Μετάβαση σε περιεχόμενο

αγωνια και λαχταρα!!!!! τι συμβαινει????


Recommended Posts

κοριτσια μου γεια σας....εχω καιρο να σας μιλησω ειχα αποφασιεσει να το ριξω εξω και να μην σκεφτομαι και χα8ηκα λιγακι.....εχω να σας πω νεα μου....την δευτερα καναμε την πρωτη μας σπερματεγχυση και ειμαστε μες την τρελη χαρα...το πηραμε αποφαση οτι οτι ειναι να γινει θα γινει και ολα καλα....οι εξετασεις του αντρα μου ηταν καλες με τελεια κινητικοτητα 95% παρακαλω και μακαρι να βρηκαν τον δρομο τους

μου εδωσε ο γιατρος προγεστερονη και ωυσταζω τρελα μιλαμε για πολυ υπνο.......χθιιχιχιχιχ δεν εχω κουραγιο να κανω τιποτα μετα την δουλεια!!!!

εχω να σας ρωτησω κατι σημερα ειναι η τεταρτη ημερα απο την σπερματεγχυση και εχω αρκετα πονακια χαμηλα στην κοιλια σαν να θα μου ερθει περιοδος αλλα δεν περιμενω ακομη (ειναι για τις 27 περιπου) και χθες ειχα υγρα ροζε μαζι με τα πονακια....μιλησα με τον γιατρο μου και με ειπε οτι μαλλον το μωρακι κολλαει στην μητρα (μακαρι θεε μου).....λετε να ειναι αληθεια?????

και κατι ακομη ποσες μερες μετα την σπερματεγχυση μπορω να κανω ενα τεστακι ή να μην κανω και να περιμενω την ακατανομαστη???? ειμαι πολυ αισιοδοξη σχεδον σιγουρη.....λετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακι μου! δεν ξερω να σου απαντησω σε αυτα που ρωτας,αλλα σιγουρα εγινε το θαυματακι...αφου σου το ειπε και ο γιατρος...αντε με το καλο! ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σεευχαριστω παρα πολυ γωγακι ...ειναι απιστευτο αυτο το αισθημα αισιοδοξιας που με εχει κυριευσει......δεν ξερω!!!!! μακαρι ολα να πανε καλα!!!! θα σκασω μεχρι να μαθω στα σιγουρα τι εχει γινει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι το ενστικτο της μανουλας...μην αγχωνεσαι ομως,δεν υπαρχει λογος...σε λιγες μερες θα εισαι και επισημα εγκυουλα...ναι??? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα!!!Λιγο υπομονη!!!Αν δεν σου κανει κοπο μπορεις να μας πεις λιγο την διαδικασια που εκανες για να κανετε σπερματεχγυνση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου ειναι κατι που ειλικρινα δεν χρειαζετε αγχος, δεν ποναει καθολου και ειναι 1 λεπτο υποθεση...εγω πηγα με τον αντρα μου το πρωι δωσαμε το σπερμα και μετα απο 1 ωρα που ηταν ετοιμο το σπερμα (το κανανε ειδικη επεξεργασια) καναμε την σπερματεγχυση....ειναι σαν να κανεις τεστ παπ...ειλικρινα δεν ποναει καθολου μην το φοβαστε. εγω ξυπνησα το πρωι και ειπα οτι σημερα ειναι η τελεια μερα για να μεινω εγκυος και ειμαι ολο αισιοδοξια και χαρα και αρκετη μπορω να πω αγωνια να μαθω τι εφινε στα σιγουρα γιατι μεσα μου το νιωθω οτι εχω νινακι.........με εδωσε και προγεστερονη ο γιατρος για να ειμαστε πιο σιγουρη και ολα καλα...μιλισα και μαζι του για τα συμπτωματα που νιωθω τις 2 τελευτες μερες και ηταν πολυ αισιοδοξος και φαντασου οτι ειναι πολυ μετρημενος σε υατα που λεει συνηθως!!!! θα κανω λοιπον υπομονη τι να κανω αλλο???? οτι χρειαστητε ειμαι εδω για να σας το πω

φιλακια και ευχαριστω πολυ για ολα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tuxeroula μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

