Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΝΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΝΑ ΔΕΙΣ....


Recommended Posts

λυπαμαι που θα στεναχωρησω τα κοριτσια εδω μεσα, αλλα η δικια μου παιρνει το βραβειο της πρωτης θεσης!!!!

Οταν λειπω εγω και τυχαινει να ειναι μπροστα καποιος φιλος δικος μας ή η καθαριστρια διατυμπανιζει με στομφο ποσο πολυ τη σεβομαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: , τι καλη κοπελα που ειμαι, νοικοκυρα κτλ κτλ κτλ κτλ

χωρις βεβαια να την εχει ρωτησει κανενας ετσι....

μιλαμε για ΤΗΝ κατινια και ΤΟ κομπλεξ (και φυσικα γιατι ξερει οτι την εχω γραμμενη!)

επισης οταν ειχαμε πρωτογνωριστει μου ειχε πει οτι θελει να την μιλαω στον πληθυντικο γιατι ετσι θα την σεβομαι

ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ....ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 331
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τώρα που λέει η frapedia για το βραβείο της πρώτης θέσης θα σας γράψω 2 περιστατικά που πιστεύω ότι είναι τα καλύτερα.

1)Εμένα έχει την μανία και με τα ρούχα (εκτός από όλα τα άλλα) δηλαδή να μην έχουμε ρούχα άπλυτα και ασιδέρωτα. Μια μέρα κάπου ήθελα να πάω και ήρθα να μου κρατήσει για λίγο την μικρή. Φέυγω από το σπίτι και επειδή κάτι είχα ξεχάσει γύρισα να το πάρω και την πετυχαίνω να έχει ανοίξει το καλάθι με τα άπλυτα στο μπάνιο και να τα κοιτάει ένα-ένα τραγικό??? Τι να πεις εκείνη την ώρα??? Έμεινε γιατί δεν περίμενε να πάω και δεν της είπα τίποτα γιατί αν της έλεγα θα την ξεφτίλιζα.

2) Μια μέρα είχαμε πάει στο πατρικό του άνδρα μου και τον είχε πρήξει να ανέβαιναν στην ταράτσα για να της έπιανε κάτι του το είχε πει εκατό φορές μας είχε σπάσει σε όλους τα νευρα, σε κάποια φάση του λέω του άνδρα μου πήγαινε γιατί κάτι θέλει να σου πει να τελειώνουμε, με κοιτάει είχε μείνει για λίγο και μου λέει : Κοίτα άλλες φορές του έχω πει αλλά τώρα δεν θέλω να του πω τίποτα.

χαχαχαχαχα

Και άλλα πολλά τέτοια περιστατικά κανονικά θα πρέπει να τα βάλουμε στις 7 θανασιμες πεθερές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΑ....σκεφτεσε να ανοιγε και το καλαθακι με τα χαρτια της τουαλετας να δει αν εχει χρησιμοποιημενα προφυλακτικα?!?!?!?!!? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ε οχι δεν παιζονται τελος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια λοιπον να πουμε τις ιστοριες μας και η καλυτερη να παρει το βραβειο!

ποιο θα ειναι αυτο ομως δεν ξερω!

εγω επιμενω οτι ο πεθερος μου ειναι ο χειροτερος γιατι με λεει λαϊκια σε ολους και βλαχα

και αυτο γιατι γεννηθηκα και μεγαλωσα στην επαρχια.οχι σε χωριο να το διευκρινισω, σε μεγαλη πολη, αλλα

παρολα αυτα για αυτον αν δεν ειναι αθηνα ειναι βλαχοχωρι.

η προφορα μου δεν εχει τιποτα περιεργο μιλαω πολυ καλα ελληνικα θα ελεγα

δεν χρησιμοποιω ιδιωματισμους και νορμαλ ειμαι απο εμφανιση

δεν και φαιη σκορδα αλλα τρωγωμαι, παρολα αυτα οπου σταθει κι οπου βρεθει εχει λεει τις αμφιβολιες του για μενα, ειμαι λαίκια, ο γιος του επρεπε να παρει την προηγουμενη κοπελα του κτλ

by the way να σας πω οι εχω πτυχιο μεταπτυχιακο και παλι πτυχιο αλλα δεν του ειναι αρκετα γιατι ειμαι

και αμορφωτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν υπάρχει άτομο σαν την πεθερά μου, σας το υπογράφω...

Καταρχήν με χαρακτήρισε "τεκνατζού" - το είπε σε μένα απευθείας, σκεφτήτε τί λέει όταν δεν είμαι μπροστά - επειδή είμαι μεγαλύτερη από τον γιό της (και μην φανταστήτε καμιά τραγική διαφορά!!!!).

