Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ)


RUBELA

Recommended Posts

Να ρωτήσω και κάτι άλλο;; Όταν πήγατε για ΠΡΩΤΗ φορά στο γιατρό αυτό πώς σας φέρθηκε;; Ήταν πολύ σοβαρός και λιγομίλητος;; Άνετος και ομιλητικός;; Έδειχνε ενδιαφέρον για την περίπτωσή σας ή σας αντιμετώπισε σαν μια ακόμα πελάτισσα που στο δεύτερο ραντεβού δε θυμόταν;; Αργεί ακόμα πολύ το ραντεβού που έκλεισα και θέλω να συλλέξω πληροφορίες...

Όσο για το ωραίος..καλό αυτό. Ο προηγούμενος γυναικολόγος που είχα είναι 70 ΕΤΩΝ :?:shock: ...Η πάπια του έλειπε :lol: ...Τουλάχιστον τώρα θα ευχαριστιέμαι και θέαμα ;) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 102
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera paidia.an einai megalos o giatros exei kai ta kala tou giati exei peira.kai ths gynaikas mou o giatros einai megalos alla einai poly kalos.ton lene spirto.ton kserete?

Το γιατρό σας δεν τον ξέρω αλλά πιστεύω ότι ο γιατρός δεν πρέπει να είναι τόσο μεγάλος γιατί δεν έχει πολλή όρεξη. Πείρα έχει και ο πενηντάρης που είναι και στα ντουζένια του. Δεν είναι ανάγκη ο γιατρός να είναι ραμολυμέντο..Ο γιατρός που με ξεγέννησε ήταν γύρω στα 70. Ποτέ δε θα ξαναδιάλεγα τόσο μεγάλο γιατρό. Ούτε όμως και 35άρη θα διάλεγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ είμαι της άποψης ότι ο γιατρός θα πρέπει να είναι νέος γιατί υπάρχουν μεγάλες εξελίξεις στα γυναικολογικά καμία σχέση με τα δεδομένα που υπήρχαν πριν από 30 χρόνια.

Πχ. παλιά έκαναν οι γυναίκες αποβολές και δεν ήξεραν τον λόγο, τώρα με τις καινούργιες εξελίξεις μπορείς να βρείς από τι έχει προέλθει και να το αντιμετωπίσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΘΑΝΑ ΜΟΥ ΛΑΘΗ.ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΠΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΩΤΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΨΑΞΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΓΙΟ ΔΕΚΑΤΡΙΩΝ ΕΤΩΝ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΜΙΑΣ ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ .ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΗΔΗ ΣΤΟ ΤΜΗΜΗ ΚΑΘΕΞΙΝ ΑΠΟΒΟΛΩΝ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΣΤΗΝ ΤΖΑΝΑΤΟΥ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥΖΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην Τζανάτου δεν έχω πάει αλλά εκείνη μου έβγαλε το πόρισμα από την βιωψία που είχα κάνει.

Και από μία άλλη γνωστή μου που είχε πρόβλημα χρόνια εκείνη την βοήθισε. Ο Πετρογιάννης συνεργάζεται μαζί της.

Jule εσύ ποια μαία είχες στον Πετρογιάννη???? φυσιολογικά γέννησες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕΞΙΝ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΝΚ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΠΗΡΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ.ΓΙΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο που έγραψες για ΝΚ δεν το ξέρω. Η γνώμη μου είναι πριν κάνεις το οτιδήποτε να πας με τις εξετάσεις σου στον Πετρογιάννη να δεις τι θα σου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ.ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΔΥΣΠΙΣΤΙΑ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΧΑΝΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ.ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα ΝΚ εχω ακουσει περιπτωσεις που ηταν ανεβασμενα και μετα απο 1 μηνα εκαναν την ιδια εξεταση, χωρις καμια θεραπεια και ηταν χαμηλα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην Τζανάτου δεν έχω πάει αλλά εκείνη μου έβγαλε το πόρισμα από την βιωψία που είχα κάνει.

Και από μία άλλη γνωστή μου που είχε πρόβλημα χρόνια εκείνη την βοήθισε. Ο Πετρογιάννης συνεργάζεται μαζί της.

Jule εσύ ποια μαία είχες στον Πετρογιάννη???? φυσιολογικά γέννησες???

ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΕΧΩ ΠΗΤ 16/4 ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗ ΤΑΣΙΑ ΘΑ ΕΧΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sorry για την χαζή ερώτηση καλά ολόκληρο τικεράκι από κάτω στραβώθηκα για να το δώ?????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με το καλό να γεννήσεις ΤΕΛΕΙΑ όπως εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sorry για την χαζή ερώτηση καλά ολόκληρο τικεράκι από κάτω στραβώθηκα για να το δώ?????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με το καλό να γεννήσεις ΤΕΛΕΙΑ όπως εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας κορίτσια :) ! Λοιπόν, μετά από τόοοοοοοση αναμονή, έφτασε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :roll: η ημέρα του ραντεβού με τον Πετρογιάννη. Εντυπώσεις;;; Πάρα πολύ καλές :D !!! Πολύ ευγενικός, με έκανε να νιώσω πολύ άνετα μαζί του, κάτι που χρειαζόμουν πολύ διότι ήμουν αγχωμένη :? ...Αγχωμένη και για την εξέταση και γιατί μέχρι τώρα δεν μπόρεσα να στεριώσω σε γιατρό και δεν ήξερα τι θα συναντήσω..Όμως, με το που τον είδα και μιλήσαμε, κάτι μέσα μου μου είπε ότι ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ! Μου άρεσε επίσης ότι εξετάζει τα ΠΑΝΤΑ και θέλει να είναι σίγουρός ΓΙΑ ΟΛΑ. Μου ενέπνευσε μεγάλη σιγουριά τέλος πάντων ;) ! Ελπίζω να μην ξαναχρειαστεί να αλλάξω γιατρό ποτέ. Αν ο Θεός με αξιώσει να κάνω δεύτερο παιδάκι εννοείται ότι θα πάω στον Πετρογιάννη. Ξέχασα να πω ότι περίμενα μόνο 30 λεπτάκια (τυχερούλα ήμουν ;) !!!).

Μου άρεσαν πάρα πολύ και οι φωτό με τα μωράκια και τις αφιερώσεις που είχε στο ιατρείο του. Τα χάζευα όσο περίμενα :lol: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάρηκα πολύ Ανθή μου που έμεινες ευχαριστημένη απο το γιατρο .Είναι σημαντικό να νιώθεις σιγουριά με έναν ανθρωπο που θα είναι οδοιπόρος για 9 μήνες .Δεν θα μπορούσα προσωπικα να πήγαινα σε ενα γιατρό που απλά υπηρεσιακά του στυλ έχουμε ραντεβού στις 6 θα περάσεις και θα σε κοιτάξει και τέλος η να παίρνεις τηλ. και να μην το σηκώνει :!: Εύχομαι να έρθει όσο πιο σύντομα το δεύτερο μωράκι -ναι είδες το όμορφο που είναι το κολάζ με τα όμορφα μωράκια τη καλύτερο για να σου φτοιάξει τη διάθεση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάρηκα πολύ Ανθή μου που έμεινες ευχαριστημένη απο το γιατρο .Είναι σημαντικό να νιώθεις σιγουριά με έναν ανθρωπο που θα είναι οδοιπόρος για 9 μήνες .Δεν θα μπορούσα προσωπικα να πήγαινα σε ενα γιατρό που απλά υπηρεσιακά του στυλ έχουμε ραντεβού στις 6 θα περάσεις και θα σε κοιτάξει και τέλος η να παίρνεις τηλ. και να μην το σηκώνει :!: Εύχομαι να έρθει όσο πιο σύντομα το δεύτερο μωράκι -ναι είδες το όμορφο που είναι το κολάζ με τα όμορφα μωράκια τη καλύτερο για να σου φτοιάξει τη διάθεση

Βάνια μου τελικά είχες απόλυτο δίκιο. Και τον έχω δει μόνο μια φορά. Έχει χάρισμα φαίνεται αυτός ο άνθρωπος!!! Δεν υπάρχει πιο σπουδαίο πράγμα από το να έχεις γιατρό που εμπιστεύεσαι και συμπαθείς ταυτόχρονα. Αχ αυτό το mammy, με έχει βοηθήσει σε τόσα πολλά πράγματα..Μακάρι να μου χαρίσει ο Θεός και ένα δεύτερο μωράκι και να έχω τη χαρά να με παρακολουθεί ο Πετρογιάννης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή και εγώ χαίρομαι που χάρηκες :lol::lol::lol: .

