκυμοσυνη;;;;

καγκουρο τελειες οι φωτο.....αχ!!!!!πως μεγαλωσαν ετσι...φτου....φτου...κουκλες και οι δυο τους...

χρυσουλινι μου ο μικρος ειναι λιγο στον κοσμο του...ο γιωργος περιμενει πως και πως...τωρα δεν ξερω για πιο λογο την περιμενει...λεει οτι θα την φιλαει..αλλα δεν θα της δωσει το ποδηλατο του :lol::lol::lol:

σε επερνα τηλεφωνο αλλα δεν τον σηκωνες :(

ευακι που εισαι;;;ολα καλα;;;;

νασια....πως περναει ο καιρος ετσι;;;σε λιγο θα γινεις ξανα μανουλα :):):)

εγω ειμαι κομματια...ποναω παντου....τα μικρα εχουν ξεσαλωσει σημερα...και θα ειμαι ολη την ημερα μονη μου...αντε να δω πως θα βγει και αυτη η μερα..το βραδυ θα σερνομαι....

πολλα φιλια κουκλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια φίλες μου!!!!!!!

Καλά ότι θέλει κάνει το μάμμυ......τώρα μου εμφάνισε την δημοσίευση της συμπεθερούλας μου πρίν από την τελευταία δική μου!!!!!!!!! Δεν μου βγάζει όλες τις δημοσιεύσεις και συμβαίνει να εμφανίζονται ξαφνικά μετά από μέρες....... :evil::evil::evil:

Συμπεθερούλα μου περαστικά στον Μακούλη μας!!!!!!!!!!! Πώς είναι τώρα το γλυκάκι μου?????? Το σποράκι τί κάνει????? Έχεις καλή εγκυμοσύνη???

Κανγκουράκι και Χρυσουλίνι τέλειες οι φωτος!!!!!!!!!! Η Βασιλικούλα και η Αγγελικούλα είναι τέλειες!!!!!!!!!!!!! Απλά τέλειες!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιωτάκι μου μόνο ο μεγάλος έχει συνειδητοποιήσει ότι έρχεται κι άλλο αδερφάκι????? Εεε το έχει ξαναδεί το έργο γι'αυτό.......κι εμένα η Μαμία λέει ότι η μαμά έχει μπεμπέ στην κοιλίτσα και με κοπανάει αλλά δεν νομίζω ότι έχει καταλάβει τί πρόκειται να συμβεί!!!!!

Βικάκι μου μην χάνεσαι βρε κουκλίτσα μου!!!!!!!! Φιλάκια στον Αντωνάκη!!!!!!!

Όλια μου τί κάνει ο Νικολάκης?????

Κατερινάκι μου καλή σχολική χρονιά να έχετε!!!!!!!!!!!! Τί πειράζει που έχουν άντρα δάσκαλο???? Κι εγώ στο δημοτικό άντρα δάσκαλο είχα και ήταν πολύ καλός........Τί τάξη πάνε τα αντράκια σου?

Πού είναι τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας????????

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!!!!!!!!!!!!

γιωτα και νασια μου καλα παει η εγκυμοσυνη, δεν ξαναειδα καφε αλλα φυσικα συνεχιζω κανονικα τα ουτροτζεσταν (4 των 200 mg την ημερα).

νασια μου δεν πειραζει το ξερω πως με σκεφτεσαι! :P

φιλακια στις κοιλιτσες σας!

αχχχχχχχχχ...αυριο παω για καμπυλη.....δυστυχως οπως και να χει το αποτελεσμα θα ξεκινησω ειδικη διατροφη λογω του προηγούμενου ιστορικου...απλα αν προσεξω απο τωρα ισως να αποφυγω την ινσουλινη.

πωπω.....τη βαρετη εξεταση....πρεπει να παρω μπολικα περιοδικα να διαβασω.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλάκι μου κι εγώ είχα πολλά καφέ σε αυτή την εγκυμοσύνη, τρείς φορές ήρθαν καφέ υγρά και μάλιστα πάρα πολλά......έπαιρνα ουτροτζεστάν μέχρι την 14η εβδομάδα!!!!! Και με πείραζαν πάρα πολύ (τα έπαιρνα από το στόμα) και παρακαλούσα τον γιατρό να μου τα σταματήσει....μπλιάααααααααξξξξξ!!!!!!!! Είχες διαβήτη κύησης στον Μακούλη ε?????? Κι αυτή η εξέταση.......απαπαααααα!!!!!!!!! Στην Μαμία είχα κάνει τα 100μλ ενώ τώρα τα 75μλ (ήταν οριακή η δεύτερη ώρα) και ξαναέκανα πρίν λίγο καιρό και την γλυκοζυλιώμενη αλλά ευτυχώς όλα ΟΚ!!!!!!! Σε ποιά εβδομάδα είσαι τώρα κοριτσάκι μου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!

Πως πανε οι εγκυουλες???Πασχαλακι γιατι εκανες την καμπυλη τοσο νωρις?Πηρες τα αποτελεσματα???

Νασια φιλια στη Μαμια σου...

Πατσυ τι εγινε με τον Κωστα?Βρηκε δουλεια?

