Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ)


RUBELA

Recommended Posts

Λοιπόν, θα σου πω τη γνώμη μου. Πρώτα απ' όλα να γράφεις σε ένα χαρτάκι όοοοοοολες σου τις απορίες ώστε να μην ξεχνάς τίποτα. Επίσης, να μη διστάζεις, να μην ντρέπεσαι και να μη σκέφτεσαι ότι τρως το χρόνο του οποιουδήποτε γιατρού. Αφού θα ξαναπάς στον Πετρογιάννη θα του μιλήσεις για όλους τους προβληματισμούς σου και θα τον ρωτήσεις τη γνώμη του για το συνδυασμό PREGNYL- υπερήχων. Επίσης θα ρωτήσεις για ποιο λόγο προτιμά τα σερπαφάρ αντί για υπερήχους..ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ. Αν σε καλύψουν οι απαντήσεις του συνεχίζεις με αυτόν. Αν όχι, ψάχνεις για άλλον. Εγώ αυτό θα έκανα. Ξέρω ότι πολλές κοπέλες έμειναν εγκυούλες με τον Πετρογιάννη. Κάποιες γρηγορότερα, κάποιες αργότερα λόγω του ότι πηγαίνει με αργά αλλά σταθερά βήματα. Για ένα να είσαι σίγουρη. Ποτέ δεν ξεπετάει ΚΑΜΙΑ.

Εύχομαι ολόψυχα να γίνεις μανούλα πολύ πολύ σύντομα! Ό,τι θες είμαστε εδώ!

σ ευχαριστω κοπελα μου να σαι καλα κ να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!αυτο θα κανω θα τον παρω τηλ να τον ρωτησω για ολα αυτα...το σαββ περιμενω περιοδο...αν ερθει τελικα (που ελπιζω να με ξεχασει για τουσ επομενουσ 9 μηνεσ) θα τον παρω τηλ να δω τι θα μου πει!!!μακαρι να κανει κ σε μενα το θαυμα του ο πετρογιαννησ κ να χω συντομα ενα μωρακι στη κοιλιστα!!!φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 102
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να μην έρθει η παλιοπερίοδος και να μη χρειαστεί να ρωτήσεις τίποτα ;);););) !!!!Όλα καλά θα πάνε θα το δεις!Όταν τον πάρεις τηλ. να μας πεις τα νέα! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 years later...

Καλησπέρα κορίτσια!

Σκέφτομαι κι εγώ να επισκεφτώ τον κο. Πετρογιάννη, μιας και αποφασίσαμε με τον σύντροφό μου να ξεκινήσουμε για παιδάκι και θα ήθελα να βρω έναν γυναικολόγο να μου ταιριάζει. Απο όσα διάβασα μέχρι τώρα, έχω μείνει πολύ ικανοποιημένη και έχω καταλήξει σε αυτόν, απλά έχω μερικές απορίες ακόμη:

1ον. Ακόμα και τώρα ξεγεννάει μόνο στο Ιασώ? Καθότι η τελευταία καταχώρηση που το ανέφερε αυτό ήταν του 2012...

2ον. Κάνει και ψηλάφηση μαστού? Γιατί ο προηγούμενος γυναικολόγος μου δεν έκανε και έπρεπε να πάω μετά σε άλλον γυναικολόγο για μια απλή εξέταση...

Σας ευχαριστώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...