Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙ ΝΑΙ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!! ΤΙ ΛΕΤΕ..???


DORA1

Recommended Posts

Καλημερα .ευτυχως ειμαι καλυτερα !Λοιπον θα παμε για Καφε!Ξυπνηστε κοριτσια να ξεκινησουμε να πιουε το καφεδακι μας παρτε τον αντρα σας τη φιλη σας το παιδια σας τη γιαγια σας οποιον θελετε η ακομα και μονες σας και ελατε για Καφε η μα υπεροχη σοκολατοπιτα στην Τερινα .Εγω θα ερθω με το μονιμο συνοδο μου Σταυρο σε λιγο ετοιμαζομαστε και ξεκιναμε . Ειπαμε στην Τερινα στις 11,30 περιμενουμε ποια θελει ερχετε .

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ

Τελικα η συναντησήμας εγεινε στην Τερινα γυρω στις 12 εφθασα εγω με τον Σταυρο εκει ηταν η DORA 1 η φανουλα και μετα ηρθε και η γεωργια με τα χαριτωμενα παιδακια της που με το Σταυρο τρεχανε γυρ γυρ και παρενοχλουσαν τους σερβιτορους . Περασαμε καλα μιλησαμε ειπαμε τα δικα μας και περασε γρηγορα η ωρα .

Κοριτσια ενα εχω να σας πω χανεε που δνε ερχεστε στις συναντησεις βασικα συντομα θα κανονοσιουμε και αλλη και μαλιστα συντομα και ισως να ειναι σε παιδοτοπο για να μπορεσουν να ερθουν και αλλες μαμαδες αλλα το σημαντικοτερο να πιουμε καφε πιο ανετα .

Σκεφθηκα και το αλλο τη θα λεγατε για μια συναντηση στην Ακροπολη ; και μετα να κατσουμε θησειο για καφε εχει και ωραιες καφεερειες και αρκετο χωρο να τρεχουν τα παιδια .

Προτεινετε μερη αντε ολες εχουμε ασχολιες και τρεξιματα αλλα πρεπει να χαλαρωνουμε που κα που. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!! ΕΙΠΙΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ!! :D:D ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΗΣΥΧΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΗΜΕΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΗ ΖΕΣΤΗ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΣΑΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΗΚΑΤΕ ΣΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΜΟΥ!!! :-*:-*:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαράκι μου τί κάνεις??

Χαίρομαι που περάσατε καλά και σίγουρα στην επόμενη συνάντηση θα έρθω κι εγω...

Σήμερα είχα βάπτιση στο Νέο Ψυχικό 13.00 οπότε ήταν αδύνατον να τα συνδυάσω και μάλιστα με τον Νικόλα αρρωστούλι...γι' αυτό δεν ήρθα...

Πάντα καλά να είμαστε και να οργανώνουμε τέτοιες συναντήσεις...

Κατάλαβα καλά, θα βαφτίσεις τον κούκλο της Κατρίνας? (ΆΣΧΕΤΟ με το θέμα αλλά μιας και σε βρήκα...) :P Τί ωραία. Ωραίο μέσα από το φόρουμ να βγαίνουν τέτοιες φιλίες...@!!!!!!!! :D

Φιλιά σε όλες, και φυσικά και στη Βάνια μου!

ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ! ! ! ! ! ! ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε στην πρώτη συνάντηση με μαμάδες του φόρουμ και ήταν πραγματικά πολύ ωραία. Ο Γιώργος και ο Γιαννάκης μου το καταχαρηκαν και φυσικά βρήκαν και τον Σταύρο της Βάνιας και κάναν καλή παρέα μεταξύ τους. Τελικά έχει πολύ πλάκα να βλέπεις πόσο εύκολα τα παιδιά κάνουν παρέα ακόμα και ας μην έχουν ξαναειδωθεί ποτέ πριν. Ισως θα έπρεπε να παίρνουμε παραδείγματα και να μην κλεινόμαστε εμείς οι μεγάλοι στους εαυτούς μας. Γνώρισα την Βάνια, την Μαρία(Dora1) και την Φανή (pink) και ένιωσα σαν να τις ήξερα ήδη.Μαρία,την επόμενη φορά θα φέρεις και τη μικρή σου,οκ; Βάνια όταν θα έρθω στο Ολυμπιακό χωριο(προς το παρόν για επίσκεψη,ξέρεις εσύ) θα βρεθούμε να παιξουν τα παιδιά. Φανή όλα θα γίνουν σιγά σιγά.Να είμαστε πάλι καλά και θα ξανασυναντηθούμε. [smilie=toothy2.gif]:thumbup::wave:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ!!!! ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΟΡΓΑΝΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ!!! ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΚΑΤΡΙΝΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ.... :D:D ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!! ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ειχα πει οτι θα ερχομουν κι εγω αλλα ειμαι πολυ χαλια :( εκτος του οτι ειμαι λιγο κρυωμενη με ταλαιπωρει και η ημικρανια μου εδω και μια βδομαδα και δεν λεει να περασει :evil::evil:

αυριο ειναι να παω στον γιατρο

χαιρομαι που περασατε ομορφα,ετσι και αλλιως παντα περναμε ομορφα στις συναντησεις ε????

στην επομενη θα ερθω!!!!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΤΗ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!! ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΜΑΛΛΟΝ... ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΒΡΕ!!!! ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΤΏΡΑ ΞΑΝΑΜΠΉΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ....

ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΩ...ΟΝΤΩΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΜΑΛΛΟΝ..

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ, ΤΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΚΙΟΛΑΣ...ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...