Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσια εχω ευχαριστα νεα και ειπα να τα μοιραστω μαζι σας .

Χτες ειχαμε την τελευταια λογοθεραπεια στο κεντρο που ιναιστη Νικια πηραμε την αποφαση να μην συνεχισουμε εκι λογω της αποστασης και της κορασης και η λογοθεραπευτρια που τον ειχε αναλαβει φευγει για το τοπο καταγωγης της θα ανοιξει εκει κεντρο .

Λοιπον μου ειπε οτι εχουμε κανει μεγαλη προοδο οτι στο λεκτικο κομματι και συγκεκριμενα στοκομματι της αθρωσης ξεκινησε ενα παιδακι που ηταν σε μια κλιμαλα απο το 1-10 ξεκινησε με 2 τοσο χαμηλα και εφθασε τωρα στο 9 για αυτη ειναι ενας μεγαλος αθλος μια και ειδε ποσο πολυ προσπαθησαμε μαλιστα μου ειπε οτι καταλυτικο ρολοεπεξε η δικη μου θεση.Μου ειπε οτι αν συνεχισει θα ειναι τελειος.

Τωρα οσο αφορα το μαθησιακο θελουμε δουλιτσα αλλα δεν ειναι κατι που δεν διορθωνετε επειδη ακομα ειναι μικρος δνε μπορουμε να δουμε με ακριβια αν αιζει καποια δυσλεξια η οχι με σωστο διαβασμα ομως θα α καταφερει ,ξερω οτι θα κουρασω λιγο περισσοτερο απο τις υπολοιπες μανουλες που πανε πρωτη τα παιδακια τους .

Κοριτσια ολο αυτο με γεμισε με δυναμη και εχω το κουραγιο να συνεχισω καλα επρεπε να βλεπατε το Σταυρο μια ικανοποιηση στα δικα του ματακια που του ελεγε η κοπελα οτι Μπραβο Σταυρο μου ετσι να συνεχισεις .

Θα ηθελα μεσα απο εδω να ευχαριστησω τη κοπελα αυτη οπως και την αλλη που συνεχιζουμε για το αποτελεσμα που ειχε για μενα τουλαχιστον μου εδειξε ποσοπολυ γαπαει τη δουεια της και ποσο ικανοποιηθηκε μτ αποτελεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ηξερα τι αντιμετωπιζες τοσο καιρο και ειλικρινα χαιρομαι πολυ με την προοδο που παρουσιασε ο γιοκας σου!!!ειναι ικανοτατος και γεματος θεληση,απ'οτι φαινεται!μπραβο σας!ετσι να συνεχισετε!ειναι σπουδαιο το εργο σου!!αξια μητερα!τα συγχαρητηρια μου!!!υπομονη και επιμονη χρειαζεται!θα επιτυχετε τον στοχο σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πολλα μπραβο στο μπουμπουκι σου και

σε σενα ΒΑΝΙΑ μου!!!

Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ ...με αγαπη και αφοσιωση!!!

Πολυ συγκινητικο το μηνυμα σου!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bάνια μου, αν και δεν έτυχε να μιλήσουμε πολλές φορές είδα τί έγραψες, και ήθελα να σου πω και εγώ συγχαρητήρια! Μέσα από τη δουλειά μου ξέρω ότι ένα παιδάκι για να δει πρόοδο πρέπει να προσπαθεί το ίδιο αλλά κυρίως η λογοθεραπεύτρια να έχει καλή συνεργασία με τη μητέρα..

