Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΑΠΕΖΙ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ


tselinkas

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ...ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ.ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ.ΛΕΩ ΣΤΥΛ ΜΠΟΥΦΕ..ΔΩΣΤΕ ΙΔΕΕΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ,ΜΕΝΟΥ Κ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apla με ειχε καλεσει μια κουμπαρα σε μια βαφτιση κ στο προαυλιο της εκκλησιας ειχανε στησει παγκο με αναψυκτικα , μικρα καλαμακια κοτομπεικον κ χοιρινα κ μου ειπε οτι συννενοη8ηκε με το catering οτι η8ελε κατι οικονομικο .

Μιλα μαζι τους , κοιτα για κατι απλο τι τιμες παιζουν (κ αν εχει προαυλειο χωρο η εκκλησια) κ αποφασισε !

αχ αντε με το καλο ολα βρε tselinka

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....ΜΠΑ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΙΑ.ΣΠΙΤΙ.ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΦΕΡΤΕ Κ ΕΝΑ ΤΑΨΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΧΕΣΤΕ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....ΜΠΑ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΙΑ.ΣΠΙΤΙ.ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΦΕΡΤΕ Κ ΕΝΑ ΤΑΨΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΧΕΣΤΕ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Με το καλο η βαφτιση σας!!.Πολυ ωραιο αυτο που εγραψες :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατσουλινι,θα εχεις πολλα ατομα????εχεις αυλη????θα εχεις πολυ μαζεμα μετα ομως...κι εγω ειχα παει σε βαφτιση με μπουφε στο προαυλιο της εκκλησιας...ποτε βαφτιζεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ 10-10-10.ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΑΥΛΗ,ΟΥΤΕ ΚΗΠΟ,ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ.ΝΑΙ ΞΕΡΩ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙ.....ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΙΔΕΕΣ.Κ ΙΔΕΕΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10-10-10!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: ωραια ημερομηνια!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: κλασικα,μπαλονια,τουλια,κορδελες γαλαζιες....κτλ.... ;) το φαι σαν μπουφε το σκεφτεσαι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμμμμ 1ον με το καλο η βαπτιση να σας ζησει το παιδακι σας!!!

2ον μπαλονια ειναι μια πολυ ωραια ιδεα και οικονομικη και ταιριαζει πολυ σε παρτυ!!! εχουν μεχρι και σχεδια καρω ή πουα σε μπαλονι!!!πολυ ομορφα!!! μην κολλας και πολυ στην διακοσμηση...απλα πραγματα και ομορφα μην φτασουμε σαν καποιους σην υπερπαραγωγη της Ρουλας κορομηλα!!!!!! :laugh:

3ον. αυτααααααααααααα

4ον απο μπουφε δεν εχω ιδεα...γκουκλαρισε το και θα βρεις ιδεες αν θες να τα φτιαξετε εσεις.

5ον αν μου ρθει τιποτε αλλο στην ''καρκαλα'' θα μπω να ξανα γραψω!!!! :side: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

και εγώ το σκέφτομαι πολύ κορίτσια, έχω μεγάλο σπίτι και πολλά άτομα να καλέσω και δεν μου αρέσουν καθόλου οι ταβέρνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσελινκας μου το καλυτερο θα ηταν να μην κανετε καθολου τραπεζωματα,εχουν γινει πια της μοδας αναγκαζοντας ακομη κ αυτους που δεν τους περισσευουν να το κανουν αλλιως νοιωθουν ασχημα για το τι θα πει ο κοσμος...

σε λιγο καιρο βαπτιζουμε κ εμεις την μικρη μας,τραπεζι θα κανουμε μονο στους νονους κ τους γονεις μας ΜΟΝΟ!!!κ αυτο γιατι οι νονοι δεν θελουν δωρο,δεν μας παρισευουν δυσκολεψαν οι καιροι...

τις μπομπονιερες τις εκανα μονη καθως κ τον στολισμο θα τον κανω εγω..

αφου θελεις ομως τοσο πολυ τραπεζι μπορεις να κανεις διαφορες λιχουδιες μονη σου...

παρε κιμα κ κανε μικρα μπαλακια κεφτεδακια,φετουλες του τοστ με κασερακι σαλαμακι κ λιγο τυροσαλατα,διαφορες σαλατες,κρακερ καμμια πιτουλα...

μπορεις να αγορασεις λιγο τουλι να στολισεις το τραπεζι σου κ φυσικα λιγα μπαλονακια...

θα τα περασετε υπεροχα ειμαι σιγουρη με το καλο η βαπτιση σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

χαπι μου αυτη η δημοσιευση μου ειναι απο περσι..η βαφτιση εγινε και τελικα το τραπεζι σε μαγαζι οικονομικο το καναμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...