Μετάβαση σε περιεχόμενο

να περιμενω ή να κανω αποξυση???


Recommended Posts

Καλη μου Παολα, λυπαμαι πολυ για την εξελιξη της εγκυμοσυνης σου, μα σκεψου απο ποσα δυσκολα μπορει να σε φυλαξε ο Θεουλης...:( ξερω πως αυτη η περιπετεια δεν ξεχνιεται, μα μη το βαζεις κατω κοπελα μου! αφου εσυ εισαι καλα, συντομα θα 'ρθει ενα μωρακι να ολοκληρωσει την ευτυχια σας....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 176
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λυπαμαι πραγματικα. Εγω το επαθα πριν 6 εβδομαδες και ακομα νοιωθω πολυ ασχημα. Το επαθα μαλιστα την ημερα που ακουσα και την καρδουλα του. Ασε, δραμα.... Κανε κουραγιο και μολις το ξεπερασετε ολα θα ειναι καλυτερα. Το ιδιο λεω και στον εαυτο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι πραγματικα. Εγω το επαθα πριν 6 εβδομαδες και ακομα νοιωθω πολυ ασχημα. Το επαθα μαλιστα την ημερα που ακουσα και την καρδουλα του. Ασε, δραμα.... Κανε κουραγιο και μολις το ξεπερασετε ολα θα ειναι καλυτερα. Το ιδιο λεω και στον εαυτο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παολα λυπάμαι για το αποτέλεσμα της εγκυμοσύνης σου:( ……εύχομαι ο θεός να σου δώσει πίσω γρήγορα ένα μωράκι υγιές και όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος

Όμως θα ήθελα να σου πώ πως το μήνυμά σου είναι, στις τελευταίες του γραμμές, γεμάτο αισιοδοξία και ελπίδα και αυτό με κάνει χαρούμενη γιατί βλέπω πως μετά από αυτό που έγινε ( μακάρι ο θεός να μην σε έβαζε σε αυτή την δοκιμασία αλλά δυστυχώς είναι κάτι πραγματικό ) σκέφτεσαι πια διαφορετικά τη ζωή και είμαι σίγουρη πως δεν θα αργήσεις να μας πεις ευχάριστα νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παολα λυπάμαι για το αποτέλεσμα της εγκυμοσύνης σου:( ……εύχομαι ο θεός να σου δώσει πίσω γρήγορα ένα μωράκι υγιές και όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος

Όμως θα ήθελα να σου πώ πως το μήνυμά σου είναι, στις τελευταίες του γραμμές, γεμάτο αισιοδοξία και ελπίδα και αυτό με κάνει χαρούμενη γιατί βλέπω πως μετά από αυτό που έγινε ( μακάρι ο θεός να μην σε έβαζε σε αυτή την δοκιμασία αλλά δυστυχώς είναι κάτι πραγματικό ) σκέφτεσαι πια διαφορετικά τη ζωή και είμαι σίγουρη πως δεν θα αργήσεις να μας πεις ευχάριστα νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι για την εξέλιξη αυτή..:( Είναι όποως λένε ότι η φύση προνοεί και τερματίζει κάτι απο την αρχή παρα να είχαν δημιουργηθεί προβλήματα μετέπειτα Εσυ να είσαι καλά , και τώρα θα είσαι πιο προετοιμασμένη για να φέρεις μια ζωή στον κόσμο. Εύχομαι να σου έρθει σύντομα ... Keep smiling ..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι για την εξέλιξη αυτή..:( Είναι όποως λένε ότι η φύση προνοεί και τερματίζει κάτι απο την αρχή παρα να είχαν δημιουργηθεί προβλήματα μετέπειτα Εσυ να είσαι καλά , και τώρα θα είσαι πιο προετοιμασμένη για να φέρεις μια ζωή στον κόσμο. Εύχομαι να σου έρθει σύντομα ... Keep smiling ..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα ειναι πολυ δυσκολη η εμπειρια που περασες.....

