Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κάντε το παιδί σας να ..τρώει με όρεξη!


lena

Recommended Posts

Συνήθως οι γονείς δεν είναι πολύ ευχαριστημένοι με το πόσο και τι τρώει το παιδί τους.Τα παράπονα που λέγονται συνήθως είναι ότι τρώει ελάχιστα, ή το αντίθετο, ότι τρώει διαρκώς πράγματα άχρηστα, χωρίς θρεπτική αξία και γενικά δεν τρώει ότι πρέπει και είναι σωστό να φάει...

Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
    • @Antonia2μ δυστυχώς ειναι δύσκολος ο δρόμος π χρειάζεται να διανύσουμε για να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας  το /τα μωράκια μας🙏🤰👶🏻 Έχει πολυ άγχος, αγωνία, πίεση γιαυτο πρέπει η μια στηρίζει την αλλη… ειναι πολυ σημαντικο να εχεις κάποιων να εκφράζεις τις ανησυχίες σ κ να μπορεί να σε καταλάβει  🥰🙏🌈  
    • @Mpourmpoulo τωρα βρηκα ευκαιρια να σ απαντησω. Εγω σ αυτό τον υπερηχο μετα την αποξεση πολυ ειχα επηρεαστει. Που δ υπηρχε εμβρυο πια. Στα νεα σου τωρα. Εφοσον πιανεις με σπερματεγχυση δ υπάρχει λογος να πατε με εξωσωματικη. Καλα θα κανετε κ θα τ ψαξετε ωστοσο ευχομαι οι ατυχίες σας να ήταν τυχαίο γεγονός. Οσο για την περιοδο μπορει να σ ρθει κ κανονικα. Ποτε δ ξερεις. Εμενα μ ειχε ερθει στις 23 μερες μετα την αποξεση. Μετα στις 31, μετα στις 24, μετα στις 32 μερες και καπου στον 5ο κυκλο εστρωσε στο φυσιολογικό 27 με28 μερες. Π παλι τρελες αποκλισεις τυπου 40 50 μερες δ ειχα. Μακαρι να σ ρθει σε νορμαλ πλαίσια ωστε να ξεκινήσετε αμεσα εφόσον εχεις το οκ. Πολυ αισιοδοξο που μπορεις αμεσα να πας παρακατω. Ακόμα και οι εξετασεις π πρεπει να γινουν, καθε εξεταση σε φερνει και πιο κοντα στο.ονειρο. Εύχομαι απο την καρδια μ ν σας προλαβει τ ουράνιο τοξο σας! 
    • Ανακουφιστικά έστω που θα το ψάξουμε λίγο παραπάνω και επίσης που από μόνος του μας είπε πως αν λείπει ο σύντροφος μπορούμε να καταψύξουμε σπερμα και να κάνω σπερματεγχυνση μέσα στο καλοκαιρι αν θέλω !  Επίσης γενικότερα έκατσε και μελέτησε την περίπτωση μου και δεν μας είπε μόνοι σας τώρα και βλεπουμε ! Μου είπε πως θα το παλέψουμε μαζί και πως θα τα καταφέρουμε! Μακάρι να πανε όλα καλά στην πορεία 🙏
    • Ναι ναι κ στην πρώτη μ εγκυμοσύνη έπαιρνα!! Δεν είναι τίποτα!!! Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...