Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

mariakrhth σ'ευχαριστω πολυ για τον χρονο που διεθεσες να γραψεις την ιστορια σου!!! μου δινει πολυ κουραγιο κι ελπιδα!!ευχομαι με το καλο να'ρθει στον κοσμο ο γιος σου και να'ναι γερος και δυνατος!!!κι ευχομαι ολες μας, συντομα να'χουμε το μωρακι μας στην κοιλιτσα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου βρε μαρακι απο την κρητη τι ωραια ιστορια ειναι αυτη με συγκινησες ολα καλα θα πανε κοπελα μου με το καλο να γεννησεις κ μας αναπτερωσες το ηθικο ειμαι κ χαλια σημερα εχω ενα παιδακι κ τωρα ειμαι στον 4 κ ανησυχω φοβερα γιατι ειχα 3 παλλινδρομες κ τρεμει η ψυχη μου εχω ραντεβου αυριο στον γιατρο κ φοβαμαι πως κατι επαθα.ποτε δεν πρεπει να το βαζουμε κατι εξαλλου ο επιμενων νικα ακουγεται καπως αλλα ετσι ειναι για ολους εχει ο θεος ολα ερχονται την καταλληλη στιγμη.μια ευχη να γινουν ολες οι κοπελες μαννουλες κ να παρουν τα μωρακια τους αγκαλιτσα να το ακουσει ο θεουλης κ να πιασει τοπο η ευχη μου.ευχομαι να ακουσουμε ευχαριστα απο ολες συντομα κ κοριτσια υπομονη ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σασ κορίτσια!!!!! ελπ'ιζω ο μήνας αυτός να είναι σούπερ για όλες!!!!!!

Εγώ "περιμένω " να δω τι θα μου φέξει ο Οκτώβρης γύρω στις 7 με 10 του μήνα :roll::roll::roll::roll:

Μέρικαλ ήσουν αρκετά γουρλού για πολλές με το προηγούμενο ποστ κι αυτή την φορά είναι η δική σου σειρά.......το νιώθω!!!!!!!!!! [smilie=clock.gif][smilie=clock.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth ευχαριστουμε για την ιστορια σου.εχω ξαναδιαβασει οσα μας λες αλλα δεν παυει να με ηρεμεις οσες φορες και να τα διαβαζω.χαιρομαι πραγματικα που πηγαν ολα καλα σε σενα και εισαι εγκυουλα!με το καλο να γεννησεις ενα γερο μωρουλακι :) ετσι καποια μερα θα λεμε και εμεις την δικη μας ιστορια σε καποιες αλλες κοπελες ;) το πιστευω ειλικρινα οτι ολες θα γινουμε μαννουλες και να δειτε που θα ειναι πολυ συντομα ;):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα κοριτσια....

elenakioooo μακαριιιιιι..πες μου τι νιωθεις??????θελω να ξερω!!!!μαζι περιμενουμε...εγω περιμενω 10/10..μακαρι να μην μου ερθει....γεννησε κ η κολλητη μου..η ευχη της ηταν να κανω ενα αγορακι για να συμπεθεριασουμε...αχ ας ειναι οτι θελει..γερο να ναι και ας ερθει γρηγορααααα !!!παντως εγω χθες και σημερα μετρησα την θερμοκρασια μου χθες ηταν 36,7 σημερα 36,6 κ μετα οταν το βαλα απ την αλλη μασχαλη 36,5...σιγα μην ειμαι ηταν η απαντηση στον εαυτο μου...η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια....κ οσο πλησιαζει ο καιρος το σκεφτομαι δεν μπορω αλλιως..μπορει ολο τον μηνα να μην σκεφτηκα τιποτα αλλα αυτη την εβδομαδα με τραξαν οι σκεψεις κ δεν μπορω να κανω κατι να τις διωξω...για συμπτωματα δεν κοιταξα αλλα η σκεψη ''ειμαι... δεν ειμαι'' παιζει πολυ στο μικρο μυαλουδακι μου...τα μεσα μου ομως μου λενε σιγα να μην τα καταφερες..ολο τον μηνα αυτο λεω.τι να κανω???μηπως αρχιζω να τρελλαινομαι???

αναστασια?????εμεις δεν εχουμε πολυελαιους....δηλ. δεν θα τα καταφερω αλλιως?????θα με αντεξει μια

σκετη λαμπα? :shock::shock::shock:

mariakrhth δεν μας κουρασες καθολου μακαρι να ερχεσαι να μας δινεις θετικη ενεργεια συνεχεια...και με το καλο να γεννησεις την αγορινα σου που θα σου παρει το μυαλο!!!

