Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καμια μανουλα απο Κοζανη?


Recommended Posts

Καλημερα!μεχρι 4/10 θα γεννησω το πρωτο μου παιδακι στην Κοζανη και συγκεκριμενα στην κλινικη Θεομητωρ.Εχει γεννησει καποια κοπελα εκει?Επειδη δεν ειμαι απο την πολη θα ηθελα μερικες πληροφοριες για την κλινικη,ό,τι ξερετε ειναι καλοδεχουμενο ;) .Ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 325
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η νινινα ειναι απο κοζανη αλλα δεν θυμαμαι που γεννησε στειλε της μην.παντωσς ξερω κοπελες που γεννησαν εκει αλλεσ εμειναν ευχαριστημενες αλλεσ οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzitzikaki καλημερα ειμαι απο ενα χωριο της κοζανης και γεννησα και τα τρια μου παιδια στη θεωμητωρ,πες μου τι πληροφοριες θελεις να σου πω,ποιος γιατρος σε παρακολουθει;οτι θελησεις ειμαι εδω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ειμαι κ εγω απο περιοχη της κοζανης κ γεννησα στη κλινικη αυτη,εγω ειχα προγραματισμενη καισαρικη, κ μπορω να πω πως ειμαι ευχαριστημενη :) οτι θελεις με χαρα να σε βοηθησουμε :)

ΚΑ1 αν επιτερπεις απο εδω κοντα εισαι στειλε μου μηνημα αν θες ευχαριστω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μονο εμεις οι δυο ειμαστε απο κοζανη σε ολοκληρο το μαμυ τι γινεται;ενα παιδακι εχεις μπερδευτηκα με τα τικερακια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζα οτι δεν θα απαντησει καμια κοπελα :laugh: :laugh: !τωρα ειδα τα μηνυματα σας γιατι ειμαστε σε φαση μετακομισης και δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο.Λοιπον ο γιατρος μου ειναι ο Τσαριδης και μεχρι τωρα δεν εχω κανενα παραπονο απο αυτον.Για την κλινικη ηθελα να μαθω γενικα για τη συμπεριφορα του προσωπικου,για τη σταση τους στο θεμα του θηλασμου,ποσο σας κοστισε,αν μεινατε ικανοποιημενες κλπ.Ειναι και το πρωτο μας και εχουμε αγχωθει :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzitzikaki καλησπερα να μην αγχωνεσαι καθολου και ολα θα πανε καλα,καταρχην το πρωσοπικο της κλινικης κατα την γνωμη μου ειναι παρα πολυ καλο ολλες οι κοπελες ειναι προθυμες να σε βοηθησουν σε οτι χρειαστεις και στην ωρα του τοκετου δεν σε αφηνουν λεπτο και μετα οτιδηποτε χρειαστεις εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη,τωρα για τον θηλασμο εγω δεν χρειαστηκα τιποτα ιδιαιτερο απλα σε ενθαρρυνουν να βαλεις το μωρο στο στηθος αμεσως και αν χρειαστεις παλι κατι πιστευω θα σε βοηθησουν,λοιπον εγω γεννησα τον δεκεμβρη και το μονοκλινο με φυσιολογικη γεννα σου λεω 1600ε το δικλινο νομιζω 1200 δεν θυμαμαι καλα και το 4κλινο 800,ο παιδιατρος 150ε θα επιλεξεις εναν απο τη λιστα της κλινικης αν θες τη γνωμη μου προτιμω τον κοζιακη,παντως σαν κλινικη ειναι λιγο παλια καιεχει αρκετες ελλειψεις,τα δωματια ειναι λιγο μικρα και ακριβα για αυτα που εχουν να προσφερουν,και ενα κακο δεν τηρουν τις ωρες επισκεπτηριου τι αλλο α!το φαγητο ειναι πολυ καλο και η καθαριοτητα επαρκης,ο τσαριδης καλος ειναι εγω εχω τον διαμαντοπουλο,οτι αλλο θυμηθω θα σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σας μανουλες κ μελλουσες μανουλες.

Ειμαι κ εγω απο κοζανη και 7εβδ+1ημ εγκυος σε διδυμακια απο εξωσωματικη.

Επειδη ο γυναικολογος μου ειναι στην Αθηνα κ ολες τις σημαντικες εξετασεις αλλα και την γεννα (πρωτα ο Θεος) θα τα κανω στην Αθηνα,θελω αν μπορειτε να μου προτεινετε ενα γυναικολογο στην Κοζανη για να με παρακαλουθει υπερηχογραφηκα (εκτος Πουπναρα και Δαδαμογια).

Πολλα :kiss::kiss::kiss: σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες κ μελλουσες μανουλες.

Ειμαι κ εγω απο κοζανη και 7εβδ+1ημ εγκυος σε διδυμακια απο εξωσωματικη.

Επειδη ο γυναικολογος μου ειναι στην Αθηνα κ ολες τις σημαντικες εξετασεις αλλα και την γεννα (πρωτα ο Θεος) θα τα κανω στην Αθηνα,θελω αν μπορειτε να μου προτεινετε ενα γυναικολογο στην Κοζανη για να με παρακαλουθει υπερηχογραφηκα (εκτος Πουπναρα και Δαδαμογια).