Όταν ήμουν λεχώνα, πρίν σαραντίσω είχαμε μαλώσει με τον άντρα μου για μια βλακεία (δεν θυμάμαι τώρα) κι αυτή τον συμβούλεψε να με δέρνει που και που για να στρώσω χαρακτήρα, κι αν φύγω να μην με φέρει πίσω. Να χωρίζαμε -λέει-πρίν το παιδί.

Λέει μονίμως πόσο ανίκανη μάνα είμαι, επειδή δεν θήλασα -λέει- δεν έχω καμιά διαφορά με τους μπαμπάδες. Σκεφτείτε να αρχίσει να καταλαβαίνει το παιδάκι μου τί του λέει για την μάνα του (γιατί τα λέει και στο μωρό).

Όταν τη ρώτησαν οι γιοί της γιατί μου φέρεται έτσι, απάντησε ότι της βγαίνει αυθόρμητα και δεν μπορεί να το ελέγξει!!!! [smilie=banghead.gif]

Αν τύχει να πάμε κάπου και πάρει τηλέφωνο και δεν το σηκώσουμε, παίρνει μόλις μπούμε μέσα κι ανάψουμε τα φώτα, και ρωτάει που είμασταν και πόση ώρα λείπαμε...

Δεν έχει δώσει μια δεκάρα στο μωρό από τότε που γεννήθηκε (της πήρε μόνο το κρεβατάκι) και λέει ότι ο μπαμπάς μου έχει και να δίνει αυτός (παρεπιπτόντως ο μπαμπάς μου μια σύνταξη παίρνει και πάλι δίνει συνέχεια,ενώ αυτή έχει ολόκληρη ταβέρνα!!!!)

Τί να πρωτοθυμηθώ...έχει ανεξάντλητο ρεπερτόριο!!!! :ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρις πλακα τωρα... ειναι παρα πολυ σημαντικο να μαθαινουμε απο το παρον και να τα εφαρμοζουμε στο μελλον... ειναι γεγονος οτι καθε οικογενεια εχει τα δικα της πιστευω και οταν καλουνται 2 παιδια να παντρευτουν πρεπει αυτα τα διαφορετικα πιστευω να συνυπαρξουν!

αυτο που ειναι καλο και σωστο για μενα, μπορει να ειναι οτι χειροτερο για τον αλλον. Εγω λεω οτι η μαμα μου ηταν η καλυτερη αλλα ο αντρας μου λεει το ιδιο για τη δικια του τη μαμα (αν και ενδομυχα μια συγκρισουλα την κανει και παντα κερδιζει η δικια μου!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P )

ετσι λοιπον ας προσπαθησουμε ολες που τωρα ειμαστε νεες μανουλες να προσπαθησουμε να μην κανουμε και μεις τα ιδια οταν μεγαλωσουν τα παιδια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σα να μας βλεπω τωρα, μετα απο 30-40 χρονια να λεμε...." τυραννιστικα πολυ απο την πεθερα μου - (αλλα στην ουσια κανω και γω τα ιδια) " :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας παρακαλω, ας το προσπαθησουμε ολες και ειδικα οι αγορομανες - γιατι οπως και να το κανουμε υπαρχει θεμα με το γιοκα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα η δική μου ξαναχτύπησε εχθές το πρωί που ήρθε για να πάρει την μικρή.

Είχα μαγειρέψει από το βράδυ κρέας σάλτσα. Και πήγε άνοιξε τις κατσαρόλες και πήρε τηλ τον άνδρα μου να του πει να μην φάει γιατί έχει χαλάσει. Δεν δίνω βάση και δεν ασχολούμαι αλλά καμιά ώρα θα τα πάρω και θα βάλω τίποτα μέσα στην κατσαρόλα να δεις μετά τις ξαναανοίγει έχω σκεφτεί να βάλω κανένα στριγκάκι.

Πλάκα δεν θα έχει??? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα η δική μου ξαναχτύπησε εχθές το πρωί που ήρθε για να πάρει την μικρή.

Είχα μαγειρέψει από το βράδυ κρέας σάλτσα. Και πήγε άνοιξε τις κατσαρόλες και πήρε τηλ τον άνδρα μου να του πει να μην φάει γιατί έχει χαλάσει. Δεν δίνω βάση και δεν ασχολούμαι αλλά καμιά ώρα θα τα πάρω και θα βάλω τίποτα μέσα στην κατσαρόλα να δεις μετά τις ξαναανοίγει έχω σκεφτεί να βάλω κανένα στριγκάκι.

Πλάκα δεν θα έχει??? :lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!!!!