φιλακια κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα κοριτσια....

elenakioooo μακαριιιιιι..πες μου τι νιωθεις??????θελω να ξερω!!!!μαζι περιμενουμε...εγω περιμενω 10/10..μακαρι να μην μου ερθει....γεννησε κ η κολλητη μου..η ευχη της ηταν να κανω ενα αγορακι για να συμπεθεριασουμε...αχ ας ειναι οτι θελει..γερο να ναι και ας ερθει γρηγορααααα !!!παντως εγω χθες και σημερα μετρησα την θερμοκρασια μου χθες ηταν 36,7 σημερα 36,6 κ μετα οταν το βαλα απ την αλλη μασχαλη 36,5...σιγα μην ειμαι ηταν η απαντηση στον εαυτο μου...η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια....κ οσο πλησιαζει ο καιρος το σκεφτομαι δεν μπορω αλλιως..μπορει ολο τον μηνα να μην σκεφτηκα τιποτα αλλα αυτη την εβδομαδα με τραξαν οι σκεψεις κ δεν μπορω να κανω κατι να τις διωξω...για συμπτωματα δεν κοιταξα αλλα η σκεψη ''ειμαι... δεν ειμαι'' παιζει πολυ στο μικρο μυαλουδακι μου...τα μεσα μου ομως μου λενε σιγα να μην τα καταφερες..ολο τον μηνα αυτο λεω.τι να κανω???μηπως αρχιζω να τρελλαινομαι???

αναστασια?????εμεις δεν εχουμε πολυελαιους....δηλ. δεν θα τα καταφερω αλλιως?????θα με αντεξει μια

σκετη λαμπα? :shock::shock::shock:

mariakrhth δεν μας κουρασες καθολου μακαρι να ερχεσαι να μας δινεις θετικη ενεργεια συνεχεια...και με το καλο να γεννησεις την αγορινα σου που θα σου παρει το μυαλο!!!

φιλακια κοριτσια

Και μια σκετη λαμπα κανει την δουλεια της merycal μην αγχωνεσαι!!!χαχαχαΚι εγω 11/10 δεν περιμενω!!!Αντε ολες μαζι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, έστω και με 7 ώρες καθυστέρηση...

Merykal και εγώ τα ίδια! Έχω αρχίσει να το ψιλοχάνω τελευταία... και λέω στο εαυτό μου ότι μάλλον άρχισα να τρελαίνομαι... Μόλις αισθανθώ κάτι στην κοιλιά μου, για πόνο εμφύτευσης φαντάζομαι. Από την άλλη όμως λέω, εγώ να συλλάβω ξανά και να μείνει;;;;;;; Μπά, που τέτοια τύχη!!!!

Όσο για το κρέμασμα..., μην στεναχωριέσαι εάν δεν έχετε πολυέλαιο..., και δέσιμο τα πόδια στο προσκέφαλο του κρεβατιού παίζει...8-}:))8-}:))8-}

Κανένα νέο από την afrodite;;;;;;;;;;;; Μάθαμε τίποτα;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσι!!!δεν ξερω για ποιο λογο αλλα ειδικα αυτο το μηνα με εχει πιασει μια απιστευτη ανασφαλεια κ ενα πραγμα που λεω πως δεν θα συμβει ποτε σε μενα...πως παλι δεν τα καταφερα...κ αυτο αρχισε να στιφογυριζει παλι στο μυαλλο μου τωρα που περιμενω σε λιγες μερρες...κ εγω νομιζω πως αρχισα να τρελλενομαι :?:? οσο για την αφροδιτε δεν ακουσα κατι..περιμενουμε θετικη χοριακη??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς ότι γράφεις αισθάνομαι και εγώ...Μια απογοήτευση, μια ανασφάλεια και μια βαθιά πίκρα...

Άσε που με τα γενέθλιά μου αρκετοί μου εύχονταν "και του χρόνου με ένα μωράκι"... Εν τω μεταξύ, στις 23 Οκτώβρη βαφτίζω την κόρη μιας ανηψιάς του συζύγου μου. Μαζί είχαμε συλλάβει πέρισυ το καλοκαίρι και όταν έχασα το δικό μου, της ζήτησα να βαφτίσω το δικό της. Για μένα ήταν το μωράκι που έχασα... Τώρα λοιπόν που ετοιμαζόμαστε, η μαμά της μου είπε για κάποιες μπομπονιέρες που κοιτάζαμε, ότι είναι πολύ ωραίες και "θα τις κάνουμε στα δικά σας παιδιά"... Άχ, έλεγα από μέσα μου, που να ξέρατε ότι μάλλον δεν θα υπάρξουν δικά μας παιδιά...