Πολλα :kiss::kiss::kiss: σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop γεια σου

που μενεις;μεσα στην κοζανη;εγω και στα τρια μου παιδια ειχα τον διαμαντοπουλο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη γραψε μου αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες και με το καλο η εγκυμοσυνη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KA1 έγραψε:

lollipop γεια σου

που μενεις;μεσα στην κοζανη;εγω και στα τρια μου παιδια ειχα τον διαμαντοπουλο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη γραψε μου αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες και με το καλο η εγκυμοσυνη σου!!!

Καλημερα!!!Ναι μεσα στην Κοζανη μενω!Στον Διαμαντοπουλο πηγαινα και παλιοτερα κ ημουν ευχαριστημενη.Ειμαι μεταξυ Διαμαντοπουλου και Τσαριδη!

Το θεμα μου ειναι να βρω καποιον να δεχτει να με παρακολουθησει ΜΟΝΟ υπερηχογραφικα,γιατι ξερεις ειναι και λιγο κομπλεξικοι οι γιατροι γενικα!

Θα κανω ενα ραντεβου με τον Τσαριδη να δω τι ρολο βαραει κ αν δεν μου αρεσει βουρ για Διαμαντοπουλο!

Να χαιρεσαι τα ζουζουνια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop καλημέρα και με το καλό τα διδυμάκια σου!Εγώ έχω τον Τσαρίδη και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη μέχρι τώρα.Είναι πολύ καλός στη δουλειά του και πολύ συνεργάσιμος σαν άνθρωπος.Γενικά μου εμπνέει ασφάλεια και μέχρι τώρα δεν είχα καποιο πρόβλημα μαζί του.Ίσως το μόνο κακό είναι ότι πάντα έχει πολύ κόσμο στο ιατρείο του :unsure: αν και ποτέ δεν ένιωσα ότι με "ξεπετάει" λόγω πολλής δουλειάς.Τώρα για αυτό που λες, αν θα δεχτεί δηλαδή να σε παρακολουθεί μόνο υπερηχογραφικά δεν ξέρω,αλλά δεν νομίζω να έχει και πρόβλημα.Αυτά από μένα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω δεν νομιζω οτι θα εχουν προβλημα μονο να σε παρακολουθουν εξαλλου δεν εχουν να χασουν τιποτα και αφου θα τους εξηγηθεις και απο την αρχη,η αποφαση ειναι δικη σου σε ποιον γιατρο θα πας και ο τσαριδης ειναι απο τους καλυτερους στην κοζανη

τζιτζικακι που χανεσαι ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia kai egw apo kozani eimai kai gennisa prin 21 meres alla protimisa na gennisw ptolemaida stin kliniki "mitera" giati edw kozani i kliniki einai se fasi anakainisis kai einai ligo anasta o kurios kai oi times einai pio katw ptolemaida. Emeis sto monoklino plirwsame 1380 kai i kliniki einai kainourgia kai kathari. Omws einai na erxetai kai o giatros sou ekei. Auta filia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας να που τελικα ειμαστε αρκετρες απο κοζανη :cheer:

με το καλο τα μωρακια σας κοριτσια :) εγω εχω γιατρο απο πτολεμαιδα δεν ξερω αλλα οι κοζανιτες δε μου καθοταν καλα :dry: αποψη μου παντα ;) το μονο κακο που εχει τωρα η κοζανη ειναι πως εχει μονο την κλινικη για γενα η πτολεμαιδα :huh: κ αυτο ειναι λυπηρο γιατι υπαρχουν ζευγαρια με δυσκολη οικονομικη δυνατοτητα, κ πολλες γνωστες μου κατεβηκαν θεσ/νικη για γεννα :)

σας ευχομαι καλη λευτερια κ σορυ αν εκανα καταχρηση του θεματος σας... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mam nantia να σου ζήσει το παιδάκι σου!Επισκέφθηκα πριν 20 μέρες περίπου την κλινική στην Κοζάνη και έχει ανακαινιστεί μόνο ο πάνω όροφος,ο κάτω δεν έχει ξεκινήσει ακόμα και τα ανακαινισμένα δωμάτια είναι 100 ευρώ πιο ακριβά από τα αντίστοιχα του κάτω ορόφου.Για τo "μητέρα" στην Πτολεμαιδα δεν είχα ακούσει τίποτα,κρίμα.

ninina ευχαριστώ για τις ευχές!γιατί δεν σου κάθονται καλά οι κοζανίτες γιατροί?αν δεν γίνομαι πολύ αδιάκριτη είχες κάποιο πρόβλημα με κάποιον?

ΚΑ1 καλά είμαι,απλώς δεν έχω πολύ χρόνο να μπαίνω.Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιταξε με κανεναν δεν εχω κατι πρωσοπικο προς Θεου, απλα οι πιο πολλοι εκει οταν ερχεται η ωρα του μεγαλου υπερηχου σε υποχρεωνουν να πας θεσ/νικη, ενω εγω δεν κατεβηκα μπορουσε ο γιατρος μου κ εστι γλυτωσα την ταλαιπωρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!

Χτες ειχα ραντεβου με τον Τσαριδη κ μου φανηκε μια χαρα!!!Κατεληξα σε αυτον...!

Να σας ρωτησω βρε μανουλες(μπορει να ρωταω και βλακειες)...η κλινικη του εχει θερμοκοιτιδες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...