Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


muriam

Recommended Posts

αυτον τον μηνα ηρθα πολυ κοντα στο ονειρο!τον αλλο μηνα ευχομαι να το αγγιξω κιολας!!!!!

γιωργο ευχομαι μεχρι τα βαθιαααααααα γεραματα σας να εισαστε ετσι το ιδιο αγαπημενοι κι ευτυχισμενοι!!!!!!ετσι ειμαστε κι εμεις με τον αντρα μου και το ιδιο ονειρευομαι και για εμας!!!!!!!χαιρομαι απιστευτα οταν μεσα σε ολη αυτη την ασχημη κατασταση που ζουμε,ακουω ερωτευμενους κι ευτυχισμενους ανθρωπους!!!!!!φτου φτου να μην σας ματιαξω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 174
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ας ενωθουμε λοιπον οι ερωτευμενοι και οι ευτυχισμενοι μπας και φτιαξουμε εναν ομορφοτερο κοσμο για τα παιδια μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια και αγορια...σε μια αναζητηση μου για ενα ονειρο που εβλεπα χθες βραδι ετυχε να δω αυτο το θεμα.

Ειναι πολυ συγκινητικα ολα οσα γραφετε και χαιρομαι να βλεπω ανθρωπους να πιστευουν και να ειναι αισιοδοξοι για το θαυμα τους!

Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας το ονειρο μου ασχετο η σχετικο με το θεμα δεν εχω καταλαβει ακομα,αλλα νιωθω την αναγκη να το μοιραστω μαζι σας!

Ειχα ενα παιδικο φιλο,δλδ γειτονας μου ηταν το παιδι στο εξοχικο μας,τον οποιο τον ελεγαν χρυσοβαλαντη

πριν απο αρκετα χρονια το παιδι σκοτωθηκε σε τροχαιο με την μηχανη του,χθες βραδι λοιπον τον εβλεπα ονειρο,ηταν σαν αγγελος μ'ενα πεντακαθαρο προσωπο γεματο λαμψη και ευτυχια μ'εναν ασπρο χιτωνα,ημουν στο εξοχικο μου και ηρθε απο ψηλα με πλησιασε στεκοταν απενταντι μου και αρχισε να μοθυ μιλαει τοσο γλυκα και τρυφερα με ρωτουσε τι κανω πως περναω στη ζωη μου ενιωθα κι εγω να μοιραζεται την ευτυχια του μαζι μου,τον ρωτουσα κι εγω πως ειναι εκεινος κτλ κτλ...στο τελος του ειπα οτι επρεπε να φυγω τοτε μ'αγκαλιασε τον αγκαλιασα κι εγω με χαιρετησε κι εφυγε...Ενιωσα τοσο ομορφα σ'αυτο το ονειρο τοσο ηρεμη και τοσο ευτυχισμενη,μ'εκεινο το παιδι δεν ειχαμε ποτε ιδιαιτερες σχεσεις περα απο τα τυπικα..το πρωι μολις ξυπνησα αρχισα να τον σκεφτομαι και στο μυαλο μου μεσα τον ελεγα χρυσοβαλαντη ενω παντα τον φωναζαμε βαλαντη...Δεν ξερω αν σημαινει κατι ειτε καλο ειτε κακο...

Ομως κοριτσια συνεχιστε να πιστευετε η Αγια Ειρηνη θα κανει το θαυμα της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα να ρωτησω και εγω για αυτο το μηλο??Μπηκα στο σαιτ αλλα δεν ειδα να το παραγγελνουμε ξερει καμια σας αν μπορω να το παραγγειλω η πρεπει να παω εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guzelina μπορεις να γραψεις στομοναστηρικαι οι μοναχες θα σου στειλουν μηλαρακι!να ξερεις ομως οτι θα αργησει λιγο.μπορει να κανει και 2 μηνες!δυστυχως αλλος τροπος δεν υπαρχει,ουτε τηλεφωνο εχουν,εκτος κι αν πας εκει!η διευθηνση ειναι: ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΟΣΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

ΛΥΚΟΒΡΥΣΕΩΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Τ.Θ. 3603 Κ.Τ.Α. - 10210 ΑΘΗΝΑ

ευχομαι ολα να σου πανε ετσι οπως τα θες!φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Ειμαι καινουργια εδω,σας βρηκα ψαχνωντας ''συμπτωματα εγκυμοσυνης'' και επεσα στο θεμα εδω :)

Εχω μια ζουζουνα την Χρυσοβαλαντου(λα) μου!!Προσπαθουσαμε πανω απο 3 χρονια και μολις νυστεψα 3 μερες και πηρα το μηλαρακι ηρθε κ το σπορακι!

