Μετάβαση σε περιεχόμενο

καφεδακι στη Θεσσαλονικη


savropinguinos

Recommended Posts

Και μεις μέσα είμαστε για οπουδήποτε και οποτεδήποτε εκτός από το Σαβ/κο της Πρωτομαγιάς γιατί θα λείπουμε...

Αναστασία αχώνευτη ευτυχώς που δεν θα έρθεις γιατί μου έφυγε ένα βάρος!

Δεν έχω όρεξη να βλέπω τη φάτσα σου συνέχεια...

:P:P:P:P

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

savropinguinos έγραψε:

nai 7 tha einai kala,tha exei faei k g apogeuma xixixixi,a re natassa somatara !!!!!!!!!!!!!!!!!1

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σωματάρα δεν θα πείς τίποτα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

24 πόντους μου είπε ότι πρέπει να χάσω μόνο από περιφέρεια :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

Μου είπαν ότι μπορώ να προτείνω 3 φίλες μου να πάνε δοκιμαστικά για 1 εβδομάδα δωρεάν :) Ακούω προτάσεις :PB)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα με θεωρεις φιλη σου ετσι;;;;

χιχιχιχιχι

ΟΚ και απο μενα!!!!!

Ενδεχομενος ομως να ερθω ανευ τεκνου....το προτιμω για την ακριβεια..αλλα θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να πουμε κατα τις 630?Και γω θα ερθω χωρις το ζουζουνι μου γιατι δεν τον εχω βαλει ακομη στο αυτοκινητο και φοβαμαι .Να πουμε μπροστα στην εκκλησια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια Θουλη μου...Τι σχεση εχει ο Παοκ>???

Επισης..Αν υποθεσω οτι ο αντρας σου ειναι Παοκτσης κ δε θα μπορεσει να σε παει...Πως θα συμπεθερεψετε με τη Νατασα???Θα σκοτωνονται οι συμπεθεροι?? :laugh: :P

κατι ακομα!!!

Αν συναντηθειτε στις 6.30-7..Ποση ωρα θα πιειτε καφε ωστε να προλαβετε να γυρισετε σπιτι,να τα λουσετε -ταισετε-κοιμισετε???

Τωρα θα μου πειτε...Να μη ρωταω πολλα!!!

Ερχεται καλοκαιρακι κ το εχω απορια...!!!Μεχρι τι ωαρ θα ειμαστε εξω>??Δε θα παμε για κανενα απογευματινοβραδινο καφε με την τσαχπινα???

Απαντηστε μου καλε!!!Μην μιλαω μονη μου παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια εγω την κυριακη γυρισα 9.30 απο παρτυ σε goodys και ειχα να μπανιαρισω 4 παιδια +να ταισω ,κοιμισω το μωρο και αυτο το εκανα αρκετα συχνα περυσι που ηταν βρεφακι σχεδον ολο το καλοκαιρι .ολα γινονται με συνοπτικες διαδικασιες.μπορω αυριο απλα επειδη ασχετη απο ευοσμο θα χρησιμοποιησω GPS πειτε μου ακριβη οδο και αριθμο για να με φερει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω και κατι ακομη οσες θα εχετε μαζι παιδακια που περπατανε τι κανετε? ο δικος μου οταν ειναι ξυπνιος δε καθεται καθολου σε καροτσακι και θελει να τρεχει :angry: .που θα μπορουσαμε να καθησουμε ?δε ξερω καθολου την πλατεια ευοσμου και το πως ειναι διαμορφωμενη εχει μερος για παιδακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλαυκη η Πλατεις ευοσμου ειναι εκει που ειναι το δημαρχειο και η εκκλισια Ευαγγελισμου της θεοτοκου..δυσκολο να χαθεις...

Επισης θα εχει παρα πολλα παιδια σαν τα δικα σου να τρεχουν απο δω και απο εκει γιατι απαγορευετε η εισοδος σε αυτοκινητα και μηχανακια, ειναι πεζοδρομημενο ενα μεγαλο τμημα της, επιτρεπονται μονο παιδικα ποδηλατα και καροτσια

Αναστασια εμεις την τελευταια φορα ου πηγαμε εκει με τα κοριτσια για καφε γυρησαμε σπιτι στις 9και κατι και ο μικρος κοιμηθηκε κατα τις 11.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

και εγω θελω αλλα... :(:(

λοιπον η επομενη στο παρκο της ερτ-3 :P:P

θα τα σφησουμε να αλωνιζουνε και θα πινουμε καφεδακι!!! :):)

καλα να περασετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VENI έγραψε:

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

και εγω θελω αλλα... :(:(

λοιπον η επομενη στο παρκο της ερτ-3 :P:P

θα τα σφησουμε να αλωνιζουνε και θα πινουμε καφεδακι!!! :):)

καλα να περασετε!!