Εμεις καλα ειμαστε.Σημερα γιορταζει η πεθερα και η ανηψουλα του αντρα μου και θα παμε το απογευμα στο χωριο.

Φιλια πολλα καλο σκ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας..

πασχαλακι ευχομαι ολα να πανε καλα με την εξεταση και να μην χρειαστει να κανεις ινσουλινη...τουλαχιστον απο τωρα...

περιμενουμε νεα σου......

ολια καλα να περασετε....

πατσυ ευχομαι ολα να πανε καλα....

νασια φιλια στην κοιλιτσα σου....

εγω βαριεμαι απιστευτα πολυ....δεν κοιμηθηκα και το βραδυ καθολου καλα.....χαλια ειμαι.....

φιλια κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ζουζουνες!!!!

εκανα την καμπυλη αλλα δεν εχει διπλα φυσιολογικες τιμες για να κρινω αν ειναι καλη ή οχι (τακτικη της Βιοιατρικής), οποτε τις εστειλα σημερα με φαξ στην ενδοκρινολογο και περιμενω να μου πει αν ειναι καλη.Παντως την συνεκρινα με την προηγουμενη στον Μακη και ειναι πολυ πιο χαμηλες οι μετρησεις.παντως οπως και να χει πρεπει να προσεχω.,απλα οπως λεει και η γιωτα να μην κανω ινσουλινη τοσο νωρις.Ολια μου λογω της προηγουμενης εγκυμοσυνης με διαβητη εκανα την εξεταση τοσο νωρις γιατι θελει παρακολουθηση απο πιο μπροστα (εχω πολλες πιθανοτητες να ξανακανω)μπας και αποφυγουμε την ινσουλινη.

Καλε ειδα και γω τις φωτο!!!!τι κουκλες ειναι αυτες!!!!!!!!!!!!Να τις χαιρεστε κοριτσια!!!

Σοφακι μου που χαθηκες;;;ολα καλα;;;

Γκρουσι μου κι εσυ που εισαι βρε;;;πως παει το σπορακ ισου;;;αντε περιμενουμε νεα σου!

εμεις χθες πηγαμε γιατρο ειμαι σχεδον στην 10η εβδομαδα...και ειμαστε κιολας 3 εκατοστα!!!!!!!Δοξα το Θεο ολα καλα μεχρι στιγμης!5/10 εχουμε αυχενικη και μου πε ο γιατρος πως αν δεν ξαναεχω καφε θα κοψουμε τοτε και τα ουτροτζεσταν.Νασια μου εμενα δεν με πειραζουν καθόλου, κι εγω απο το στομα τα παιρνω. Εμενα με αηδιαζει πολυ το ασβεστιο/.....,μπλιαξξξξξξξ

Σας φιλω κουκλαρες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....

πασχαλακι περιμενουμε νεα...ευχομαι να ειναι ολα καλα.....

που ειστε οι υπολοιπες;;;;

εγω γεμιζω βαλιτσες...πλενω...σιδερωνω..τα εχω φτυσει...σκ ανεβαινουμε αθηνα μονιμα μεχρι να γεννησω δηλαδη....και τρεχω και δεν φτανω.....

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε καλά μου κοριτσάκια????????

Εδώ επιτέλους δρόσισε...έτσι φαίνεται δηλαδή, κι έτσι λένε όλοι, έχει συννεφιά και φυσάει δροσερό αεράκι αλλά εγώ πάλι ζεσταίνομαι :mrgreen: η εγκυμοσύνη μάλλον ευθύνεται.....πλέον μετράω αντίστροφα, σε 10 μέρες μπαίνω στον μήνα μου!!!!!! Για να δούμε πότε θα αποφασίσει η μπέμπα να έρθει....ο μπαμπάς μου (που είχε πέσει μέσα και στην πρόβλεψή του για την Μαμία, είχε πεί 10 Δεκέμβρη και τελικά γέννησα στις 9) είπε ότι θα γεννήσω στις 19 Οκτώβρη.....Στο τέλος Σεπτέμβρη έχω πάλι γιατρό.....

Πασχαλάκι μου μακάρι να πάνε όλα καλά και να μην χρειαστεί να αντιμετωπίσεις πάλι τον διαβήτη κύησης!!!!!! Δεν είναι απαραίτητο να έχεις πάλι...έτσι δεν είναι????? Θα περιμένουμε νέα να μας πείς τί θα σου πεί και ο γυναικολόγος σου!!!!!! Το σποράκι μεγαλώνει μια χαρούλα.......με το καλό και η αυχενική συμπεθερούλα μου!!!!!!

Γιωτάκι μου ετοιμασίες ε???? Δύσκολα είναι να ξεσπιτώνεσαι με δύο μικρά παιδάκια αλλά τουλάχιστον θα είσαι κοντά στους δικούς σου και θα έχεις βοήθεια και με την μπεμπούλα!

Όλια μου τί κάνετε????? Ο ΝΙκόλας?????? Φιλάκια!!!!!!!!!!!

Σοφάκι μου πού χάθηκες βρε ψυχή μου?????