Ευχομαι απο την ψυχη μου να σας βοηθησει ολες η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου,ειναι πολυ θαυματουργη,απο παιδι γνωριζω για τα θαυματα της γιατι μας τα διαβαζε η μανουλα μου!!

Αυριο θα παω Αθηνα για μια βδομαδα..φυσιολογικα καποια στιγμη θα παω να αναψω ενα κερακι...θα παρω αποξηραμενα μηλαρακια και λαδακι ετσι ωστε αν καποια κοπελα θελει να της τα στειλω εγω με το ταχυδρομειο πιο γρηγορα!!

Πιστη και ολα θα γινουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κοριτσια κ εγω ειμαι καινουρια εδω και συγκινηθηκα πολυ με αυτα που γραφετε..Η ιδιαιτερη σχεση μου με την Αγια Ειρηνη ξεκινα απο την παιδικη ηλικια,οταν η μαμα μου ειχε προβληματα πριν γεννησει το αδερφακι μου,της ειπαν για την Αγια,αλειψε την κοιλια με λαδακι απο την καντηλα της κ ολα απο κει κ περα πηγαν θαυματουργικα καλα!Μικρη καθε φορα που αρρωσταινα, αλειφα το βραδυ το κεφαλακι μου με λαδακι κ το πρωι-δεν υπερβαλω καθολου- ξυπνουσα περδικι!Πιστευα πολυ στην Προστατιδα μου...Μεγαλωνοντας απομακρυνθηκα απο το Θεο ωσπου παντρευτηκα πριν 3 χρονια.. αλλα δεν ερχοταν η πολυποθητη εγκυμοσυνη.Η προσευχη κ η συμμετοχη στα μυστηρια της Εκκλησιας εγινε προσωπικη μου αναγκη..Πηγα στο Μοναστηρι της Αγιας,ηταν τοσο κατανυκτικα..εβλεπα τοσο κοσμο να πεφτει στα γονατα να προσκυνησει τη θαυματουργη εικονα Της για να Την ευχαριστησει,να Την παρακαλεσει..δεν μπορουσα να σταματησω τα δακρυα..Πηρα λαδακι,μηλο,διαβασα το βιο της,εγινα συνδρομητρια στο περιοδικο για 1 χρονο με 10 ευρω...κ ενιωσα τοση ανακουφιση..Εκανα κ ταμα να ξαναπαω με το μωρακι μου..Πραγματικα ο Θεος, η Παναγια κ οι Αγιοι εκαναν το θαυμα!Πλεον ειμαι εγκυος στον τριτο μηνα,φοραω τη ζωνουλα απο την Αγια Ειρηνη κ αισιοδοξω...Ευχομαι σε ολη αυτη τη γλυκια παρεα να ζησει το Θαυμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ, ΤΟ ΜΗΛΟ ΚΑΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΕΝΑ ΜΟΥ ΓΙΟ ΤΟΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΚΟΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ 3ο ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ. ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑ. ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΧΑΝ ΕΜΦΥΤΕΥΘΕΙ 3 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΝΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΠΗΣΤΕΥΤΕΣ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ. ΟΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΠΑΛΛΙΝΔΟΜΗΣΕ ΠΑΡΕΣΥΡΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ. ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΟΧΑΡΗΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ. ΤΟ 3Ο ΜΩΡΟ ΤΟ ΣΥΝΕΛΑΒΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΘΑΥΜΑ ΔΙΟΤΙ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ.

DADDYCOOL ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο καλησπέρα και με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος της οικογένειας σου..το αγοράκι σας... :P:P:P .......πραγματικά μας δίνεις πολύ δύναμη και πίστη με την ιστορία σου......με την βοήθεια της Αγίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντω εύχομαι και πιστεύω όλες και όλοι να αποκτήσουμε ένα μωράκι.....να μας έχει υπό την σκέπη της.......να είσαστε και να είμαστε όλοι καλά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΣ ΣΥΓΚΙΝΙΣΕΣ ΠΟΛΥ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ!!!!!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΑ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΥΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΩ! ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ! ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΝΥΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΑ ΠΑΡΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ. ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΠΗΡΑΜΕ ΛΑΔΑΚΙ ΝΑ ΣΤΑΥΡΟΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΗΛΟ, 2 ΦΕΤΕΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ. ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΝΥΣΤΕΨΟΥΜΕ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ Κ ΘΑ ΤΟ ΦΑΜΕ.ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ. ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΤΟΥΤΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑ , ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ! ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΑΣ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ. ΜΕ ΠΙΣΤΗ, ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ....ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

κοριτσια την αλλη δευτερα με το καλο θα παμε για πρωτη φορα στο μαναστηρι την ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ!αν καποια κοπελα θελει να της παρω μηλαρακι,λαδακι ή ζωνουλα ας μου πει κι οταν γυρισω θα της τα στειλω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια την αλλη δευτερα με το καλο θα παμε για πρωτη φορα στο μαναστηρι την ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ!αν καποια κοπελα θελει να της παρω μηλαρακι,λαδακι ή ζωνουλα ας μου πει κι οταν γυρισω θα της τα στειλω!!!!!!