Για αυτό λοιπόν, συγχαρητήρια στην λογοθεραπεύτρια σας για την πολύ καλή δουλειά που έκανε, κυρίως συγχαρητήρια στο παιδάκι σου που προσπαθεί και αγωνίζεται και αυτό, αλλά συγχαρητήρια και σε σένα που δεν το έβαλες κάτω, που στηρίζεις το παιδάκι σου σε αυτό που κάνει και για τη δύναμη σου να αντέξεις όλη την ταλαιπωρία με τα δρομολόγια και τις άλλες δυσκολίες..Το παιδί σου έχει όλα τα φόντα να πάει πολύ ψηλά με τέτοια μαμά!! Μπράβο και στους δυο σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Βάνια μου. Μπράβο και στον Σταύρο!!!!! Δίνεις το καλύτερο παράδειγμα σε όλες μας. Και πολύ σωστά λέει η ζαχαρένια...ο επιμένων νικά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω .Δεν θα αναφερνα ποτε αυτο που μου ειπε η Ματινα (λογοθεραπευτρια)οτι βοηθησε πολυ η σταση μου αλλα το εκανα για ενα και μοναδικο λογο :να παρουν και αλλες μανουλες δυναμηαινα μην αντιμετωπιζουν τιποτα ως δεδομενο πριν 2 μηνες θυμαστε τη σας ελεγα οτι με επρηζαν να συνεχισω το νηπιο για αλλη μια χρονια ομως η θεληση και υπομονη του Σταυρου μου με εκανε να δω τα πραγματα απο αλλη πλευρα ξερετε αποστασιωηθηκα απο την κατασταση και το ειδα με τα ματια ενος τριτου και μετα προσπαθησα να βαλω τον ευατο μου στη θεση του και ειλικρινα δεν αντεξα -ομως ειδα χτες το χαμογελο του και την ικανοποιση του μου λεει συνεχεια :θα δεις μαμα θα μαθω γρηγορανα διαβαζω .Επισης βελτιωθηε και η σχεση μας η δικη μου και του Σταυρου η οποια ηταν αρχικα μεσα στη κοντρα ναι εκεινος μπορει να ηταν 3μιση ετων αλλα εγω δνε ηξερα απο πο να αρχισω πως να συμπεριφερθω ειχα και ολη τη πιεση απο τα οικεια προσωπα με αποτελεσμα εκεινη να πριζουν εμενα και να εγω να πρεσαρω το Σταυρο .Αλλα δουλεψα πολυ αυτο το χειμωνα πηγαινοντας στη σχολη γονεων εμαθα πολλα πρωτα για μενα καιμετα για τη σχεση μου με το παιδι αν η μαμα δνε ειναικαλα πως θα ειναι το καθε παιδι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω απολυτα μαζι σου!για να υπαρξει μια υγιης σχεση αναμεσα σε γονεα-παιδι πρεπει πρωτα να ειναι ισορροπημενος ο γονεας για να μπορει να θεμελιωθει καπου ολο αυτο!μπραβο σου και παλι!!!ευχομαι δυναμη και πολυ πολυ θεληση και απο τους 2 σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βανια μου σε σενα και στο σταυρο σου!!!συνχαρητηρια για την προοδο και τις προσπαθιες σας!!!ολα να σας πανε καλα και ο θεος να σας δινει δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια! ειμαι τοσο χαρουμενη απο αυτα που διαβαζω!τοσο μα τοσο χαρουμενη! εισαι μια υπεροχη μανουλα!μπραβο σας! η νικη ειναι δικη σας!δεν ξερω τι να σου γραψω για να καταλαβεις ποσο συγκινημενη ειμαι!εισαι παραδειγμα για ολες! ξερεις ποσο τον λατρευω τον κουκλο σου θελω τα καλυτερα για αυτο το τοσο εξυπνο και χαρουμενο πλασμα! μπραβο σου κοριτσαρα μου εισαι θεα! μπραβο μπραβο κ ξανα μπραβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου Βάνια μου!!!!Και ατελείωτα μπράβο στο Σταυράκο σου!!!¨Ολα θα πάνε καλύτερα πλέον και θα δεις που και στο σχολείο θα είναι super!!!!!!Φιλιά πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια μου μπραβο σε εσενα και στον κουκλο γιο σου.........σου ευχομαι μονο ευχαριστα απο εδω και υστερα....συγχαρητηρια για την δυναμη ψυχης σου και στον πανεξυπνο γιο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου πολυ το χαρηκα!!!

και ηθελε τοσο πολυ να παει πρωτη και οχι ξανα νηπιο και τα καταφερε!!!!!!

μπραβο σας κοπελα μου

ετσι και αλλιως ξερω ποσο πολυ στεκεσαι στον σταυρο και ποσο πολυ τον βοηθας ηταν σιγουρο οτι θα τα καταφερετε!!!!!

καλη συνεχεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bravo βρε Βάνια μου!!!!!!!!!!!!

Έχεις πολύ δυνατό παιδάκι, το ξέρεις καλή μου?????????????

Έχει πείσμα και θάρρος ο μικρούλης σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εσύ όμως........... είσαι μία πανάξια μανούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα καλύτερα και στους δυό σας γλυκειά μου κοπέλα................

Χάρηκα πάρα πολύ.............

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο μπραβοοοοοοοοοοοο στον Σταύρο μας τον γλυκό... :):) και ένα πολυ πολυ μεγάλο μπράβο σ'αυτην την υπέροχη μανούλα !!!!!!!!!!!!!την Βανιούλα μας που με κόπο και υπομονή πήγαν όλα τόσο καλά... θυμάσαι που σου λεγα ότι όλα θα πάνε καλα? μπράβο και πάλι αγαπη μου... :kiss::kiss: το παλικαράκι σου το θαυμάζω για την θεληση που έχει.... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΒΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΜΨΥΧΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΠΕΙΣΜΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...