Μετάβαση σε περιεχόμενο

φετινη συναντηση?


mama_xina

Recommended Posts

θα θεσω μια ερωτηση κρισεως καμμια συναντηση για το 2011 κανονισατε?

οχι τιποτε αλλο νεα χρονια...δε θα γινει κοπη τη πιτα?

κανατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ η Ρούμπι η δορα η τζωρτζινα είχαμε συναντηθεί στις 5 δεκεμβρίου . Αντε να πούμε μέσα στο Φεβρουάριο εγω μέχρι τέλος του μηνα δεν μπορώ εχω το μνημόσυνο του πατέρα μου τη λέτε να συναντηθούμε 13/2 μια ημέρα πριν των ερωτευμένων ; που να συναντηθούμε ; πείτε και εσείς να φτοιάξουμε και τη βασιλόπιτα μας και να τη κόψουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια !!! ωραια η προταση σας!!! εγω θα προτεινα στο γνωστο σημειο στην τερινα που το ξερουν τα περισσοτερα μελη και που βολευει τις περισσοτερες!!! 13/2 ειναι καλη ημερομηνια αλλα μηπως θα βολευε και 6/2? προταση κανω!!! :roll::roll: η μια βασιλοπιτα θα ειναι δικια μου ,θα την κανω εγω,και οποια αλλη θελει ας κανει αλλη μια εαν χρειαστει....οκ κοριτσια .....ανυπομονω να σας δω .... :YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι καλα που θα ηταν πολυ θα ηθελα να τα λεγαμε εχω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ καιρο να σας δω μωρεεεεεεεεεεεε

αλλα μολις θα εχω γεννησει οποτε δ με περνει :( krima

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα .Μαράκι είπα στις 13 για να το δουν περισσέτερα μέλοι και να μπορέσουν να το κανονίσουν να έχουν μπροστά τους 20 μέρες σχεδόν . Οπότε να το κλείσουμε οριστικά τι λέτε;

ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ την κυριακή 13 φεβρουαριου και ωρα 11,30 στην ΤΕΡΙΝΑ . Μπορείτε να έρθετε με όποιον θέλετε σύζυγο , παιδί φίλη, σκύλο ,.......

Ξεκινήστε να στέλνετε μόνο ποιές θα έρθετε για να ξέρουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω μεσα ειμαι....αρκει να μην βρεχει για να φερω και την μελινα!

:) τωρα ποια δεν εχουμε μπαμπα να μην με αφηνει να την παρω.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες να μαστε καλα θα ρθω και εγω!

Ραμονακι μου που εισαι βρε αγαπη? αν το δεις παρε με τηλ...

Μπεμπουλης,Βανια,Σταμμυ.Μαρια...τα φιλια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΕΝΘΙΜΙΣΗ την ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 11,30 ΣΤΗΝ ΤΕΡΙΝΑ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ ΜΑΣ . ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!! χαιρομαι πολυ που διαβαζω πως θελετε να ερθετε,θα σαςπεριμενουμε με χαρα να σας δουμε υστερα απο πολυ πολυ καιρο!!! :D:D εμεις αλλωστε οι γνωστες ........θα ειμαστε σιγουρα εκει εκτος και εαν ειμαστε αρρωστες , μια ςκαι σημερα ειμαστε τρεις στο σπιτι με πυρετο και τα συναφη αλλα τι να πω περαστικα να ειναι... περιμενω και αλλες συμμετοχες κοριτσακια μου,φιλακια στα παιδακια σας μπεμπουλης ,βανια ρουμπη,καρολινα σταμμυμαμυ να τα προσεχετε !!!! και σε εσας κοριτσακια που δεν εχετε μωρακι (mamaxina) γρηγορα να αποκτησετε και σε εσενα μπουγατσουλα μου γλυκια με το καλο να κρατησεις στα χερια σου την μπεμπουλα!!!φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσια που ειστε? δεν θα δηλωσετε συμμετοχη αλλες? περιμενω να δω περισσοτερες συμμετοχες!! αντε γρηγορα δηλωστε!!!! σας περιμενουμε οπως καθε φορα ολα τα μελη ,καινουργια και παλια .εγκυουλες και μη ,ολες καλοδεχουμενες!!!! να σας γνωρισουμε και να μας γνωρισετε απο κοντα !!!σας περιμενουμε!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορτισακια μου!!! εννοειτε πως θα γινει η συναντηση στις 13 του μηνα δεν εχει αλαξει κατι!!! σας περιμενουμε ολες !!!!τα λεμε εκει!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοείτε οτι και εγω μέσα και θα έρθει και η Άννα 1975 νέο μέλος και κολητή μου τα τελευταία 17 χρόνια τωρα για το Σταύρο δνε ξέρω μπορεί να έρθω και μόνη ανάλογως την ορέξη του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και εγω θελω παρα πολυ να ερθω να σας δω αλλα που να το φερω το λεχουδι;;;Φοβαμαι μωρε.

Καλα να περασετε κοριτσαρες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...