Σχετικά με την Αφροδίτη, πρέπει να έχει 6 μέρες καθυστέρηση, εάν δεν κάνω λάθος. Εκτός εάν έχει αδιαθετήσει και δεν το πήρα χαμπάρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω κ εγω νομιζω οτι εχει καθυστερηση..εκει ειχα μεινει τουλαχιστον!!!μακαρι να εχει φουσκωμενη κοιλιτσα!!!

ααααχχχ ιδια συναισθηματα με την διαφορα οτι εσυ τα χεις καταφερει ...γνωριζεις τουλαχιστον οτι μπορειτε..εγω που ζω με μια απορια παρα πανω?και τα 2 ειναι βεβαια δυσκολα..αλλα θα μας ερθει δεν θα μας ερθει κ εμας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ, καλή μου Merykal, δεν είναι παρηγοριά αυτή! Το ότι είχα μια παλίνδρομη κύηση και σχεδόν ένα χρόνο μετά μια βιοχημική, δείχνει τη φθίνουσα πορεία της γονιμότητάς μου. Τα ωάριά μου είναι λίγα και κακής ποιότητας. Στα 41 ο γιατρός μου είχε πει ότι ήμουν υγιής σαν 14 χρονών κοριτσάκι. Σήμερα, στα 44 είμαι τελειωμένη... Φοβάμαι ότι το εμβρυάκι που είδαμε τη 12η εβδομάδα πέρισυ τον Σεπτέμβριο θα είναι το μοναδικό δικό μου παιδί και δυστυχώς δεν έχω ούτε τον υπέρηχο για να το θυμάμαι...

Όσο για την Αφροδίτη, είμαι αισιόδοξη! Νομίζω θα διαβάσουμε ευχάριστα νέα, πολύ σύντομα! ΜΑΚΑΡΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην στεναχωριεσαι ολα θα πανε καλα..συντομα θα το χεις παλι στα σπλαχνα σου κ μετα απο 9 μηνες στην αγκαλια σου!!!..ποθ να ναι η αφροδιτουλα??????κατσε να φωναξω...αφροοοοοδιτηηηηηηηηηη αφροοοδιτηηηηηηηη ουουου [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα merykal!

Καλησπέρα Μαρικάκι!

Μη μου στεναχωριέστε και μη μου αγχώνεστε!

Θα έρθει άσπρη μέρα και για μας....Μη μας παίρνει από κάτω....

Όλα καλά θα πάνε.....

Αισιοδοξία που την έχω η άτιμη όμως ε;

Μόλις έφτιαξα κέικ και το έβαλα να ψήνεται (δεν το πέτυχα αυτή τη φορά, πολύ νερουλό μου βγήκε και δεν κατάφερα να το κάνω δίχρωμο....κάτι περίεργο θα βγει, είμαι σίγουρη) οπότε έχω λίγο χρόνο μέχρι να γίνει για να τα λέμε....Καθαρίζω και το σπίτι συγχρόνως ....ρίχνω και κλεφτές ματιές εδώ...και περιμένω να χωνέψω για να πάω γυμναστήριο (Μεταξύ μας....έσκασα από το φαγητό: εκτός από τα μακαρόνια με κιμά που έφαγα πριν από 1 ώρα, έφαγα και ότι περίσσεψε από το κέικ....πριν ψηθεί!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Τάνια μου :-*:-*:-*

Πώ, πώ, μακαρόνια με κιμά!!! Τέλεια!!! Και κέικ!!! Αμάν, μας ανοίγεις την όρεξη, βρε Τάνια, και έχει και 10 βαθμούς έξω! Φυσσάει και ένας παγωμένος βοριάς, και εγώ ονειρεύομαι λουκάνικα στη σχάρα και μου τρέχουν τα σάλια... =p~=p~=p~=p~=p~

Που είσαι Αφροδιτούλα;;;;;;;;;;; Δεν ακούς την Μέρικαλ που σε φωνάζει;;;;;;;;;;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να της πάνε όλα καλά....όπως φυσικά και σε όλες τις κοπέλες που είναι εγκυούλες.....

