Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΟ ΜΕΣΣΗΝΗ?


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΠΟΛΎ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ,,ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΣΤΗ ΘΕΑ ΤΥΧΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ..........ΟΜΩΣ ΝΑ'ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ!!!!!ΧΘΕΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΣΣΗΝΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ.ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΑΚΟΜΗ 1 ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ....ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΣ ΦΑΝΗΚΕ?SOS κοριτσακια μου!!!!!!!! :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vango μου καλησπέρα :) Σκέφτομαι να επισκεφθώ και εγώ τον γιατρό που αναφέρεις 1. γιατι έχω ακούσει και άλλες κοπέλες να είναι ευχαριστημένες και 2. το οικονομικό !!! Μήπως γνωρίζεις πόσο κοστίζει η εξωσωμ. στο πανεπιστημιακό ??? και αν έχει μεγάλο χρόνο αναμονής ?? Μακαρι να μπορούσα να σε βοήθησω εγώ αλλα κρέμομαι απ'τα χείλη σου :lol::lol: .Καλή αρχη και καλή επιτυχία !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vango μου καλησπέρα :) Σκέφτομαι να επισκεφθώ και εγώ τον γιατρό που αναφέρεις 1. γιατι έχω ακούσει και άλλες κοπέλες να είναι ευχαριστημένες και 2. το οικονομικό !!! Μήπως γνωρίζεις πόσο κοστίζει η εξωσωμ. στο πανεπιστημιακό ??? και αν έχει μεγάλο χρόνο αναμονής ?? Μακαρι να μπορούσα να σε βοήθησω εγώ αλλα κρέμομαι απ'τα χείλη σου :lol::lol: .Καλή αρχη και καλή επιτυχία !!

STRAWBERRY καλημέρα!Πρώτη φορά επισκέφθηκα τον γιατρό προχθές,έκλεισα πολύ εύκολα ραντεβού,δέχεται απόγευμα και κάθε επίσκεψη κοστίζει 90 ευρώ.Από πληροφορίες που μου έδωσε κοπέλα από το φόρουμ η οποία έχει αποκτήσει παιδάκια με την πρώτη φορά που έκανε εκεί,μου είπε ότι τα ραντεβού γίνονται γρήγορα,πληρώνεις κάθε φορά τα 90 ευρώ,η εμβρυομεταφορά κοστίζει 400 ευρώ και τα φάρμακα καλύπτονται ανάλογα με την ασφάλεια που έχεις.Εγώ θα τον ρωτήσω γι'αυτά την επόμενη φορά που θα πάω,αφού κάνω τις εξετάσεις.Γενικά για πρώτη φορά που τον είδα έχω να σου πώ,οτι αν και είναι λίγο ψυχρός μου ενέπνευσε μια εμπιστοσύνη και σε μένα και στον σύζυγό μου και μου διέγνωσε και κάτι το οποίο κανείς μέχρι τώρα δεν μου είχε πει.Επίσης πρέπει να σου πω ότι είχε και πολύ κόσμο να περιμένει,μάλλον δεν είναι τυχαίο.Σου εύχομαι να πάρεις την πιο καλή απόφαση και γρήγορα να γίνεις μανούλα!για ότι χρειαστείς έδώ θα είμαστε να τα λέμε!!!!!!!! :D:):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ παρα πολύ κοπέλα μου και εσύ καλή επιτυχία να έχεις και όλα να πάνε κατ'ευχήν.Θα τον επισκεφθώ σίγουρα.Όσο για το ψυχρός δεν με ενδιαφέρει καθόλου ..μου αρκεί να κάνουμε καλή δουλειά :):) Άλλοστε έχω μπουχτήσει απο γιατρούς με ψεύτικο χαμόγελο και δήθεν ενδιαφέρον.Πολλά φιλάκια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 years later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...