ευχομαι ομως να το ξεπερασεις γρηγορα και συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγουρα ειναι πολυ δυσκολη η εμπειρια που περασες.....

ευχομαι ομως να το ξεπερασεις γρηγορα και συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ.Έκανες ότι μπορούσες. Λένε ότι "κάθε εμπόδιο είναι για καλό"...Εσύ να είσαι καλά και γρήγορα να μας πεις τα ευχάριστα...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ.Έκανες ότι μπορούσες. Λένε ότι "κάθε εμπόδιο είναι για καλό"...Εσύ να είσαι καλά και γρήγορα να μας πεις τα ευχάριστα...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι πολύ αισιόδοξη και αυτό είναι καλό. Δίνεις μάθημα θάρρους. Για μένα περιμένω την περίοδο μου και πέρασαν οι δύο μήνες. Από εδώ και στο εξής καινούρια προσπάθεια.

Όλα θα μας πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι πολύ αισιόδοξη και αυτό είναι καλό. Δίνεις μάθημα θάρρους. Για μένα περιμένω την περίοδο μου και πέρασαν οι δύο μήνες. Από εδώ και στο εξής καινούρια προσπάθεια.

Όλα θα μας πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κι απο μένα

είναι δύσκολο αυτό το πρωτο διαστημα αλλά ο χρονος περναει θελουμε δε θελουμε;)

Συντομα θα ερθει η ωρα που λαχταρας τοσο πολύ.

Αχ μωρε περναμε απο σαραντα κυματα μέχρι να ερθει ενα μωρακι,αλλά οταν έρθει τα ξεχνας όλα.:cheer:

Δεν ξερω αν σε βοηθαω μ' αυτα που σου γράφω γιατί είναι λόγια και αυτά δεν παίρνουν τον πόνο... όμως τα θυμαμαι και σε νιωθω:dry:

Παντως αυτή η νοτα αισιοδοξιας που διακρίνω στο μηνυμα σου και μάλιστα τοσο γρήγορα είναι πολύ πολύ ευχαριστη;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κι απο μένα

είναι δύσκολο αυτό το πρωτο διαστημα αλλά ο χρονος περναει θελουμε δε θελουμε;)

Συντομα θα ερθει η ωρα που λαχταρας τοσο πολύ.

Αχ μωρε περναμε απο σαραντα κυματα μέχρι να ερθει ενα μωρακι,αλλά οταν έρθει τα ξεχνας όλα.:cheer:

Δεν ξερω αν σε βοηθαω μ' αυτα που σου γράφω γιατί είναι λόγια και αυτά δεν παίρνουν τον πόνο... όμως τα θυμαμαι και σε νιωθω:dry:

Παντως αυτή η νοτα αισιοδοξιας που διακρίνω στο μηνυμα σου και μάλιστα τοσο γρήγορα είναι πολύ πολύ ευχαριστη;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω, κοριτσια:)

Λενε η αγαπη θα σωσει τον κοσμο. Ετσι η αγαπη μας σωζει απο τα χτυπηματα της ζωης. Πολλες φορες ξεχνιομαστε και τα θελουμε ολα δικα μας αλλα ισως αν κοιταξουμε στη ψυχουλα του ανθρωπου διπλα μας και του χαμογελασουμε, το βλεμμα που θα παρουμε θα μας κανει να αισθανθουμε οτι τελικα τα εχουμε ολα. Στιγμες ευτυχιας... Μια τετοια στιγμη θα ερθει και το πολυποθητο :)

Σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω, κοριτσια:)

Λενε η αγαπη θα σωσει τον κοσμο. Ετσι η αγαπη μας σωζει απο τα χτυπηματα της ζωης. Πολλες φορες ξεχνιομαστε και τα θελουμε ολα δικα μας αλλα ισως αν κοιταξουμε στη ψυχουλα του ανθρωπου διπλα μας και του χαμογελασουμε, το βλεμμα που θα παρουμε θα μας κανει να αισθανθουμε οτι τελικα τα εχουμε ολα. Στιγμες ευτυχιας... Μια τετοια στιγμη θα ερθει και το πολυποθητο :)

Σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukla mou lupamai para polu gia th e3eli3h

pou eixe h egumosunh sou:(

kalutera pantws pou to kunhgises mexri telous

gia na deis pws exoun ta pragmata k na katalaveis

oti etsi eprepe na ginei.:( pistepse me an ekanes

nwritera thn apo3ysh 8a se etrwge oti isws ekanes la8os

pou thn ekanes k 8a eixes elpides..:dry:

mpravo sou,eisai polu dynatos an8rwpos!

eyxomai pio syntoma apo oso perimeneis na er8ei

to mwraki k na apalunei ton pono sou!!

kalh epityxia:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukla mou lupamai para polu gia th e3eli3h

pou eixe h egumosunh sou:(

kalutera pantws pou to kunhgises mexri telous

gia na deis pws exoun ta pragmata k na katalaveis

oti etsi eprepe na ginei.:( pistepse me an ekanes

nwritera thn apo3ysh 8a se etrwge oti isws ekanes la8os

pou thn ekanes k 8a eixes elpides..:dry:

mpravo sou,eisai polu dynatos an8rwpos!

eyxomai pio syntoma apo oso perimeneis na er8ei

to mwraki k na apalunei ton pono sou!!

kalh epityxia:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως ετσι ειναι, ζουζου.

Επρεπε να φτασω μεχρι το τελος γιατι δε θα αντεχα να ζω με την αμφηβολια :μηπως... Ισως γι'αυτο και ειμαι ηρεμη. Παλεψα και εχασα. Δε θα σας ξεχασω, θα ειμαι εδω και για το δικο σου μωρο πολυ συντομα, ζουζου και για ολα τα μωρα μεχρι να ερθει η σειρα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως ετσι ειναι, ζουζου.

Επρεπε να φτασω μεχρι το τελος γιατι δε θα αντεχα να ζω με την αμφηβολια :μηπως... Ισως γι'αυτο και ειμαι ηρεμη. Παλεψα και εχασα. Δε θα σας ξεχασω, θα ειμαι εδω και για το δικο σου μωρο πολυ συντομα, ζουζου και για ολα τα μωρα μεχρι να ερθει η σειρα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάολα μου γεια σου,

Είχα και εγώ ακριβώς την ίδια εμπειρία με εσένα πρίν ένα χρόνο ακριβώς.

Πήγαμε στον γιατρό για να ακούσουμε την καρδούλα και μας είπε ότι δεν ακούγονταν τίποτα και το έμβρυο δεν αναπτυσόταν.

Έτσι προχώρησα και εγώ σε απόξυση. Αρχές Δεκεμεβρίου έκανα απόξυση και Αρχές Ιανουαρίου έμεινα ξανά έγκυος!!!

Τώρα έχω στην αγκαλία μου την μικρούλα μου!!!

Σίγουρα θα ξαναμείνεις έγκυος, είμαι σίγουρη γι΄αυτό!!! Μην χάνεις τις ελπίδες σου, ο θεός 8α σε βοηθήσει!!!

Φιλιά

mini από Κύπρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάολα μου γεια σου,

Είχα και εγώ ακριβώς την ίδια εμπειρία με εσένα πρίν ένα χρόνο ακριβώς.

Πήγαμε στον γιατρό για να ακούσουμε την καρδούλα και μας είπε ότι δεν ακούγονταν τίποτα και το έμβρυο δεν αναπτυσόταν.

Έτσι προχώρησα και εγώ σε απόξυση. Αρχές Δεκεμεβρίου έκανα απόξυση και Αρχές Ιανουαρίου έμεινα ξανά έγκυος!!!

Τώρα έχω στην αγκαλία μου την μικρούλα μου!!!

Σίγουρα θα ξαναμείνεις έγκυος, είμαι σίγουρη γι΄αυτό!!! Μην χάνεις τις ελπίδες σου, ο θεός 8α σε βοηθήσει!!!

Φιλιά

mini από Κύπρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...