Εγώ την πάτησα εχθές πάλι. Μας έπαιρνε τηλ ο αδερφός του άνδρα μου και ο δικός μου δεν το σήκωνε. Και μετά από λίγο τσουπ έρχονται. Καλά δεν σκέφτονται ότι μπορεί να είχαμε δουλειά. Εγώ ήθελα να κάνω δουλειές και καθόμουνα μαζί με την συνυφάδα μου και τα είχα πάρει στο κρανίο. Καλά δεν ντρεπόταν να έρθει σπίτι μετά από όλα αυτά που είχαν γίνει (με την βάπτιση για να σας το θυμήσω). Δεν ξέρω τι να πω?? Εγώ πάντως θα ντρεπόμουν. Εγώ και στην μαμά μου να πάω παίρνω τηλ πρώτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω

Στεναχωριέστε που σας φέρονται έτσι ή τους γράφετε κανονικά και προχωράτε?

Ρωτάω γιατί εμένα με πληγώνουν πολύ αυτά τα πράγματα.

Δηλ πως τους βγαίνει αυθόρμητα να φέρονται έτσι και να μιλάνε άσχημα?

Και μένα η δικιά μου κάτι τέτοια κουφά λέει του τύπου: "Ετσι θέλω εγώ, έτσι μ' αρέσει κλπ"

Ναι κυρία μου κι εγώ θέλω να σε πετάξω από τις σκάλες ή να σου ρίξω ποντικοφάρμακο ή εστω μια σφαλιάρα για αρχή αλλά δεν το κάνω γιατί συγκρατούμαι.

Ε μετά μαλώνεις ή δε μαλώνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην γραψω κι εγω γιατι θα φουντωσω παλι....!!!!!Ερε κακο που μας βρηκε.Ευτυχως εχω τη μανουλα μου και τους καλμαρει λιγο, τουλαχιστον τους βαζει να σκεφτονται πρωτα.Στην αρχη αλωνιζαν.Οτι ωρα ηθελαν ερχοντουσαν, επερναν τηλεφωνα και τετοια.Η δε πεθερα οτι μαγειρευε με επερνε τηλεφωνο για να μας δωσει κι εμας.Δεν λεω δεν ειναι κακο αυτο, αλλα εχουμε πει πως ο καθενας στο σπιτι του και στην κουζινα του.Το πολυ πολυ καμια Κυριακη αν θελει να μας τραπεζωσει!Ταχα ξερει τι τρωει ο γιοκας της και μονο αυτη τα κανει καλα!!!Ουφ φουντωσα παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και επανερχομαι για να σας πω τι εκανε η μανα μου.....

εν συντομια....ο πατερας μου εχει πεθανει κ η μανα μου ξαναπαντρευτηκε ευτυχως.ο εγγονος του αντρα της πριν απο λιγες μερες δυστυχως πεθανε 17 χρονων.ασχημη ιστορια.δεν ειναι εκει το θεμα ομως.

η μανα μου πηρε τον αντρα μου τηλεφωνο κ του ζητησε 700 ΕΥΡΩ (ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ) γιατι λεει τα ειχαν αναγκη για την κηδεια του παιδιου.της οποιας κηδειας τα εξοδα τα εκανε ολα ενας αλλος κυριος οποτε δεν χαλασαν δραχμη.εμενα δεν μου ειπε τιποτα.

ο αντρας μου μου το ειπε χτες μετα απο 20 μερες σε μια κουβεντα που ειχαμε για το ποσο βοηθαει η μανα του κ ποσο η μανα μου (τα εχω γραψει ξανα μην τα λεω παλι).οχι τσακωμος απλη κουβεντα.κ εκει μου το ειπε.κ πειτε μου τωρα στον πρωτο τσακωμο με τον αντρα μου δεν θα μου το πεταξει αυτο;

η μανα μου 20 μερες τωρα εκανε τον κινεζο.

την παιρνω σημερα τηλ να της πω τι ειναι αυτα που κανεις κ γιατι ανακατευεις τον κωστα με δικες σου υποθεσεις κ πριν προλαβω να πω τιποτα γυριζει κ μου λεει:

Α ΤΕΤΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ;ΗΡΘΕ Κ ΣΤΟ ΕΙΠΕ;Κ ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ;ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.

ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΕ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

βγηκε κ απο πανω δηλαδη.

τι να πω ρε κοριτσια.οτι δινουμε 500 ευρω νοικι,οτι θελουμε 60 ευρω ανα 5 μερες για γαλατα,ποσα ακομα για πανες,οτι εχουμε δυο νεογεννητα δεν το σκεφτηκε καθολου.κ πηρε κ ζητησε 700 ευρω.ουτε 50 ουτε 100 αλλα 700.

κ ντρεπομαι τοσο πολυ τον αντρα μου.τι να του πω;αυτος μου λεει οτι δεν υπαρχει προβλημα αλλα ξερω πως θα το σχολιαζει απο μεσα του κ πολυ καλα θα κανει.

