Μετάβαση σε περιεχόμενο

KENOΣ ΣΑΚΟΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ?


Recommended Posts

ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΙΣ 33 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ! ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 14 ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΑ.ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΕΝΑΝ ΑΜΝΙΑΚΟ ΣΑΚΟ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΤΟΝ ΛΕΚΙΘΙΚΟ ΑΣΚΟ ΑΛΛΑ ΕΜΒΡΥΟ ΟΧΙ! ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΑΠΟΞΕΣΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΟΠΟΙΑΣ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΚΟΜΑ. ΕΚΑΝΑ ΒΙΟΨΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΛΕΓΕ "ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΟΣ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΑ ΚΥΗΣΗ 1ΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ ΠΡΩΙΜΟΤΕΡΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ ΜΕ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΠΡΩΙΜΗΣ ΜΕΡΙΚΗΣ ΜΥΛΗΣ ΚΥΗΣΗΣ!" ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΠ 20/5 ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΒΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ! ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια φίλη μου είχε περίπου το ίδιο θέμα αλλά τελικά ήταν πιο τυχερή.

Αρνήθηκε την απόξεση πριν πάρει δεύτερη γνώμη.

Πήγε στον δεύτερο γιατρό ο οποίος της είπε να περιμένει λίγο ακόμα.

Τελικά άκουσε καρδιά στην 12η εβδομάδα και τώρα έχει μια κουκλίτσα 1 έτους!

Πόσο τυχερή ήταν!

Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και μη κοιτά πίσω… μόνο μπροστά!

Ότι συνέβη μια φορά δε σημαίνει πως θα ξανασυμβεί!

Να κάνεις μόνο θετικές σκέψεις!

Θα βοηθήσουν το μωράκι σου να είναι ήρεμο και να μείνει κοντά σου!!!

Όλες λίγο πολύ έχουμε περάσει την δική μας ιστορία … αλλά η ζωή συνεχίζεται και κοιτάμε με αισιοδοξία μόνο μπροστά.

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννα μην αγγωνεσαι!κι εγω να φανταστεις εχω στο ιστορικο μου μια παλλινδρομη στο 3ο και μια βιοχημικη.ολα αυτα απανωτα και η σημερινη μου εγκυμοσυνη στα καπακια.μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος χαρηκα αλλα δεν ενιωθα πως ειχα ελπιδες...δεν το πιστεψα ουτε στιγμη.κι ομως τελικα καθε εγκυμοσυνη δεν ειναι ιδια.ειμαι τωρα στο τεταρτο με μια καλη αυχενικη και ολα μεχρι στιγμης πανε καλα!για να καταλαβεις δεν το ανακοινωσα σε κανεναν εκτος απο γονεις..οι πιο πολυ το καταλαβανε μονοι τους επειδη εκανα κοιλιτσα!δε σου κρυβω οτι ακομα αγωνιω για το αν ειναι καλα και μεγαλωνει σωστα το μωρακι που εχω στη κοιλιτσα μου ειδικα οταν εχω καιρο να κανω τον προγραματισμενο υπερηχο.ομως πλεον βαρεθηκα να αγωνιω τοσο οσο περνα ο καιρος ειναι και πιο ηρεμη.εσυ ειδικα που η εγκυμοσυνη απλα δεν προχωρησε τοσο νωρις δεν υπαρχει κανενας λογος να αγχωνεσαι συμβαινει πολυ συχνα χωρις αιτια και φυσικα δε σημαινει οτι θα σου ξανατυχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIA FILH MOU EKANE APOKSESH STON 2o MHNA GIATI DEN UPHRXE EMVRUO,MONO SAKOS!HTAN H PRWTH THS EGKUMOSUNH KAI TWRA EINAI PALI EGKUOS,EINAI OLA KALA K PERIMENOUME NA GENNHSEI!!MHN AGXWNESAI!!NA EXEIS KALH EGKUMOSUNH K ENA UGIESTATO MWRAKI!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIA FILH MOU EKANE APOKSESH STON 2o MHNA GIATI DEN UPHRXE EMVRUO,MONO SAKOS!HTAN H PRWTH THS EGKUMOSUNH KAI TWRA EINAI PALI EGKUOS,EINAI OLA KALA K PERIMENOUME NA GENNHSEI!!MHN AGXWNESAI!!NA EXEIS KALH EGKUMOSUNH K ENA UGIESTATO MWRAKI!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΑΘΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2007!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΩΝ. ΗΤΑΝ ΣΟΚ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ Ο ΣΑΚΟΣ ΗΤΑΝ ΑΔΕΙΟΣ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ!! ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΑΡΙΓΟΡΟΥΣΕ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΠΑΝΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΙΣ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΚΥΗΣΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΑΝΑΠΤΥΗΞΗ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ. ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΜΒΡΥΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΟ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΑΠΛΑ ΤΥΧΑΙΝΕΙ!! ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ;);) . ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ.