θα πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ θα το δεις!!!!!σου εύχομαι ολόψυχα το μπεμπακι σας να έχει φωλιάσει για τα καλά στην κοιλιτσουλα σου!!!!!!περιμένω να μας ανακοινώσεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!μέχρι τότε εσύ ηρεμία, χαμογελο και ξαπλες!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αγαπη μου μπορει να μην ξερω να σου απαντησω πανω στο θεμα αλλα σου ευχομαι ολοψυχα να ρθει γρηγορα το νινακι σου (σε λιγουσ μηνες δηλ) γιατι ειναι κιολασ στην κοιλιτσα σου.τα καλυτερα κοπελαρα μου γλυκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχχχ Τυχερουλα μου καλα αποτελεσματα σου ευχομαι!!!!!!!!!Σε λιγες μερες να κρατας στα χερια σου μια τεραστια χοριακη κ σε λιγους μηνες το ζουζουνι σας!!!!!

Τις καλυτερες ευχες μου κοπελα μου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις μιλησα και με μια πολυ καλη φιλη που ειναι μαια στην αθηνα και με ειπε πως ολα αυτα που νιωθω τα πονακια και τα πριξιματα και η αισθηση οτι θα μου ερθει η περιοδος καθως και τα ροζ υγρα ειναι τελεια και ειναι σιγουρη πως ειμαι ηδη εγκυος....με ειπε να κανω χοριακη καποια στιγμη την αλλη εβδομαδα!!!! αχ τι καλα μακαρι ολα να πανε καλα....ΜΑΚΑΡΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣ!!!!!!

με εξηγησε πως ολα αυτα που νιωθω ειναι πολυ φυσιολογικο να τα νιωθω γιατι η επικολληση του ωαριου στην μητρα γινετε την 3 με 5 ημερα απο την συλληψη και ολα αυτα τα πονακια ειναι η προσαρμογη της μητρας για την συλληψη και τα πριξιματα ειναι απο την προγεστερωνη.....οποτε αφου τα νιωθω εγω τοσο εντονα ειμαι σουπερ.....

αχ κοριτσια σας ευχαριστω και σας αγαπαω τοσο πολυ ολεσ σας και ας μην σας ξερω με στηριξατε οταν το ειχα τοσο πολυ αναγκη και ξερω οτι ανα πασα στιγμη θα εισαστε και παλι κοντα μου για τα καλα και τα ασχημα!!!! σας ευχαριστω τοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ σνιφ σνιφ :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Πριν πατε ομως για σπερματεγχυνση κανατε καποια θεραπεια?

αναστασακη μου ο αντρας μου ειχε κανει μια θεραπεια η οποια δεν ειχε αμεση σχεση με την σπερματεγχυση ηταν γενικα μια θεραπεια για να βελτιωθει το σπερμα....εγω δεν εκανα τιποτα γιατι ειχα πολυ καλο κυκλο και καλες ωορεξιες...το μονο που καναμε ηταν να παρακολουθουμε στενα τον κυκλο μου δηλαδη ωορεξια και ενδομητριο απο την αρχη μεχρι το τελος της.εν ολιγης 2 με 3 φορες τον μηνα στον γυναικολογο για υπερηχο!!! τωρα ομως περνω ορμονες προγεστερωνη για να βοηθησουμε το μελλοντικο νινακι μου...δεν ειναι τιποτα το τραγικο απλα εχω τρομερη υπνηλια απο τα φαρμακα...εχει και την καλη πλευρα εφυγαν οι μαυροι κυκλοι απο τα ματια μου χαχαχαχχαχαχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω από αυτά αλλά και γω 7 μέρες μετά από τη σύλληψη είχα ροζ υγρό και στις 15 μέρες μετά τη σύλληψη έκανα τεστ και βγηκε καραμπινάτο θετικό. Καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΣ έγραψε:

tuxeroula μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

θα πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ θα το δεις!!!!!σου εύχομαι ολόψυχα το μπεμπακι σας να έχει φωλιάσει για τα καλά στην κοιλιτσουλα σου!!!!!!περιμένω να μας ανακοινώσεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!μέχρι τότε εσύ ηρεμία, χαμογελο και ξαπλες!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΕΦΣ σε ευχαριστω κουκλα μου μακαρι ολα να πανε καλα αν δεν δω το τεστ μη σου πω το παιδι στα χερια μου δεν θα το πιστεψω....χαχαχχαχ εσεις τι λεει πως πανε τα πραγματα???? σε τι φαση βρησκεστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tuxeroula έγραψε:

