Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οι Γυναικολογοι μας


Recommended Posts

Εγω εχω το Σεργετζη Θωμα πολυ καλος πολυ υπερ του φυσιολογικου

ολες οι φιλες μου εχουμε τον ιδιο 6 στον αριθμο και οι 6 γεννησαμε φυσιολογικα :huh: της κουμπαρας μου εβγαινε με τον ωμο και το γυρισε και η δικια μου ηταν πολυ ψηλα και δε κατεβαινε με τιποτα και η φιλεναδα μου ειχε οινομυωμα και γεννησε επισης φυσιολογικα οι αλλες 3 δεν ειχαν τιποτα :P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω τον Γιαννη Χριστοπουλο (μαρουσι - αθηνα)- ξεγενναει στο μητερα

φανταστικος γιατρος, πρωτα απο ολα ανθρωπος, υπερ του φυσιολογικου και πολυ λογικος στις τιμες του

ειμαι πολυ τυχερη που τον βρηκα, εστω και σχετικα αργα (στον 7ο μηνα της μαργαριτας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΡΜΕΝ ΚΛΑΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΕΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΝΕΤΑ ΕΧΕΙ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ 2 ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοπελιες μου αλαξα 4 γυναικολογους ....... ειχα τον δεμη στο ιασω τον καλογεροπουλο στο μητερα αλλα γεννησα με τον καππελακη ( ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΡΑ ) στο ελενας και με τον χρελια ( δεν εχω λογια ) στο αττικον ............ ο καλυτερος απο ολους ειναι ο χρελιας !!! καλη του ωρα !! ο ενας στο ιασω μου εβρισκε πολλα γυναικολογικα ( που πραγματικα δεν υπηρχαν ομως ) και μου ελεγε οτι θα κανω εξωσωματικη αλλα εκανα 1 φορα ελευθερα νομιζοντας οτι δεν θα μεινω εγκυος και εκανα την κορη μου χαχαχα και ο αλλος στο μητερα ναι μεν θα με παρακολουθουσε αλλα θα γεννουσα με αλλον γιατι θα ελειπε τον αυγουστο διακοπες τον παρατησα και εγω λοιπον στον δευτερο μηνα και πηγα στον γιατρο της κουμπαρας μου στο ελενα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο χρελιας απο οσο εχω ακουσει απο μια φιλη μου που γεννησε στο Αττικο πριν ενα χρονο πολυ καλος ο καλογεροπουλος επειδη το ξερω ειναι στη κοσμαρα του εγω εχω τον πετρογιαννη νικο ειναι στο Ιασω μητερα λητω και ειναι απο ολες τις πλευρες αψογος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai gw koritsia exw ton niko ton petrogiannh apsogos ,teleios , egw gennhhsa prin 2.5 mhnes iasw teleia ,fysiologika ena antraki sxedon 4 kil einai yper toy fysiologikoy kai ton exoyn alles 5 opoy htan dyskoles periptoseis kai malista h mia htan mhdenikes h pithanothtes na mhnh egkyos eixe alaksei 5 gynaikologoys kai sto telos phge sto KYRIO petrogiannh ths eipe ti prepei na kanei kai twra exei thn koraklaths agfkalia + h nyfh moy kai h adelfh moy :) na nai kala kai o theos na toy dinei ygeia opws kai ths maies poy exei thn tasia kai thodora :) teleio tim :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω την Μάχη Τράκα. Ιασώ.Είναι άψογη, παρά την επικύνδινη εγκυμοσύνη που είχα και είχε δίκιο σε ότι μου είπε.Αυστηρή και καλά κάνει, την έβρισκα πάντα στα τηλέφωνα και αφιέρωνε όση ώρα χρειαζομουν για να μου εξηγεί τα πάντα.Υπέρ του φυσιολογικού (εγώ βέβαια έχω 10 βαθμους μυωπία οπότε δεν γινόταν με τίποτα.)Α, πηγένω σε αυτή εδώ και 16 χρόνια. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

ο χρελιας απο οσο εχω ακουσει απο μια φιλη μου που γεννησε στο Αττικο πριν ενα χρονο πολυ καλος ο καλογεροπουλος επειδη το ξερω ειναι στη κοσμαρα του εγω εχω τον πετρογιαννη νικο ειναι στο Ιασω μητερα λητω και ειναι απο ολες τις πλευρες αψογος .

γεια σου συνονοματη !!! ειναι πολυ καλος και ο καλογεροπουλος αλλα ρε συ στην πρωτη μου εγκυμοσυνη να με παρακολουθει αλλος και να με ξεγεννησεις αλλος ;;; ενταξει δηλ ..... ο χρελιας δυστηχως δεν θα ξανακανει γεννες και σκεφτομαι ποιος θα με αναλαβει οταν κανω τοο επομενο παιδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω τον Στέλιο Κιτμιρίδη (Αχαρνές είναι το ιατρείο του), φανταστικός άνθρωπος και πολύ καλός επιστήμονας. Ειδικός στους υπερήχους και στον προγεννητικό έλεγχο.