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΝΥΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανυσηχεις ιωαννα.καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετική.εγω εχω ενα κοριτσακι 3,5 χρονών κ πριν δυο μηνες ειχα μια παλλίνδρομη κυηση.μόλις ειχα μπει στον 3ο μηνα,πηγαμε για προγραμματισμένο υπερηχο κ εκει ο γιατρος ειδε οτι το μωρο σταματησε να αναπτυσετε.να μην ανυσηχεις.ο γιατρος μου ειπε οτι μια στις τεσσερεις γυναικες εχει μια αποβολή στην ζωή της οποτε καταλαβαινεις ποσο συνηθες ειναι.μην στεναχωριεσαι,ετυχε!αντε θα βαλουμε μαζι μπρος για μπεμπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ! ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!!! ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΟ.... ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΘΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ!!!! ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ..... ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕς ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΖΩΗ ΜΕ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fiore25 έγραψε:

ιωαννα μην αγγωνεσαι!κι εγω να φανταστεις εχω στο ιστορικο μου μια παλλινδρομη στο 3ο και μια βιοχημικη.ολα αυτα απανωτα και η σημερινη μου εγκυμοσυνη στα καπακια.μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος χαρηκα αλλα δεν ενιωθα πως ειχα ελπιδες...δεν το πιστεψα ουτε στιγμη.κι ομως τελικα καθε εγκυμοσυνη δεν ειναι ιδια.ειμαι τωρα στο τεταρτο με μια καλη αυχενικη και ολα μεχρι στιγμης πανε καλα!για να καταλαβεις δεν το ανακοινωσα σε κανεναν εκτος απο γονεις..οι πιο πολυ το καταλαβανε μονοι τους επειδη εκανα κοιλιτσα!δε σου κρυβω οτι ακομα αγωνιω για το αν ειναι καλα και μεγαλωνει σωστα το μωρακι που εχω στη κοιλιτσα μου ειδικα οταν εχω καιρο να κανω τον προγραματισμενο υπερηχο.ομως πλεον βαρεθηκα να αγωνιω τοσο οσο περνα ο καιρος ειναι και πιο ηρεμη.εσυ ειδικα που η εγκυμοσυνη απλα δεν προχωρησε τοσο νωρις δεν υπαρχει κανενας λογος να αγχωνεσαι συμβαινει πολυ συχνα χωρις αιτια και φυσικα δε σημαινει οτι θα σου ξανατυχει!!!

