Μετάβαση σε περιεχόμενο

Να τα εκατοστήσετε Αντριάννα και Μαργαρίτα!!!!


lena

Recommended Posts

ΛΕΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΨΑΡΑΚΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!:P ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥ!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΜΑΣΤΕ Ε!!!ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ!!!:silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΛΕΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΨΑΡΑΚΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!:P ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥ!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΜΑΣΤΕ Ε!!!ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ!!!:silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ Φιλίππα μου! Και τα δικά μου να μην πάρει έχει και ο μπαμπάς του ωραία μάτια. Είναι προς το πράσινο. Κι' εσύ ψαράκι; Τί ωραία! Εσύ πότε έχεις γεννέθλια;:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ Φιλίππα μου! Και τα δικά μου να μην πάρει έχει και ο μπαμπάς του ωραία μάτια. Είναι προς το πράσινο. Κι' εσύ ψαράκι; Τί ωραία! Εσύ πότε έχεις γεννέθλια;:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ Φιλίππα μου! Και τα δικά μου να μην πάρει έχει και ο μπαμπάς του ωραία μάτια. Είναι προς το πράσινο. Κι' εσύ ψαράκι; Τί ωραία! Εσύ πότε έχεις γεννέθλια;:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ Φιλίππα μου! Και τα δικά μου να μην πάρει έχει και ο μπαμπάς του ωραία μάτια. Είναι προς το πράσινο. Κι' εσύ ψαράκι; Τί ωραία! Εσύ πότε έχεις γεννέθλια;:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...