Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΦΕ ΕΚΚΡΙΣΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ


arkoudakia

Recommended Posts

Κοριτσια πηγα σημερα στο γυναικολογο... μου ειπε πολυ νωρις ειναι για να δει κατι..και αθριο το πρωι μου εγραψε να κανω χοριακη..... οποτε αυριο το μεσημερι θα εχω τα αποτελεσματα....

Περεπιπτοντος την ρωτησα αν το τεστ εγκυμοσυνης που εκανα μπορει να ειναι και λάθος και μου ειπε οτι υπαρχουν πολλες περιπτωσεις που βγαζουν λαθος....Σημειωτεον ότι το Σαββατο το πρωι εκανα τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε ροζ αχνο και το εκανα ξανα το τεστ και σημερα 2 μερες μετα και παλι βγηκε ροζ, αλλα λιγο πιο εντονο ροζ σε σχεση με του Σαββατου.... Τωρα τι να υποθεσω?????? Μαλλον πρεπει να περιμενω μεχρι αυριο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοριτσι μου η χοριακη σου!κι εγω ειχα αχνα θετικο τεστ την προηγουμενη μερα της περιοδου,πολυ αχνη και η χοριακη μου ηταν 550!καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο!!!!!!!να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!για διδυμακια σε βλεπω κι εσενα!!!με τετοια χοριακη!

Διδυμαααααααααααα?????????????????? Μα σοβαρα? Αν εχεις ψηλη χοριακη σημαινει διδυμα???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρκουδακια ποσες μερες εισαι μετα απο την αναμενομενη περιοδο;;;;

εγω ειχα 1100 μοναδες 3 μερες μετα την αναμενομενη περιοδο και δεν ειχα διδυμα....οποτε τιποτα δεν ειναι σιγουρο ;)

με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρκουδακια ποσες μερες εισαι μετα απο την αναμενομενη περιοδο;;;;

εγω ειχα 1100 μοναδες 3 μερες μετα την αναμενομενη περιοδο και δεν ειχα διδυμα....οποτε τιποτα δεν ειναι σιγουρο ;)

με το καλο!

Εχω 954.5 χοριακη 2 μερες μετα την αναμενωμενη περιοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARKOYDAKIA ΦΥΣΗΞΕΜΑΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΛΙΓΟ ΓΟΥΡΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ....ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΧΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΦΥΣΙΚΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARKOYDAKIA ΦΥΣΗΞΕΜΑΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΛΙΓΟ ΓΟΥΡΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ....ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΧΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΦΥΣΙΚΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ!!!!

Σας εύχομαι το καλύτερο κοριτσια και σύντομα να έχετε στην αγκαλιά σας ένα μωρακι!!

Όσον αφορα τα συμπτώματα... Την 21η ημέρα και 24η ημέρα του κύκλου είχα καφε εκκρίσεις, ήταν κάτι που με παραξένεψε γιατί δεν μου είχε ξανασυμβει....Πρήστηκε πολύ το στήθος και είχα κάποιες μικρές ενοχλήσεις στις θηλές...Γενικά ένιωθα ότι θα μου έρθει η περίοδος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

arkoudakia ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΓΤΗΡΙΑ!ευχομαι να ειναι η ομορφοτερη περιοδοσ τησ ζωής σου και του χρόνου τέτοια εποχη να κρατασ το μωρακι σου!θελω να σε ρωτησω.ειμαι στην 28η μέρα και την 22η και για 2-3 μερες νομιζω είδα κάτι εκρίσσεις σκουρες καφε.μην φανταστεις πολλες απλα με παραξενεψαν γιατι τις πρωτες τις εισδα 8-9 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο.δεν θυμαμαι να ειχα τετοιες εκτοσ κι αν δεν το εχω προσεξει δεν ξερω.....βεβαια ήμουν και κρυωμενη.εσενα ποια ειναι η γνωμη σου? :P:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

arkoudakia ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΓΤΗΡΙΑ!ευχομαι να ειναι η ομορφοτερη περιοδοσ τησ ζωής σου και του χρόνου τέτοια εποχη να κρατασ το μωρακι σου!θελω να σε ρωτησω.ειμαι στην 28η μέρα και την 22η και για 2-3 μερες νομιζω είδα κάτι εκρίσσεις σκουρες καφε.μην φανταστεις πολλες απλα με παραξενεψαν γιατι τις πρωτες τις εισδα 8-9 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο.δεν θυμαμαι να ειχα τετοιες εκτοσ κι αν δεν το εχω προσεξει δεν ξερω.....βεβαια ήμουν και κρυωμενη.εσενα ποια ειναι η γνωμη σου? :P:?