FIORE πες μου λιγο σε παρακαλω αν θελεις, την βιοχημικη που ειχες ο γιατρος το θεωρησε συνηθες φαινομενο ή οφειλοταν σε καποιο παραγοντα?επαθα κι εγω αυτο το μηνα και καταλαβαινεις ειμαι γεματη αποριες και ανυσηχιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οταν λετε βιοχημικη τι ακριβως ειναι?δεν ειναι παλλινδρομη?οφειλεται σε εξωτερικους παραγοντες?ο γιατρος μια γνωστης μου που επαθε το ιδιο με εμενα (παλινδρομη)μια εβδομαδα μετα, της ειπε οτι στην περιοχη οπου μενουμε ειχε ο ιδιος 3 ιδια περιστατικα κ ειπε πως μπορει να οφειλεται στο περιβαλλον.εχει καμια σχεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisi

οι βιοχημικες και οι παλλινδρομες πολυ συχνα οφειλονται σε εμβρυα κακης ποιοτητας. Μπορει να οφειλονται και σε αλλους παραγοντες, αλλα συνηθως ειναι εμβρυακια που δεν εξελισσονται σωστα.

Η βιοχημικη ειναι η κυηση που ληγει πολυ γρηγορα, η χοριακη δεν ανεβαινει πολυ , αντε να παει 1000 ισως και λιγο παραπανω, ουσιαστικα ειναι μια εγκυμοσυνη που αποδεικνυεται μονο εργαστηριακα(με χοριακες) αλλιως δεν θα την πολυπαιρναμε ειδηση γιατι με μια καθυστερηση 2 βδομαδων πολλες κοπελες δεν πανε καν για χοριακη. Στη βιοχημικη μπορει να μην προλαβεις καν να δεις τιποτα σε υπερηχο.Στην παλλινδρομη θα δεις σακο, η χοριακη μπορει να ναι και 100.000, απλα ειτε δεν χτυπα η καρδουλα, ειτε κατι συμβαινει και ξαφνικα σταματα η καρδουλα κλπ...

ioanna

Μην ανησυχεις καθολου. Εγω ειχα και βιοχημικες και παλλινδρομες, δεν λεει τιποτα αυτο. Καθε εγκυμοσυνη και καθε εμβρυακι ειναι αλλο. Οντως μπορει ενα εμβρυακι να χε προβλημα, συμβαινει. Το επομενο ομως ειναι ενα νεο εμβρυακι το οποιο δεν εχει καμια σχεση με το προηγουμενο. Ολα θα πανε τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mara το σπερμα μπορει να φταιει σε μια βιοχημικη?ή απλα κατι δεν παει καλα και το αποβαλλει ο οργανισμος?Ουσιαστικα θεωρειτε τυχαιο γεγονος?Ειμαι παθημενη και με τρωνε οι αποριες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στεναχωριεσαι κοπελα μου... εγω εχω ενα αγορακι 15 μηνων και πριν απο λιγους μηνες ειχα μεινει ξανα εγκυος. ενω ολα εδειχναν κανονικα, ο σακος μεγαλωνε αλλα δεν υπηρχε μωρο.. πηρα και δευτερη γνωμη, περιμενα 4 εβδομαδες αλλα τιποτα.. μονο ο σακος μεγαλωνε κανονικα.

να ξερεις οτι η γυναικα μπορει να μεινει εγκυος και να μην το καταλαβει, να απορροφηθει απο τον οργανισμο το γονιμοποιημενο ωαριο. καθε φορα που πραγματοποιειται μια συλληψη υπαρχουν 95% πιθανοτητες να διακοπει η κυηση. οταν ακουσουμε καρδουλα το ποσοστο αυτο πεφτει στο 5%. αυτα ειναι τα λογια και των δυο γυναικολογων που με ειδαν. εκανα την αποξεση τελη μαρτιου, οταν εκλεινε χρονο ο γιος μου και μπορω να σου πω οτι ημουν κομματια, παρολο που δεν ειχε σχηματιστει εμβρυο και δεν "πεθανε" στην ουσια.