Ο Οκτώβριος τελικά....μπήκε με το δεξί για πολλές κοπέλες....Άντε και σε ακόμα περισσότερες!!

Αφροδιτούλα......ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου!!!!!!!!!! ειμαι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!Εκανα 2η χοριακη σημερα, κι απο 275 την Πεμπτη, πηγε 1450!!!!!!!!!!θελω τοσο πολυ να πανε ολα καλα, και να ακουσω την καρδουλα του!!!!!!!!!!!!!!! και θελω τοσο, να σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ που με στηριξατε και με ακουσατε, στα καλα μου και στα ασχημα, τοσο καιρο!!!!!!!ειλικρινα, οταν εγινα μελος στο μαμι, ενθουσιαστηκα γιατι βρηκα ανθρωπους με παρομοιες σκεψεις, αγωνιες και λαχταρες....μπορουσα ανετα να μιλησω για ο,τι με πληγωνε και με φοβιζε.....με τον καιρο , ομως, αρχισα να χαιρομαι για τις χαρες σας και αγωνιω για τα αγχη σας, σαν να'ταν δικα μου!!!!!!κι αυτο με εκανε καλυτερο ανθρωπο, πιο ανιδιοτελη και υπομονετικο...με βοηθησατε τοσο πολυ , και ενα Ευχαριστω δε φτανει!!!!!!!

χιλια ευχαριστω και χιλιες ευχες, πριν φυγει αυτος ο μηνας, να ειστε ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αρχή έγινε για τον Οκτώβρη, Αφροδίτη μας γλυκιά :YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*

Φύσσα δυνατά και κατά δώ μπεμπεδόσκονη να πάρουμε και άλλες σειρά... Φύσσα γερά... (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel13.gif]

Άλλαξε και το τικεράκι σου, γιατί το μπεμπέ είναι εδώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας...ανηκω και εγω στην κατηγορια σας η για να το πω πιο σωστα ανηκα τρια χρονια προσπαθουσαμε τρια χρονια με εντασεις κλαματα απογοητευσεις μια αποτυχημενη σπερματεγχυση και μια σιγουρια οτι ποτε δεν θα γινομουν μανα...ειχα κλεισει τα 31 ειχα παραπανω κιλα ο αντρας μου ειχε αδυναμο σπερμα και οαλ αυτα με εκαναν να πιστευω πως η τελευταια λυση που ειχα ηταν η εξωσωματικη αν δεν πετυχαινε και αυτο εγκατελειπα την μαχη...δεν αντεχα αλλο ουτε ψυχολογικα ουτε σωματικα καθε μηνα ελεγχους ορμονικους να δουμε την ωορηξια προλακτινες προγεστερονη..σπερμοδιαγραμματα ..και ολα αυτα εκτος απο το υλικο κοστος ειχαν και ψυχολογικο...αρχισα να τρελενομαι εβλεπα καχυπτοτα καθε μανουλα που αγκαλιαζε και κανακευε το μωρο της μπροστα μου γιατι νομιζα πως το εκανε για να με πικαρει...εννοειται απεφευγα καθε κουβεντα για μωρα με συγγενεις και ελεγα απλα πως δεν ειμαστε ετοιμοι και θελουμε λιγο να ζησουμε μαζι πριν κλειστουμε στην ευθυνη του γωνιου...ετσι ριχναμε σταχτη στα ματια μας...