συμφωνω με τη φιλεναδα μου

ειναι τελεια εκει :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Με το καλό να έρθει η μπουμπού σου!! Μια χαρά είναι τα 6 κιλά! αχ εγώ 15αυγουστο που γεννάω θα είναι όλοι υπ' ατμον να φύγουν.. τεσπά δε θα το σκέφτομαι, δεν το κανα επίτηδες να γεννάω τότε! Με μαία θα κάνεις τα μαθήματα; Ασκήσεις kegel λες να βρω από ytube? Επίσης ρώτησες τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να τις κάνεις ή είναι κάτι εντελώς απλό και εύκολο; Είμαι λίγο άσχετη επίτου θέματος 😶
    • Αναστασία καλησπέρα! Είμαστε στην ίδια κατάσταση! Εγώ ξεκίνησα με ένσημα από 1η Απριλίου. Μέχρι πέρυσι τέλος Ιουνίου ήμουν αναπληρώτρια, αλλά λόγω της ειδικότητας που είχα κ το ότι ήμουν καθημερινά στο δρόμο και έκανα 180 χιλιόμετρα τη μέρα δεν άξιζε να το συνεχίσω. Όλα τα λεφτά στο δρόμο και στο αυτοκίνητο. Έτσι έψαξα τι δικαιούμαι. Για να μπορέσεις να πάρεις το επίδομα κύησης και λοχείας που βγαίνεις 56 μέρες πριν από την πιθανή ημερομηνία τοκετού κ 63 μέρες μετά πρέπει να έχεις 200 ένσημα τα τελευταία δύο χρόνια. Δηλαδή εγώ που έχω πιθανή 19 Σεπτεμβρίου έπρεπε από τον Ιούλιο του 2022 να έχω συμπληρώσει τα 200 ένσημα, όμως επειδή ήμουν άνεργη κι ενώ τα είχα συμπληρωμένα τα ένσημα δε θα μπορούσα να πάρω το επίδομα αυτό αν δεν ήμουν μισθωτή λόγω ασφαλείας στο ΙΚΑ. Και ξεκίνησα δουλειά για 3 μέρες 4ωρα ώστε να είμαι μισθωτή και να μπορέσω να το πάρω..τώρα πόσα λεφτά θα πάρω δε γνωρίζω. Μετά από αυτό θα γίνει η αίτηση στη ΔΥΠΑ για το επίδομα μητρότητας που έγινε 9μηνο. Στο πρώτο επίδομα κάνεις την αίτηση την 57η μέρα πριν από τον τοκετό ηλεκτρονικά στη σελίδα του ΕΦΚΑ (γι'αυτό και σου έγραψα ότι έπρεπε να έχω τα ένσημα από τον Ιούλιο του 2022).  Όσο για τη β επιπέδου να μην αγχώνεσαι!!! Όλα θα είναι τέλεια με τη μικρούλα σου!!!💞💞💞
    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
    • Συνήθως ξέρουν πότε περίπου θα γεννήσουν οι γυναίκες που παρακολουθούν και προγραματίζουν ανάλογα το πότε και πόσο θα λείψουν. Αλλά συνήθως δε φεύγουν για πάνω απο 3-5 μέρες. Μακάρι να το ζήσουμε κορίτσι μου. Εγώ θα ξεκινήσω μαθήματα στο τελος του 7ου με την ελπίδα να έρθει στην ώρα της η μπουμπού. Για την ώρα κάνω μόνο ασκήσεις Kegel!
    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Μόλις γύρισα κι εγώ απο τη Β' επιπέδου... Επιβεβαιώσαμε ότι είναι κοριτσάκι. ΠΗΤ 23/8 σταθερά, βάρος 487γρ. Όλα φυσιολογικά. Πλακούντας μπροστά και πλάγια και τράχηλος 38χιλ με μέτρηση απο την κοιλιά (στην αυχενική ήταν 35χιλ.)... Και τέλος κορίτσια μου... έχω πάρει 6 ολόκληρα κιλά!!! Μια χαρά μου τα βρήκε όλα ο γιατρός μου. Σε 6 βδομάδες, 4/6 , θα κάνουμε καμπύλη ζαχάρου!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...