Με την βοήθεια του και την μεθοδικότητα καταφέραμε με τον σύζηγο και περιμένουμε την μπέμπα μας. Πάνω από όλα όμως καλός άνθρωπος και πάντα εκεί όταν έχεις πρόβλημα. Είναι στο Ιασώ (δυστυχώς, αυτό είναι το αρνητικό).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...!!!

Κι'εγω εχω τον Νικο Πετρογιαννη... ειναι και στα τρια ιδιωτικα (ιασω, μητερα, λητω)...!!!

Εγω πριν καταληξω σ'αυτον αλλαξα 3-4 γιατρους μεταξυ των οποιων και ενας καθηγητης πανεπιστημιου...!!!

Ο Πετρογιαννης εχει κανει σπουδες στην Βρετανια και ειναι ειδικευμενος σε περιπτωσεις υπογονιμοτητας...!!!

Εχω πολλες γνωστες που τον εχουν... καθε φορα που παω στο ιατρειο ολο και καποια συνανταω που δεν το ηξερα οτι τον εχει...!!!!

Το ενα ιατρειο του βρισκεται στην Νικαια και το αλλο στην Αθηνα...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ εχω τον Νίκο Μανιά. Εκτός του ότι μας βοήθησε να συλλάβουμε την μικρούλα μας, ήταν πάντα απίκο στα τηλεφωνήματα, πάντα γλυκομίλητος και με χαβαλέ, με κατάλαβε από πολύ νωρίς ότι θα παθαινα προεκλαμψία, μου έκανε 6 ενέσεις για τα πνευμονάκια της μικρής και παρόλο που αναγκαστήκαμε να την φέρουμε στον κόσμο πρόωρα και πολύ μικρή, εκείνη ανάπνευσε αμέσως μόνη της!!! Και το κορυφαίο για εμένα τουλάχιστον, όσο ήταν στην θερμοκοιτίδα, πήγαινε και την έβλεπε για να τσεκάρει την πρόοδο της! (κανένα άλλο γυναικολόγο δεν είδα να το κάνει αυτό!!)και με έπερνε και τηλέφωνο για να με ανεβάσει οτι ολα θα πάνε καλά και η μικρή είναι θηρίο..

Επίσης last but not least φρόντισε μετά την καισαρική να μην νιώσω ούτε τον παραμικρό πόνο!! Εγώ γέννησα μεσημέρι και την άλλη ημέρα το πρωί καθόμουν οκλαδόν στο σαλόνι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tesh ο δικος μου ειναι πολυ καλος στην θεσσαλλονικη τσιμισκη 119 ξεχασα να πω ξεγενναει μονο σε κλινικη στο διαβαλκανικο στον αγιο Λουκα και δε ξερω που αλλου, εοναι στην πρωτη αναρτηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου γιατρός- πάνω απ' όλα άνθρωπος είναι ο Κωνσταντίνος Δημητρούλης. Έκτός από γιατρός είναι και ψυχολόγος, δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο με υποστηρίζει ψυχολογικά εμένα αλλά και τον άντρα μου. Αυτή τη στιγμή τον βλέπω σαν "θεό" και μαζί με τον Θεό θα με βοηθήσουν να αποκτήσω ένα μωράκι που τόσο λαχταρώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τον καλογεροπουλο εγω τα πηρα για τον εξης λογο :ειχε τη κολλητη μου και καποια στιγμη η κοπελα του ανεφερε οτι ειχε εντονη φαγουρα εκεινος το αψηφησε και ευτυχως που η επειδη το κορτσιειχε παρουσιασει και ζαχαρο πηγαινε και σε παθολογο και εκεινος ζητησε εξετασεις και ειδαν οτι ανεβαιναν οι τιμες στο συκωτι ηταν ανεβασμενες και υπηρχε κινδυνος εκλαψιας γιατη κοπελα και κινδυνος να πεθανει το νωρο μεσα της .Θεωρω οιπον μεγαλο σφαλμα για καπον γιατρο που τενε εχει απο τα 16 της χρονια τωρα ειναι 35 να μην τ σκεφτει συν το γεγονος οτι ειναι και φιλοχρηματος .Τωρα να θεέις γυναικολογο μπορω να σου συστησω τον δικο μου ειναι το ιατρειο του στη Νικαια και ειναι πολυ καλος ανθρωπος και επειστημονας ναι ειναι σε ιδιωτικο νοσοκομειο αλλα αν εχεις σκοπο να κανεις και άλο παιδακι μπορεις να μαζευες απο τωρα τα χρημτα και να τα βαλεις στην ακρη .εμενα τοτε πριν 6 χρονια μου πηρε 1400 ευρω και αλλοι τοτε επαιραν 1700 θεωρω οτι ειναι σημαντικο κριτηριο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω τον Χατζηιωακειμηδη...σε γεννικες γραμμες ειμαι πολυ ευχαριστιμενη και με την αντιμετωπιση και με διαφορους χειρησμους που εγιναν οσο ημουν στην κλινηκη...

