Μετάβαση σε περιεχόμενο

και πάλι συνάντηση! Τετάρτη 12/05/10 στο verde....


Recommended Posts

κοριτσάκια μου μιας και πέρασα τόοοοσο ωραία την Κυριακή :):) ... όποια κοπελίτσα θέλει την Τετάρτη 12-05-10 στο verde στου παπάγου 4 ηωρα ...θα μαι εκει μαζί με μια φιλενάδα μου και μάλλον θα ναι και η συμπεθερούλα μου νο2 και η Ρενούλα... περιμένω όποια μπορέσει να τα πούμε από κοντάααααααααα :woohoo: :woohoo:

πολλα φιλιά και αναμένω συμμετοχούλες... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά βρε κοπελιά, τι έχουμε πει για την ώρα???????? :dry:

Πολύ νωρίς κανονίζεις, δεν σκέφτεσαι όσες έρχονται από μακριά??? :blush:

Φαντάσου εγώ σχολάω 4:00 απο Χολαργό και πρέπει να πάω Κυψέλη να πάρω την κόρη μου και να έρουμε, και συν της άλλης να έχει γυρίσει ο άντρας μου για να κρατήσει και τον μικρό!!!

Για να τα κάνω εγώ όλα αυτά, τουλάχιστον 6:30 θα έρθω... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Καλά βρε κοπελιά, τι έχουμε πει για την ώρα???????? :dry:

Πολύ νωρίς κανονίζεις, δεν σκέφτεσαι όσες έρχονται από μακριά??? :blush:

Φαντάσου εγώ σχολάω 4:00 απο Χολαργό και πρέπει να πάω Κυψέλη να πάρω την κόρη μου και να έρουμε, και συν της άλλης να έχει γυρίσει ο άντρας μου για να κρατήσει και τον μικρό!!!

Για να τα κάνω εγώ όλα αυτά, τουλάχιστον 6:30 θα έρθω... :blink:

μωλέ Ασπάκι μου το ξερω ότι είναι νωρίς...δεν έχεις άδικο αλλα σχολάω για λιγους μήνες ακόμη στις 3 και αν παω σπίτι και φύγω αργότερα για καφεδάκι θα αφήσω μια μπεμπούλα θηριάκιιιιιι

:woohoo: :woohoo: :woohoo: με πολυ γκρίνιο ...και κουραση για όποιον θα την έχει... :S εμείς αν δεν μπορέσεις θα τα πουμε σίγουρα και άλλη φορα... ;);) σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw polu euxaristws na erthw me thn mpoumpou mou

alla re koritsia 4 h wra einai ntala hlios, den paizei, oute emeis den ame verde 4 to meshmeri... ase pou h dikia mou 4 h wra koimatai gia meshmeri kai ksupnaei 5misi

kante kana kalutero kanonisma kai emeis mesa! toulaxiston na exei paei 5 kserw gw..?

egw menw dipla sto parko tou papagou pou einai to verde kai twra einai 3misi kai den paleuetai gia mwrakia sto parko... gnwmh mou fusika :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anamaria.b.ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 5 ΕΑΝ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ VERDE ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ.? Ε? ΤΙ ΛΕΤΕ?ΚΑΡΟΛΙΝΑΑΑ!! ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.!!!ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DORA1 έγραψε:

anamaria.b.ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 5 ΕΑΝ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ VERDE ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ.? Ε? ΤΙ ΛΕΤΕ?ΚΑΡΟΛΙΝΑΑΑ!! ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ.!!!ΦΙΛΙΑ!!!

Μαράκι θα χαρώ να τα πουμε απο κοντά.... :woohoo: πολλα :kiss::kiss:

Αννα Μαρία έχει δίκιο η Μαρία (dora1) μιας και είσαι και εσύ κοντά και 5 να ρθεις εκει θα μαστε... ;);)

Συμπεθερούλα μου νο2... Ευγενία μου τελικά θα μου έρθετε οικογενειακώς???????θελω και τον κούκλο..και ας μην με πολυθέλει αυτός... :P:P

Ρενούλα μου και εσύ θα ρθεις εεεεεε?φιλια ζουζούνα.... :kiss: .

Κατρινάκι μουυυυυυυυυυυ ... :):) μακάρι να μπορούσες να ρθεις βρε φιλενάδα.....

Purple(μαράκι) ?????? :kiss::kiss:

περιμένω να δω ποιες θα μπορέσουν να ρθουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

DORA1 έγραψε:

Μαράκι θα χαρώ να τα πουμε απο κοντά.... :woohoo: πολλα :kiss::kiss:

Αννα Μαρία έχει δίκιο η Μαρία (dora1) μιας και είσαι και εσύ κοντά και 5 να ρθεις εκει θα μαστε... ;);)

Συμπεθερούλα μου νο2... Ευγενία μου τελικά θα μου έρθετε οικογενειακώς???????θελω και τον κούκλο..και ας μην με πολυθέλει αυτός... :P:P

Ρενούλα μου και εσύ θα ρθεις εεεεεε?φιλια ζουζούνα.... :kiss: .

Κατρινάκι μουυυυυυυυυυυ ... :):) μακάρι να μπορούσες να ρθεις βρε φιλενάδα.....

Purple(μαράκι) ?????? :kiss::kiss:

περιμένω να δω ποιες θα μπορέσουν να ρθουν...[/quote:1ohns9sa]

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΔΕ ΣΕ ΠΗΡΑ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΑΡΓΑ ΜΕ Τ ΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΛΗΤΩ..ΚΑΝΑΜΕ 1 ΩΡΑ ΕΚΕΙ..ΜΕΤΑ ΠΑΝΙΚΟΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ..ΟΠΟΤΕ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ 2 ΠΑΡΑ ΟΤΑΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑ ΣΠΙΤΙ!!ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΕΕΕ??ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΔΕ ΣΕ ΠΗΡΑ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΑΡΓΑ ΜΕ Τ ΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΛΗΤΩ..ΚΑΝΑΜΕ 1 ΩΡΑ ΕΚΕΙ..ΜΕΤΑ ΠΑΝΙΚΟΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ..ΟΠΟΤΕ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ 2 ΠΑΡΑ ΟΤΑΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑ ΣΠΙΤΙ!!ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΕΕΕ??ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

καλημερα φιλενάδα μου!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: τι κανεις αγαπούλα μη ζητάς μωλέ συγνώμη...κατάλαβα ότι είχες δουλίτσα... το αγοράκι μας τι κάνει ζουζουνεύει μέσα στην κοιλίτσα????? :P:P Η ελενίτσα μου? Την αγάπη μου και στους 3 σας!!!!!! ;) πολλα πολλα :kiss:

τελικά χθές εκτός από την φίλη μου ήρθε μόνο το Μαράκι (Dora 1) από το μαμμυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΡΝΤΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΤΩ!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΧΘΕΣ

ΚΑΙ ΣΤΙΣ 5 ΕΙΧΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ!!ΜΕΤΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ,ΦΑΓΑΚΙ

ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ, ΠΟΥ ΝΑ ΤΡΑΒΗΧΤΩ!!!

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...