Τι γλυκια σκεψη!!!!!

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ! Εχω και εγώ μια μικρή Χρυσοβαλάντου - Σταυρούλα (επρεπε να βγει κ η πεθερα τι να κάνω).

Εγω απο μικρό παιδί πήγαινα στην Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλάντου και προσευχόμουν τελικά αντιμετώπισα το πρόβλημα της υπογονιμότητας και έκανα μια εξωσωματική στην οποία απέβαλα, έκανα και 2η δεν βρίσκαμε ωάρια κάναμε ένα έμβρυο τίποτα. Αρχισα να απογοητεύομαι και ζητούσα συνεχώς την βοήθεια της Αγίας μάλιστα έκανα και παράπονο λέγοντας μια μέρα μες στην απελπισια μου Αγια μου Ειρήνη βοηθάς τόσο κόσμο απο όλα τα μέρη της γης διαβάζοντας στο περιοδικό σου κι εμένα τίποτα με αφήνεις έτσι να παιδεύομαι. Ενα εχω να πω την ίδια εβδομάδα μεσα απο μια συγκηρία και απίστευυτες συμπτώσεις γνώρισα την μοναχή Παίσία μου έδωσε λαδάκι προσκύνησα την εικόνα και έβαλα το ζωνάκι η επόμενη προσπάθεια ήταν επιτυχημένη. Ευχαριστω την Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου που μου έστειλε αυτο το θείο δώρο και φέρω ακόμη βαρέως που παραπονέθηκα τελικά όλα γίνονται για κάποιο λόγο αρκεί να εχουμε υπομονή και πίστη!

Ελπίζω αύριο που θα κάνω και πάλι χοριακή να καταφέρω με την βοήθεια της Αγίας ένα αδερφάκι στην μικρή μου.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει λαμπρινη μου η μπουμπουκα σου (αληθεια πως την φωναζετε?)!!!!να ειναι παντα γερη κι ευχομαι η χοριακη σου να ειναι τοοοσο μεγαλη και σε 8-9 μηνες η μικρουλα σου να αποκτησει κι αδερφακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα αναψω ενα κερακι για τον χρυσοβαλαντη σου γιωργο κι ενα κερακι για ολα τα παιδακια του κοσμου!να τα εχει παντα καλα και να τα προστατευει η αγια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επαναλμβανω πως αν καποια κοπελα θελει να της στειλω κατι απο την αγια ειρηνη (λαδακι,ζωνουλα,αγιασμο,μηλαρακι) ας μου πει γιατι την δευτερα θα παω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

για μια ακομα φορα Γιωργο σου βγαζω το καπελο!!!!ειναι πολυ τυχεροι,και ο Χρυσοβαλαντης αλλα και η Μαριανα που σε εχουν!!!!!να εισαστε ολοι γεροι να χαιρεστε ο ενας τον αλλο και σ'ευχαριστουμε που μας υπενθυμησες καποια πραγματα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΡΓΟ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ Κ ΣΥΓΚΙΝΙΤΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ!!!!!

ΓΙΟΤΡΑΖΕΙ Η ΑΓΙΑ 28 ΙΟΥΛΙΟΥ Κ ΑΦΟΥ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΠΑΩ ΕΔΩ ΘΕΣΝΙΚΗ ΕΧΕΙ ΕΚΛΗΣΙΑ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤΙΝ ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΘΕΣΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ Η ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η εγκυμοσυνη μου ειναι ενα θαυμα της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντο!Ευχομαι να με αξιωσει να το κρατησω και στην αγκαλια μου και να γευτω και τις χαρες και τις λυπες του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

episkeftika to monastiri Tis Agias Eirinis tis Chrusovalantw etsi kairo persi!

kai omologw pragmatika axizei na to episkeftei kaneis!

kai na epikalestei ti Xari tis Agias Eirinis kai oti epithimei tha to dwsei tin katallili wra!

DOXAZW TO ONOMA TIS KAI TI XARI TIS!

I EGKUMOSINI M K MENA PISTEUW ENA THAUMA EINAI KAI OLOI AGIOI SUMPERILAMVANOMENHS KAI THS AGIAS EIRINIS VOITHISAN GIA AUTO KAI ELPIZW NA NAI MAZI MOU OPWS K GIA OLES TIS KOPELES MEXRI NA KRATISOUME TA MWRAKIA MAS AGKALIA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...