Δεν ξερω πως ειναι σε επικινδυνες περιπτωσεις δεν μου ετυχε..αλλα ηταν παντα διαθεσημος στο τηλεφωνο, παντα επειαρνε πισω αν δεν το σηκωνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΤΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΕΓΟ ΕΧΟ ΣΤΙΝ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΤΗΝ ΚΕΧΕΓΙΑ ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΤΙΚΕ ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ,ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΣΤΙΡΙΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΨΙΧΟΛΟΓΙΚΑ....ΣΙΝΕΡΓΑΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΙ ΒΕΛΙΚΙ ΚΑΙ ΚΑΠΙΑ ΑΛΙ ΚΛΙΝΙΚΙ ΣΤΗΝ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ....[*]ΔΕΝ ΣΙΣΤΙΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙ{ΜΟΥ ΦΑΝΙΚΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΣΕ ΑΤΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΙ}ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΙΝΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΙ....ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΤΕ ΠΟΣ ΕΓΟ ΕΠΙΔΙ ΙΜΕ ΓΕΜΑΤΟΥΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΣΡΕΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΠΟΣ ΜΕ ΘΕΛΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟ ΙΝΕ ΠΟΣ ΙΜΕ ΚΡΙΟΣ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΜΟΥΝΑ 95 ΚΛ..ΔΕΝ ΜΟΝΙΖΟ ΠΟΣ ΙΜΕ Ι ΠΙΟ ΧΟΝΔΡΙ ΓΙΝΕΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟ...ΚΑΙ ΛΕΟ ΙΜΟΥΝΑ ΓΙΑΤΗ ΤΟΡΑ ΕΧΑΣΑ 15 ΚΛ.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ....ΕΕΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.....ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΘΕΣΝΙΚΗ ! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΙΛΚΙΣ ΙΑΤΡΕΙΟ!! ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΠΛΑ!!! ΞΕΓΝΝΑΕΙ ΓΑΛΗΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω τον σουπερ και μοναδικο ΜΠΑΜΠΗ ΞΗΜΕΡΗ στο ηρακλειο κρητης...απιστευτος ανθρωπος καταπληκτικος επιστημονας σου εξηγει τα παντα οσο πιο ηλιθιο και αν ειναι το ερωτημα σου..δεν μου εχει βαλει απαγορευσεις και μπορεις να συννενοηθεις μαζι του αψογα αφου σε προσεχει σαν να εισαι κορη του :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΤΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΕΓΟ ΕΧΟ ΣΤΙΝ ΚΑΤΕΡΙΝΙ ΤΗΝ ΚΕΧΕΓΙΑ ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΤΙΚΕ ΠΟΛΙ ΚΑΛΑ ,ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΣΤΙΡΙΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΨΙΧΟΛΟΓΙΚΑ....ΣΙΝΕΡΓΑΖΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΙ ΒΕΛΙΚΙ ΚΑΙ ΚΑΠΙΑ ΑΛΙ ΚΛΙΝΙΚΙ ΣΤΗΝ ΤΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙ....[*]ΔΕΝ ΣΙΣΤΙΝΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙ{ΜΟΥ ΦΑΝΙΚΕ ΠΟΣ ΙΝΕ ΣΕ ΑΤΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΙ}ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΙΝΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΙ....ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΤΕ ΠΟΣ ΕΓΟ ΕΠΙΔΙ ΙΜΕ ΓΕΜΑΤΟΥΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΣΡΕΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΠΟΣ ΜΕ ΘΕΛΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟ ΙΝΕ ΠΟΣ ΙΜΕ ΚΡΙΟΣ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΜΟΥΝΑ 95 ΚΛ..ΔΕΝ ΜΟΝΙΖΟ ΠΟΣ ΙΜΕ Ι ΠΙΟ ΧΟΝΔΡΙ ΓΙΝΕΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟ...ΚΑΙ ΛΕΟ ΙΜΟΥΝΑ ΓΙΑΤΗ ΤΟΡΑ ΕΧΑΣΑ 15 ΚΛ.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ....ΕΕΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.....ΧΑΧΑΧΑ

βρε ΟΥΣΤ!!! που σου είπαν έτσι!!! Ακου θράσσος τα ατομα!! Εμένα πες τους χαιρετίσματα με θέλει ο άντρας μου, εσάς άραγε σας θέλει κανείς??? μάλλον όχι αν κρίνω από την συμπεριφορά τους... ξανά ΟΥΣΤ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI NEFELI έγραψε:

βρε ΟΥΣΤ!!! που σου είπαν έτσι!!! Ακου θράσσος τα ατομα!! Εμένα πες τους χαιρετίσματα με θέλει ο άντρας μου, εσάς άραγε σας θέλει κανείς??? μάλλον όχι αν κρίνω από την συμπεριφορά τους... ξανά ΟΥΣΤ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...