Γκρουσάκι μου πώς πάει η εγκυμοσύνη????? Έκανες αυχενική???????? Το Αναστασάκι μας τί κάνει?????

Κατερινάκι μου πώς πάνε τα παιδιά με το σχολείο???? Πώς του φαίνεται του Δημητράκη που λείπουν τόσες ώρες τα αδέρφια του????

Χρυσουλίνι μου φιλάκια στα κοριτσάκια σου!!!!!!!!!

Βικάκι μου γιατί πουλί μου εξαφανίστηκες?????

Κανγκουράκιιιιιιιιιιιιι......................

Πάτσυ μου τί κάνατε τελικά????? Βρήκατε καμία άκρη?????? Μακάρι να μην χρειαστεί να φύγετε!!!!!

Τώρα που το σκέφτομαι πολλές χριστουγεννιάτικες μανούλες έχουν καιρό να εμφανιστούν.....ελπίζω να είστε όλες καλά!!!!!!!!!!!

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

χάθηκα αυτές τις μέρες αλλά δεν προλάβαινα καθόλου ούτε απο τη δουλεια να μπω έστω για λίγο.

Βλέπω είστε όλες καλά. Δρόσισε κίολας σα να φθινοπώριασε για τα καλά μου φαίνεται.

Νάσια με το καλό κοριτσάκι μου να έρθει και η δεύτερη κορούλα σου πως πέρασε ο καιρός, η Μαμία τι λέει άραγε?

Γιώτα πως πάνε οι ετοιμασίες τις μετακόμισης?

Πασχαλάκι όλα καλά θα είναι μια χαρούλα μεγαλώνει και το σποράκι πολύ χαίρομαι!

Κορίτσια περάσαμε πολύ όμορφα με την Χρύσα. Να κανονίσουμε καμια συνάντηση και να μπορείτε κι άλλες :)

Εμείς το Σάββατο είχαμε πάει βόλτα στην Μαρίνα του Φλοίσβου και ήθελε να πάει στον παιδότοπο με τα φουσκωτά και τα άλλα παιχνίδια. Δεν την είχα ξαναπάει αλλά την βάλαμε και το τί παιχνίδι έκανε σκαρφάλωνε έκανε τσουλήθρα σαν τρελή την χάζευα και έλεγα πόσο έχει μεγαλώσει απο εκεί που ήταν ένα τόσο δα μωράκι μπορεί να κάνει τόσα πράγματα μόνη της! Προσπαθούμε δειλά δειλά και το γιογιο, έχουμε πολύ δρόμο ακόμα :lol::lol: αλλά κάτι κάνουμε. Πολλά πρωινά ξυπνάει στεγνή οπότε τη βάζουμε στο γιογιο και τα κάνει.

Αυτά τα νεάκια μας

Φιλια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

εδω σημερα φθινοπωριασε για τα καλα,ολη μερα βρεχει και εχει πεσει αισθητα η θερμοκρασια,αρχισα να φτιαχνω ντουλαπες να μαζευω τα καλοκαιρινα σιγα σιγα,ο Δημητρης παει και ανοιγει την πορτα να βγει εξω αν δεν κλειδωσω το σκαει εξω ξυπολυτος και αντε να τον μαζεψεις,ετσι οπως ειχαμε μαθει αντε να δουμε πως θα κλειστουμε μεσα παλι

Νασιουλα μου τα παιδια παιδια πανε μια χαρα στο σχολειο,πηγαινουν με χαρα προς το παρον ωσπου να βαρεθουνε,ο μεγαλος ακομα να παρει βιβλια αντε να δουμε που θα παει αυτη η κατασταση,ο Δημητρης μολις ξυπνησει το πρωι τους φωναζει και τους ψαχνει και μετα φυσικα τραβαει εμενα απο το χερι απο κει και απο δω που λεει ο ιδιος και με στρωνει κατω να παιζουμε μαζι,αντε κοντευεις ηρθαν κιολας οι μερες που θα κρατησεις την δευτερη σου μπεμπουλα με το καλο!!!!

Κατερινακι αφου καθεται στο γιογιο σιγα σιγα θα μαθει,ο δικος μου ουτε που λεει κακα τα κανει και αν θυμηθει λεει,ωραια περασε η Αγγελικουλα στον παιδοτοπο εε!!ειχαμε παει και εμεις μια μερα σε παιδοτοπο και ο Δημητρης το καταδιασκεδασε ,ειδες τι γρηγορα που μεγαλωνουν;;οι μικρες κουκλιτσες και οι δυο τελειες οι φωτο!!!!

Πασχαλια ευχομαι να ειναι καλα τα αποτελεσματα σου

Ευακι που εισαι;;;;στο σχολειο πας ή εχεις αδεια;;;θα σε παρω να μιλησουμε

με το Σοφακι μιλησα στην γιορτη της ειναι ολοι καλα

δεν θυμαμαι κατι αλλο οι υπολοιπες που χαθηκατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι Χρόνια Πολλά, σε ξεχάσαμε

να χαιρεσαι τον Βασιλάκι και τον αντρούλη σου και σύντομα να του χαρίσετε και ένα αδερφάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...