νιωθω τοσο ασχημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα μέρες να την δώ και είχε ησυχάσει το κεφαλάκι μου :) και για να μου χαλάσει την διάθεση (που έτσι κι αλλιώς δεν είναι πολύ καλή τις τελευταίες μέρες για άλλους λόγους) πήρε τηλέφωνο πρωί πρωί :-o να μας κάνει παρατήρηση που παραπονιόμαστε για την μικρή που έχει ζωηρέψει πάρα πολύ και δεν μπορούμε να την φέρουμε βόλτα, ότι δεν ξέρουμε τί μας γίνεται και το παιδί είναι αγγελούδι όταν είναι στο σπίτι της άρα......Της θύμησα πως εχθές που λείψαμε μερικές ώρες και της την αφήσαμε εκεί μας έπαιρνε τηλέφωνο κάθε λίγο και λιγάκι γιατί η μικρή γκάριζε και δεν ήξερε τί να την κάνει! Μόνο αντίρρηση θέλει να φέρνει αυτή η γυναίκα, στην ουσία ποτέ δεν έχει επιχειρήματα γι'αυτά που λέει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το θέμα είναι πολύ περίπλοκο με τις πεθερές. Είναι μεγάλη ιστορία.. Εϊναι δύσκολο να αποδεχτούν ότι ο γιος του αγαπάει μία άλλη γυναίκα και ότι μπορεί να τον φροντίζει καλύτερα από αυτές δεν το δέχονται. Εμένα καμιά φορά που λέει ο άνδρας μου ότι μαγειρεύω καλύτερα από εκείνη γίνεται τούρμπο. Μου κάνει και τεστ με ρώτάει πως το φτιάχνεις αυτό?? Της λέω και μου λέει όχι θα σου πω εγώ, μου έρχεται καμιά φορά να της πω τι όχι αφού έτσι το φτιάχνω τι να κάνουμε τώρα.

Στην αρχή έκλαιγα πολύ τώρα κάνω αυτό που θέλω και δεν δίνω καμία σημασία καμιά φορά γελάω και εκείνη νευριάζει πάρα πολύ αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ αν λέει κοτσάνες.

Θύμαμαι μια φορά κάτι είχε γίνει και είμαστε στο σπίτι της και λέει ο άνδρας μου άσε βρε μαμά τώρα αργήσαμε να κοιμηθούμε και εχθές το βράδυ (εμείς είχαμε αργήσει λόγω sex). Και μας ρωτάει γιατί αργήσατε τι κάνατε??? Βάζουμε κάτι γέλια :lol::lol: μάλλον το κατάλαβε χιχιχιχιχι.

Αυτά και άλλα πολλά εγώ προσωπικά το έχω πάρει στην πλάκα και έτσι δεν στεναχωριέμαι.

Τώρα έχει τρελαθεί θέλει να έρθει στο σπίτι μας να πάρει να σιδερώσει τα πουκάμισα του άνδρα μου (τα χειμωνιάτικα) το έχει πει 500 φορές κάθε φορά που με βλέπει το ίδιο μου λέει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΗ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΩΡΟΝΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΜΕΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ !ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ! ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ.3 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΠΑΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΕΔΩΣΑ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ!(ΕΙΜΑΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ).ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΖΑΜΕ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΕ ΤΟ ΝΥΧΤΙΚΟ ΣΑΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΠΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΥΓΑΣ ΓΕΡΟΣ.ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΤΙΘΕΤΟ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ Κ¨ΚΡΑΤΑΓΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΗΘΕΛΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟΚΑΣ ΤΗΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ!ΕΛΕΙΠΟΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΤΗ ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ'' ΓΑΝΤΙ'' ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ.ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΟΥΡΛΟ ΜΙΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ 10 ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ''ΓΑΝΤΙ'' .ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΚΟΨΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΛΙΓΟΛ ΤΗΝ ΦΟΡΑ !ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΑ ΕΨΑΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΒΡΗΚΑ ΛΓΟ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

την δευτερα ετοιμαζομαι για να δω τα μουτρα του αγαπημενου μου πεθερου

πειτε μου τι να αγορασω να τον κερασω... σκατα??

συγνωμη κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

την δευτερα ετοιμαζομαι για να δω τα μουτρα του αγαπημενου μου πεθερου

πειτε μου τι να αγορασω να τον κερασω... σκατα??

συγνωμη κιολας

new_mammy, εχω πεσει ανασκελα απ'τα γελια ..εγραψες !!!

karamelenia , σωστη ..κερασε τον απο τα ..diaper cakes των διδυμων .. =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...