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια που προσπαθουν να εχετε πολυ πολυ γρηγορα ενα μωρακι στην αγκαλιτσα σας και να γεμισει τη ζωη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia

σε μια παλλινδρομη ή μια βιοχημικη μπορει να φταινε ολα, η ποιοτητα του ωαριου, η ποιοτητα του σπερματος, θρομβοφιλια, εμβρυακι με προβλημα, τα παντα. Απλα οταν εχεις πανω απο 3 παλλινδρομες σου συστηνουν να κανεις τον ελεγχο των καθ εξιν αποβολων που ναι ενα γερο πακετο εξετασεων οπου ψαχνεις πολλα και διαφορα (αιματολογικες, καρυοτυπους κλπ κλπ). Τωρα, αν εισαι σε μεγαλη ηλικια, εννοω πανω απο 35-36 που δεν ειναι καλο να περιμενεις και να χανεις χρονο, μπορεις να κανεις τον ελεγχο αυτο και με κανα δυο παλλινδρομησεις.

Μια στις 4 εγκυμοσυνες αν δεν κανω λαθος ειναι παλλινδρομες, πραγμα που σημαινει οτι δεν ειναι κατι περιεργο ή σπανιο. Συμβαινει και συνηθως δεν χρειαζεται καν να θορυβηθεις, απλα συμβαινει...

Η επομενη ειναι η τυχερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! ΕΙΜΑΙ 5ΜΙΣΗ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ΠΑΛΙ ΚΙ ΟΜΩΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΕΙ! ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΞΑΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εκανα αποξεση το Μ.Σαββατο. ημουν 8 εβδομάδων και δεν ακουσα καρδουλα.μαυρο Πασχα περασα αλλα η ζωη προχωραει.Σε όλους ελεγα οτι θα μείνω εγκυος το 10 και οντως εγινε. πιστευω ότι θα γινω μανουλα συντομα αρκει να εχεις θετικη σκεψη και όλα θα παρουν το δρομο τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAgr έγραψε:

anastasia

σε μια παλλινδρομη ή μια βιοχημικη μπορει να φταινε ολα, η ποιοτητα του ωαριου, η ποιοτητα του σπερματος, θρομβοφιλια, εμβρυακι με προβλημα, τα παντα. Απλα οταν εχεις πανω απο 3 παλλινδρομες σου συστηνουν να κανεις τον ελεγχο των καθ εξιν αποβολων που ναι ενα γερο πακετο εξετασεων οπου ψαχνεις πολλα και διαφορα (αιματολογικες, καρυοτυπους κλπ κλπ). Τωρα, αν εισαι σε μεγαλη ηλικια, εννοω πανω απο 35-36 που δεν ειναι καλο να περιμενεις και να χανεις χρονο, μπορεις να κανεις τον ελεγχο αυτο και με κανα δυο παλλινδρομησεις.

Μια στις 4 εγκυμοσυνες αν δεν κανω λαθος ειναι παλλινδρομες, πραγμα που σημαινει οτι δεν ειναι κατι περιεργο ή σπανιο. Συμβαινει και συνηθως δεν χρειαζεται καν να θορυβηθεις, απλα συμβαινει...

Η επομενη ειναι η τυχερη!

Μακαρι η επομενη να ειναι η τυχερη!!!!Αυτο το μηνα δεν το βλεπω γιατι ο γιατρος ειπε δεν βλεπει ωορηξια...ας ελπισουμε τον επομενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσακια οταν ξεκινησα το θεμα το εκανα γιατι εμαθα οτι μετα την αποτυχια μου με τον κενο σακο και την αποξεση τον φεβρουαριο 2010 ειχα απογοητευτει!τωρα 15-7-2010 ειμαι εγκυος 8μιση εβδομαδων και ολα αυτη την φορα πανε κατευχην!ειδα το μωρακι μου 1.5 εκατοστο ακουσα καρδουλα και πλεον καταλαβα οτι ολο αυτο ππου μου ετυχε ηταν ενα ΤΥΧΑΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ! οποτε κοριτσια που σας εχει συμβει μην τρομοκρατειστε!δυστυχως τυχαινουν και ασχημα πραγματα ομως καθε εγκυμοσυνη ξεκιναει απο το μηδεν ξεχαστε τις ατυχιες και προσπαθηστε!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...