Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

καλυσπερα κοριτσακια!θα ηθελα να ρωτησω μηπως καποια απο σας εχει παρει cyclacur και την βοηθησε να μεινει εγκυος!!!εγω τα αρχισα τορα αυτο το μηνα και ελπιζω να πανε ολα καλα!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προετοιμαζει ορμονικα το ..γυναικολογικο συστημα -το ρυθμίζει ας πουμε-

εγω τα πηρα στις προσπαθειες μου να μεινω εγκυος (στα πλαισια σπερματεγχυσης κ εξωσωματικης) - τα δινουν οι γυναικολογοι κ σε πιο απλές περιπτωσεις που θες να μεινεις έγκυος με φυσική ας πουμε διαδικασια-

ευχομαι να σε βοηθησουν!!!! με το καλο!!! :):):):)

litsa mou den ta gnorizo :roll: ala euxome na se boithisoun na apoktisis ena sporaki stin kilitsa sou :D

eyxaristo poli kamari mou kai esi oti potheis na to patheis!esi se pia fasi vriskese?

kalimera kopela mou ax poli oraia eise sti kaliteri fasi!ante me to kalo na pareis to bebe sou stin agkalitsa sou!kai na xerese ton gio sou!! :D elpizo kai ego sintoma na vretho sti thesi ti dikia sou! :D

Εμενα μου τα ειχε δωσει ο γιατρος απο την εμβριομεταφορα και μετα στις εξοσωματικιες αλλα ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΣΠΡΑ χαπάκια για να μην υποχωρισει το ενδομητριο. Για φυσιολογικα δεν ξερω!

κοριτσια καλησπερα ειμαι καινουργια στο φορουμ και ξεκινησα κι εγω cyclacur αυτον τον μηνα προσπαθουμε για 2ο παιδακι εδω και ενα χρονο και βρηκαμε οτι λογω ανεβασμενης fsh ο οργανισμος δεν παραγει καλα ωαρια

kalispera minaki kai ego perno cyclacur i mallon ta pira ena mina irthe i akatanomasti to savvato kai tin pempti tha ta xekiniso pali!!emena mou ta edose logo tou kiklou mou pou eine astatos logo polikistikon!!!kali mas epitixia!!!

ευχαριστω λιτσας σου ευχομαι καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου και σου ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα που τα περνεις :D σε ευχαριστω που μεεβαλες στην λιστα σου που απο οτι βλεπω ειναι και γουρλιδικη

minaki na se rotiso kati?:esu tha to pareis olo to kouti?ego olo mou eipe!!!ta exeis xanaparei?eyxaristo ek ton proteron!!!na erxese kai sto allo to post(poies den perimenoume.....)na ta leme kai apo ekei!!! :D:D:D

θα το παρω ολο το κουτι κι εγω βασικα απο οτι καταλαβα ειναι οιστρογονα και προγεστερονη οποτε δεν πιστευω οτι δεν θα βοηθησουν τελος παντων οτι κι αν ειναι οι γιατροι ξερουν καλυτερα νομιζω........ :lol::lol:

εγω το θελω για δωρο στα γενεθλια μου σαν την κορουλα μου μακαρι να το παρω διπλο αυτη την φορα να ακουσω και τα δικα σου καλα νεα!!!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @KONSTANTIA🤩🤩 (δεν μπορώ να σβήσω την λυπημένη φάτσα γαμωτο) Τι ευχάριστα είναι πάλι αυτά??? Ωρε μάνα μου! Χαμός με δύο μογλιδες!!  Με το καλό κορίτσαρα!  (θα αργήσω εγώ κορίτσια για 2ο, ας πάρω μιαν ανασα!) 
    • Σκεφτομασταν με τη @Πιου-πιου να το ανοίξεις εσύ νικονα μας για να ξεκινήσουμε αισιοδοξα.ο υπόλοιπος λαός συμφωνεί;;;;μετραω ψηφους. Σκεφτήκαμε σαν θέμα το μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019, έχει κάποια κάποια αλλη ιδέα? 
    • Γεια σας κορίτσια, εχω χαθεί λίγο γιατί δεν έχω και πολλά να σας γράψω, είδα όμως εξελίξεις και πραγματικά δεν έχω λόγια (πλην της castraup νομιζω που χε καλα νεα). Κορίτσια, αν και δεν πολυπιστεύω σε γκαντεμιές, ανοιξτε νεο τόπικ. Έτσι να μπει νέος αέρας, νέο έτος. Το 2018 ηταν ψιλοαπαράδεκτο σε γενικές γραμμές. Τουλάχιστον χαμογέλασε σε κάποιες κοπέλες και το επομενο θα χαμογελάσει στις άλλες!!!
    • @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου το υποψιαζόμουν δυστυχώς!!!! Λυπάμαι πολύ   @bebe2 μου σε νιώθουμε εδώ είμαστε όμως και για τις μαυρίλες! Εγώ πάω αύριο για υπέρηχο και τετάρτη ή πέμπτη άλλη μια ωοληψία φυσικού κύκλου!! Θέλω να πιστεύω πως θα κλείσει κάπως καλύτερα ο χρόνος ,,, για να δούμε.
    • Και σε εμένα σταμάτησαν τα συμπτώματα. Δεν πονάω άλλο, καλά και πριν δεν είχα έντονους πόνους, μόνο πονακια ελαφριά αραιά και που... Αυτό που παρατήρησα μόνο αυτή τη φορά, είναι ότι με φαγουριζουν λίγο οι θηλές μου και έχω γεμίσει πολλά σπυράκια στο προσωπο..άλλες φορές είχα μόνο δύο η τρία...τώρα είμαι γεμάτη..είμαι μπερδεμένη...απο τη μια πλευρά είμαι πολύ αισιόδοξη γι αυτό το μήνα...Έτσι από μέσα μου βγαίνει....Από την άλλη υπάρχουν και στιγμές μέσα στη μέρα που πέφτω ψυχολογικά και λέω τι ελπίζω...πάλι θα μου έρθει...
  • Νέες συζητήσεις