Και εγω κρυωμενη ημουν και πολυ κιολας.... και λεω μπα δεν πιστευω με τετοιο κρυολογημα... ειχα και εχω καφε εκκρισεισ πολυ λιγες στο σκουπισμα την 21 ημερα και 24η. Την 27η ημερα αρχισα να εχω υγρα προς το λευκο αλλα πολυ λιγα και αυτα στο σκουπισμα...

Σου ευχομαι τα καλυτερα παντως!!!

Η αληθεια εχω αγχωθει γιατι ρωτησα ενα γιατρο και μου ειπε ειμαι ¨ολιγον εγκυος¨ και σκεφτομαι και ρωταω τον εαυτο μου.. ειμαι ή δεν ειμαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

arkoudakia ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ κοπέλα μου, μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κουκλίτσα μου. Φούλ υγεία και Φούλ ευτυχία....

ΦΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα arkoudakia τι ¨ολίγον έγκυος¨ κοριτσάκι μου , κανονικότατα έγκυος είσαι με τέτοια χοριακή (απλά ολίγον εβδομάδων).

Εγώ 1 μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο είχα χοριακή 225!!!!!!

Οπότε ξεκίνα να φυσάς να μας δόσεις λίγο από την θετικο-μπεμπέ σου ενέργεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρκουδακι μου χαρηκα πολυ για σενα καλη μου!!!με το καλο να εχεις μια υγειης τελειομηνη εγκυμοσυνη,οχι πολλες δουλειες τωρα ε?χαλαρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρκουδακι μου χαρηκα πολυ για σενα καλη μου!!!με το καλο να εχεις μια υγειης τελειομηνη εγκυμοσυνη,οχι πολλες δουλειες τωρα ε?χαλαρα!!!!

Σας ευχαριστω πολύ κοριτσια!! Σας ευχομαι ότι καλυτερο!!!

Παρεπιπτοντος τι εννοιεις όχι πολλές δουλειες? Με προβληματιζει πολυ αυτο.... δηλαδη μεχρι ποσο πρεπει να προσεχω... γυμναστικη κτλ επιτρεπεται?Αληθεια σε ποια βδομαδα θα μου φυγει λιγο το αγχος για το πως πανε τα πραγματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κατι ακομη.... μου φαινεται πολυ περιεργο για το οτι ειμαι εγκυος..... δεν το συνηδειτοποιησα ακομη....Σας εχει τυχει και σας κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

arkoudaki m sigxaritiria kopela m!

teleia i xoriaki s eeee?

ante se ligous mines na kratiseis to/a mpempe sou agkalitsa!

na prosexeis twra!

filakia!

Seuxaristo poli!! I alithia eho aghothi ligo....

Otan leme na prosexei mia egkios ti ennoume?den mporo na katalabo ti prepi na kano kai ti na apofeugo.... me provlimatizi gia to mehri poy prepi na vazo oria se ayta poy kano.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

Koριτσια εχω τεραστιο ανχος....

Σιγουρα δεν ειναι η καταλληλη ιστοσελιδα...

αλλα πρεπει να ρωτησω καποιον εμπειρο...Τους τελευταιο δυο μηνες εχω σεξουαλικες σχεσεις με το αγορι μ....

Την πρωτη φορα μου ηρθε περιοδος σε 24 μερες...

Δεν ξερω πως θα αλλαξει ο κυκλος μου τι να περιμενω...

Τις τελευταιες 4 μερες εχω αυτα τα καφε υγρα...

που δεν ξερω καν τι ειναι...φοβαμαι πολυ.αν ειναι σημαδι εγγυμοσυνης....δεν ξερω τι θα κανω..

ειμαι παρα πολυ μικρη...Οτι γινοταν ,γινοταν μ προφυλακτικο...

αλλα φοβαμαι πολυ....αν εσπασε και δεν το καταλαβε?

τρεμω ολοκληρη...!!! Ειμαι 16 στα 17..κατι τετοιο θα ηταν πολυ δυσκολο για μενα...

τι θα κανω αν μου ερθει περιοδος και εχω αυτα τα καφε υγρα?μηπως να κανω τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...