ΕΦΣ έγραψε:

ΕΦΣ σε ευχαριστω κουκλα μου μακαρι ολα να πανε καλα αν δεν δω το τεστ μη σου πω το παιδι στα χερια μου δεν θα το πιστεψω....χαχαχχαχ εσεις τι λεει πως πανε τα πραγματα???? σε τι φαση βρησκεστε???[/quote:2fkwxf0t]

tuxeroulinaki μου έχεις pm..... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tuxeroula έγραψε:

κοριτσια μου γεια σας....εχω καιρο να σας μιλησω ειχα αποφασιεσει να το ριξω εξω και να μην σκεφτομαι και χα8ηκα λιγακι.....εχω να σας πω νεα μου....την δευτερα καναμε την πρωτη μας σπερματεγχυση και ειμαστε μες την τρελη χαρα...το πηραμε αποφαση οτι οτι ειναι να γινει θα γινει και ολα καλα....οι εξετασεις του αντρα μου ηταν καλες με τελεια κινητικοτητα 95% παρακαλω και μακαρι να βρηκαν τον δρομο τους

μου εδωσε ο γιατρος προγεστερονη και ωυσταζω τρελα μιλαμε για πολυ υπνο.......χθιιχιχιχιχ δεν εχω κουραγιο να κανω τιποτα μετα την δουλεια!!!!

εχω να σας ρωτησω κατι σημερα ειναι η τεταρτη ημερα απο την σπερματεγχυση και εχω αρκετα πονακια χαμηλα στην κοιλια σαν να θα μου ερθει περιοδος αλλα δεν περιμενω ακομη (ειναι για τις 27 περιπου) και χθες ειχα υγρα ροζε μαζι με τα πονακια....μιλησα με τον γιατρο μου και με ειπε οτι μαλλον το μωρακι κολλαει στην μητρα (μακαρι θεε μου).....λετε να ειναι αληθεια?????

και κατι ακομη ποσες μερες μετα την σπερματεγχυση μπορω να κανω ενα τεστακι ή να μην κανω και να περιμενω την ακατανομαστη???? ειμαι πολυ αισιοδοξη σχεδον σιγουρη.....λετε????

Τυχερούλα για να πει ο γιατρός έτσι.....Μου φαίνεται στ'αλήθεια με πολλλλλλεεεεεες πιθανότητες!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν γνωριζω πανω σε αυτα που ρωτας αλλα οπως μας τα λες πιστευω οτι εισαι ηδη εγκυουλα.αφου το λεει και ο γιατρος ετσι θα ειναι!ευχομαι να το ανακοινωσεις και επισημα σε λιγες μερες.να προσεχεις το νινακι σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tuxeroula έγραψε:

κοριτσια μολις μιλησα και με μια πολυ καλη φιλη που ειναι μαια στην αθηνα και με ειπε πως ολα αυτα που νιωθω τα πονακια και τα πριξιματα και η αισθηση οτι θα μου ερθει η περιοδος καθως και τα ροζ υγρα ειναι τελεια και ειναι σιγουρη πως ειμαι ηδη εγκυος....με ειπε να κανω χοριακη καποια στιγμη την αλλη εβδομαδα!!!! αχ τι καλα μακαρι ολα να πανε καλα....ΜΑΚΑΡΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣ!!!!!!

με εξηγησε πως ολα αυτα που νιωθω ειναι πολυ φυσιολογικο να τα νιωθω γιατι η επικολληση του ωαριου στην μητρα γινετε την 3 με 5 ημερα απο την συλληψη και ολα αυτα τα πονακια ειναι η προσαρμογη της μητρας για την συλληψη και τα πριξιματα ειναι απο την προγεστερωνη.....οποτε αφου τα νιωθω εγω τοσο εντονα ειμαι σουπερ.....