Μια φίλη μου που γέννησε με τον Πετρογιάννη την προηγούμενη εβδομάδα πριν της πω για εκείνον κάθε χρόνο που ήταν να κάνει τεστ ΠΑΠ πήγαινε σε άλλον γυναικολόγο και μόλις πήγε εκεί δεν ξαναάλλαξε.

Και έγώ για αυτό έμεινα σε αυτόν γιατί κοιτάει μέχρι και την τελευταία λεπτομέρια και όλες τις παραμέτρους. Φράση που μου είχε πει μετά από μια παλλίνδρομη που είχα : Τίποτα δεν είναι τυχαίο θα ψάξουμε να βρούμε την αιτία και την επομένη φορά θα έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και έτσι έγινε.

Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!!!!!!!!!

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή και εγώ χαίρομαι που χάρηκες :lol::lol::lol: .

Μια φίλη μου που γέννησε με τον Πετρογιάννη την προηγούμενη εβδομάδα πριν της πω για εκείνον κάθε χρόνο που ήταν να κάνει τεστ ΠΑΠ πήγαινε σε άλλον γυναικολόγο και μόλις πήγε εκεί δεν ξαναάλλαξε.

Και έγώ για αυτό έμεινα σε αυτόν γιατί κοιτάει μέχρι και την τελευταία λεπτομέρια και όλες τις παραμέτρους. Φράση που μου είχε πει μετά από μια παλλίνδρομη που είχα : Τίποτα δεν είναι τυχαίο θα ψάξουμε να βρούμε την αιτία και την επομένη φορά θα έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και έτσι έγινε.

Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!!!!!!!!!

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Ρία (έτσι δε σε λένε;;;Καλά θυμάμαι;;). Μακάρι να τον ήξερα από πιο πριν για να πέρναγα με αυτόν την εγκυμοσύνη μου. Δεν ήταν και ό,τι καλύτερο να αλλάξω 2 γιατρούς σε μια εγκυμοσύνη....Συνέβησαν όμως τραγικά πράγματα. Ειδικά με τον πρώτο που είχα..Επειδή δεν ακούσαμε καρδούλα την 5η εβδομάδα μου έλεγε ότι δεν πάνε καλά τα πράγματα, ότι πρέπει να κάνω ενέσεις στην κοιλιά και άλλα τέτοια. Επειδή λοιπόν δάκρυσα (όπως θα έκανε κάθε κοπέλα στη θέση μου νομίζω) μου είπε ότι με τα μυαλά που έχω δε θα κρατήσω ούτε αυτό το μωρό ούτε κανένα :shock: .....Παρανοϊκός. Και τον είχα από 18 χρονών. Μετά πήγα σε μια γυναίκα που ήταν χύμα στο κύμα (καμία εμπιστοσύνη δεν της είχα) και αυτός που τελικά με ξεγέννησε καλός γιατρός μεν, αλλά ήθελε να με πάει με καισαρική ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΓΟΥΣΑ και φαίνεται βαρέθηκε, ήταν 70 χρονών και επίσης ποτέ δεν με έκανε να νιώσω ότι νοιάζεται για μένα. Μάλιστα, στο μήνα μου κόλλησα μια ίωση και από το βήχα είχα έναν τρελό πόνο, τον πήρα τηλ. με έστειλε στο ΜΗΤΕΡΑ και όταν εκεί τον συνάντησα τυχαία δεν ρώτησε ούτε εμένα ούτε κάποιον γιατρό τι έγινε..

Πλατείασα συγνώμη. Ήθελα όμως να σας δείξω πόσο ανάγκη είχα να βρω επιτέλους έναν ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ. Και πάλι ευχαριστώ για τη βοήθεια κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μπορεί να στο έχω ξαναπεί έγω έκλαιγα και τον παρακάλαγα να κάνω καισαρική με ολική νάρκωση και μου έλεγε αποκλείεται ξέχασε το.

Και τελικά γέννησα φυσιολογικά και ήταν τέλεια και μετά με κορόιδευε μου έλεγε τι έγινε όλα καλά την επόμενη φορά θέλεις με καισαρική???? ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ του έλεγα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μπορεί να στο έχω ξαναπεί έγω έκλαιγα και τον παρακάλαγα να κάνω καισαρική με ολική νάρκωση και μου έλεγε αποκλείεται ξέχασε το.

