Μετάβαση σε περιεχόμενο

Cyclacur και πετυχε!!!


Recommended Posts

καλυσπερα κοριτσακια!θα ηθελα να ρωτησω μηπως καποια απο σας εχει παρει cyclacur και την βοηθησε να μεινει εγκυος!!!εγω τα αρχισα τορα αυτο το μηνα και ελπιζω να πανε ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προετοιμαζει ορμονικα το ..γυναικολογικο συστημα -το ρυθμίζει ας πουμε-

εγω τα πηρα στις προσπαθειες μου να μεινω εγκυος (στα πλαισια σπερματεγχυσης κ εξωσωματικης) - τα δινουν οι γυναικολογοι κ σε πιο απλές περιπτωσεις που θες να μεινεις έγκυος με φυσική ας πουμε διαδικασια-

ευχομαι να σε βοηθησουν!!!! με το καλο!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kopela mou ax poli oraia eise sti kaliteri fasi!ante me to kalo na pareis to bebe sou stin agkalitsa sou!kai na xerese ton gio sou!! :D elpizo kai ego sintoma na vretho sti thesi ti dikia sou! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου τα ειχε δωσει ο γιατρος απο την εμβριομεταφορα και μετα στις εξοσωματικιες αλλα ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΣΠΡΑ χαπάκια για να μην υποχωρισει το ενδομητριο. Για φυσιολογικα δεν ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοριτσια καλησπερα ειμαι καινουργια στο φορουμ και ξεκινησα κι εγω cyclacur αυτον τον μηνα προσπαθουμε για 2ο παιδακι εδω και ενα χρονο και βρηκαμε οτι λογω ανεβασμενης fsh ο οργανισμος δεν παραγει καλα ωαρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera minaki kai ego perno cyclacur i mallon ta pira ena mina irthe i akatanomasti to savvato kai tin pempti tha ta xekiniso pali!!emena mou ta edose logo tou kiklou mou pou eine astatos logo polikistikon!!!kali mas epitixia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω λιτσας σου ευχομαι καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου και σου ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα που τα περνεις :D σε ευχαριστω που μεεβαλες στην λιστα σου που απο οτι βλεπω ειναι και γουρλιδικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

minaki na se rotiso kati?:esu tha to pareis olo to kouti?ego olo mou eipe!!!ta exeis xanaparei?eyxaristo ek ton proteron!!!na erxese kai sto allo to post(poies den perimenoume.....)na ta leme kai apo ekei!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το παρω ολο το κουτι κι εγω βασικα απο οτι καταλαβα ειναι οιστρογονα και προγεστερονη οποτε δεν πιστευω οτι δεν θα βοηθησουν τελος παντων οτι κι αν ειναι οι γιατροι ξερουν καλυτερα νομιζω........ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το θελω για δωρο στα γενεθλια μου σαν την κορουλα μου μακαρι να το παρω διπλο αυτη την φορα να ακουσω και τα δικα σου καλα νεα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...