αχ κοριτσια σας ευχαριστω και σας αγαπαω τοσο πολυ ολεσ σας και ας μην σας ξερω με στηριξατε οταν το ειχα τοσο πολυ αναγκη και ξερω οτι ανα πασα στιγμη θα εισαστε και παλι κοντα μου για τα καλα και τα ασχημα!!!! σας ευχαριστω τοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ σνιφ σνιφ :blush::blush:

Χαίρομαι τόσο πολύ για σένα κάνε και για μένα μια προσευχούλα να το θυμηθείς την έχω πολύ ανάγκη...Περιμένουμε τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τυχερουλα εισαι πολυ τυχερουλα γιατι μου μυριζει ζουζουνιιιιι :):):):) εμεινα και εγω εγκυος απο σπερματεγχυση και ειχα και εγω τα ιδια εγω βεβαια εγω το ροζακι το ειχα τεσσερις μερες πριν αδιαθετησω και εκει καταλαβα οτι ημουν εγκυος βεβαια να πω οτι και ολο το διαστημα της αναμονης μου μυριζαν διαφορα σε ασχετες ωρες...θυμαμαι δηλ.πως ξυπνουσα τον αλεξη και του ζητουσα ψωμι και πατατες τηγανητες στις 6 το πρωι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: μεγαλη ταλαιπωρια... :huh::huh::huh: ευχομαι λοιπον τα καλυτερα και γρηγορα να μας πεις τα ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφού ο γιατρός σου ήταν τόσο θετικός ,τότε γιατί να μην έχεις ένα σποράκι μέσα στην κοιλίτσα σου?!!!!Ειλικρινά στο εύχομαι τα αποτελέσματα να είναι θετικότατα!!!! Τυχερούλα όνομα κ πράγμα........ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα....

σας ευχαριστω ολες τοσο πολυ.....μακαρι ολα να πανε καλα....βασικα εκανα μια βλακεια...ξερω πως ειναι πολυ νωρις αλλα χθες εκανα ενα τεστ γιατι ο φαρμακοποιος ειπε οτι θα δειξει στα σιγουρα ανν ειμαι και το εκανα και στις 8 το απογευμα απο περιεργεια....φυσικα βγηκε αρνητικο γιατι μετα που ρωτησα με ειπανε οτι θελει περιπου 12 μερες για να φανει η χοριακη στο τεστ....ηταν η πρωτη φορα που ειδα το τεστ και δεν στεναχωρεθικα καθολου γιατι ειμαι αισιοδοξη και ξερω οτι ειναι πολυ νωρις να βγει θετικο στις 5 μερες απο την διαδικασια.....μα να ειμαι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο χαζη???? :blush: ασε που στεναχωρησα και τον αντρα μου και του υποσχεθικα οτι θα περιμενουμε να δουμε αν θα μου ερθει η περιοδος για να ειμαστε 100% σιγουροι!!!!

τελος παντων ειναι φυσιολογικο να αρχιζει να πριζετε και το στηθος??? ειναι λιγο περιεργο και δεν μπορω να το εκλαβω σαν συμπτωμα γιατι παντα οταν περιμενω περιοδο πριζετε το στηθος μου....τι κακο και αυτο πια!!!

μαρακι σημερα ξυπνησα και θελω να φαω αυγα βραστα δεν μου μυρισαν αλλα αν δεν τα φαω θα σκασω χαχαχχαχαχχαχχα

δεν μπορει ολα αυτα που νιωθω να ειναι ιδεα μου ετσι δεν ειναι ρε κοριτσια?????? πειτε μου οτι δεν ειναι ιδεα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

tuxeroula έγραψε:

Χαίρομαι τόσο πολύ για σένα κάνε και για μένα μια προσευχούλα να το θυμηθείς την έχω πολύ ανάγκη...Περιμένουμε τα νέα σου![/quote:18js6t74]

Eyeore71 για ολες μας προσευχομαι και μακαρι να μας ακουσει ο θεος και ολα να πανε καλα....μην στεναχωριεσαι θα πω κατι παραπανω για σενα καλη μου και ελπιζω να με ακουσει!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΑΛΛΟ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ :P:P:P:P ΑΠΛΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ...ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΞΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ...ΝΑ ΠΙΝΕΙς ΠΟΛΛΑ ΝΕΡΑ ΧΥΜΟΥς Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΖΟΥΜΕΡΟΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙς ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙς ΤΙς ΦΩΝΕς...ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...