Και τελικά γέννησα φυσιολογικά και ήταν τέλεια και μετά με κορόιδευε μου έλεγε τι έγινε όλα καλά την επόμενη φορά θέλεις με καισαρική???? ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ του έλεγα :lol::lol:

Φάνηκε ότι δεν είναι τέτοιος άνθρωπος! Μπράβο του! Οι πιο πολλοί να μας ξεπετάξουν θέλουν..Δε νοιάζονται αν υποστούμε επέμβαση άνευ λόγου. Αυτοί να ξεμπερδέψουν :x ..Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα ΓΙΑΤΡΟΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑαααα και τώρα που το θυμίθηκα θέλω να αναφέρω και μια άλλη απάτη που κάνουν ορισμένοι και όταν το ακούω

:oops::oops::oops::oops::oops::evil::evil::evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αν είναι δυνατόν να ζητάνε για αμοιβή όσο και το δωμάτιο. Δηλαδή τι λογική είναι αυτή δεν το καταλαβαίνω και αν εσύ θέλεις να πας σε σουίτα πολυτελείας θα δώσεις και τόσα στον γιατρό??????

ΕΛΕΟΣ πια. Είναι ορισμένοι που είναι πολύ εκμεταλευτες και επειδή σε βρίσκουν σε στιγμή αδυναμίας το εκμεταλεύονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Θα ήθελα και εγώ το τηλ του Πετρογιάννη!!!!

Η αδελφή μου έχει ένα ινομύωμα και ο δικός μου της ζήτησε 40000 ευρώ για λαπαροσκόπηση :o:o:o

Παρόλο που τόσα είχε πάρει από μένα!!! Τεσπα, επειδή ο κ.Πετρογιάννης μου ακούγεται άνθρωπος από αυτά που γράφεται θα ήθελα αν κάποια κοπέλα μπορεί να δώσει τα στοιχεία του.

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη αλλά μήπως έχεις κάνει λάθος και είναι 4.000????

Αν δεν έχεις κάνει λάθος ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα σου στείλω το τηλέφωνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο το μωρακι σας όλα τέλεια πηγαίνουν μπράβο  🥰
    • Εμείς την κάναμε 22+4 την β επιπέδο για αυτό εμένα γραφει 507γρ αλλά το μετρησε 2 φορές και κρατησε την πιο μεγάλη πιστεύω πως είναι λιγότερο αλλά τέλος πάντων 😅 επισης στην βδομαδα που είσαι είχα κάνει στην κόρη μου και ήταν 380 όπως και σε εσενα ☺️ μια χαρά είναι 
    • @Diwni σε ευχαριστώ για την σκέψη σου...εδώ περίμενα να φτάσει επιτέλους η ωορρηξία... άργησε... @Παρασκευαιδου σε ευχαριστώ πολύ για τα φιλιά .. ανταποδίδω... Με δυο παιδιά μάνα μου που να βρω χρόνο και κουράγιο για δύο επαφές;;🤣 Μία και πολύ είναι....ψοφια είμαι καθημερινές...αλλά τι να κάνω αφού δεν έπεσε ΣΚ θα κάνω την θυσία 😋🤣
    • ημουν 21+1...την προηγούμενη Τετάρτη. Απλά μου φαίνεται περίεργο..ή ο δικός μου θα βγει πολύ μικρός 🤷
    • Δεν σε παρακολουθεί με υπερήχους;;;; Εγώ όταν επερνα χάπια διέγερσης με εβλεπε τρεις φορές με υπερήχους από την 10η μέρα μέχρι 14η και μου έλεγε να ερθω σε επαφές συγκεκριμένες μέρες όπως εσυ! Έπρεπε να σε δει για να δείτε αν έκανες ωοθυλάκια και ποσά! Με τις εξετάσεις εννοειται πως θα δεις αν έγινε η ωορρηξια και συγκεκριμένα με την προγεστερονη απλά γτ να μη ξερεις ποσά ωοθυλάκιο έκανες και ποτέ περίπου θα γίνει η ωορρηξια; Τα ινοφερτ βοηθανε αλλά θέλουν από 3 μήνες και μετά για να δράσουν! Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου🙏υπομονή και επιμονή να έρθει το θαυματακι μας❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...