κι ηρθε το 2010 εγω τα ειχα παρει στο κρανιο επρεπε να μεινω εγκυος ηταν η ευχη μου οταν αλλαζε ο χρονος να γινω μανουλα...κοβω το τσιγαρο(βλεπετε αλλη παρηγορια δεν ειχα)και αλλαζω γιατρο...του εξηγω την κατασταση ενας υπεροχος ανθρωπος που το μονο που μου ειπε ειναι ηρεμησε και τις εχω αφησει ολες εγκυες...καμια δεν εχει γλιτωσει...και ετσι εγινε δεν περασε ο μηνας 12 φεβρουαριου κανουμε την πρωτη σπερματεγχυση(με τον συγκεκριμενο γιατρο)ημουν τοσο συγουρη και αισιοδοξη και εγω και ο γιατρος ..φευγοντας μου λεει κανε μου και μια χωριακη οταν ειναι να αδιαθετησεις ετσι για το τυπικο του θεματος...εζησα εναν εφιαλτη μεχρι να περασει ο καιρος δεν με χωρουσε ο τοπος μεχρι και ην αυλη εβαψα για να μην σκεφτομαι ωσπου ηρθε η 26 φεβρουαριου περιοδος δεν ερχεται και κανω τεστ τιποτα...μια αχνη αναιπεσθητη γραμμη ισα να με τρελανει να μην ξερω τι να κανω...κανω αλλο ενα την επομενη περιοδος αφαντη αλλα και το τεστ δεν εδειχνε τιποτα καθαρο...οποτε δευτερα 1μαρτιου παω για χωριακη και οτι ηθελε ας γινει το ειχα παρει αποφαση δεν θα με εβαζε απο κατω σιγα μηπως θα μου ελεγαν και τιποτα καινουριο ειχα συνηθησει να ακουω δεν εισαι εγκυος μονο που αυτη την φορα τα πραγματα δεν ηταν ετσι...ειναι θετικο μου λεει η ομορφη ξανθια μικροβιολογος και εγω δεν ξερω τι να κανω...δεν το πιστευα ηθελα αποδειξεις καποιον να μου το επιβεαιωνει παιρνω τον γιατρο του το λεω...καλε τι πιστολι εισαι εσυ μου λεει...μια χαρα ειναι οι μοναδες σου κανε υπομονη μοναχα λιγες μερες μεχρι να σε δω...οντως σε μια βδομαδα παμε και βλεπει το φασολακι μου...ενα μικρο μαυρο σακουλι που θα εδινε σιγα σιγα ζωη στο δικο μου θαυμα...την επομενη εβδομαδα με περιμενε κατι αλλο ακομα πιο συγκλονιστικο...ακουσα την καρδια του και εκεινη την στιγμη αποφασισα πως θα εδινα και την ιδια μου την ζωη για να ακουω αυτην την καρδια να χτυπαει για τα επομενα 100χρονια :):)

ετσι περασε ο καιρος χωρις προληματα χωρις ουτε καν συμπτωματα εγκυμοσυνης ουτε μια ζαλαδα εναν εμετουλη τιποτα...ηρεμια απολυτη...και τωρα λιγες μερες πριν να γεννησω τον μπεμπη μου οποτε τα φερνω ολα αυτα στο μυαλο μου ερχεται και μου δινει μια κλοτσια ολη δικη μου σαν να λεει συνελθε μανα εγω ειμαι εδω γερος και δυνατος και σε λιγο που θα βγω θα τρεχεις πισω μου και δεν θα με φτανεις...

κοριτσια μην αφησετε ποτε τιποτα και κανενα να σας κανει να αμφιβαλετε εστω και ενα δευτερολεπτο οτι θα γινετε μανουλες...εχετε πιστη στον εαυτο σας και στον θεο και να ειστε συγουρες πως σε λιγο καιρο θα ψωνιζετε μωρουδιακα...συγνωμη αν σας εφαγα ωρα με τοσα που εγραψα αλλα νομιζω ειναι παντα ευχαριστο οταν ξερεις πως και καποια αλλη κοπελα σαν εσενα με λιγοτερα η περισσοτερα προληματα τα καταφερε...μην χανετε την πιστη σας και γρηγορα ολες θα γινετε μανουλες...

Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ένα μεγάλο μπράβο για την πίστη σου κ μόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελάτε να γιορτάσουμε την εγκυμοσύνη της Αφροδίτης μας....

Προσφέρονται καφές και κέικ....

Είστε όλες και όλοι ευπρόσδεκτες/οι.

post-1311-13873934649868_thumb.jpgcoffe_art2.jpg[/attachment:ty14g6hi]

Picture 080.jpg[/attachment:ty14g6hi]

Και πάλι Αφροδίτη......

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ..................

post-12076-138739351417_thumb.jpg

post-12076-13873935141826_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε afrodite !!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και του χρόνου τέτοιο καιρό να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μπεμπάκι!

Αντε λίγο να ξεκολήσουμε γιατί είχαμε μείνει πίσω νομίζω!

Αλήθεια θύμισε μας afrodite πόσο καιρό προσπαθούσατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιάμ, μιάμ, μιάμ... ωραίο το κέικ σου Τάνια μου, γειά στα χέρια σου :lol::lol::lol:

Και μυρωδάτος ο καφές σου..... ~o)~o)~o) , μου έσπασε τη μύτη :):):)

Είσαι η καλύτερη οικοδέσποινα :x:x:x

Άντε, να ζήσει η Αφροδίτη και το μικρούλη σποράκι της :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Και στα δικά μας κορίτσια ;););) . Αλήθεια, ποιά έχει σειρά;;;;; :-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...